Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość farelka_198
Kochani!!! jest mi tak strasznie źle musze sie wyzalic!! smutno mi bo stracilam prace która lubilam na prawde, niestety firma oglosila upadlosc i bum 80 osob na bezrobocie... a gdzie sprawiedliwosc.. bedzie ciezko mi znalezc cos w czasach kryzysu;/ oczywiscie zaplilam, jest mi wstyd ze tak latwo sie poddalam ale nic sie nie zapowiadalo bylam dzis silna do momentu... wreczenia wypowiedzenia... tatarak jestem dumna z Ciebie ze dajesz rade, ja niestety nie dalam i skusilam sie, a jak juz zaplilam tego wstreciucha wezme kolejnego i du... z rzucania grrrr jestes dzielna!! marjola dzieki kochana za rady!! trzymam je mocno w serduchu i wiem ze jak mi przejdzie ten zal i smutek dam rade kurde to nie koniec swiata, a ja sie lamie;/ taka juz jestem ... 3majcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farelka bardzo ci współczuję, sama byłam jakiś czas temu bezrobotna, wiem jak bardzo to trudna sytuacja... Przede wszystkim, właśnie teraz, nie możesz odpuszczać niepalenia! Wypłacz się, obetrzyj łzy, wróć do tej farelki, która wpadła na tak mądrą decyzję, aby rzucić! Z kosmosu twoja decyzja nie wzięła się. Widać tego potrzebowałaś. W ten sposób pokażesz, że jesteś w stanie być silna i dzielna (a w głębi duszy taka na pewno jesteś, inaczej nie zjawiłabyś się na tym topiku). Wnioski: siła, w którą uwierzysz, będzie dla ciebie niezbędna wręcz w poszukiwaniu nowej pracy. Jeśli chcesz, napisz bliżej, czego szukasz, jakiej pracy? Może da się coś podpowiedzieć. I pamiętaj - nadal biegniemy w tym samym maratonie, dzisiaj był start, trochę bardziej ten pet ciebie dopadł, ale możesz się odbić, zwiększyć dystans między nim a sobą. Byle do mety. Metą jest twoja satysfakcja, wartość siebie, śliczna cera, zdrowie, płuca jak kryształ, pieniądze zaoszczędzone na fajkach, nowa praca... 🌼 Pamiętaj, musisz mi kibicować, bo się potknę w tym biegu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie palę od soboty, od sobotniej imprezy, a tam zapalilam jednego papierosa szwagier ma depresję, siostra tez, boją sie raka płuc a nie palę dzieki temu wcale:(, boje sie choroby oczywiscie ze takie wieczory jak ten, w ogrodku zapalic mentolka i poczuc te odprezenie i w ogole PAPIEROS JUZ NIE JEST MOJA NARGODA PAPIEROS JUZ NIE CZYNI MNIE WYJATKOWA PAPIEROS NIE JEST JUZ MOIM PRZYJACIELEM PAPIEROS MI JUZ NIGDY WIECEJ NIE POMOZE PAPIEROS NIE ZDA ZA MNIE EGZAMINU NA PRAWO JAZDY JEZELI CUKIER NIE JEST DLA CUKRZYKA, A BENZYNA DLA NIEMOWLAKA, TO PAPIEROS NIE JEST DLA MNIE i tyle stęskniona za mentolowym, cienkim malboraskiem 😭 nie palę już 5 dzień, nie ściska mnie, widze papierosy,a le wiem ze one nie są dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grile bez petów, wieczory bez petów, ten jeden nałóg starczył mi za przyjaciół, za kochanka, za chlopaka teraz bede szukac setki przyjemnosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuchna04
witam Was kochani... wpadłam na chwilkę sie zameldować i pozostawić swój slad... Nie palę już 110 dni (+ 00g41m30s). Ilość niewypalonych papierosów: 3300. Będę żyć dłużej o 25 dni (+ 05g09m30s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 188,31 zł! ps.myśl o fajku nieraz jest...ale śmierdzi mi...i nie poddaję się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o coś się zaczerwieniłam... :( to chyba z wrazenia ze tyle osob chce pachnieć... 3mam za Was wszystkich kciuki... 🌻NIE PALIMY🌻PACHNIEMY🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą:D Dzisiaj mam wolny wieczór pierwszy raz od dluuugiego dluuugiego czasu :D:D:D Młody nie spał w dzien i odplynął o 20 40 :D mam nadzieje że tak do rana:-) Suuuper że mamy nowe rzucaczki:-) tatarak🌻 farelka🌻 Wsp,ołczuje sytuacji zobaczyszwszystko sie ułozy :-) Ja np wiem jedno że smierdziel jest tak podstepny że zawsze próbuje wtargnąc Niedawno tak sie poklóciłam z mamą:-( że wyjechała na weeekend ..mieszkamy obok ..a miala zostac z dziećmi wieczorem bo bylismy umówieni do znajomych..przebeczałam caly weekend miałam fajke w zębach ..nie zapalilam ... Kolejny przykład dziaiaj młodszy dzieć:-) pierwszy raz nie spał w dzień..ja cala w nerwach bo jutro po obiedzie jade na weekend nad morze :-).....mialam sie pakować i co nic ...znowu nerwy i cmik w zębach ..nie zapaliłam oczywiście.... I tak pewnie jeszcze nieraz :-( W każdej takiej nerwowej sytuacji mysle o papierosie...ale pózniej sobie mysle CO ON MI DA nic wczesniej tez klociłam się z mamą ..wkurzałam się ..fakt że teraz jestem strasznie nerwowa i wredna...ale próbuje z tym walczyc Trzymam wiec za Ciebie kciuki dasz rade!!! :-) in-flagranti🌻 madziuchna🌻 no i oczywiscie:-) Marjola53🌻 Zlosliwiec🖐️ Oj ale się nawymieniałam :D A dzisiaj kuzynka mojego meża miała operacje ...rak:-( nie paliła nie pila ech......... Miała strasznie wielki guz :-( leczyła się bo ciagle cos jej było ..sama sobie wymacała mniejsze guzki:-( teraz chemia i czeka na wynik:-( No nic już nie smęce trzymajcie się BP :-) pachnąco Napisze dopiero jak wróce Buziolki dla wszystkich🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie dobrze,ale na jak dlugo papierosy mnie wyprowadzaja na spacer na dlugie kilometry chodzenia na smyczy-ile dam rade przejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
u mnie ok 10 dni bez smierdziela nie mysle juz nawet o nim na wage nie staje narazie chociaz pewnie jutro to zrobie zrobilam male zakupy za kase ktora poszlaby z dymem czulam sie jakbym dostala od kogos te pieniadze lub kupowala za darmo :) :) :) trzymam kciuki za wszystkich !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
nie pale juz 10 dni 2 godz 1min bede zyc dluzej 1 dzien 12 godz 58 min zaoszczedzilam 126.05 zl nie wypalilam 201 papierosow poswiecilam na cos innego 16 godz 48 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie palę, wiecie co robię? pisze ksiązkę o sobie-wiec mam zajety czas mysle sobie jak to byloby zapalic czasem,marze o papierosie i tyle i nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam serdecznie życzę miłego dnia bp zapowiada się piękna słoneczna pogoda :D zapraszam na kawę czeka na chętnych zaparzona 🌼 :D ranne ptaszki jeszcze śpią :D 🌼 🌼 nie palimy pachniemy 🌼 za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwiec 🌼 od pobudki wczesnej kolejne moje pachnące trzy godziny minęły, uzbrojona w marchewki, z wiarą. zielona herbata czeka na chętnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko:D Herbatę czarną już wypiłam:) Teraz czas na kawę:) Złośliwiec🖐️ dzięki Tatarak🌻 Miłego dnia:D:D Oczywiście nie palimy:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwcze - dzięki za kawę 😘 Marjola - witaj 🌻 Tatarak 🌻 wprawdzie oponki się pokazały, ale cerę mam promienną, błysk w oku :) i słyszę, że nieźle wyglądam - teraz wiosna - rower, spacery.... i damy radę - PACHNĄCO !!!! NOWI 🌻 dla Was i 3-majcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
witam zapraszam na kawe. nie palimy pachniemy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się Nadal nie palę PACHNĘ :D Farelka nie łam się utratą pracy. Znajdziesz coś wcześniej czy później. 🌼 Ja 2 lata przepłakałam w domu, teraz mam taka pracę,że.... och :D aby tylko nie zapeszyć. 🌼 in-flagranti każdy ma swój sposób na rzucanie palenia. Ty przechodzisz terapię szokową, której ci nie zazdroszczę. :O Powoli normuje mi się przemiana materii. Przytyłam ze 6 kilo. Zaczynam powolutku spadać. Dopiero kilka dni temu zauważyłam, że już nie mam ochoty tak się zapychać żarciem. Wczoraj zrobiłyśmy z córcia sałatkę owocową. Banany, grejpfrut, mandarynka, pomarańcza, kukurydza, winogrona. Bez żadnych dodatków. Cały wieczór się zajadałam. Może trochę za dużo cukru w owocach, ale przynajmniej wreszcie witaminy. Pozdrawiam wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
ryjek dobrze radzi ze słonecznikiem tez sie za duzo najadlam w pierwszych dniach i bylo nieciekawie w toalecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farelka_198
