Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość kekekeke
no i jestem po rezonansie. Wypalilam pol papierosa bo tak kazali, smakowal niesamowicie smacznie ale po chwili tak mnie zamulil ze myslalam ze zwymiotuje. Mila Pani podlaczyla mnie do jakiegos urzadzenia i pyk!! nie czuje ssania hihiihhi ............. jestem glodna :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jeszcze raz 🌼 w biegu..., niech rośnie...specjalnie dla tych, co pierwszy dzień walczą z paleniem..., dla złośliwca, co by zdrowiał, bo potrzebny tutaj i w ogóle... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabex juz mam, teraz potrzebuje silnej woli i motywacji. Moja 4-ro letnia corka przyszla i powiedziala: \"mamusiu a mojej kolezanki dziadek palil papierosy i umarl na raka! ty tez umrzesz?\" Ale dostalam kopa od wlasnego dziecka! Chce rzucic dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kekekekeke..., chyba za dużo dałam tych \"ke\"... Uważaj mocno, na ten biorezonans, faktycznie działa, kiedyś też byłam na nim, ale wciąż mi w głowie siedziała myśl, co będzie, jak zapalę..., czy nadal po fajce wypalonej będzie mi się chciało palić? Nooo, to zaeksperymentowałam i zaczęło się, czar prysł... Więc uważaj, ciesz się, że głód papierosiany minął i w żadnym razie nie eksperymentuj...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak... Niucha..., coś dzisiaj szczególnie nie mam czasu pisać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaAga
rano wypaliłam trzy potem poszłam na blaszki i jak narazie nie palę zaraz ide na spacerek by nie myśleć. Narazie mi sie nie chce ale to dopiero trzy godzinki zobaczymy jak będzie dalej szło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekekeke
fado: Nie mam zamiaru eksperymentowac :D ale jest naprawde super, ciesze sie ze sie zdecydowalam. Jedyne 60 złych i po klopocie, tylko odruchy siegania po kiepa trzeba opanowac ale mnie sie to udalo w ciagu tych 6 dni co nie palilam przed rezonansem. Zycze wszystkim powodzenia i trzymam kciuki za tych, ktorzy dzisiaj pierwszy dzien mecza sie z nalogiem. Dacie rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaAga
wróciłam ze spacerku zrobię teraz obiadek i musze sobie znaleźć zajęcie by nie myśleć o tych wstrętnych papierosach tych śmierdzielach Papierosy są wstrętne i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem🖐️przyspałam rano do pracy i nie miałam kiedy napisać a w pracy kocioł jak diabli 🌻hm nie wiem ile to już ale od 6.03 nie kopce :D:D:D❤️sama sobie medal dam zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaAga
dale dzielnie sie trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaAga
dalej dzielnie sie trzymam nie pale i nawet mnie nie ciągnie jakoś Zobaczymy jutro co będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonkone
No to i ja się przyłączam! Rano dwie fajki wypaliłam a potem nic, i już tak mnie ściska... Ide spać to moze ciut lepiej bedzie. A najgorsze jest to że już kilka razy nie pailiłam przez kilka dni,tydzień, i spowrotem zaczynałam psychicznie nie dawałam rady...za bardzo nerwowa jestem! nowaAga trzymaj się! musimy jakoś dać rade:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaAga
to już dziś ani jutro nie pal i będziemy sie wspierać Ja byłam na biorezonansie podobno czyni cuda zobaczymy Narazie jest ok nie chce mi sie palić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziś juz dwa kubki jogurtu zjadłam wiecie co nie to że mnie ciagnie do śmierdziela tylko nie mam co z rekami zrobić no nic po necie pobiegam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🌼 no to witamy nowicjuszy w naszym gronie pachnacych....:D jest naprawde super gdy sie nie pali i jest sie pachnacym...:) pozdrowionka dla wszystkich bez wyjatku...:D 🖐️🌼❤️🌼🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszysttkich 🖐️ 👄 🌻 Dzielne dziewczynki, tak trzymać :) Trzymam za Was kciuki. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekekeke
Kolejny ( w moim przypadku 7 ) dzien bez peta :) biorezonans sie oplacil. Do palacych : Trujcie sie dalej wy nedzni, biedni uzalezniemi ludzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia dla stałych bywalców => 🌼 amazonka balbina basiek blanka cometa gadzina jerzys kinia kominek rolf setunia zlosliwiec => witam wiosennie i alfabetycznie, a dla najnowszych nowicjuszy, jak to określił basiek, specjalne życzenia wytrwałości! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups, ale rzekłaś o tych biednych i uzależnionych..., hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekekeke
ale im powiedzialam co ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kekeke -> pamietasz gdy Ty jeszcze paliłaś papierosy i to Tobie ktoś zwracał uwagę że trujesz wszystkich do koła? Jak wtedy się czułaś? To jest straszny nałóg , pamiętaj zawsze może pzyjść taki dzień że sie złamiesz i co wtedy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chciałam, to właśnie powiedzieć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazonka 🌼 kekekeke..., bez urazy.., ale wiesz..., z rzucaniem nałogu bywa żmudnie, często ci, którzy palą odbywają wielkie i trudne rozmowy ze sobą, aby rzucić..., a nie wychodzi od razu... Proces, u każdego inny...:) Pokora ważna, siła ważna, tolerancja ważna, takie tam różne... historie... I jak najbardziej gratuluję Tobie sukcesu! I to szczerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była palaczka25
Nie wiem skąd wy bierzecie te problemy z rzuceniem palenia. Sama paliłam 5 lat. 3 lata temu poznałam faceta, zaczęliśmy ze sobą chodzic i po około miesiącu powiedział mi szczerze, że wychodząc ode mnie ubrania śmierdzą mu dymem i czy muszę palic? Oczywiście, że nie muszę. Wrzuciłam resztę paczki do kosza i po problemie. Od 3 lat nie palę i jestem mu za to bardzo wdzięczna :) A jaka oszczędnośc pieniędzy: teraz nie muszę już składac na markowe kosmetyki i ciuszki. Mówię wam dziewczyny: nie stwarzajcie sztucznych problemów tylko rzuccie to świństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×