Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

hmm nikt do kawy sie nie przyłączył złośliwiec 🌻 jak tam na kontroli marjola 🌻 gdzi jesteście ZAwsze piliśmy kawke tu razem teraz ja lece do pracy miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko:) Pachnąca Aga🌻 dzięki za kawę.Przyjemne pracy:) Złośliwiec🖐️ jeszcze śpisz, czy jesteś na spacerze z pieskiem. Miłego dnia🖐️ Dla przypomnienia:❤️NIE PALIMY.PACHNIEMY.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Kolejny piekny dzien bez papierosa. Ostatnio jakos ciezko mi bylo z mysla, ze nie bede juz palil, ale tez nie dopuscilem do siebie mysli, ze sie zlamie. Tak wiec trzymam sie nadal :) Dolaczam sie, z tym, ze do herbatki :) Milego dnia... oby sie cieplej zrobilo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE PALIMY PACHNIEMY :) zrobiłam galaretki z bananem i truskawkami:) -w ramach nieobżerania sie słodyczami:)-POLECAM , poprostru zalewam galeratką owoce pokrojone:) *nie martiwc sie kilogramami ONE Spadną a zdrówko zostanie:) uciekam porządkować c.d. i rowerek wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę miłego dnia BP :D pachnaca aga 🌼 dzięki za kawę i trzymanie kciuków marjola 🌼 ja już byłem ze swoja psinką na spacerze i w kościele a teraz jeździłem do lekarza zrobiłem badania kontrolne i okresowe bo w poniedziałek ide już do pracy na razie wszystko jest OK. wczoraj późno przyjechałem to się nie odżywałem zuch dziewczynki 🌼 🌼 🌼 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlośliwiec jak fajnie sie czyta takie wiadomości Super a teraz miłej nocki życze wszystkim bywalcom tego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość this is the end
ide za pol godziny na dwa papierosy,pale tylko w nocy...chyba przyjemnosc,nie czuje scisku w gardle,kiedys palilam paczke dziennie,teraz dwa w nocy, nie wiem dlaczego sie ograniczylam,mniej kasy wydaje, czy wy tak umiecie?przeciez ja nie rzucam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko:) Byłam już na spacerze z pieską:) Jest pochmurno.Może jednak nie będzie padać.Wnuk czeka na festyn z okazji Dnia Dziecka. Złośliwiec🖐️ bardzo się cieszę, że wszystko w porządku u Ciebie.Gratuluję powrotu do pracy,:D. Vitalijka🌻 pyszna ta Twoja galaretka:).Link do książki na pewno przyda się. Pachnąca Aga🌻 zapraszam na kawę.Mam nadzieję, że nie pracujesz. Miłego dnia dla wszystkich . 🌻🌻🌻NIE PALIMY. PACHNIEMY.🌻🌻🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I CZEKAM AZ BASEN NA 10:15 bedzie czynny - NIE PALIMY - PŁYWAMY Vitalijka u mnie jest czynny basen od 7 rano :) a dzisiaj wybywam na 10.00 :) Fajnie jest pływac :) nie paląc :) Pozdrawiam sobotnie nowych znajomych od czystych płuc :D 🖐️:D bez dymowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich bywalców pachnącego grona 🌼 marjola 53 🌼 🖐️ :D 🌼 pachnąca aga 🌼 🖐️ :D 🌼 vitalijka 🌼 [czesc ] :D 🌼 zuch dziewczynki dzięki za wsparcie od razu lżej na duszy :D jak dobrze mieć przyjaciół którzy pomogą w potrzebie :D Regres 🖐️ graba Mat 🖐️ graba 🌼 nie palimy pachniemy 🌼 Nie palę już 1512 dni (+ 18g32m49s). Ilość niewypalonych papierosów: 90766. Będę żyć dłużej o 693 dni (+ 08g30m02s)! Zaoszczędzone pieniądze: 30 406,73 zł! tak mi się spodobało te nie palenie ze już nigdy więcej nie zapalę bo nie palić to jest - :D 🌼 COŚ PIĘKNEGO 🌼 :D za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inninis
hej nie palę już 7 dni bo jestem w ciązy i zmusiłam się żeby rzucić ale nie jest łatwo, proszę dajcie link do takiego kalkulatora ile już sie nie pali itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze galaretki smakowały :D zlosliwiec 🌼-fajnie ze juz jestes, zdrowy, zadowolony i pachnacy:D marjola 🌼-kawusia juz była?:) pachnąca aga 🌼:) Regres 🌼- u mnie basen czynny od 10:15 , na wejścia tzw wolne-od rana sa karnety i szkoły- mieszkam niedaleko miasteczka studenckiego w Krakowie:) wiec sam pomyśl:P Mat 🌼- :) Dodam tylko ze mam straszne ssanie dzisiaj- tak mi sie chce czegos dobrego ze szok:) I to z naciskiem na mięsko:)..moze dlatego ze ostatnio mało mieska jadłam zeby wiecej warzyw jesc- dzisiaj wątrubka z cebulką i makaron ciemny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BILANS:D:D:D:D:D:D:D Nie palę już 104 dni (+ 10g27m32s). Ilość niewypalonych papierosów: 2088. Będę żyć dłużej o 15 dni (+ 22g55m52s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 023,47 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitalijka miezkajac w Krakowie masz duzy wybor pływalni :) fajnie masz :) hahahahah no tak nie da sie pływac palac :P no ale tak powaznie mowiac to o niebo lepiej jest pływac z czystymi płucami niz z zakopconymi fajniejej sie oddycha na marginesie pytanie :) nie ciagnie was do fajek ? ( pytanie do tych co to tak ok miesiaca lub dwóch nie pala ) bo ja mam straszne napady czasami ze bym puscił chociaz 2 machy :( ale wiem ze sie nie złame i takiego kroku nie zrobie .....!!!! pozdrawiam wszystkich :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda poprawiła się.Zobaczymy jutro. Złośliwiec🖐️ zazdroszczę Tobie tego czasu i pieniędzy.Jaka ja byłam głupia:( Vitalijka🌻 chyba nie masz wstydu:D. O tej godzinie poranna kawa:D:D. Uwielbiam mięsko:D:D:D Regres🖐️ nie palę od 5.01.09. Niestety jeszcze ciągnie śmierdziel:( Inninis🌻 gratuluję dzidziusia:D a licznik masz w brzuszku:D. Miłego wieczoru:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet48
Braaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaawo i tak trzymaj , nie pal powiec sobie że nowoczeny człowiek nie pali , ja żuciłem z dnia na dzień a paliłem durzo a pomogła mi woda (nie mylić WÓDA) jak chciało mi się zapalić piłem z butelki wode nie gazowaną ile się dało i efeeeeeeekit nie pale 15 lat . woda ci pomoże Tadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia dla wszystkich pachnących:) 🌻 🌻 🌻 Marjola - 👄-dzielna jesteś:) Złośliwcu, cieszę się, że wszystko ok:) 🖐️ Niestety, palę nadal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aram55 a kiedy do nas dołączysz?? zapraszam na kawke herbatke czerwoną w ten piękny słoneczny poranek Dziś wolne mam tak wuięć bardzo sie ciesze z pogody miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko:D Pogoda faktycznie lepsza jak wczoraj.Co będzie dalej zobaczymy. Pachnąca Aga🌻 dzięki za kawkę.Pyszna:D. Aram55🌻 myślałam o Tobie.Pozdrawiam. Wiecie jak mi wczoraj pachniała jajecznica. Nie mogę się do tego przyzwyczaić. Te zapachy są najlepsze.:D:D:D. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.Miłego dnia.:D:D 🌻🌻🌻Nie palimy. Pachniemy.🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam cale pachnące grono życzę miłego dnia BP :D wszystkim pięknym i pachnącym dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 a chłopakom przystojniakom 🖐️ graba BP :D pachnąca aga 🌼 serdeczne dzięki za kawusię super pyszna :D marjola 53 🌼 dziś Agusia za sponsorowała nam kawę :D aram 55 🌼 dzięki za pamięć :D dołącz do nas mile jesteś tu widziana :D 🌼 nie palimy pachniemy 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitalijka 🌼 ja mieszkam 100 m od jeziora przez okno widzę plażę tak że za dwa- trzy tygodnie jak pogoda dopisze woda już będzie ciepła i kąpiel będzie o każdej porze dnia i nocy :D :D :D 🌼 oczywiście BP 🌼 🌼 nie palimy pachniemy🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dzień bez peta czy dzień rzucania palenia. W radiu słyszałam, a na wp, onet, interia ani słowa.. Co za ludzie. Dobrze, że chociaż my dajemy przykład;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam pachnąco 🌻 i melduje sie Nie palę już 214 dni (+ 10g17m15s). Ilość niewypalonych papierosów: 4717. Będę żyć dłużej o 36 dni (+ 00g51m44s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 651,10 zł! widze że ciągle nas pachnących przybywa i bardzo dobrze 🌻 Moje dodatkowe kilogramy znikaja same bez żadnych diet i dodatkowych ćwiczeń zostal mi kilogram na plusie i mogłoby tak zostać poza tym pobilam swój rekord niepalenia i czuje że tym razem jest to ostateczne rozstanie ze śmierdzielem ....ale oczywiście nadal pilnować sie będę Życzę wszystkim powodzenia wytrwałości i siły 🌻 Nie Palimy 🌻 Pachniemy 🌻 i pozdrawiam oczywiście wszystkich bez wyjątku ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się, i pozdrawiam całe pachnące grono:) Nie palę już 223 dni (+ 12g54m20s). Ilość niewypalonych papierosów: 8941. Będę żyć dłużej o 68 dni (+ 07g16m36s)! Zaoszczędzone pieniądze: 4 023,67 zł! jest dobrze.................miałam duży stresssssssss. Myśl o fajce naszła mnie dwa razy, ale umiałam to kontrolować, dałam radę:).........szczerze to było szkoda mi tego czasu nie palenia......gdyby to był tylko miesiac to chyba bym zapaliła.... Mam trochę jeszcze problemy z dystansem do sytuacji, za szybko sie denerwuję....................................ojjjjjjjjj mam ostatnio cieżkie dni......ale trzymam się Pachniemy ...........nie palimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko:D Kolejny dzień BP. Niech już tak pozostanie:) Złosliwiec🖐️ powodzenia w pracy.:).Ciekawe czy Twój piesek lubi wodę? Mój uwielbia kąpać się.:D Vitalijka🌻 bardzo zdrowo odżywiasz się:D Regres🖐️ nie możesz zapalić.Szkoda tych dni BP.Przecież Ty o tym wiesz. Ja-ka🌻 miło, że nas odwiedziłaś:) Bella1962🌻 gratuluję nowego rekordu:D 30stka z Gdańska🌻 głowa do góry. Wszystko poukłada się.Papieroch w niczym nie pomaga ani niczego nie ułatwia. Miłego dnia dla wszystkich,:D:D Kawa, herbata : czerwona, zielona i czarna zrobione.Zapraszam:D Nasze motto: 🌻 🌻 🌻NIE PALIMY. PACHNIEMY. 🌻 🌻 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×