Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

witam złośliwiec jesteś wielki i kochany Ty jako dobry duszek naszego topiku umiesz nas podnieść na duchu, pocieszyć zgadzam sie z Tobą ze na wiosne wszystko ładniejsze, łatwiejsze i kilogramy zimą zdobyte uciekną, Ja też czekam na ocieplenie by zacząć moje wycieczki rowerowe. Nie załąmujcie sie że na początku troszke Was więcej ale to normalne że zamiast pampierosa jedzonko ale kilogramy sie zgubi a pachnacym zostaniemy, skóra zdrowa, lśniące włosy i pachniemy perfumami ta wiec super jest być pachnącym miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w moim 4 dniu BP :) Na temat Zlosliwca i jego rad to ja juz sie nie wypowiadam, bo nie starczyloby mi slow zeby opisac jego wielkość :D:D:D Trzymamy sie i nie palimy - pachniemy! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwiec dzięki za wsparcie w horobie. lorika zobacz, że można wytrzymać, ąz 30 dni z tej okazji dla ciebie 🌻 , 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek 1982
lorika gratulacje :) ja nadal pachnąca ale zdołowana Nie palę już 38 dni (+ 18g01m27s). Ilość niewypalonych papierosów: 465. Będę żyć dłużej o 3 dni (+ 13g15m08s)! Zaoszczędzone pieniądze: 208,09 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzucaczka - widzę że mam taki sam cel jak ty:cel 2 - waga 65kg.palenie już rzuciłyśmy,więc co powiesz na cel 2 .Ja zaczynam za tydzień w środę popielcową (są ostatki nie mogę sobie odmówić jutro pączusia,czy też faworka ) ale w środę zaczynam od oczyszczenia organizmu z kaszą gryczaną i octem jabłkowym.ZOBACZYMY MOŻE SIĘ UDA.Spróbuj ze mną, razem zawsze raźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam się zameldować...dalej pachnaca... Nie palę już 396 dni (+ 20g15m38s). Ilość niewypalonych papierosów: 11905. Będę żyć dłużej o 90 dni (+ 22g38m35s)! Zaoszczędzone pieniądze: 4 821,65 zł! moja waga wynosi 85kg... :) ale dobrze ze jestem pachnąca... zgubić bym chciała,ale brak mi motywacji i siły...i mój drugi nałóg....SŁODYCZE....I LENISTWO Z BRAKU----ĆWICZENIA.... Dzięki za pamięć Lorika---dla Ciebie🌻 dla reszty 🌻🌻🌻 Dla złośliwca--naszego guru----ukłon w Twoja strone....🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po baseniku:) dobry na wszystko:) trz\ymam kciuki i pozdrawiam, madziuchna04- tylko tyle kg.? ja przytyłam 20kg. i mam w nosie moga wage(nad):P co tam..... Buziaczki, Złosliwiec- ja nadal pije Activie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, dziś mój 10 dzień BP :) Jak narazie to jest nawet łatwo, chociaż zdaża mi się ochota na śmierdziela. Jestem już spokojniejsza. Chya powoli się wszystko normuje :) Dzisiaj u mnie w pracy listonosz przyniósł pocztę. Tak śmierdziała papierosami, że niewiedziałam co mam z nią zrobić. Odłożyłąm i dopiero po kilku godzinach się nią zajęłam. Byłam bardzo zdziwiona, że aż tak mi ten smrodek :) przeszkadzał. SZOK życzę wszystkim pachnącego wieczorku :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cambri, gratulacje! :) Dla mnie te pierwsze 10-11 dni bylo najgorsze. Teraz mnie wciaz ciagnie, ale.... do slodyczy. Bo lasuch jestem straszny i musze sie pilnowac ;) Mi tez, nawet juz po kilku dniach, zaczely smierdziele innych strasznie smierdziec. Nawet jesli smrod byl tylko w ich ubraniu czy wlosach. Rzucaczka: trzymaj sie i zadnego peta do buzi nie brac! :P Mamuska: mam nadzieje, ze chorobsko sobie wkrotce pojdzie :) Zlosliwiec: dzieki za nieustanne i madre slowa otuchy dla nas wszystkich :D A Twoje