Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witam Wiewióreczko---> gratulacje z okazji 60 dni BP !!!! Zdrowie wszystkich niepalących Cometa---Tobie również gratuluję tak 3mać!!! Pozdrawiam wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję kochani!!! Ika*-->tak bardzo sie cieszę,ze sie odezwałaś:) Fado-->ty tez dotrwasz takiej okazji!!!wiem,ze to nie jest niewiadomo jaki sukces,ale jestem na dobrej drodze i to się liczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiewióreczko, Cometa---> moje gratulacje!!!!!...Wiedziałam, ze dacie rade!!!!:) Fado---> złapałam wiatr w żagle...oczyszczam ciało i duszę...:) Pozdrawiam wszystkich i sciskam mocno...:) Złośliwcze---> buziaczek !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cometa - jak mogłam Tobie nie pogratulować, heh...Gratuluję i podziwiam szczerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D nie pale ponad 4 miesiace...już dokładnie nie liczę !!!!!...hahahahah.....wznoszę toast...hmmm...mineralną bez bąbelków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zdrowo...i to mi się podoba, potwierdzam powyższe słowa, oj, brakowałoooooo....:) A ja dołączam toast zieloną herbatą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fado--->ja tez zieloną z cytrynką:) Słoneczkooo--->sącze mineralną od rana,tez bez bąbli:)mam wrazliwe gardełko. Dziewczyny i chłopaki!!!Jesli bardzo bysmy tego chcieli wszyscy,to moze kiedys realnie wypijemy cos mocniejszego.W 2007 oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cometa
oczywiście ja też z przyjemnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, cieszę się! Właśnie ryż z jabłkami robię! Zapraszam za jakieś dwie godzinki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaki zapytania - w sensie, kto jeszcze ma ochotę wskoczyć w real!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiewióreczko --> gratulacje, gratulacje, gratulacje !!! Cometa -->gratuluję, gratuluję !!! STO LAT , STO LAT ... BP oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×