Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

katafalk jak to nikt Cie nie kocha? Dopóki nie palisz to my tu wszyscy faceci kochamy Cie do szaleństwa :D Za to że zmądrzałaś i nie capisz fajami :D 2 tygodnie bez fajki dziś u mnie :D 14 dni ciężkiej próby zaliczone.Czas spokojnie kłaść się spać.Buziaki dla Julki.Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katafalk masz racje -trzeba byc ciagle czujnym -bo glod nikotynowy jest podstepny.Wiem to po sobie -kiedy nie palilam kilka miesiecy i zapalilam 1 dnego -i sie zaczelo ponownie bledne kolo kupowania fajek.Nie zamierzam jednak juz 2 raz popelniac tego bledu :) 3 maj sie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ide dzisiaj łeb w łeb ze wspisami rzucajacego :-D Pozdro for you :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dam rady przeleciec 450 stron, program juz sciagnelam, poczytam o tych wspomagaczach, dzieki katafalk. Julka- poranny papierosek i kawa wymuszaja u mnie pewne rzeczy.. bez fajki i kawy ani rusz, to jest chyba dla mnie jedna z wiekszych bolączek no i jeszcze maxymalny stres w pracy, bede musiala kupic worek treningowy zeby nie zabic wspołpracownikow a w domu chłopa mego. rzucający inaczej, nastawiona jestem, nie pierwszy raz rzucam, ale mam nadzieje ze ostatni. gratuluje 14 dni BP. i wszystkim juz niepalącym takze. fuck :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani sedzina ja to doskonale rozumie. Ja wolalam z rana spoznic sie na spotkanie niz zrezygnowac z porannej kawy i peta.Bo to sa wlasnie nasze chore nawyki, ktore towarzyszyly nam tyle lat i zrezygnowanie z nich to prawdziwy horror.Ja Ci powiem szczerze, ze mimo ze nie jaram 3 tygodnie prawie to zajebiscie brakuje mi fajki.I wiem ze pierdole teraz glupoty-ble ble ble... No ale niestey .Dlatego wiem , ze musze swoja psyche w druga strone obrócic. Zmenic nawyki -wszystko. Jestem na dobrej drodze. Pani sedzina Ty tez dasz rade.Ja tez mialam mega stres przez te ostatnie 2 tygodnie a jednak zdecydowalam sie w tym czasie rzucic to swinstwo.Sedzina -nie ma co gadac -predzej czy pozniej i tak musismy pokonac faje.Zróbmy to teraz poki mamy mozliwosc chociazby wsparcia na tym forum. Ja wiem jak bym zajarala teraz -to kolejna proba nie wiem kiedy by byla -o ile wogole by byla :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie już 26 dzień bez papierosa. chyba mój oganizm sie na mnie za to mści i miałam dzisij 39,5 stopnia goraczki- moj rekord:/ide sie poprzewalac na kanapie. pozdrowionka dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figa66
Pani Sędzino, paliłam przez ponad 20 lat, ostatnimi czasy ok 30 papierosów dziennie, rzuciłam palenie z tabexem, nie palę 32 dni i jestem z siebie bardzo dumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figa66
Gorąco namawiam Cię do rzucenia, chociaż uważam, że nie pierwsze dni po rzuceniu palenia są najgorsze. Dla mnie im dłużej nie paliłam było coraz gorzej, coraz bardziej mi brakowało papierosa, ale po jakiś 3 tygodniach minęło.Nie chce i nie będę już palić, nigdy mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figa, bardzo duzo paliłas, czytalam negatywne opinie na temat tabexu, jutro pojde pogadac z lekarzem. chcialabym znac jego zdanie na ten temat. trzymam kciuki za waszą walke z nałogiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sedzina-parz melise i wskakuj do lozka. Niech ten pierwszy dzien bez faji juz minie.Im wiecej bedziesz myslalam o tym gownie tym bardziej bedzie Ci sie chcialo jarac. Kocurek😘😘 mam nadzieje, ze wypedzisz z siebie chorobsko tak jak to zrobilas z glodem nikotynowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figa66
nie miałam żadnych skutków ubocznych, no może tylko bardzo dziwne sny, że np. pale i budziłam się w nocy ze strachem co ja narobiłam, brałam tabex tylko 15 dni, bo ja też przeczytałam, że z tabexem rzuca się palenie dwa razy, raz kiedy przestajesz palić a drugi raz kiedy przestajesz brać tabex i tego się bałam, trzymam się i mam nadzieję, że wytrzymam, dzieci mnie dopingują, w końcu teraz moda na niepalenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie mi te moje bledy ort ale ja tu do was ciagle zarzucać slaskOm gwarOm :-D ja mlode dziewcze jestem i stukniete z lekka :) ale i tak was kocham :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paliłam ok 15 lat. Pewnego dnia wstałam i powiedziałam DOŚĆ. Nie palę już 4 lata i nie wierzę że to trudne. TRZEBA TYLKO CHCIEć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam niepalacych i meczacych sie z rzuceniem palenia!🖐️ Huuura moj drugi dzien BP, ale musze walczyc ze soba, jak tylko poczuje glod papierosa to bede wpadala do Was i wiem, ze tu zawsze znajde dobra rade ! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akusia
