Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

moni będe dalej próbowac.:)byłam taka pewna siebie.wsyd mi przed samą sobą .a przede wszystkim wstyd mi przed moim synkiem.Gdyby glupota umiała latać, fruwałabym jak gołebica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam inny tekst o głupocie:). \"Gdyby głupota ważyła to włóczył byś głową po ziemi\" hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano sądny dzień, musze poszukać co ja tam wymyśliłam bo już zapomniałam jak to było:D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Heeej ! Jaka jestem zmęczooooona. Chyba normalnie pójdę spać prze 22 :/ Już się zebrałam po tamtych zdarzeniach zupełnie. Mam się dobrze tylko szkoda mi niektórych ludzi których dotyczyło to bardziej i bezpośrednio. Byłam na uczelni!!!! Udało się JEJEJEJEJE! A też spotkałam wszystkich moich kompanów z papierosa łącznie z sekretarką i sprzątaczką! Ale trzymałam się dzielnie, nawet poszłam sobie stanąć z kumplami na fajce w stałym miejscu, nie ciągnęło mnie wcale wcale!!! Tylko że było łatwiej ze względu na pogodę, zawsze nienawidziłam fajek w taką pogodę, wilgotno, całe ubranie takie mokre mimo parasola, ten dym w ogóle nie odlatywał, powietrza do oddychanie nie było, i człowiek był zmarznięty ale spocony! Aha no i jeszcze jedno! Z tramwaju na wydział mam pod górkę, zawsze jak weszłam już na ta górkę (tylko nie wyborażajcie sobie giewonu zaraz to poprostu lekka górka) byłam zdyszana, spoconam, zmachana, tak że jak wchodziłam na wydział byłam czarwona i mokra i zmęczona. No więc! Dziś tej górki nawet nie zauważyłam!!!! W ogóle! Dopiero długo długo później się kapnęłam że przecież weszłam pod te moją znienawidzoną górkę. Wcale moja cera nie wyglądała lepiej w lustrze w toalecie na uczelni! Wyglądała tak jak przed wakacjami szara i zmęczona, a dobrze wiem że mi się poprawiła bo nawet mama mi to mówi! Wygląda na to że to lustro jest zepsute. Dziś pogoda już dużo lepsza prawda? Znaczy niby jest szaro i smutno ciągle ale już ta depresja nie wisi w powietrzu! Dobrze że do wiosny już tylko 158 dni! Już nie mogę sie doczekać, już poprałam wszystkie wiosenne ciuchy. Pies pewnie będzie w ciąży racja niestety... Jak kiedyś był w ciąży to to co się urodziło było tak koszmarne że aż ludzie przychodzili to oglądać! Jakaś mieszanka cocer-spaniela (uszy), terriera (broda), buldoga (kształt), wiewiórki (ciało), papugi (łapy). No mówię wam miało to powodzenie niesłychane. No Anulla mi błonnik bardzo pomaga a po rzuceniu też miałam takie kłopoty! Ej też łykam chrom jakiś tydzień... ale przez przypadek znalazłam do w szufladzie w komodzie i nie przeczytałam co to jest tylko od razu po wyglądzie założyłam że są to tabletki Silica na cerę. A na co w moim ciele działa ten chrom? Droga Madziu Kolonia... wszyscy znamy Carra... ten topic mam prawie 700 stron tu Carr przewinął się już x razy :) a my to eksperci w rzucaniu palenia niemależe. Qwertka my mamy ten program z tej strony http://www.mooqoo.com/pl/nasze-programy/rzuc-palenie/ Becia gratuluję... Widzisz :P A rzucasz niby \"przez przypadek\" spontanicznie! Ponoć tak najlepiej :) Dzięki Nerii :) bardzo się cieszę że tak myślisz! I ja cię lubię też, bo też jesteś taka pozytywna!!! :) 44 dni... nieźle nieźle, zawsze 8 dni przedemną :P ! Ja-Ko wolne dni są fajne nie? Ja po 90 dniach wolnego wracam na uczelnie i tak mi ciężko! Tragedia! Musiałam dziś wstać o ... o .... O 8.30 !!!!!!!!! robi wrażenie 14 tysięcy :/ Ja mam \"tylko\" 10 tysięcy puszczone z dymem. Dziś nie jadłam nic