Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

ehh.....normalnie zle mi sie robi:o trzeba isc spac zaraz. bo.....sie pograze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmm wlasnie, wlasnie, tam bylam:D To spij dobrze i powodze w walce z nalogiem, jak juz sie zdecydujesz;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia 👄 🌼 No właśnie ..film..faaajny :) typowy romantyczny film ...jest i kopciuszek i książę z bajki w postaci Zakościelnego ;) Film z gatunku takich co mnie przynajmniej, krótko po filmie nie chce sie żyć w tej szarej rzeczywistości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania🌻wlasnie, takie filmy to troche niebezpieczne:D Mozna sie niezle zyciem rozczarowac i zalamac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Ciekawi mnie czy fajny bedzie \"Świadek koronny\" też mocno reklamują...hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż wstyd sie przyznać ale ostatnio w kinie byliśmy 3 lata temu :P no i spodobało mi się i z chęcią się wybiorę na \"Świadek...\" noo oczywiście jak mama bedzie chciała zostać z moim synkiem bo dziś dał jej niezle w kość...ot taki maminy synek:) córa starsza to nie było problemu hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa ale też z wątkiem miłosnym ponoć :) takie też lubię:D A Ty kochana kiedy byłaś ostatnio w kinie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu jak pózno :) uciekam spać bo rano będę nieprzytomna a trza córkę do szkoły wyprawić:):):) Setuniu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu wstyd sie przyznac ale ja chbya cie przebijam tym okresem bezkinowym:o nawet w tej chwili dokladnie nie pamietam juz wrrrrrr .....straszne toi jest a czuje ogromna potrzebe.....ale kurde sama mam isc????widocznie tak:D Aniu spij dobrze:) Udanego tygodnia Wszystkim!:) 👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam wszystkich i pozdrawiam Ania to fajnie w takim razie ide do kina na film setunia to sie zbierz i di kina za tyle dni BP to ci sie nalezy złośliwiec balbna gadzina fado mmm757 I wszystkich o któych zapomniałam pozdrawiam gorąco. Ja dziś poprzebudzeniu czuje sie fatelnie okropność jestem rozkojarzona boli mnie głowa i ogólni fe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde wczoraj po tygodniu nie palenia zapaliłam jedna fajke i jest mi z tym zle mialam znowu ten niesmak w buzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oluś to zapomnij o tym i weź sie do pracy nad sobą. U mnie 7 miesięcy bez fajek;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurrrrrrrrrrrrrrraaaaaa, dzisiaj dwa miesiące BP mija!!!!!!! Kochani jestem z siebie bardzo dumna i szczęśliwa!!! Milutkiego dnia Wam życzę i przepraszam, że tak wpadam tu tylko się pochwalić, ale uwierzcie naprawdę nie mam chwili wolnego!!! Buziaczki dla Wszystkich :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Pachnacy !!! U mnie juz 5-ty miesiac bez fajki. Tez jestem z siebie dumna. Rzadko bywam u Was :( ale jak mam czas czytam wasze posty. Milo ,ze jest was/nas juz tylu. Pozdrawiam WSZYSTKICH !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kinia miło cześć wszystkim już niebawem jubileusz 150 dni BP jest super Mocno pozdrawiam potrzebujących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ercus
wstalem dzis rano i mowie nie pale!!!!jak narazie sie trzymam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stawka
Sorki że przeszkadzam ale bardzo mi się te nutki i serduszka w stopce mmm757 podobają jak można takie coś zrobić? Z góry dzięki za informacje i życzę wytrwałości z nałogiem dacie radę.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ prxykro mi ale nie powiem:O poprostu sam juz nie pamietam :D:D:D mozesz skopiowac i sobie wkleic:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stawka
Mmm757 dzięki już sobie skopiowałam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×