Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Aleeeeeeeeeeeeee się wszyscy rozgadaliście... Wracam do siebie po imprezie, pachnącej oczywiście... A jutro rano muszę wstać i co teraz? Może w ogóle się nie kłaść... Hmmm... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadzina 47
Oj Fado to nieźle zabalowałaś:D, przypomniałaś ludziom że karnawał trwa:D Setunia jest na 5 roku- na szczęście. Ale ciemna baba ze mnie,niedomyśliłam się o co chodzi :(.I w swojej niewiedzy tapete z kwiatkami polecam:D Aniu B może nie licz tych niechlubnych wyjątków:(.Mało to wspierające dla waleczących.coś wiem na ten temat:(. Kochani miłej i pachnącej soboty 🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, Gadzina 🌼 - ale się wytańczyłam... , no własnie ... karnawałowej soboty dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Pozdrawiam serdecznie życzę miłego spokojnego weekendu BP :D Dla dzisiejszych obecnych 🖐️ fado – 🌼 :D setunia – 🌼 :D Gadzinka47 – 🌼 :D mmm 757 – 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema prawie rana :-) mmm757 - jak tam efekty toczonej walki z nałogiem:-p :classic_cool: fado👄🌼 - no Ty Kobieto to masz zdrowie, po szaleństwach i zarwanej nocce objęłaś dyżur z rańca na topiku, no no no :-)! Mnie nikt z wyrka nie ściągnąłby wcześniej niż 18 godzinka :-) Gadzinka 👄🌼 jak tam Twoja gotowość i zwarcie na atak!? Można już powiedzieć do Ciebie - dalij jazda naprzód:-)!!! setunia 🌼👄 złośliwiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleeeeeeeeeeee …….Ciszaaaaaaaaaa …!!!!!!!!!!!  Wszystkich!!!!!!!!!! •Wywiało!!!!!!!!!!!! Czy co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sophiee
Witam, wiecie może, gdzie w Warszawie można kupić Tabex bez recepty?? Z góry wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 🖐️ Wczoraj mnie tu nie bylo bo bylam w dolku ale dzisiaj jest juz lepiej. Nie zalamalam sie i nie siegnelam po smierdziela dalej trwam i nie pale a to juz 7 dzien. Dzieki takim ludziom jak Wy ktorzy dodajecie otuchy🌼 Bo prawde mowiac w domu nie mam oparcia jestem z tym sama ale daje jak narazie rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po przeszło 2 tygodniach BP zaczynam mięć gorsze dni, albo to sprawka tej pogody, albo łapię jakiegoś dola. brakuje mi zapału do wszystkiego nie potrafie sama wziąść się w garść jakaś przybita chodze i fajeczkę zastępuje jedzeniem wrrr jestem zła sama na siebie. Wiem powinnam się cieszyć tym że wytrzymałam już 20 dni bez śmierdziela ale jakoś nie potrafie.Kto mi da troszkę pozytywnej energii? albo moze taki wirtualny kopniak by mi pomógł co kto mi go da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurela 25 nie załamuj się! ja też 20 dzień i ostatnie dni to katastrofa. Też chodzę przybita, nie mogę się skupić i nic mi nie wychodzi (z wyjątkiem nie palenia :) i mam nadzieję, że tak pozostanie). Dziś już troszkę lepiej, więc zaczynam mieć nadzieję, że to chwilowy kryzys. Jak mnie już bardzo męczy to przypominam sobie wyjątkowo paskudny \"zapach\" człowieka wchodzącego do np. autobusu zaraz po spaleniu papierosa i cieszę się, że to już nie ja. :) Nie poddawaj się! Pozdrawiam i mocno trzymam za Ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania.B książka super rewelacja ja uwielbiam czytać nieraz całymi dniami czytam jak mam możliwość zecz jasna. UPS przepraszam pamiętam o wszystkich i bardzo mocno was pozdrawiam z całego serca jeste z wami wszystkimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiek gratulacje🌻:) Aureala nie poddawaj sie !!!szkoda tych dni BP ja tez czesto czuje \"slonia na klacie\' ale mimo to nie poddaje sie !:) Papieros jest \"mniejszy\" od nas i mozemy go zwalczyc!:) Mam nadzieje, ze pokusa nei bedzie silniejsza....🌻 Blanka🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniuska ale ciezkie chwile tez miewalas, co??????? Ale zobacz jak tu [na topiku] jest milo i \"przytulnie\"wszyscy razem sie wspieramy i sobie doradzamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ marweh...setunia...❤️ nie chodzi o to że ja chce sięgnąć po papierosa z tym nie mam problemów choć czasami czuje takiego głoda że na początku nie bywało tak ciężko. Tylko o moje samopoczucie od tygodnia jakaś przybita jestem i mocy mi brakuje, a kiedy zaczynałam rzucać to świństwo czułam się taka silna i dumna z każdego dnia Bp a teraz jakby sie wypalilam i już mnie to nie cieszy dobra już nie zrzędze pozdrawiam wszystkich cieplutko Złośliwiec😘 MaNiUSiA2311[🌼 blanka 🌼 Basiek❤️ rok BP 🌼 jovik🖐️ Fadoo🌼 Balbina🌼 Ania.B :)) mmm 757 :)) gadzinka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadzina 47