słodkiego, więc nie mów o torcie! Dobrze że sklep obok już zamknięty! Trzmaj się Toszi! Jak już przeżyłaś 3 dni to za nic nie warto wracać do tych cholernych petów. Mnie mąż nie wnerwia przy rzucaniu, ale powodem tego jest fakt że nie mam męża. :) I też mam zniechęcenie do kontaków z ludzmi, ale to z koleji dlatego że zazwyczaj wstaje kiedy ludzie już szczykują się spać! Pojedz lizaki chupa-chupa - ja rozważam zakup całej tej skrzynki. Mumi jakie tabletki? Ten Tabex? Też kiedyś kopałam ziemniaki! Znaczy wykopałam tylko jednego bo potem płakałam i płakałam i płakałam więc babcia pozowliła mi już przestać. Ciężka to robota jest! I trzeba dotykać ziemi! Szkoda że ziemniaki nie rosną jak czereśnie byłoby prościej :) Kończe bo mi się zieeewa. Idę chyba spać! Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no Nie palę już 36 dni (+ 22g16m31s). Ilość niewypalonych papierosów: 738. Będę żyć dłużej o 5 dni (+ 15g24m11s)! Zaoszczędzone pieniądze: 203,10 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahaha sądny dzień,tak o tą muchę chodziło bo ktoś zarzucił że jechał rowerem i połknął muchę:) i stąd ten tekst:D. Pandora ja nie lubię siedzieć w domu, wolę coś robić ale teraz akurat się przepracowałam i temu odpoczywam:). Właśnie wróciłam z basenu, wiecie co to mi dobrze robi bo poprawia mi humor i mam potem głupawkę:D. Tak patrzałam jak niektórzy pływają, boże.. ja tak nie umiem.. Jeden pan to się odepchnął od ściany pod wodą i był w połowie basenu prawie, normalnie jak foka:D. Aj ja też lece spać, w koncu muszę odpoczywać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie pachnące dziewczynki,dziś mój wpis będzie pierwszy?Zapraszam na świeżo zaparzoną,aromatyczną kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry pachnąco:) aż mi się wierzyć nie chce, że Nie palę już 5 dni (+ 02g02m37s). Ilość niewypalonych papierosów: 111. Będę żyć dłużej o 0 dni (+ 20g30m36s)! Zaoszczędzone pieniądze: 41,95 zł! :)) tra la la Pandorko, chrom reguluje gospodarkę cukru w organiźmie, dzięki czemu nie ma się napadów głodu, ssania na słodycze itp. Pomocny przy odchudzaniu. Na mnie na razie działa rewelacyjnie. A jeśli w sobotę - ważę się tylko raz w tygodniu - waga mi przekroczy normy i zapalą się czerowne lampki to kupuję ten błonik i już! Na razie jednak próbuję ratować się Activią (póki co po 4 dniach nic nie pomogła, ale rekalama przewiduje 14! ;) i suszonymi śliwkami... i też nic ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i co jeszcze - no w życiu bym nie pomyślała, że mnie to spotka (a w sumie niby czemu nie1 ;-)) wychodzą mi syfki na buzi...najpierw wulkan na brodzie, teraz coś się tworzy na nosie... he he, znaczy, że trutka ze mnie wychodzi ;-) ps. mam pytanie natury technicznej - jak się robi te emoitkionki - niebieskie kwiatki i różowe usteczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No także pamiętajcie dziewczyny: Lepsza mucha w buzi niż papieros w gębie:D:D:D. Witam, i zmykam śniadanko robić sobie:). Jestem już prawie totalnie spłukana przez zakupy w tym miesiącu.. Tydzień głodówki będzie:). A wczoraj jeszcze kupiłam sobie skrzypovitę w kapsułkach:). A tak wogóle, to ja wogóle nie pamiętam, że ja paliłam:D. Czasem przez myśl mi przejdzie ale staram się nie zagłębiać w to rozmyślanie i jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! dzis moj dzien zero. Mozna sie do Was przylaczyc?