a ja chyba tego nigdy nie zrobie. ostatnio jak miałam taki zamiar to całą noc śniło mi sie że już rzuciłam, aż mi bylo niedobrze kiedy sie obudzilam-tak mi sie palic chcialo. To bylo straszne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akusia-no ładnie :) ale to Twój wybór, my zapraszamy, wszystkim nam było bardzo trudno, wyjątkiem jest tylko czarownica sol ;P Chociaż z drugiej strony na kimś muszą zarabiać koncerny tytoniowe. Jest to Twój wybór, naprawdę, papieros za CIebie nie wybiera. Ja nie palę 39 dzień i ciągle mi się chce palić :( i gobie się coraz bardziej okrągła. Pani Sędzia- ja mega nabuzowana chodziłam przez tydzień, ale tak mega, myślałam, że wszystkich pozabijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akusia---> myslisz, że nam sie nie chciało palić?Straszne jest palenie, duszenie sie dymem, a nie rzucenie. Rzucenie e\\jest najlepszą rzeczą, jaka mi sie przytrafiła...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko Pani sedzina i mala ksiezniczka bedzie wam raźniej bo obydwie zaczynacie dzisiaj drugi dzien bez fajki. Nie martwcie sie dziewczyny! Zajmijcie sie czyms, zeby nie myslec o fajce.Jak przetrwacie 3 dni najgorsze to bedzie super-pluca oczyszcza sie z nikotyny no i glod bedzie mniejszy. Dobra ja ide wykorzystac super sloneczna pogode i myyyykam pospacerowac po Sopocie:) Miłego dnia Wszystkim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pilar--> nie wiem, jak Ty, ale ja to mam teraz godzine wiecej czasu w ciągu dnia, jak nie pale....myśle żeby sobie jakiś steper kupić, albo cuś......ja sie okrągła nie robie na razie, ale ruchu nigdy za mało....a i sylwetka byłaby lepsza;)No i nie wiem...steper, czy rower....hmmmm....Jakoś mnie energia rozpiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa no i prawie bym zapomniala: Buziaki dla rzucajacego ;) pozdro dla pozdro600, pilara, kocureka cala reszta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w Warszawie chmury i padało:o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdro od pozdro600:classic_cool:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanek03
witam wszystkich i pozdrawiam.Z okazji Walentynek zycze Wam duzo,duzo milosci,szczescia,radosci.A takze sily w walce ze smierdzielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast pracowac czytam allena carr. kurwa, łzy mi same do oczu napływają, tak bardzo mi sie chce fajczyc! pozdro, ja odkurze chyba dzisiaj rower... jak przetrwam do wieczora..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Sędzia- a czytaj! czytaj! Uwierz w siebie, to Ty decydujesz. Teraz to mi latwo pisać, ale na początku bardzo w siebie nie wierzyłam. To jest codzienna walka. Ale pierwsze dni najgorsze. A może gumy nicorette? W aptece bez recepty? Ja chyba przez pierwsze 3 dni, jak juz mnie tak naprawdę przypiliło połówkę sobie porzułam. W smaku okropne, ale mi pomagały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dziś jest mój 6 dzień czyli 5 dni za mną:) Jestem z siebie bardzo dumna bo (kiedyś) nie wierzyłam że bez peta da się żyć. Teraz jest to dla mnie bardzo mobiulizujące że robie to dla siebie, że życie i tak jest bardzo krótkie, po co je sobie jeszcze zatruwać? Aha dzisiaj się tak zastanawiałam czy kiedy paliłam czułam smak kawy? Dopiero teraz mogę się nią spokojnie delektować. A i już się tak bardzo nad nią nie trzęse. A no i najlepszy prezent jaki mogłabym dostać od mojego miśka (czyt. męża) dziś jego 1 dzień BP (przynajmniej mam taką wielką nadzieję, ale wpadne do was wieczorkiem i zdam relacje bo dowiem się jak wróci z pracy). Wiem, wiem mam nie naciskać bo i tak sam musi podjąć decyzje. Ale jestem dobrej myśli. Buźka 4 all.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×