Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Dziewczyny jesteście młode życie przed Wami rzucajcie kiedy jest jeszcze czas.Ludzie na topiku są wspaniali zawsze pomogą i zawsze jest raźniej. iwonka🌼 c z kropką 🌼 złosliwiec dobrze, że jesteś wiem, że bardzo smutno zwłaszcza jak to jest takie bezsensowne:( 👄 i wszystkie moje pachnące dziewczynki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mellisa
Nie palę 3 tygodnie!!! Pomogłam sobie zażywając lek TABEX. Działa super!!! Koszt to ok 30 do 40 zł! Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko chyba objęłam dzisiaj dyżurnego topikowca:-), bo zaglądam tutaj poraz kolejny:-p Iwonka19_84 gadaj kobieto ile wlezie aż do bólu paluszków, nadgarstków, całych rączek i czego tam bądź jeszcze! Gadanie jeszcze nikomu nie zaszkodziło i nie pogorszyło zdrowia, a faje....fuj,ble... oczywiście rujnują objawy zdrowotności. A tak Ci powiem, że możesz tutaj robić \"se\" co \"se\" chcesz i kiedy chcesz i jak chcesz, jeżeli pomoże Ci to tylko w walce, która jest kurde bardzo nierowna. Generalnie nastaw się, że Ty jesteś silna, twarda a on-ten fujpet jest niętki jak , no jak ...... tona gwożdzi:-) Jak czytałaś uważnie topik, to pewnikiem doczytałaś, że bardzo pomocnym dla nas prawie wszystkich tutaj okazał się \"topikowy działacz któremu na imię TABEX\" Trzymam zatem swoje obie łapki za Ciebie już od dzisiaj nie czekając na poniedziałek!!! c z kropką witaj w gronie pachnących laseczek-kobitek i lachów-chłopaków🌼 amazonko no jak mogłabym Cię nie rozumieć jak ja sama nie widzę na jedno oko przy tych bólach tak średnio co 3 tygodnie A jeżeli chodzi o facetów to powiem Ci w tajemnicy, ze to jakiś podgatunek, prawie pomyłka ludzkości i żeby nam kobietkom było z nimi znośnie to winien zostać wprowadzony nakaż odgórny dokonywania wymiany osobistych facetów co 5 lat na nowszy i lepszy model:-pi wtedy będzie wszystko ok :classic_cool: Złośliwiec 👄 oczywiście tekst wyżej nie dotyczył Ciebie w żadnym wypadku (wolałam wyjaśnić żeby nie było to tamto) :-p Gadzinka 🌼 👄 zadam jedno dyskretne pytanko - i jak tam u Ciebie? :classic_cool: fado złotko 👄 🌼 - kiedysz leczała w telewyrzorni taka zajefana bajka o Ptyszu i Balbynie :-) mam nadzieję, że pamiętasz ją tak samo jak ja .No to właśnie ta Balbyna była sobie taka twarda, zdecydowana i lubiła niesamowicie drygować Ptysiem:-p - nic nie powiem w tym miejscu:-) mellisa 🌼 moje gratulacje i tak trzymaj kobieto bo jesteś niesamowicie wytrwała, tak samo jak wszystkie zasiedziałe tutaj osobliwości:-D A ja gupia pipa miast iść spać , coby się wyspać bo idę na noc do roboty, to se kurna usadziłam swoje fantastycznie zgrabne, lekkawo zaokrąglone nie tam gdzie potrzeba cztery litery na zydelku i wymądrzam się do bólu, jakbym pozżerała wszystkie rozumy:-p Trochę pokory kobieto-właśnie się skarciłam i jmuż mi lepiej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ co tu u was slychac ja tylko na momenci sie przywitac 🖐️👄🌻 lece spac ostatnio ciagle w pracy:O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim 🌼 Fado ----> mój nick jest bardzo prosty i zwyczajny :) Imię i pierwsza litera nazwiska :P Setunia ----> GRATULUJĘ 🌼 🌼 🌼 Nadal kopcę - mam nadzieję że nie bedziecie krzyczeć i bić po tyłku:P ale narazie nie zanosi sie na to bym dała radę tak ostatecznie rzucić te pety :O poczekam na słoneczko na wiosenkę za oknem hihi coby mi się zachciało żyć bo teraz wszystko mnie dobija a zwłaszcza pogoda :( brrr no ale dzieciaki wniebowzięte szaleją na dworze :) tyle że Nicolka (córka) obawia się że jak nastaną baaardzo oczekiwane ferie to śniegu jak na złość nie bedzie hehe... Pozdrawiam serdecznie Wszystkich \"starych\" znajomych i tych \"nowych\" :) no a przedewszystkim dzisiejszą dyżurną topiku Balbinkę 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wiosny jesczcze daleko daleko...szkoda zdrowia nie rob wymowek zucaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie chcesz palic...jezeli cieszysz sie ze masz tyle czasu:)do wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie obraz sie aniu ale,mam sceptyczne nastawienie do takiego odwlekania z zuceniem fajek z swojego doswiadczenia wiem ze odwlekanie nic nie daje