Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Za CHiny Ludowe nie da rady tego licznika zainstalować!!!! Sama próbowałam wiele razy- niestety:( Pozdrawiam Serdecznie- BP idzie 5ty roczek:D:D Zmykam popracować. Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup sobie slonecznik i podlob. ja tak robilam przez te 3 dni ;) tez rzucilam ;p i w 4 zapalilam za to moja mama w urodziny rzucila i nie pali... ciezko rzucic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani :) przepraszam ze tak długo się nie odzywałam, ale nawał pracy..... może przez święta nadrobię zaległości i doczytam dokładnie co się tu działo jak mnie nie było ja dalej oczywiście BP, ale się cieszę że to będą moje pierwsze święta BP :) :) mamuśka z tego co pamiętam 100 stuknie ci w świeta, a mi w poświąteczny poniedziałek! silne z nas babki ! ;) nie wiem czy zdążę zajrzeć jeszcze przed świętami dlatego już teraz chciałam złożyć życzenia Wszystkim Zdrowych i Spokojnych Świąt pełnych miłości i radości no i wytrwałości w nowym 2010 BP roku!!! Trzymam kciuki za wszystkim, tych którym już się udało i tych którzy dopiero planują rzucanie 🌼 🌼 🌼 dzięki że jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich..ipodpisuję listę..oczywiście pachnąca... Dalej niemam kompa,ale mam komp swojego lubego...więc niemam tu licznika...ale nie to jest najważniejsze... Kochani strasznie się cieszę że dalej nie palicie i dzielniesię trzymacie... No ja spadam spać... Farbowana-lisica----jutro się odezwę na telefon... RESZTĘ TAKŻĘ BARDZO SERDECZNIE POZDRAWIAM I MYŚLĘ O WAS CO DZIENNIE... Miałam przez chwilę moment kryzysowy i chciałam zajarać,aleszkoda mi tego "prawie"roczku.... pa...pa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lelof85-----stary,miło Cię zobaczyć...napisz co u Ciebie?Widzę że podczytujesz nas?Ale to dobrze bo niezapomniałeś onas... Jak tam Twoje psiaczki?Moje ok.teraz mam jeszcze Piarda.... Całuję 👄 Cię gorąco i Twoje czworonogi no oraz rodzinkę.... 🌻🌻🌻 Dalej czekamy tu na CIEBIE....No i na Twoje psiaczki będziemy chodzić razem na spacerki,Złośliwiec donas dołączy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja dziś robię kawę, herbatę - czarną, zieloną (kupiłam taką fajną w spiralkach) :) Proszę się częstować 🖐️ ciastek nie będzie, bo i bez tego bioderka rozłożyste :( Nie wiem, czy zajrzę - ale jeśli nie, to chcę WSZYSTKIM złożyć życzenia świąteczne - pięknych, pachnących choinką Świąt pozdrowaienia dla stałych bywalców i osób, które zaczynają - 🌻 - dla was jakby bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA SKŁADAM WAM WSZYSTKIM NAJLEPSZE ŻYCZENIA:) WIELE WYTRWAŁOŚCI DLA RZUCAJĄCYCH! DLA WSZYSTKICH BEZ WYJĄTKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Decyzja o rzuceniu palenia nie należy do łatwych, ale jest odważna i ważna!! Jestem pewna, że jak wytrzymasz to bedziesz z siebie dumna i przedewszystkim bedziesz o wiele zdrowsza. Kibicuje wam wszystkim, oby się udało !! Pozdrawiam i wesolych świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 Gwiazdy z nieba,których nie dotkniecie! Marzeń spełnienia, których nie osiągniecie! Radość,w życiu tak ciężkim i tragicznym. Uśmiechu, pustego słowa w moim słowniku! Wiary która jest chwiejna jak wiatr za dmucha Szczęścia niewidzialnego oczyma... Może świata u stóp i wielu z nim przymiotników Wiem czego Wam mogę życzyć Bądźcie sobą przez każdą chwilkę w życiu. Która mija nas jak wiatr i czas lecący? Bądźcie takimi jakimi Was Bóg stworzył. Nie znających potencjału drzemiącego - cech ani negatywów. Jesteście ludźmi zatem nimi pozostańcie? Właśnie takimi których kocham najbardziej! Z dobrem i złem w wnętrzu osobowym, z charakterem ciężkim i nieprzetworzonym! Gdyż pięknem jesteście takim jak pozostaliście stworzeni... Cóż ja będę mógł później do was pienić? Gdy każdy z Was będzie ideałem. No bo chciałbym pisać, o dobru i złu w nas Samych... Powodzenia i walki, sukcesu i ewentualnych darów, w postaci cech charakteru, Uśmiechu, przyjaciół, pogody ducha. Słońca świecącego w dni ciemne i pochmurne! Dróg dobrych i ścieżyn życia, losu łatwego! Zdrowia by móc w nimi brnąć dobrego ducha wiary i myśli w dni 2010. 👄 ps.Dla Was wszystkich kochani... Aram55 ----witaj...co u Ciebie?Niezaglądałaś tutaj ...pozdrawiam...melduj się częściej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, wszystkim zycze radosnych, beznikotynowych Swiat Bozego Narodzenia w milej atmosferze wsrod najblizszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM Jovik 🌻a mnie sie udało zainstalowac ten licznik bez problemu fajnie bo tak sobie popatrze czasami 886 dni bp a ile kasy :):):)zostało nie puszczone z dymem dla całego grona ludzi odwiedzajacych ten topik składam najserdeczniejsze ZYCZENIA Z OKAZJI SWIAT BOZEGO NARODZENIA.. Dziwna ta Noc Grudniowa, W nią milkną wszelkie zatargi, Kurczą się serca człowiecze, Gloria śpiewają wargi, I w duszę wlewa się spokój, Człowiek człowiekiem się staje, Gdyby rok cały tak było, Świat stałby się rajem. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek 121
