Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

powiem ze jest kicha totalna ale to nie moj pierwszy raz wiec sie nie przsejmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurek To sie kurój!!!! ja niestety musze isc na egzaminw piatek / Miłej nocki moja żonko i do zobaczenia jutro ! snij o mnie :-D 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz nie mowie ze nigdy juz nie zapale roznie w zyciu bywa a akurat przy fajce zawsze sie odstresowuje ale oby jak najdluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm757 ja Ci powiem szczerze ze wiadomo, że tez bym chciala nie jarac juz cale zycie ale nie wiem jak to moje zycie sie potoczy . W kazdym badz razie obracam sie ciagle w srodowiksu palczy i jestem non stop na pokuse narazona :P Zobaczymy:-DBedzie co ma byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurek nie boj żaby :P na razie poki mam tu was przy sobie 9ciebie w szczególności :-D to nie zamierzam . dzisiaj pije sobie 2 piwko ale na razie jest git :) Dobranoc Kocurek :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nawet lepiej wsrod palaczy jestem wtedy dumny ze ja nie pale a oni tak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm757- moi znajomi palacze na razie nie wiedza ze jestem w trakcie rzucania bo tak kopca ze dym zaslania mnie i nie widza ze nie mam faji :) a tak na serio to wkrecam im iz ze sie ograniczam i ze malo pale . No bo sie wstydze tego , ze moge nie wytrwac -i bedzie mi wtedy glupio -dlatego wole to zachowac na razie tylko dla siebie i dla tego forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dobranoc wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ja mam jeszcze kilka łyków piwa. i powiem szczerze, ze gdyby nie forum to juz bym byla na balkonie i kopcila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zapalisz to ciem zbije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapale!!!!!!!! Bo juz mi sie piwo skonczylo ;) WYTRWALAM!!!!!!!!!!!!!! pierwsza powazna proba wytrwalosci Zaliczona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 40-stce
dziś mija 30 dzień bez peta. Ale powiem wam, że jak jechałam dziś do pracy to w samochodzie czułam smród fajek i tak jakoś dziwnie czuję papierosy od siebie, nie wiem co się dzieje. No ale już tyle wytrwałam i życzę wam następnego dnia bp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
po 40-stce 🖐️ wszystkim pozostałym i bez wyjątku 🖐️🖐️🖐️ jam już pracuję, oczywiście BP :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzucający inaczej
Melduje sie na pokładzie :) Tak jak wczoraj już pisałem od dziś bez najmniejszej chmurki.Wczoraj o 22:20 wypaliłem ostatniego marlboraska w kolorze czerwonym :) Wstałem około godziny 6 więc już 4 godzina prawie za mną.Uparty jestem jak osioł,jak ten dzionek zleci to jutro już będzie lżej.Będę relacjonował swój wyczyn na bierząco :) Pozdrawiam wszystkich i 3majcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goga45
witam wszystkich,dzis moj 8 dzionek bp ,fajnie jest niepalic chociaz nie powiem zebym czsami nie potesknila troszke ale na tesknocie sie konczy naszczescie,miego dnia zycze wszystkim i smacznych paczkow bo nie mam zamiaru sie odchudzac o nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzucający inaczej- SUPER!!! Dobre nastawienie. Najgorsze pierwsze dni, a jak już wytrzymasz 2 tygodnie to już później jest dużo, dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzucajacy inaczej soorki ale twoj sedzia zaspal troche :-D. Dlatego teraz dopiero macham Ci choragirwka na start

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzucający inaczej
Wystartowałem od samego rana i nie jest tak źle.Nabijam sobie cały czas w głowę że skoro zadałem sobie trud i poszedłem do lekarza po recepte na tabex tzn że naprawdę chcę rzucić te świństwo.Póki co jestem na 64 stronie tego topiku,czytam go już ładne parę dni w wolnych chwilach.Pomaga jak cholera.Najpierw dojrzeć do decyzji a potem poprostu wprowadzić to w czyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RZUCAJACY INACZEJ no to milej lekturki! Ja Ci powiem, ze ja 1,5 roku temu odkrylam ten topik i w dzien swoich urodzin(1,5) roku temu rzucilam fajki. Wtedy nie dokonywalam zadnych wpisow tylko czytalam zmagania zlosliwca, jovity , hidden i innch osob :). Niestety przestalam zagladac nA TEN topik -poczestunek 1 fajka po pol roku zakonczyl sie ponownym kupowaniem fajek. i tak było do soboty :) BO OD 6 dni nie pale :). Rzucajacyja czasami wieczorami jak nie moge zasnac tez sobie czytam ponownie to poczatkowe strony topiku :) . 3 maj sie cieplo! Jestesmy z TOba ! Przetrwasz dzisiejszy Dzien z Nami :)) My CI pomozemy :) :classic_cool: 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Goga45 ! widze, że mamy podobny staż nie palenia -ja mam 6 dni a ty 8 :). Jak sie wogole czujesz? bo ja wczoraj mialam 'lekkiego' kryzysa -moze to przez to, ze mialam ten egznaim, malo spalam i bylam rozdrazniona. Na szczescie forum pomoglo mi sie zmobilizowac i dzieki temu mam 6 dzien juz BP :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja niestety jeszcze nie jadlam paczkow.a do sklepu nie chce mi sie za bardzo zasuwac. :P Na razie sama kawka musze sie zadowolic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche mnie łepetyna boli od tych piw :P. Na szczescie nie mam czegos takiego jak kac nikotynowy :) jupiiiiiiii :-D . Dobra Ludziki ja sie biore za czytanie bo jutro kolejny egzamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×