Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

nie do konca.. przez nastepne 3h bede sie katowac wyobrazonym kurczakiem w sosie slodko-kwasnym.. mnimi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fantazja ważna rzecz, męęęcz się... na słodko-kwaśno... Ale jednak \"mniam\"... Ucieeeeeeeeeeeeeeekam.... Pozdrowienia dla Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I proszę, Kinia, wirtualne jedzenie nie jest złe..., tylko te naczynia jeszcze trzeba pomyć... Dobrze, że dzieci wymknęły się na ferie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serdeczne pozdrowionka dla wszystkich pachnacych,ze zasniezonego gornego slaska ale sypie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadzina 47
Oj tak ostro -kwaśno- słodko to jest to co lubie najbardziej:D. I może być śnieg za oknem. Niech wiosna poczeka trochę, jej pora też przyjdzie, A teraz zima ma być. Tylko, że u mnie dalej smutno szaro i mokro. Pozdrawiam wszystkich pachnących. 🌼👄kwiatek]👄🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadzina 47
Złośliwiec :( smutno. Przykra sprawa. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...niech ktoś zatrzyma wreszcie czas, ja wysiadam!! na pierwszej stacji, teraz tuuuuuuu!!.... Tak dawno mnie nie było, że nawet nie wiem na której stronie skończyłam :( Nie wiem gdzie ten czas tak pędzi :o Nawet liczyć przestałam ale zaraz to nadrobię Jest! jeśli się nie mylę to będzie jakieś 44 DBP :) pozdrawiam wszystkich 🌻 mam nadzieję, że w wolnej chwili uda mi się nadrobić wszystkie zaległości 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzinka :) co tam u Ciebie słychować? Zara_zka :) brawo! 44 to literacko-magiczna liczba, gratulacje! Nie pędź tak! Kapuściński nie żyje, hmmmm, Ktoś naprawdę dla mnie wielki, nie będzie następnej książki... Setunia, ciekawe, czy słuchasz \"3\", nostalgicznie zrobiło się tam przez brak R.K. rolf :), nawymieniałam się uprzednio ludzisk, a żem o Tobie zapomniała? Zazdroszczę tego śniegu... U nas nic... złośliwiec...:) Nie smutniej! Albo smutniej, bo czasami tak trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzinko 🌼 Fado 🌼 Gabi 🌼 Kinia 🌼 Jejku kochane,ale atak zimy brrrrr... moje miasto zasypane :O Wszystkim życzę miłego śnieżnego dnia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich pachnących🌻 I pozdrawiam gorąco a za oknem fuj zima jak ja jej nie lubie bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorące uściski z obrzydliwie zaśnieżonego Wrocławia dla wszystkich pachnących 👄 Fuj fuj fuj u mnie napadało tyle śnegu, że ledwo ledwo doczołgałam się przez zaspy do komputera :-) Dalej jestem na fali, bardzo pachnąca:-) Ale ten atak zimy chyba mnie wykończy bo już 3 dzionek tak mnie głowa boli, że chyba ZEJDĘ...:-( Nie mam za dużo czasu i dlatego nie udzielam się na forum bo wykańcza mnie ból głowy, który muszę w miarę okiełznać coby jako tako po japońsku w pracy funkcjonować na drugiej zmianie, a poza tym mam w doma chore moje \"małe\" dziecko . Chory synio - no to możecie sobie wyobrazić co się dziej:-) Jak tak wchodzę od czasu do czasu to zauważyłam że forum z dnia na dzień powiększa się o nowych ludzi i to jest po prostu niesamowicie budujące :-) Fado mam nadzieję, że trochę rybki podeślesz mi kurierem do domku :-p Gadzinka jak tam Twoje zdrówko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, zaśnieżone baławany! A u mnie zero śniegu, nic to, przebiję się jakoś kilofami przez ten lód do Ciebie Balbino, z odrobiną ryby, hahaha, tyle jej tylko zostało... Ania.B 🌼 - przebiśnieg raczej... Blanka Gadzina - eeee...., pewnie też bez śniegu... Łapki za tych, co chcą; za tych, co noszą się z decyzją; za tych, co dzielnie trwają..., mimo migren...