Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

馃尰madrusiak-to jak wlasciwie dlugo nie palisz? ja zgadzam sie z tym co napisalas,bo tez kilka razy sie przylapalam na tym ze nie mysle w ogole o fajce... wczesniej jak rzucalam to liczylam kazda godzine niewypalona... i cieszylam sie nia jak male dziecko.. teraz nie tesknie i nie mysle o tej fajeczce.. myslalam ze rano bedzie mi jej brakowalo-ale o dziwo nie... bo przeciez kawa i fajka-TO BYL RYTUAL:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja nie pale od soboty. Od dawna nosi艂am sie z tym zamiarem, ale wytrzymywa艂am maksymalnie do 16 godziny i zapala艂am papierosa. nie smakowa艂 mi, ale pali艂am...:) W pi膮tek by艂am na imprezie troche piwek padlo, a nast臋pnego dnia g艂owa bola艂a, a na papierosy nie mog艂am patrzec...... i tak to si臋 zacz臋lo. Dzisiaj kolejny dzien bez papierosa.....czyli.... sobota, niedziela, poniedzialek, wtorek.................. Te偶 mia艂am taki dylemat jak osoba, kt贸ra wypowiada艂a si臋 na tym forum.... sama nie wiedzialam, czy chce palic... czy rzucic.... niby zdawalam sobie sprawe, ze to nic dobrego, ale wmawialam sobie , ze lubie sobie wypu艣ci膰 dymek....:) Az w ko艅cu spr贸bowa艂am..... na razie 4 dni bez papierosa - to nic pewnego, ze w tym wytzymamam. zobaczymy. Teraz napisze cos, co palacz膮 sie moze nie spodoba膰, ale.... osoby, kt贸re zamierzaj膮 rzucic i chca w tym wytrwac powinmny sobie wzi膮膰 kartk臋 i napisa膰 wady palenia.... tak wi臋c jak ju偶 wcze艣niej pisa艂y艣cie.... 1) nieprzyjemny zapch z ust 2) 偶贸艂te z臋by 3) rzeczy \"pachn膮ce\" papierosowym dymem 4) mn贸stwo wydanej kasy (we藕cie kartke i policzcie ile kasy przepali艂y艣cie chocia偶by w ostatnim miesi膮cu - co to za kwota??? co by mo偶na w zamaian za te pieni膮dze kupic....) 5) .... 6) .... mnie to przem贸wi艂o do rozs膮dku. Kupi艂am skarbonke i codziennie rzucam 10 z艂otych...tyle, co wyda艂膮bym na papierosy... a gdy zbli偶膮 si臋 wakacje..... w skarbonce znajd臋 duuuuuuuuuuzo pieni臋dzy, kt贸re osoby pal膮ce.... pu艣ci艂yby z dymem:) pozdrawiam i 3mam kciuki za rzucaj膮cych!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
i jeszcze jedno.... nie pale 4 dni, a ju偶 odczuwam zmiany.. oczywi艣cie na lepsze. A oto one: 1) czuj臋, 偶e oddycham pe艂n膮 piersi膮 (dawniej czu艂am jakbym miala bardzo ma艂膮 powierzchni臋 p艂uc) - nawet ci臋偶ko mi si臋 oddycha艂o. Ju偶 nie wnikam w to, 偶e jak wbiega艂am na pierwsze pi臋tro to mia艂am zadyszk臋. 2) Co po chwil臋 jad艂am hallsy, bo gard艂o mnie bola艂o , a spowodowane by艂o to tym, 偶e pali艂am papierosy na ch艂odnym powietrzu..... Mia艂am co po chwil臋 chrypk臋..... teraz si臋 jej pozby艂am. 3) jak pali艂am to co po chwil臋 偶u艂am gum臋, by pozby膰 si臋 nieprzyjemnego zapachu po papierosach, teraz nie 偶uje jej wcale (nie ma takiej potrzeby) 4) by艂am na basenie i na saunie - po jej wyj艣ciu czu艂am si臋 jak nowo narodzona (nie wiem po co wcze艣niej chodzi艂am na saun臋, skoro po wyj艣ciu si臋ga艂am po papierosa - tak wi臋c po co oczyszcza膰 cia艂o z toksyn, skoro po chwili zatruwam je znowu???) 5) W weekend by艂am na imprezie. Wypi艂am par臋 piw, a nast臋pnego dnia nic - 偶adnego kaca!!!! Nast臋pnego dnia po imprezie boli g艂owa??? - to wina papieros贸w..... Spr贸bujcie na w艂asnej sk贸rze. Po艣wi臋膰cie jeden wiecz贸r i pij膮c alkohol nie palcie papieros贸w - nast臋pnego dnia czu膰 si臋 b臋dziecie o niebo lepiej!!!!