Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość krakusia
Nie pale juz trzeci tydzień. Byłam nałogowcem przez 25 lat. Dzien zaczynałam od papierosa i paczka na dzień nie starczała mi. Rzuciłam nagle i nie zapaliłam ani raz. Nie jest łatwo.....ale już widze efekty i to mnie cieszy. Moja rada: unikajcie miejsc (sytuacji) w których zawsze paliliście i jak Was tak bardzo skręca to pijcie szybko szklanke wody. Pomaga. Ja pije ponad 6 litrów dziennie. Pozdrawiam, Krakusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam krakusie i kurczę blade-jak fajnie ,że nowi ludzie do nas dołączają🌻 oby nas jak najwięcej!!!super Pozdrawiam wszystkich BP👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakusia
Pijesz czystą wode wtedy jak Ci się bardzo chce zapalić. Należy wypić około 1 szklanki duszkiem. To naprawde pomaga!! No te 6 litrów dziennie to jest w sumie :) w ciągu całego dnia. I tak już mniej, bo piłam po 8-9, co chwilke. Myślałam, że pęknę jak ten smok wawelski hihihih Piłam i sikałam, piłam i sikałam....ale nie pale :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Pozdrawiam serdecznie wszystkich BP :D wszystkim pięknym i pachnącym dziewczynkom 🌼 :D a chłopakom przystojniakom siema graba 🖐️ :D witam również wszystkich nowych w naszym gronie BPza potrzebujących trzymam kciuki dwa wolne nie zajęte przez śmierdziela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwieccccc
a ja pale faje zuje gume pale faje za faja i dobrze mi z tym :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja robię skręta
z herbaty, dobry substytut, a nie palę od 1,5 roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocy wszystkim życzę....🖐️ nie mam coś humoru...;(ale jutro będzie lepiej... papa👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosliwieccc załóż sobie topik o smierdzących petach i idź z tąd nikt tu ciebie nie potrzebuje...a może masz jakieś problemy ze sobą ...może potrzebujesz pomocy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwieccc
alleafar caluski dla ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwieccc
on kwiatuszku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Jakbym dorwała tego g.... podszywacza to bym mu nogi z d... powyrywała,dokopała do zadka i marchewek nasadziła. Człowieku odp...... sie od naszego topiku!!!Ty c......jeden;) Nie chce byc wulgarna... Dzis jestem po raz ostatni na topiku,nie wiem kiedy sie odezwe,ale zawitam jeszcze.Bede o was myslec,ale jak tu nie zajrze to nie wiem co bedzie.Mam nadzieje,ze nie poddam sie. Pomyslcie czasem o mnie,to bardzo podbudowuje. Całuje was wszystkich,mam nadzieje,ze wkrotce do was wroce. Odezwe sie jak wszystko pozałatwiam.Paa kochani!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Już 7 dni minęło, wciąż BP :) Miewam momenty że zabiłabym za macha, ale generalnie jest ok, jak o tym nie mysle to mnie nie ciągnie. Trudny moment jest po jedzeniu, szukam czegoś odruchowo...zapełniam lukę dodatkowym deserem;) Dobrej nocy wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!!......:) Wala Twist--->Pamiętam te momenty !!!!!...:P...Latałam wtedy po domu i wymiatałam, szorowałam, aby tylko rece czymś zajać.....hehehe....to minie :)...magiczna siódemka...pamiętaj!!!!!! Wiewióreczko---> Wiesz, że na Ciebie stawiam od samego początku, wiec jestem pewna, że wrócisz tu szybko i będziesz się chwalić, a ja będę się cieszyć...:P Katia---> jak humorek dzisiaj???? ...:D Fado---> 🌻 Buziaki dla chłopaków dzielnych i pachnacych.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cometa
Witam was serdecznie tych "starych" i "nowych" dzisiaj 40 dzień BP damy radę miłego dnia bez śmierdziela WALCZYMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cometa
witam słoneczkooo i wesolutka pozdrowionka BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cometa
* Nigdy nie rezygnuj z marzeń, idź śladem znaków * ...............Paulo Coelho....... piękne i prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc] Witam Was Wszystkich serdecznie życzę miłego dnia BP :D alleaffar –graba 🖐️ jesteś mocny 47 BP :D cometa - graba 🖐️ równe 40 dzionków tez jesteś mocny :D wiewióreczko szkoda rak brudzić –łobuzem 🌼 nie odchodź jak będziesz mogła to się odezwij jak najszybciej 🌼 :D fado – 🌼  Wala Twist -8 dni cos pieknego 🌼 slonkooo- ;) 🌼 wesolutka 🌼 za potrzebujących trzymam kciuki BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×