czesć wszystkim danwo mnei nie było ale widzę znajomych nadal :) ja zmieniem pracę i nie mam juz licznika ale niepalenia bedzie ok rok i 3 miesiace :) pozdrawiam wszytskich twardzieli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych ,Pogodnych, Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia Życzę Wam Wszystkim Moi Przyjaciele. Nie palę już 99 dni (+ 03g46m30s). Ilość niewypalonych papierosów: 2974. Będę żyć dłużej o 22 dni (+ 17g21m54s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 189,88 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadeszły święta więc i ja wam złożę : Wesołych Radosnych Świąt Bożego Narodzenia , by każdy dzień upływał wam w poczuciu spelnienia i zadowolenia z tego co robicie .... Życzę wam samych plusów i tego by wasze decyzje były dobrymi decyzjami .... Oczywiście bywalcom tego topika życze takze tkwienia w tym co robią , czyli zycia bez nałogu nikotynowego , by każdy następny dzień był jeszcze wiekszym sprzymierzeńcem w tym co kiedyś podjęliście i nie ważne czy to było dzień ,miesiąc ,rok czy 30 lat wstecz Zyczę wam wytrwania bez papierosa a na marginesie chciałem podziękować tym którzy mnie wspierali i wspieraja na tym topiku . Nie chce wymieniac z nicku bo nie chciał bym popełnić gafy w posatci pominięcia kogoś ... Ci o których pisze wiedzą do kogo te słowa kieruję :D pozdrawiam ciepło i życze najlepszego 🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedświąteczny bilans ;) Nie palę już 236 dni (+ 17g36m17s). Ilość niewypalonych papierosów: 3314. Będę żyć dłużej o 25 dni (+ 07g36m57s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 474,84 zł! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja Zycze Wam samych radosnych dni a święta niech upłyna w miłej radosnej i rodzinnej atmosferze Dziękuje za to że jesteście Jesteście moimi przyjaciółmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ZDROWIA,SZCZĘŚCIA,WYTRWAŁOŚCI WSZYSTKIM NIEPALĄCYM ORAZ ZAMIEZAJĄCYM ŻUCIĆ PRZESYŁA ELKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
****************** Zdrowych, spokojnych i pelnych rodzinnego ciepła Świąt Bo zego Narodzenia *************** Oczywiście wytrwałosci i siły na BP:* Wszystkim, którzy nawet raz tu zajrzeli, powodzenia w niepaleniu a stałym Przyjaciołom buziaczki:*:* Łamię się z Wami opłatkiem. Gośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
+ * + . . * + ☆. + * . * + * . + * . * + * * . …………………....__/\__ ....................>-:¦:-< ....................¯¯\/¯¯ (♥).................♥Ѽ ♥ (♥).............♥Ѽ.$Ѽ♥ (♥)............♥Ѽ.$$Ѽ ♥ (♥)...........♥Ѽ$.||.$Ѽ ♥ (♥).........♥Ѽ.$$||$$$Ѽ ♥ (♥).......♥Ѽ$$$$||$$$$Ѽ ♥ (♥)....♥Ѽ$$$$$$||$$$$$$Ѽ♥ (♥)..♥Ѽ$$$$$$$||$$$$$$$Ѽ ♥ (♥)..........♥Ѽ.$$||$$Ѽ♥ (♥).......♥Ѽ$$$$||$$$$$Ѽ♥ (♥)....♥Ѽ$$$$$$||$$$$$$$Ѽ♥ …..♥Ѽ$$$$$$$$|| $$$$$$$$Ѽ♥ ..♥Ѽ$$$$$$$$$$|| $$$$$$$$$Ѽ♥ (♥)...................||...................... ……………+ . . * + . + * . * + . ………+ * . + * + * ………………+ . . * + ☆. + * . * + * . + * . * + * WESOŁYCH ŚWIĄT;D Gdy pierwsza gwiazdka na niebie zabłyśnie, niech Cie Aniołek ode mnie uściśnie. Na wigilijnym stole opłatek położy, i w moim imieniu życzenia złoży: by święta Bożego Narodzenia przyniosły radość z tego co jest, nadzieje na to, co przed Tobą, uśmiech i pogodę ducha na każdy dzień nadchodzącego Nowego Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśka przyjmij i ode mnie gratki :D oby te 100 przemieniło sie w 1000 :D 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich świątecznie :D mamuska 44 🌼 gratuluję tych 100 dni BP 🌼 wszystkiego naj naj naj :D i nigdy więcej śmierdziela :D 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 :D bo nie palić to jest coś pięknego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×