Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość zlosliwiec
jelena witam Cie serdecznie w naszym gronie niepalących wiem ze jest bardzo ciężko ale postaraj się wytrzymać trzymam za Ciebie kciuki BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Kastalinka poszukaj sobie innego forum my nie chcemy wirusa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich szczególnie wiewióre bo my mamy małą rocznice 60 dni ale chyba przechodzę kryzys bo coraz częsciej myśle o zapaleniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
maandarynka my już świętowaliśmy mały jubileusz wiewióreczki ale bardzo dobrze ze się odezwałaś bo i Tobie z okazji 2 miesięcy niepalenia źyczę wszystkiego co Sobie tylko za życzysz a przedewszystkim nigdy peta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voytass
czesc!!wlasnie jestem wpracy i chce sie pochwalic ,ze 3 dzien nie pale :) pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voytass! bravo! Facet to jednak potrafi! Trzymaj tak dalej! Trzy dni to duuuuuuuuuuuużo! Nie zmarnuj tego! Jelena! Witaj!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mandarynka, pewnie pominęłam jakieś \"a\"..., kryzysy to moja specjalność, ale...zaglądaj częściej = więcej wsparcia. Mnie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani!!! Mandarynka--->pisałam ostatnio na gg do ciebie,nawet sie nie odezwałas:(Ja juz o petach nie mysle:)Chyba jestem na dobrej drodze. Dziękuję wszystkim za gratulacje z okazji 2 miesiecy walki ze Śmierdzielem!!!Naprawde warto rzucic to swinstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiewiórka, co za \"chyba\"? Na właściwej, najlepszej drodze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelena ...ja od lutego robiłem kilka podejść ...nie paliłem po 2-3 tygodnie i znowu zaczynałem od nowa...dlatego że mi aż tak bardzo nie zależało. Ale teraz nastawiłem się psychicznie bardzo mocno i już napewno nie będę palił. ;) 🖐️ Jeśli bardzo chcesz to dasz radę napewno ;) 🌻🖐️ Trzymam kciuki za Ciebie.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alleaffar - trzymam kciuki za twoje nastawienie psychiczne, niech zadziała.. Wierzę, ze tak! katia - :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawłaściwszej, najlepszej, ha, teraz to można dopiero cokolwiek zacząć ze sobą , od siebie, noooo..., sama wiesz..., co tu pisać... Człowiek nie zainfekowany trucizną lepiej mysli...i przestrzenniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voytass
a mnie dopadl cholerny katar boze jak ja go nie nawidze 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam katar, ciesz się człowieku, że nie palisz... A zresztą i dobrze, nawet gdybyś chciał, będzie się przy katarze gorzej paliło... W sumie to powrotu do zdrowia życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelacja zaczerniona, witam nocnie..., współczuję choróbska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fado--->jak moj ryz z jabłkami??Takiego mi smaka narobiłas,ze szok:) Uduszę cie jak jeszcze raz pochwalisz sie czyms co ja bardzo lubie:) Żartuję...Nie uduszę cię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domownicy nie zżarli wszystkiego, porcję dla Ciebie obroniłam! Ryż jest Twój! Jabłka też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelacja, zdradź, jak to zrobić, aby budząc się, być nowonarodzonym...:) Też tak chcę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zebym to ja wiedziala jaki to przepis jest na to samopoczucie. chyba kazdy musi wlasny znalezc;) ja zawsze mysle sobie ile rzeczy dzisiaj zrobie i jakos fajnie sie z tym czuje. poza tym lubie zanim wstane poprzeciagac sie w lozku - wybudzic sie. potem jem sniadanko w lozeczku i napawam sie zapachem parzacej sie kawy - moze ta kawa budzi mnie? :D:D:D nie jest to jednak woseba :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha..., skoro nie voseba, to ja sobie zaproponowałam na pobudkę 6 aerobiczną Weidera, od wczoraj tak mam... i budzę się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fado-->teraz ty z gg mi uciekłas:) Gadałam z kumplem z Anglii.Kupił sobie laptopa,kamere i mikrofon.Teraz do mnie wydzwania.Hehehe...jak moja przyjaciółka sie dowie to bedzie zła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×