Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

aaa bo to okres wakacyjny był, wyjazdy i powroty, nie było czasu :)Widzę że topik prężnie funkcjonuje, coraz wiecej nowych rzucajacych :).Gratuluje wszystkim :) Ja jeszcze miewam czasem ochote zapalic, przewaznie na imprezach, ale naprawde da sie to zwalczyc. Przytyłam jak narazie tylko kilo, ale apetyt mam zdecydowanie wiekszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voytass
dzis 3 dzien walki z malym smierdzacym gownienkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 dzień ...ja na początku to też byłem trochę bardziej nerwowy, ale już mi przeszło. Wydaje mi się że nie palę kilka lat ....ale apetyt to mam większy Pozdrawiam niepalących ;) 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cometa
do jutra trzymajcie się ciepło pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelacja.
wszyscy pisza, ze odkad rzucili smrodzenie to maja wiekszy apetyt. wlasnie zdalam sobie sprawe, ze apetyt to nie jest nic zlego :) tylko trzeba go umiec poskromic :D:D:D i jesc jak czlowiek a nie jak swinka :) milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D ::D :D :D :D :D :D :D :D :D :D no to ja jem jak swinka chyba, sniadanie dwie buleczki, w pracy dwie buleczki i jabluszko, dalej jestem w pracy i chce mi sie slodycza jeszcze a wieczorkiem schabowy i smazone ziemniaczki mniam :D oj tam przytyc ciut moge oby nie za duzo :D dzieki za pozdrowionka, dzis znowu goscie i znowu alkohol, niedlugo z palaczki przerodze sie w alkoholiczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[kwiatek[ 👄 🌼 👄 [kwiatek[ 👄 🌼 👄 [kwiatek[ 👄 🌼 👄 [kwiatek[ 👄 🌼 👄 [kwiatek[ 👄 🌼 👄 [kwiatek[ 👄 🌼 👄 [kwiatek[ 👄 🌼 👄 [kwiatek[ 👄 🌼 👄 [kwiatek[ 👄 🌼 👄 [kwiatek[ 👄 🌼 👄 [kwiatek[ 👄 🌼 👄 [kwiatek[ 👄 🌼 👄 [kwiatek[ 👄 🌼 👄 [kwiatek[ 👄 🌼 👄 [kwiatek[ 👄 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Wiewióreczki... latek mam dużo 4x paliłem z przerwami ....kilka lat paliłem, potem przerwa rok , dwa i znowu zaczynałem ...Np: dla towarzystwa, z głupoty...Zaczynało się od jednego na tydzień, potem jeden dziennie i szybki powrót do 20szt/dziennie albo i więcej. Teraz postanowiłem skończyć definitywnie....dla zdrowia...zęby tak nie żółkną. Lepiej te 200zł przeznaczyć na inne przyjemności np: lubię grać w kręgle, tenis ziemny, itp. Oprócz tego nie śmierdzi tak z ust...wystarczy stanąć obok palacza aby poczuć różnicę. Zauważyłem że macie stałą paczkę na tym topiku. ;)🖐️ Pozdrawiam tych co rzucili i tych co mają taki zamiar:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Uwaga!!! Uwaga!!! Witam Wszystkich bywalców tego topiku:D wiewióreczko 33 –wznoszę za Ciebie toast z okazji 2 miesięcy niepalenia cometa – również wznoszę toast z okazji 1 miesiąca nie palenia stukam się z Wami- stuk stuk – i życzę dużo zdrówka ,nigdy więcej śmierdziela zdrówko Wszystkich niepalących :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alleaffar---> Zauwazyłam, ze faceci rzucają śmierdziele konkretnie i bez marudzenia...nie narzekaja, że tyja...no tak...:)....jestem pełna podziwu dla Ciebie i tobie podobnych...:D Wesolutka---> wnioskuje, że nie palisz kochana..:P...szalony apetyt minie...spoko :) Złośliwcze---> jak miło Cię poczytać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie jak tylko moge i chyba mi wychodzi, ale wlasnie nie moglam sie powstrzymac i zjadlam duza paczke laysow na raz... umre niedlugo... chce mi sie ciagle jesc, ale zamiast laysow bede brala kilogram jablek do pracy aby bylo co grysc i zdrowo :D chyba bedzie lepiej nie??? bo jakos jedno mi nie styka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze są pierwsze 3-4 dni ....później należy się tylko pilnować aby nie skusić się na jednego, nawet z głupoty.... Najważniejsze jest nastawienie psychiczne, trzeba mocno chcieć. Wy dziewczyny chyba macie większy problem rzucić...ale warto, chociażby dla białych ząbków :D 🌻 🖐️ Miłego dnia BP 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senny
Ja jak narazie to tylo palenie z pokoju wyniosłem do łazienki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
ALE CISZA !!!!!!!!! :( No nareszcie  Senny to żałuj sporo musiałeś się napracować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, skąd ja znam palenie w łazience, a teraz...ummmmmmm, jak przyjemnie u mnie pachnieeee! Senny, wywal w cholerę te fajki... Złośliwiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hja Wszystkim miłym ludkom!!!!!!!!!! ja własnie sączę drinka...mniammmmmmmm;) należy mi się..;) wczoraj miałam w domu maxa stresora...w domu dzisiaj w pracy..myslałam że pozabijam...;(wrrrrrrrrr ale...aha...no własnie...po godz.14ej...już..już..miałam iść na fajeczkę... metolową dodam,moją ulubioną-....ale się opanowałam!!!!!!!!! Jezuuuu..nie jest to łatwe...ludzie...rzucałam nie raz..ale czym dalej w las,tym gorzej.. więc kto może,niech rzuca to gówno za wczasu wiem co mówię,wróciłam do palenie po 9 latach abstynencji..i następne 6 lat z fajką..z przerwami.Ale teraz postanowiłam rzucić na dobre!!!dziś 24 dzień BP.KUmpela aż się zdziwiła....więc nie poszłam na faję!pomylslałam,ż eszkoda to zmarnować!;) JA PISZĘ SIĘ NA REALLLLLLLLLLLLLLL!!!!SUPER POMYSŁ!!!!!!!!!!!!! buziaki dla wszystkich niepalącychhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś jest mój pierwszy dzień...po raz trzeci... do trzech razy sztuka? bardzo możliwe...tak myślę...tego będę się trzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×