(nie dowie sie ten, kto nie spr贸buje):) 6) ...... du偶o by wymienia膰, a dostrze偶cie, ze to dopiero 4 dzie艅 bez papierosa, a ju偶 takie zmiany..... p贸藕niej b臋dzie ju偶 tylko lepiej!!!!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Gratulacje dla Jolki i Tymuli - tak trzyma膰;)tymula----> jestem z Ciebie dumna, zuch kobita;) Ja te偶 mam starszne obrzydzenie do smrodu palonego papierosa, a kto艣 kto w艂asnie skonczy艂 pali膰 przyprawia mnie o dzikie md艂o艣ciJola---> ja zacz臋艂am swoje rzucanie tak samo jak Ty - po imprezie;) By艂am tak skacowana od wypalenia chyba z 40 papieros贸w, 偶e na 2 dzien postanowi艂am wypowiedzie膰 im walk臋;)A dzi艣 taka jakby moja ma艂a rocznica, 3 miechy min臋艂y BP :classic_cool:Nie pal臋 ju偶 90 dni (+ 20g52m35s).Ilo艣膰 niewypalonych papieros贸w: 1272.B臋d臋 偶y膰 d艂u偶ej o 9 dni (+ 17g13m57s)!Zaoszcz臋dzone pieni膮dze: 413,45 z艂!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Co do tego co napisa艂a Jola.....w ci膮gu tycvh 3 miesiecy od kiedy nie pale zdarzylo mi sie pare razy ossstro zmelan偶owa膰 (w贸dka lub piwo), ale tak na maxa.....zawsze na 2 dzien umiera艂am - rzyganko plus b贸艂 g艂owy plus dziwna cera z drobnymi zmarszczkami woko艂 oczu i kape膰 w ustach. Teraz mam tylko lekki b贸l g艂owy - nic wiecej! A wypijam tyle samo alkoholu. Jest boooosko:DI kurde...mieli艣cie tak, 偶e jak byli艣cie palaczami, to bez przerwy chcia艂o Wam sie pi膰? Ja np. po fajku musialam koniecznie czego艣 sie napi膰, bo w ustach zasycha艂o i czu艂am dyskomfort. Teraz moge nie pi膰 p贸艂 dnia i mam w ustach 艣wie偶o, nic mi nie zasycha - po prostu git;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jak pali艂em wypija艂em ko艂o 3 litr贸w zim膮 a latem na oko 4 Teraz pije w zime kolo 2-2,5 a w lato nie wiem:) Ale ja lubie pic, a do biegania co 30-60min do toalety juz sie przyzwyczai艂em.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
bombasti ---------- oto moje osi膮gni臋cie :) Nie pal臋 ju偶 67 dni (+ 04g08m15s). Ilo艣膰 niewypalonych papieros贸w: 1612. B臋d臋 偶y膰 d艂u偶ej o 12 dni (+ 07g33m30s)! Zaoszcz臋dzone pieni膮dze: 403,03 z艂!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
cze艣膰 kochani ja nadal trwam i s艂uchajcie 艂apie sie na tym 偶e zapominam o pecie niez艂y bajer jutro w nagrode kupuj臋 sobie butki to znaczy tak czy siak bym kupi艂a ale mo偶e lepsze bo do艂o偶e kaske kt贸ra by posz艂a z dymem:) nie powiem 偶eby ju偶 by艂o idealnie ale z ka偶dym dniem jest lepiej oby tak dalej dzi臋ki za wszystko i trzymajcie dalej za mnie kciukasy:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sylwia18
pamietajcie dziewczyny o zdrowej i zr贸wnowa偶onej diecie - to bardzo wa偶ne ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Julita29
Witam, moze rzeczywiscie jestem nawiedzona, jak to ktos napisal pod tym samym pseudonimem co ja ale tak se ciesze, ze ponad rok nie pale, nie przytylam ani grama (!!!) i wcale nie tesknie za fajkami i wiem juz nigdy nie zapale (bo po co?) i inni moga sobie palic przy mnie i to mnie nie rusza , ze staram sie dzielic z innymi jak to osiagnelam... i w ciagu tego roku BP udalo mi sie juz wspomoc w rzucaniu palenia 2 moim kolezankom i chlopakowi. ale jak przeszkadzam to juz tu nie zagladam Pozdrawiam i zycze wszystkim wytrwania w tej jednej z najlepszych decyzji jakie podjeliscie w zyciu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ___8888888888___