Aurela zrzędź dziewczyno właśnie o to chodzi aby te złe emocje wywalić. Złośliwiec ale ranny ptaszke z Ciebie:D Pozdrawiam Wszystkich mocno 🌼. A u nas dzisiaj piękny dzień mam nadzieje że u Was też tak pięknie słoneczko świeci. Walczcie kochane przypomnijcie sobie dlaczego chcecie nie palić i co Was motywowało do podjęcia tego kroku. A złe chwile już niedługo miną:d 🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Blanko ----> książkę będę mieć od koleżanki jak przeczyta ;) U nas tez słonko świeci :) A ja dziś dzieciaki zawożę do babuni ---> mojej mamy (w końcu jej święto hihi) i do kina idziemy na \"Dlaczego nie\" cieekawe czy fajny czy przereklamowany;) ???? Miłego popołudnia wszystkim 👄 [ kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadzina 47
Nie chwalmy dnia przed zachodem słońca. Właśnie leje i wieje:(. I dziwić się że macie huśtawke nastrojów. Ta pogoda to najgorszy depresant:( 👄🌼👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Do aurela 25 i do tych wszystkich, co się ostatnio kiepsko czują chcę Wam powiedzieć ze ja również żle się czuje  jestem zły sam na siebie i na cały świat ,ogarnia mnie jakiś żal i smutek  podejrzewam ze to wszystko przez te skoki ciśnień i zmiany pogody jednak o śmierdzielu nie myślę-- tak jak by on wogule nie istniał -- dzięki ludziom tu na tym forum – nauczyłem się sam rozwiązywać swoje problemy i nastroje humoru BP :D Gadzinko 47 – 🌼 byłem na działce---- się od stresować:D świeże powietrze pomogło a teraz-- gotuje obiadzik --hahaha :D i jest już OK. !!! Gadzinko 47 na razie świeci słonko i wieje wiatr ale wieczorem tez może padać deszcz pozdrawiam Ciebie serdecznie 🌼 jak możesz to odzywaj się częściej bo milo słuchać Twoich mądrych rad 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rok BP
Witajcie Kochani i nie przejmujcie się, to pogoda tak na nas działa, zaraz dopadnie nas wiosenne przemęczenie, przecież wszystko prawie w rozkwicie, nawet przyroda źle się czuje. To straszne co się dzieje, ale musimy sobie radzić. 🌼 aurela25 - nosek do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też rzuciłam z Nowym Rokiem i czasami mam ochotę zapalić. Ale jest to dosłownie sekunda. Natomiast przy \"nietykaniu\" papierosow trzyma mnie to, że jestem w 8 tygodniu ciąży. I napewno nie zapale, nie zrobie tego maluszkowi. Ale gdyby nie mój stan, pewnie bym już zapaliła. Życze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani 🖐️ 👄 Nie zaglądam do Was, (pewnie już o mnie nie pamiętacie :) )bo niestety nie mogę sie zwlec od 2 tygodni z wyrka, ale dalej nie pale, 19 stycznia minęło juz 2 miesiące :D :classic_cool: Myślałam, że jak skończę z petami to zdrówko będzie bardziej dopisywać, ale nic z tego :( Cieszyłam się raptem 6 tygodni tym, ze nic nie boli :( Zaliczyłam już nawet neurologa, bo moje bóle głowy, przez które między innymi rzuciłam palenie nasiliły się do tego stopnia że nie jestem w stanie normalnie funkcjonować 😭 Wydaje mi się, że to już ostatnie tchnienie mojego nałogu nikotynowego i jeżeli przetrzymam to, to bede mogła powiedzieć że jestem już odtruta :) Przeszłam już, drgawki, nerwy, pryszcze na całym ciele, bezsenność a teraz bóle głowy (migrena sie chowa) co prwada jest to odmiana migreny palaczy - klastrowe bóle głowy, szkoda że tak późno zrozumiałam że palenie to nic dobrego, teraz muszę kupę kasy na leki wydać :( żeby wstać z łóżka i zająć sie dziećmi :( Rzucajcie palenie!!!! naprawdę nic dobrego ono nie daje, popatrzcie na mnie, do czego sie doprowadziłam:( Niestety, nie wiem kiedy znowu się odezwę więc trzymam kciuki mocno, mocno za wszystkich i pozdrawiam wszystkich bardzo, bardzo gorąco 👄 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie pale dzięki...mężczyźnie
a nwiecie co... ja bylam dwa lata z facetemn(juz teraz byłym) i przy nim paliłam bo on to krzyczal i wkur..... ze pale zdanego wsparcia... poznałam osotanio milego mezczyzne jest dla mnie wlasciwie niezanajomym... i nie pale o trzech dni .... paliłam razem ponad 4lata:( pozdrawiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadzina 47
Amazonko dzielna kobietko, jak mi przykro że Ciebie dopadło. Ale trzymaj się ja głupie babsko uległam i sie wystraszyłam a Ty dzielnie walczysz. Ja też jeszcze dalej chora.Mam jakieś zabiegii- magnetronik od poniedziałku(tak zbytnio to nie wiem co to jest)do końca lutego.Głucha dalej na jedno ucho i podobno te bóle migrenowe głowy co mam to zatoki i te zabiegi mają na to pomóc. Zobaczymy. Mam nadzieje. Brakowało nam Ciebie, ciągle się o Ciebie dopytywałam.Szybkiego powrotu do zdrowia a te kwiatki to dla Ciebie🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×