bieganie po zimnicy podziwiam, brrrrrr ;) Lorika: tez mam poczucie wolnosci od peta :D Bella: dzieki za kwiatka Wszyscy pozostali: tez macham lapka bez peta :) Swoja droga, jak wy to robicie, ze potraficie spamietac cala, coraz dluzsza liste obecnosci LBP /=Ludzi Bez Papierosa/? Ja mam chyba skleroze.... ;) Pozdrawiam zatem wszystkich pozostalych, i nowoprzybylych, i tych juz dlugo BP! Nie bedzie przemysl nikotynowy zarabial na nas! :P I na koniec pochwale sie: 19 dni BP, no juz praaaawie 20. Jak ten czas leci :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj leci ten czas leci Gratuluje....dziś same okrągłe dni BP Cambi za 10 dni 🌻 Grace za prawie 20 dni 🌻 Lorika za 30 dni 🌻 dla Wszystkich pozostałych 👄 i mój bilansik Nie palę już 469 dni (+ 12g33m36s). Ilość niewypalonych papierosów: 9390. Będę żyć dłużej o 71 dni (+ 17g35m08s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3 756,18 zł! pozdrawiam pachnąco ...byle do wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 dni BP UFFFFF! Nie palę bo już nie chcę dymić, żadnej chemii jak do tej pory nie biorę. Paczkę 'fajek' zamieniłam na szybki spacer ok. 6 km dziennie. Zlosliwiec gdzie marsz uprawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno, być może komuś pomoże :) „papieros to papierowa rurka napełniona suszonym zielem, na jej jednym końcu znajduje się ogień, a na drugim - głupiec...”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, mi się zdarza czasem popalać... głupie to fakt - ale słyszałam o tych elektronicznych papierosach, jakoby były dużo zdrowsze i pomagały w rzuceniu faktycznego palenia - a je z koleji dużo łatwiej odstawić. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej mnie trzyba choroba, myślę, że przez weekend się wykuruję. Dziś tłusty czwartek więć możecie do woli smakować słodziutkie pączki. Lepsze pączusie niż śmierdzące LMusie. Dla WAS 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pachnąca aga zaje...y ten twój pączek, tyle ma marmoladki, sam miód- cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągle się trzymam... He he. Ja chyba zwyczajnie mam za dużo czasu - nie żebym nie miała co robić ale taaaak mi sie nie chce. ewa1759 jak najbardziej jestem za bo na to moje cielsko patrzeć nie mogę. Tyle, że ja na diecie optymalnej i od wczoraj. A ty? i napisz od jakiej wagi zaczynasz bo cel, widzę, mamy taki sam. Ja troche ograniczyłam żarełko jak zrezygnowalam z fajek i było nieżle. Co prawda nie schudłam ale i nie przytyłam a myślałam głownie o jedzeniu a nie o śmierdzielach a to już jakiś zysk. Ta moja rewelacyjna waga to rzucanie palenia przez kilka ostatnich lat dupsko zostało i palenie też. Więc teraz do dzieła... chyna jakaś nutka optymizmu we mnie wstąpila bilansik: Nie palę już 41 dni (+ 09g13m16s). Ilość niewypalonych papierosów: 1241. Będę żyć dłużej o 9 dni (+ 11g36m47s)! Zaoszczędzone pieniądze: 487,29 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 luty - Tłusty czwartek Aby spalić jednego pączka (ok. 100g - 378 kcal) trzeba AKTYWNIE: * 25 minut pływać * 30 minut skakać na skakance * 35 minut biegać * 1,5 godziny jeździć na rowerze * 2 godziny robić makijaż * 4 godziny sprzątać pokój smacznego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.. Rzucaczka,koszmar to co piszesz,ale niestety tak jest z tymi paczkami,ale ja dzisiaj zrobilam sobie "wolne" zjadlam juz 1.... Kolejny dzien bp!!!! Huraaaaa!!! Mamuska44--zycze zdrowia,i zgadzam sie lepsze pączusie!!!!! dziewczyny i nie