Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość Kinia/
hello wszystkim pieknie pachnacym ! Szczegolne buziaki dla Ciebie Wiewióreczko-gratulacje z okazji 60 dni BP !!!! Cometa-Tobie takze gratuluję serdecznie ! ja jestem na diecie ,wiec chyba nie bede z wami pila ;(. no ,moze symbolicznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cygaretka
I ja sie do życzeń gorąco przyłączam Wiewióreczko , cometa i wszyscy którzy maja jakaś okrągłą rocznice czy roczniczke :)))) Wznosze na wasza cześć toast - kawka z mlekiem i pina coladą :))) Wiecie to niesamowite jak wiele ciepła i pozytywnej energii płynie z tego topiku, poprawka z WAS , nie tylko pomaga walczyc i wierzyć w siebie , ale wierzyć w ludzi :)))))) Jeszcze raz naj , naj , naj......Nie umiem robic ani kwiatuszków ani buziaczków ale pzresyłam ich tysiace :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, co z tym miejscem? Może jakieś lato i namioty? Wtedy Słoneczko na pewno gdzieś na północy, nad morzem można by było spotkać się. Albo odwrotnie... Jest ktoś z gór? Schroniska są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cometa
pewne, że nie cała przyjemność po mojej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
only mineralka ??? no coz..jak mus to mus, liczylam na odrobine zmrozonego szampana. Wznosze toast mineralna.Twoje zdrowie Wiewioreczko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczkooo--->bez Zlosliwca nie bedzie imprezy:)jego nie moze zabraknąc.Zgadzasz sie ze mna?? Kinia--->dziekuje jeszcze raz:)za kilka dni jak dobrze pamietam bedziemy swietowac twoje 2 miesiace BP:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia---> spoko, nie jestes sama.....ja też mineralną toast wznoszę...wiewióreczka...Cometa...wasze zdrówko pachnace !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
fado -zara, zara...jestem ciu zajeta ale sie zamelduje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
zameldowalam sie ale jestes niedostepna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej wszystkim wszsytkiego najlepszego :D a mnie chyba cos gardelko zaczyna pobolewac jakos sie dziwnie czuje... pozdrowionka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kinia, nie tyle niedostępna, co czasami niewidoczna, będziesz miała ochotę, pisz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
a ja nie potrafie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×