No cos Ty! Ka偶dy jest tu mile widziany, przesta艅 Julita sie wyg艂upia膰:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Julita29
jeszcze tylko jedno, ja juz mam swoje latka i wiem, ze jak sie jest mlodym to palenie to moze i fajnie odbierane jest, ale w pewnym wieku staje sie zalosne. i to zarowno jesli chodzi o wyglad (stara baba z petem) jak i zachowania zwiazane z przymusem palenia (po tylu latach malo zostaje tej watpliwej "przyjemnosci", ale jest to juz prawie tylko przymus dostarczenia sobie dawki nikotyny). szczegolnie dotyczy to kobiet. takze wytrwajcie dziewczyny (i nie tylko), bo warto pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 KRYSMAY
Witam.Jestem tu pierwszy raz i zaciekawi艂y mnie Wasze wypowiedzi, tym bardziej ,偶e sama rzuci艂am palenie/ 4m-ce/ a pali艂am uwaga..35 lat.Znios艂am to nadzwyczaj dobrze. Pomocne mi by艂y wyj艣cia z psem na soacer. Ja nigdy nie pali艂am na spacerze.Pije du偶o wody mineralnej, nie jem s艂odyczy i jako艣 si臋 trzymam. A...u mnie w domu wszyscy pal膮 /5 os贸b/, a m膮偶 to ju偶 za siebie i chyba za mnie taz. Trzymajcie si臋 i nie dajcie si臋 pokona膰 na艂ogowi.Pozdrawiam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kurde co tu takie pustki? julka? pozdro? mordusiak? julita? i wszyscy kt贸rych nie wymieni艂am

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no witam... w pracy jestem:) pani siedz膮ca obok mnie wychodzi co po chwile na dynka, a ja siedze i pilnie pracuje:) A gdy Ona wraca ciagnie sie za ni膮 nieprzyjemny zapach dymu papierosowego... natomiast ja pachne Dolce Gabana..... zapach ten czuje coraz bardziej intensywniej.... bo m贸j w臋ch poprawia si臋 z dnia na dzie艅:) JU偶 nie m贸wie o moich kubeczkach smakowych. Wszystko mi bardziej smakuje!!1 pozdrawiam WSZystkich

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
tymula ---- wiesz czasami cz艂owiek ma takie przeczucie jak czyta pierwszy post osoby rzucaj膮cej 偶e wie (na 80%) co b臋dzie dalej. I ja wiedzia艂am 偶e dasz rade:) Bardzo mnie to motywuje bo po dw贸ch miesi膮cach nie palenia ta rado艣膰 przechodzi w tzw. szar膮 codzienno艣膰. a dzieki tobie mog臋 si臋 cieszy膰 z tego 偶e ja nie pale, ty nie palisz i ca艂a reszta na forum r贸wnie偶:) 馃尰 for all Juleczko ------ zdecydowanie za ma艂o si臋 ostatnio udzielasz!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
tymula---to podobnie jak ja :( Wiesz ze mn膮 by艂o tak 偶e zawsze lubia艂am pali膰 (zawsze mi si臋 tak wydawa艂o). Ale to by艂o spowodowane chyba strachem przed brakiem nikotyny! I pewnego pi臋knego dnia postanowi艂am 偶e rzuce. Ka偶dy m贸j znajomy robi艂 oczy wielko艣ci 5 z艂 kiedy m贸wi艂am 偶e rzuci艂am :) a to mnie jeszcze bardziej mobilizowa艂o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
mordusiak ja niestety dalej mam my艣li typu "ju偶 nie zapale kochanego papieroska" itd tak偶e jeszcze troche czasu potrzebuj臋, ale najgorsze mam godziny do po艂udnia w艂a艣nie jestem w trakcie kryzysu ehh....... ci臋偶ko ci臋偶ko