tylko hah---zrobmy sobie dzisiaj swieto BP!!!!! I nie zalujmy sobie slodkosci,to tylko raz w roku!!!! SMACZNEGOOOOOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, bardzo cieszę się, że znalazłam to forum. Zaczynam od dzisiaj w pełni zdeterminowana, przekonana o w wygranej z własnymi słabościami. Utkwiły mi w głowie słowa, chyba Enigmy, o poczuciu wolności i tej wielkiej radości, jakby ktoś zdjął z pleców ogromny ciężar. O niczym innym nie marzę. Trzymajcie kciuki za mnie. To moja kolejna proba, ale tym razem nie poddam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie palaca nie smierdząca
Nie palę już 226 dni (+ 01g05m49s). Ilość niewypalonych papierosów: 5425. Będę żyć dłużej o 41 dni (+ 10g36m02s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 898,78 zł dziekuje wam kochani 226 dni temu zaglądałam tutaj i pytałam jak obliczacie to niepalenie..dostałam link i tak wyrwałam 226 dni bez papierosa pozdrawiam i trzymam kciuki za was i za siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawy link,polecam,ja ostatnio bardzo duzo czytam na podobne tematy,i mnie to jakos pomaga,nawet ogladajac wiadomosci wieczorne,jak mowia o ustawie zakazujacej palenia w lokalach,ja juz czuje sie wolna!!!!!! Mysle sobie mnie to juz nie obchodzi niech robia co chca..JA JUZ NIE PALE!!!!!!YOOOOOPYYYY.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, mnie spodobał sie właśnie entuzjazm, o którym mowa, gdy kliknie się w link, zaraz na początku. Zresztą, o tym samym pisze równiez A. Carr, to znaczy właśnie o ekscytacji, że oto w momencie podjęcia decyzji uczyniłam rzecz najlepszą na świecie, jestem wolna, jestem niepaląca, koniec, kropka, ba - jestem silna i mocna! Zazwyczaj, gdy rzucałam - sama wkręcałam sie w niepotrzebne cierpienie fizyczne, idiotyczną tęsknotę za momentami wdychania obrzydliwstwa nikotynowego, bleeeeeeeee... Póki co, wcale nie jest mi łatwo dzisiaj, ale - energetycznie za to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja moge smialo napisac ze taki entuzjazm mialam przez pierwsze dwa tygodnie..chodzilam jak "motyl",bylam najszczesliwsza bo przestalam palic,nie ciagnelo mnie,bylam dumna,kazdy kolejny dzien byl coraz lepszy,wcale mi nie przeszkadzali palacy,bylo mi ich wrecz zal,no w ogole chodzilam taka podjarana......Niestety to minelo,owszem nie pale,nie chce,ale nie mam juz tego zapalu,fascynacji,radosci,nie czuje tego ze jestem mocna,bije sie,sa dni kryzysu jak wczoraj ze "pragne" fajeczki ,zaluje ze przestalam,jednym slowem jakies bledne kolo sie kolo mnie wytworzylo....Nie pale 25 dzien,ciesze sie ,ale mam takie dni depresyjne,no i nie mam juz tego opisanego entuajazmu.....a to bylo fantastyczne uczucie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nawet moge napisac ze towarzyszace mi teraz uczucie to "wegetacja"... Ale caly czas mam nadzieje ze to minie,choc trwa to juz ponad tydzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie to jest to o czym pisałam i co mnie zawsze gubi. @5 godz bez fajki to stan euforii a 25 dzien to monotonia, niczym nie różni się od 24 dnia. Trzymajmy się to musi kiedyś minąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 lat BP i nadal za mna łazi....ten wstrętny smierdziel :( Sledzi mnie...kusi...ale nie jest juz taki silny, jak na poczatku! Czasmi ogladajac reklamę serków Danon, mam wrażenie, ze ten Głodek to kuzyn Smierdziela:D Ale jest suuuper, nie pale ale mam sie na baczności:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×