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaspy macie ???? U nas nic ! i niech tak zostanie ! Lubie snieg tylko w gorach a tutaj po co ? tylko z nim problemy !!! Milego dzionka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia, hahahaha..., to może w góry pojedźmy..., tja..., chyba wirtualnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie plany ale co z nich wyjdzie , nie wiem... Cholera -przeciez wszyskiego nie mozna robic wirtualnie , co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcem w góry..., Kinia...👄 Ale cudnie wzruszające wspomnienia o Kapuścińskim, słuchacie \"3\" radiowej, że tak się powtórzę...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w samo poludnie u nas tez zasypalo ledwie do sklepu dotarlam, ale nalpierw musialam sie odkopac. Ania 🌼 fado 🌼 kinia 🌼 Oczywiscie wszystich pozdrawiam 🖐️ 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ pozdrawiam Wszystkich serdecznie życzę miłego dnia :D na Mazurach jest teraz -4 i a śniegu nic 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj odkopany baśku... witaj, złośliwiec, to Ty Mazur z Mazur, ha, to dlatego pewnie taki dzielny jesteś! Trochę u nas zabieliło przez chwilę, ale do zasp daaaaaaaaleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadzina 47
Napisałm , napisałm, pochwaliłam się zimą :( i mi skasowało wszystko:(. Tak , że pozdrawiam wszystkich cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadzina 47
Oj Fado masz racje smutek po Kapuścińskim. Wprawdzie mało jego twórczości znam .Cesarz,Heban, Podróże z Herodotem ale będe musiała wrócić . Masz racje wielka strata.:( Fado🌼👄 Amazonko co tam z Twoim zdrówkiem🌼 balbinka🌼 złośliwiec🌼 Kinia🌼 GGGabi🌼 Rolf🌼 Zarazka🌼 jak długo ciebie nie był:D Ania B🌼 Blanka147🌼 basiek🌼 I dla Wszystkich pachnących których nie wymieniłam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani :D Ja jak Fenix z popiołów sie odradzam, nareszcie głowa nie boli i jest suuuuuuper. Zapomniałam już jak to jest, jak nic nie boli :( Ale i zapomniałam już jak to jest jak sie pali :D :D :D:D:D Choć wczoraj jakoś dziwnie się czułam, jak pierwszego dnia bez peta, może to skutak tego że dolegliwośći ustały i umysł szukał zajęcia :p Ale, nic to, narazie jest super :D, Ole, ole, ole, ole nie damy się, nie damy się.... Twardziuchnym trzeba być nie mięciuchnym jak to mówi nasz satyryk nadworny, vs Balbinka :D (mam nadzieje że sie nie pogniewasz Balbinko, ale jak jesteś na topiku zawsze jest tu jakoś weselej :D Złośliwiec, gdzie na Mazurach nie ma sniedu? Właśnie pięknie pada, może w końcu na sanka da raę po jeździć :p, choć zimno jak cholera, ale może bakterie wymrozi i nie bedzie tyle choróbska wszędzie :D Gadzinko, dziękuje za pamięc :) Fado, tobie też :) Setunia, 🌻🖐️ no i cała reszta świerzynek i starych bywalów, jak miło :) Balbinka723🌻 Kinia🌻 GGGabi🌻 Rolf🌻 Zarazka🌻 Ania B 🌻 Blanka147 🌻 basiek🌻 mmm757 🌻 aurela25 🌻 Wala Twist🌻 sloneczkoooo🌻 cometa🌻 alleaffar🌻 wiewioreczka🌻 Wala Twist🌻 alleaffar🌻 cometa🌻 sloneczkooo🌻 wiewioreczka🌻 nikitka-nowa 🌻 kajka1 🌻 MaNiUSiA2311 🌻 ika 🌻 jovik 🌻 marweh 🌻 ankakoza 🌻 rok BP🌻 jerzys 🌻 gratulacje 100!!! małgoś1🌻 asia23🌻 cosmic 🌻 pozdrawiam Was wszystkich jeszcze raz i ściskam cieplutko oraz wielu innych bywalców topiku, których pominęłam zupełnie przez przypadek 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×