Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Martusia82 - dzielna byłaś, żeby tak nie zapalić w środowisku nie sprzyjającym, widać, żeś silna babeczka... Ja mam łatwiej, w promilu wielu metrów, kilometrów nikt nie pali. Onegdaj to ja byłam prowodyrem wszelkiego palenia, hmmmm, odpukać , to już za mną...:) złośliwiec, hmmm, czujny jak zwykle, trzymaj tak dalej... To się nagadałam i nawymądrzałam, no sorki, ale naprawqdę się cieszę z odzyskanej \"wolności\"...:) Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia 82 🌼, jeżeli możesz to zrób się na czarno bo tu jest podszywasz i może napisać w twoim imieniu brzydkich slow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, szczęsliwy ten dziadek, ze ma taką wnuczkę, co nawet na forum piszemartwiąc się o niego...Hmmm...no tak...:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze prawi złośliwiec, lepiej się zaczernić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byłem na imprezie było nas 33 osoby i ku mojemu zaskoczeniu to ze tylko 2 osoby były palące :D zauważyłem ostatnio ze jest moda na NIE PALENIE ha ha ha ha !!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fado sie martwie o dziadka , bo w takim stanie to jeszcze go nie widzialam:( A mi tak bardzo ciezko nie jest:) naprawde myslalam , ze bedzie gorzej ale to dopiero poczatek:D A piwko smakuje super!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszyskich Dla dziewczyn 🌼 dla chłopaków 🖐️ u mnie już 62bp, apetyt wraca do normy Pozdrawiam pachnących 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlosliwiec wow :D to nezla statystyka:) Ja mam wiekszosc znajomych niepalacych:classic_cool: A z ta moda na niepalenie , to amsz racje, rzeczywiscie cos takiego teraz sie dzieje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwiec, no jest taka moda... To fakt, dodatkowy argument przecież za BP. A teraz pomyśl, za moich czasów, za twoich, modą było właśnie ostre palenie: żadne tam długie mentolowe, najlepiej było, gdy człowiek palił sporty, albo popularne bez ustnika, ha! Nie, no zjazd. Wystarczy pooglądać filmy z lat 70. , w każdym kadrze wszyscy palą, popielniczki pełne... Obejrzyjcie dobre filmy z wczesnego Zanussiego, kino moralnego niepokoju, jarać szlugi było cool... Bleeee.... Inne czasy teraz, zdrowe, chciałoby się powiedzieć... Proste wnioski... jerzys, jak tam twój dzień, bo tak z lewej nogi wstać, to niedobrze, stąd pytanie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia ja przez miesiąc nie mogłem żyć bez piwa, aż się wystraszyłem, nie chcę mieć dużego brzucha ;) ale teraz już nie potrzebuję, ani śmierdzieli ani piwa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alleaffar :), dobrze, że się odezwałeś na potwierdzenie, ze da sie żyć bez BP... setunia, cieszę się, że nie ciągnie cię...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jest odkrycie, piwo bez fajek smakuje o niebo lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alleaffar ja troche ograniczam piwo;) , a kobiety przeciez nie maja tzw miesnia piwnego, wiec.:D:) Fado ciagnie, ciagnie, akle juz tylko fizycznie , a nie tez psychicznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, bardzo się ciesze widząc Ciebie na tym topiku, powiedz czy czujesz różnicę w buzi ?🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alleaffar czuje, czuje duza roznice w ogole:) Kurcze moglam rzucac razem z Toba , to mailabym juz 62dniBP i nie wiem ile kasy w kieszeni:o i moze nie bylabym ostatnio tak chora;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, dobre rozróżnienie, na fizyczne i na psychiczne... Mam tak, że miesza mi się jedno i drugie...Fizyczne, tak zwane, widzę, w sytuacjach, w sytuacyjnym paleniu, psychicznie mnie nie ciągnie, ale .... myk! sytuacja!, W piątek tak było, kilku ludzi zaczęło na maksa częstować ..., a już w głowie miałam myśli, czemu nie? Ale... , no nie... Wytrwałam. I wierzcie mi, te pięć sekund, zeby odpowiedzieć, właściwie całą wieczność trwało... Z lekkim sumieniem mogę teraz to piszę, bo się nie skusiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwiec, a niech tam, że stare wspomnienia, a filmy i tak dobre..., a my młodzi, bo bez BP, ha, no to sobie naodejmowałam lat...., a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis byłem ze starym kolega w budynku przeznaczonym pod rozbiórkę kiedys za szczeniecych lat chodziłem tu do szkoły wspominaliśmy dawne czasy gdzie w piwnicach i kiblach robiliśmy pierwsze kroki ze śmierdzielem to już były pierwsze poczadku śmierdzącego nałogu powspominać jest cos pięknego :D ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fado dla mnie psychiczne , to to ze lubilam pali, to byl jakis tam rytual , czasami po prostu mechanicznie sie odpalalo jednego za drugim, ale zawsze to jakas przyjemnosc byla:D A fizyczny glod to wlasnie odczuwam w plucach, klatce piersiowej,;) np teraz odczuwam;) . Taki glod mam srednio trzy razy dziennie :rano, w popoludniu i wlasnie w nocy :o nie trwa dlugo , bo jak o nim przestaje myslec , to znika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co z tą czernią :( Zielona trochę jestem a starego się wstydzę prosić, chyba że już się udało - jak nie to pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha, to fajnie, że masz takiego kolegę...:), złośliwiec...wkradły nam sie wspominki...:) do topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia jest tak, jak powinno być, udało się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwcu ja paliłam w liceum w kibelku,piękne czasy! siedziało nas ok10 bab i czułyśmy się jak w solarium!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×