mpozniej powiesz ah wiosenne przesilenie poczekam do lata az slonko bedzie bardziej grzalo...pozdrowionka serdeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie to dotyczy wszytkich ktozy tak zwlekaja.... dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety macie rację...:(:(:( z tą wiosną to troszeczke żartowałam:) ogólnie JESZCZE nie czuje sie na siłach aby znów spróbować..bardzo się boje kolejnej porażki..a nie chcę tego..jeszcze chwileczkę jeszcze momencik a walnę tym gównem że tak ostro się wyrażę (sorki)... Fado pisała że bedzie cierpliwie:) czekać - dziękuję Fado:) Wiem że pewnego dnia Was mile zaskoczę - napewno:) Pa pa dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja przeciez nie zamierzxam niczego na Tobie wymuszac!:)Chce tylko troszke cie zdopingowac do rzucania:) Rzucisz mjak poczujesz sie na silach, bo nie da sie z tym tak \"hop siu!\";) Spij smacznie:) Branoc Wszystkim🖐️;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuuuuuuuuunia! Gratulacje z okazji zakończonej sesji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękny zaśnieżony poranek...kłania się... Ania.B, powracając do wczorajszego nocnego gadania, to..., no sama wiesz, Rolf i Setunia mieli rację...Wiem jedno, że jest grupa ludzi, a ja się do niej zaliczałam, która musi naprawdę \"poczuć\" ten właściwy moment do rzucania..., a znalezienie go rzeczywiście warunkuje pełen sukces. Należy jednak mocno \"wsłuchiwać się\" w swój organizm..., w innym przypadku niestety można łatwo przegapić tę tzw. godzinę zero. Wiosna wydaje się dobrym czasem, będziesz mogła zagryzać głód świeżą zieleniną, a ponadto wtedy najlepiej oczyszczać organizm... To tylko takie, ot, moje własne doświadczenia... Pozdrowienia dla Wszystkich! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"przyszedłam\" z nocnej zmiany, zabrałam się za kąpanko, śniadanko, prawie spanko ale pomyślałam, że odwiedzę starych snajomych, no bo przecież nie klikalam z Wami aż całe 10 godzin :-) Wchodzę zatem i co wiżu - ano zaś jestem pierwsza na dyżurze:-D a ileż nowości się przez ten malusi odległościowo czasik wydarzyło ho ho ho Setunia 🌼 moje ogromne podwójne uściski za pomyślnie zaliczoną sesję i oczywiście ża dokonanie tego w pachnącym otoczeniu:-) Ania B - ło matko , wprawiasz mnie kobieto w stan tragicznej klęski nerwowej:-( TWARDA BĄDŻ bo miętkim żle jest w życiu! Bierz się w kupę :-) i dołączaj do nas ale całkowicie pachnąca! A co Ty sobie myślisz, chcesz żeby było Ci lżej niż nam! Myślę, że dlatego nie podejmujesz kolejnego zmasowanego ataku na samą siebie! W takim razie mówię Ci \"to ja Jarząbek\" dosyć biadolenia, pitolenia o dyrdymałach, obiecankach cacankach, że wiosną , a może latem a może jak się dwie niedziele do kupy zejdą......Tylko przystępujesz do ataku w ściśle, konkretnie sprecyzowanym terminie bo inaczej będę myślała, że świat jest obrzydliwy 😭 i jak zapłaczę się na śmierć to będziesz mnie miała na swoim sumieniu :-) Rolf siemanko :-) Fado 👄 buziaczyska jak tonowe smoczyska i gorące uściski w okropnie mrożne dni, które nam nastały :-) Gadzinka dla Ciebie równie gorące uściski i buziaki od mła!!!:-) Złośliwiec ho ho ho wcale o Tobie nie zapomniałam i dlatego cieplutki uścisk na dzieńdoberek i troche delikatniejsze buziaki :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Balbyna, to się dowiedziałam, że od Ptysza jesteś, hehehe..., pewnie, że pamiętam, a jeszcze Jacka i Agatkę...Ciekawe..., jest to jeszcze gdzieś w obiegu? Ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cometa :) Nie denerwuj kobity, bo jeszcze więcej będzie palić ze złości...i niemocy... Da radę! A wiosna blisko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam kochani 👄 Ania - nic na siłę, jak będziesz chciała rzucić to pamiętaj o jednym, to musi być twoja decyzja, wtedy sukces gwarantowany. Ja chcę śnieg:( Wszędzie zasypalo a u mnie nic, popadało troszeczkę i koniec:( Trzymajcie sie cieplutko fado 🌻 cometa🌻 balbina 🌻 zlosliwiec🌻 i cała reszta pzchniaczy :D🌻 ps/ dzisiaj mija 9 tygodni BP :classic_cool: :D ale jakoś dziwnie palić mi się ostatnio chce, chyba motywację mi wcieło i musze odświerzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×