Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Nie palę już 56 dni (+ 00g02m26s). Ilość niewypalonych papierosów: 1960. Będę żyć dłużej o 14 dni (+ 23g20m39s)! Zaoszczędzone pieniądze: 784,02 zł! Mi się udało Pozdro dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 56 dni (+ 00g02m26s). Ilość niewypalonych papierosów: 1960. Będę żyć dłużej o 14 dni (+ 23g20m39s)! Zaoszczędzone pieniądze: 784,02 zł! Mi się udało Pozdro dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik-----z Ciebie też fajna kobitka...masz fajną fryzurkę,kurcze niemogę dobrać sobie fryzurki albo trafiam na kiepskiego fryzjera który niepotrafi doradzić nic...miałam dlugie włosy do pasa z takich obciełam na króciutko(prawie na chłopaka) no i teraz spowrotem zapuszczam jak widziałaś...miałam od czarnego po blond kolor... No to ja wszystkim życzę miłego dnia i idę do pracy na kilka godz.wieczorkiem powinnam być już z Wami... Niemam aktualnego licznika więc przykro mi.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśka gratuluję 56 dni..... Podziwiam Cię kochana że śmierdziela masz w domu a Ty sie tak dzielnie trzymasz....To dla Ciebie... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam pachnąco w ten szary dzionek madzicuna04 super filmik dziś ja odpoczywam i rogale marcińskie zajadam Życze Wam miłego dnia pachnącego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 10 dni (+ 23g39m38s). Ilość niewypalonych papierosów: 219. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 16g16m53s)! Zaoszczędzone pieniądze: 101,06 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądny dzień-----dziękuję za e-maila....z Ciebie też super laska... Wiesz ja juz kiedyś Ciebie poznałam...zaraz na samym początku jak zmagałam się ze śmierdzielem,pamiętasz też przesyłalyśmy sobie zdjęcia... :D Rzuciłam 10 stycznia....więc za chwilkę bedę miala roczek... Pachnaca Aga----resztę póżniej przeslę... linoletka-----od czegoś trzeba zacząć gratuluję 10 pachnacych dni 🌻 Idę dalej do pracy...buziaki dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UCZĘ się od rana i jakoś mi nie wychodzi z tym licznikiem,zacznę liczyć na kartce.JOWIK ciekawe czy tobie się uda.Przesłanie zdjęcia to już czarna magia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Licznii sciagnełam, ale z trojanem, i tak nie udało mi sie go zainstalowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno. Gośćmi Majewski Show był p. Gajos. Podali mu e-papierosa. Wpisałam w Google i dowiedziałam sie na czym to polega. Ciekawe, ale ja osobiscie nie skorzystałabym z tego typu wynalazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik troszke w topiku naszym poszperałam i może zobacz na strone 753 wpis Julka85 godzina 18,45 tam mi dziewczyny podawały ten link i mi chodzi Zobacz myśle ż esie uda zobacz jak ładnie mi liczy Nie palę już 340 dni (+ 02g22m50s). Ilość niewypalonych papierosów: 8842. Będę żyć dłużej o 67 dni (+ 13g08m22s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3 117,00 zł! pozdrawiam pachnące grono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, znalazlam wasz topic i chcialabym sie przylaczyc do waszego grona niepalacych. Mam 28 lat, zaczelam palic dosyc pozno w wieku 23 lat, niby mialo to byc tymczasowe na czas studiow, i w sumie nie potrafie teraz rzucic. Tzn ciagle mysle ze od dzis, od jutra, od poniedzialku, od urodzin i zawsze wytrzymuje dzien, a wieczorem lece po nastepna paczke :( A teraz zostaly mi 4 papierosy i mysle ze zaczne od teraz :p ciekawe czy mi sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pamiętaj, że jako palacz nie byłeś szczęśliwy. Dlatego rzuciłeś palenie. Naprawdę wolisz być niepalącym." A.C. Teraz jestem szczęśliwa. I Tak mamuska trzymaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez miałam ten licznik i mi go wcieło ..nie wiem ile juz nie pale ...sadny dzien🌻własnie chciałam go zaninstalowac i wchodzi z wirusem własnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem ,przelotem,pozdrawiam serdecznie:D Nie palę już 3 dni (+ 00g01m02s). Ilość niewypalonych papierosów: 42. Będę żyć dłużej o 0 dni (+ 07g42m06s)! Zaoszczędzone pieniądze: 14,70 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec dnia...jak dobrze teraz czas na odpoczynek i błogi sen... więc wpadłam powiedzieć Wam kochani... DOBRANOC I ŻYCZĘ KOLOROWYCH PACHNĄCYCH SNÓW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://megapliki.interia.pl/plik-3569-rzuc-palenie-1.0.html Tyle jest zapytań o ten program , więc wam ułatwiam :) Osobiscie bardzo mnie motywuje .... Dla wszystkich chętnych :) Program ,jak najbardziej legalny i zjadliwy :P Zapiszcie , zainstalujcie i liczcie ile wam zdrowia przybywa pozdrawiam wieczornie i wklejam mój bilans , za 6 dni bede miał 200 :D .... Nie palę już 194 dni (+ 03g31m53s). Ilość niewypalonych papierosów: 2718. Będę żyć dłużej o 20 dni (+ 18g18m39s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 209,53 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×