Dzień dobry Dzień dobry dziś nie zapalilam jeszcze ani jednego papierosa:D od wczoraj jestem dumna z siebie hihihihihi na razie sie trzymam ale co tym moim cholernym wieczorem;/ tatarak bardzo dziekuje Ci za tak MĄDRE słowa!!! jak je przeczytalam az mi sie gorąco zrobilo, Lena111 mam nadzieje ze znajde taka prace, jak na razie ciezko mi sie pakowac ze starej frimy tatarak mam nadzieje ze wytrzylas bez dymka wczoraj i dzis daj znac jak Ci idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bilansik \"ku pokrzepieniu\" ;) Nie palę już 144 dni (+ 00g01m29s). Ilość niewypalonych papierosów: 2592. Będę żyć dłużej o 19 dni (+ 19g12m12s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 062,72 zł! Farelka - pracę znajdziesz szybciej, ponieważ możesz śmiało wyznać - nałogów - NIE MAM !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farelka_198
ojekuojejku moje gratulacje kiedy ja dobije do takiej daty ihiih juz bym bardzo chciala :D mam dzis strasznie db humor i mam nadzieje ze nic ani nikt mi go nie popsuje a wiecie co najbardziej boje sie weekendu majowego.... ze sie skusze jak na razie 3mam sie!! buziaczki dla wszystkich:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pachnąco 🌻 Dawno sie nie odzywałam ale nadal pachnę teraz wiosna i piękna pogoda więc całe dnie spędzam na działeczce i nawet nie wlączam kompa Nie palić jest cudnie i pachnieć cudnie jest pozdrawiam starych i nowych niepalących 🌻 a to mój bilansik Nie palę już 183 dni (+ 10g17m03s). Ilość niewypalonych papierosów: 4035. Będę żyć dłużej o 30 dni (+ 19g49m41s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 412,39 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugi dzień pachnący! Nie uwierzycie, ale dla mnie to wyczyn! Pachnie łazienka wreszcie (bo taka głupia byłam, że w łazience paliłam, normalnie porażka) bella - chylę czoła, taki staż w niepaleniu :) farelka - pękam z dumy, że nie zapaliłaś, zwłaszcza w takiej \"pustej\" sytuacji, z jaką masz do czynienia. Sama widzisz, stać Ciebie na wiele, a może lepsza praca trafi się, takie niepalenie z każdym dniem wzmacnia siłę w człowieku..., nie tylko tę zorientowaną na niepalenie... Dzisiaj nawet do końca marchewek nie zjadłam, nie miałam czasu, najwyraźniej los mi sprzyja, podrzucając szybko zadania do wykonania. marjola - dzięki za 🌼 ojejku - słodko tyle komplementów słyszeć wokół, trzymaj tak dalej! Na oponki radzę hula-hop, jeśli już :) 7.10 :) kania2a - ta sałatka, to zawsze mój stały punkt programu na imprezach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja nadal pachnąca oczywiście ... Nie palę już 241 dni (+ 00g47m31s). Ilość niewypalonych papierosów: 9641. Będę żyć dłużej o 73 dni (+ 15g34m31s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3 374,46 zł! :D buziaczki dla \"starych\" i \"nowych\" topikowych przyjaciół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja chciał bym do was dołaczyc :D Postanowienie jest :D ze od 1.05 zero papierosów :D jakies rady ? Kazde cenne wskazówki i rady przyjme :D co robic ?,jak robic ? i jak wytrwac ? Dzisiaj ide spac juz:D ale jutro tutaj zajrze , i mam nadzieje ze juz bez dymu w gebie :O paliłem 7 lat z 2 letnia przerwa mam nadzieje ze teraz mi sie uda na zawsze kazda rada bedzie dla mnie cenna pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 104 dni (+ 13g25m09s). Ilość niewypalonych papierosów: 836. Będę żyć dłużej o 6 dni (+ 09g21m12s)! Zaoszczędzone pieniądze: 292,76 zł! Witam się bilansem. Regres powodzenia 🌼 Wszystkim życzę miłego weekendu majowego. 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko:D Jadę odpoczywać nad jezioro.Wracam w niedzielę:D:D:D Regres🖐️ witaj na pokładzie.Wspomagasz się czymś? Miłego weckendu:) 🌻🌻🌻.NIE PALIMY.PACHNIEMY.🌻🌻🌻. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regres - witaj, rady? Całe miliony na tym topiku, kilka i jeszcze kilka, i jeszcze... stron wstecz - opisane są wszelkie przypadki indywidualne radzenia sobie z brakiem nikotyny. Mnie zaglądanie pomogło! Kolejny dzień pachnę. Jak napisała marjola nie palimy, pachniemy! Wdrożyłam do życia bezpalącego sport, wczoraj była krótka dawka, dzisiaj - więcej, będzie dobrze. Pozdrawiam was wszystkich! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×