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sierota jestem zapomniałam tabexów do pracy :( ale na szczęście mam tyle roboty, że czasu brak na fajki książke skonczyłam wczoraj czytać i tam pisze, że nie wolno stosować sybstytutów, to ja się pytam, czy Tabex jest w tym wypadku substytutem skoro nie zawiera w sobie nikotyny? bo już sama nie wiem aaaa i spałam, spałam jak zabita jednym cięgiem 9 godzin..cudnie :) choć głowa nadal ćmi miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulla 🌼 piszesz [ kwiatek ] 👄 piszesz [ usta ] pousuwaj spacje po i przed nawiasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno dodaj sobie do stopki napis z emotikonką, np 🌼 dzielna anulla 👄 no coś w ten deseń, jak będziesz wpisywać na kafe to Cie troszkę podbuduje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nowe dziewczyny, im szybciej to rzucicie tym lepiej:)! Popatrzcie na \"stare\" baby - stare w cudzysłowiu bo mają po 50 lat i blee... A faceci... Moi klienci w pracy to w 95% faceci, tfu aż źle się robi, palce żółte, twarz szara cała w zmarszczkach ale nie takich normalnych zmarszczkach tylko takich grubych fajkowych. Ech i ten smród z tych fajrant czy co to:D. Bleeee, ratunku:)! Mumi, ja nie traktowałam tej książki jako pewnik do rzucenia palenia, chociaż wiem że bez niej by mi się nie udało. Pozwoliła mi zmienić myślenie, jak ją czytałam to śmiałam sie sama z siebie że taka głupia jestem że palę i że przecież to jest oczywiste co tam pisze a ja tego niby nie wiedziałam:)? A poza tym, najważniejsze by nie palić:). Jeśli tabex pomaga - a czytam tu że wielu osobom pomaga to bierz go:)! Tym bardziej, że nie ma nikotyny! Mi się wydaje że Carr`owi chodziło o takie właśnie plastry gumy, zawierające nikotynę no i substytut jedzenia-że wydaje się komuś że to pomaga i zamiast papierosa zapycha się wszystkim co ma pod ręką. Ja przestałam palić bez niczego, przytyłam 3 kilo i tak to stoi w miejscu. Ale moja teoria jest taka że to przybyło mi od piwa bo lato było i spożywałam je w większych ilościach:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Mam dziś ciężki dzień, ssie mnie jak jasna cholera, kręci mi się w głowie i jestem jakaś taka rozbita. Muszę się wziąć za jakieś sprzątanie czy coś... Wczoraj znów zapytałam mężą czy widzi jakieś zmiany, trochę się zaniepokoił, że taka nachalna jestem ;) Myślał, myślał,aż wymyślił po jakiś 3 godzinach tego myślenia ;) Oczywiście nie omieszkałam mu nawtykać, że tak się żoną interesuje, że ja tu cierpię 2 tygodnie a on nic, no po prostu musiałam się wyżalić. A dzisiaj jest mi naprawdę jakoś ciężko i nie wiem dlaczego. Dziewczyny co to jest, czyżby jakaś depresja? Witam nowe dzielne dziewczyny, walczcie z nami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ta pogoda pewnie. Słonko wyszło i już zmiana ciśnienia:). Ja właśnie sprzątam - w końcu mam czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, nawet mi się sprzątać nie chce. Wstawiłam pranie i znów sobie klapnęłam przed kompem. Jakiegoś lenia mam strasznego. Nowe dziewczyny, jak sobie radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbuję tego kwiatka [ kwiatek ] ;-) ale miałam dziś młynek w pracy, normalnie rąk własnych mi nie straczało, żeby się wyrobić ale już chyba przewliłam wszystko najważniejsze, teraz mała ściema - dokumenty na całym biurku rozłożone - a ja mogę na kawkę do Was tu przywitać. Ziewa mi się bardzo... ;-) Witam serdecznie wszystkie nowe Dziewczęta! :) Trzymajmy się razem. Alleluja i do przodu!! ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Mumi, napisałaś "poUSUWAJ" spacje a ja odczytałam "POSUWAJ" ... he he ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×