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Gdybym by艂膮 pracodawca膮, nie zatrudni艂abym palacza:o:o To偶 ja wiem po sobi, 偶e godzina dziennie w pracy sp臋dzana by艂a na paleniu fajka! Co za bezproduktywno艣膰 :oPozdro 4 All!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Tymyla--czyta艂as ksi膮偶ke Allana Carra? Jak przeczytasz, to nie ebdziesz mysla艂a ju偶 o pecie, jak o kochanym papierosku...to 偶adna frajda pali膰, a nie pal膮c nic nie tracisz...to najprawdziwsza prawda i przekonasz sie o tym jak pzreczytasz allana Carra. Mamy to w formie e-booka, chcesz?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a ja te偶 nie pal臋!!! cha cha, ju偶 tydzie艅!!1 robi臋 kreski na 艣cianie kredk膮.... ci臋zko, ale jako艣 sobie radz臋, m膮偶 mnie bardzo wspiera!!!! rzuci艂am po 8 latach jarania non stop, nawet budzona w nocy na siku, sz艂am jeszcze na faje nie boje sie nadwagi, to mo偶na zrzuci膰. serce dla mnie wa偶niejsze!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
tymula ------- trzymaj si臋 i nie daj sie 艣mierdzielowi!!!! A zainstalowa艂a艣 sobie licznik? To te偶 dobra motywacja!!! G艂owa do g贸ry

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 submag
Droga Julko 85 ! Nie przesadzam ! G艂owa mnie boli zawsze jak siedze w knajpie na 10 palaczy przypada 1 niepalacy tak wiec zawsze jest zakopcone. Dlaczego musze 艣mierdzie膰 fajkami ! Ja nie pale ! Jestem wolna od na艂ogu palenia i chce posiedziec w knajpie ze znajomymi NIE MUSZ膭C SIE TRU膯 BO KTO艢 CHCE TRU膯 SIEBIE !!!! CZEKAM WI臉C NA T臉 USTAW臉 ZE ZNIECIERPLIWIENIEM !!!! Papierochy nie s膮 urokiem knajpy. My艣l臋, 偶e gdyby艣 ty ka偶d膮 wizyt臋 w knajppi musia艂a okupi膰 b贸lem g艂owy te偶 przesta艂a by艣 chodzi膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Biopr膮dy to tak samo placebo... m贸j ojciec sie z tego smia艂 (pali艂 ze 30-35 lat), poszed艂 na to z koleg膮, wyszli, i tak se jad膮 jad膮 samochodem, po czym jeden m贸wi (nie mog膮c wytrzyma膰), "zapalimy?", nie wiem ile nie palil ale kr贸tko. Nie pok艂ada艂 w tym zadnej nadziei, no i mu nie pomog艂o, zreszta do telj pory sie z tego smieje. Jak ktos pojdzie i mu pomoze to znaczy, ze gdzies tam w srodku jednak wierzy艂, 偶e to dziala. Tak to widze:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
W艂asnie, co to?:D:D:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Angielski na艂ogowiec - kt贸ry szczyci艂 si臋 tym, 偶e nigdy nie przestaje pali膰. Zaczyna艂 po przebudzeniu i do za艣ni臋cia odpala艂 jednego papierosa od drugiego. Niezbyt higieniczny tryb 偶ycia sprawi艂, 偶e doczeka艂 si臋 hemoroid贸w. Leczy艂 je, siadaj膮c w misce pe艂nej spirytusu, nie wypuszczaj膮c oczywi艣cie papierosa z ust. Opary alkoholu zapali艂y si臋, nast膮pi艂 wybuch i nieszcz臋艣nik rzuci艂 palenie ju偶 na wieki. Niemiecki na艂ogowiec - kt贸ry w czasie w臋dr贸wki po odludziu odkry艂, 偶e zgubi艂 zapalniczk臋. Poniewa偶 bardzo chcia艂o mu si臋 pali膰, wdrapa艂 si臋 na s艂up wysokiego napi臋cia i przytkn膮艂 usta do drut贸w. Zapali艂 si臋 nie tylko papieros, ale i ofiara na艂ogu. Zobaczcie do czego prowadzi palenie :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×