Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witam wszystkich.To już mój 10 pachnący dzień.Pogoda u nas nie szczególna,duże zamglenie i przelotne opady deszczu.Dziś będe kontynuował czytanie dalszej części książki bo po przeczytanych 7 stronach wydaje się interesująca i racjonalnie tłumacząca ważne kwestie ;) Pozdrowienia dla wszyskich pachnących a w szczególności dla Julki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabkeczko zielona---- ja już sobie załatwiłam tą książke;) Jutro sobie ja poczytam bo dzisiaj musze co innego poczytac(na ostatni egzamin jutrzejszy). Teraz ide sobie zrobic sniadanko z poranna kawka i papieroskiem w roli głównej :-D Miłego Dnia wszystkim palącym i BP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludziki fajnie, że tak wszyscy trwamy razem na tym forum:) Tak sobie właśnie myślę o tych wszystkich nałogach i doszłam do wniosku, że nikotyna mimo, że się wydaje nie groźnym uzależnieniem to jednak jest jednym z silniejszych nałogów. Alkoholicy mają wsparcie w AA, narkomani w monarze- a co z palącymi? Jesteśmy skazani wyłącznie sami na siebie. Plasterki, gumy itp pomagają ale najważniejsze jest wsparcie psychiczne. Dlatego forum to jest magiczne:) ruda kocurka 85😘😘😘 rzucający inaczej😘🌼 złośliwiec🌼 żabka🌼 pilar006🌼 pozdro600🌼 mmm757🌼 po 40 stce🌼 carll76🌼 katafalk🌼 dudka🌼 aśka82🌼 mała księżniczka🌼 podczytujący po cichu🌼 ewa1980🌼 zupek🌼 MoniekJujek🌼:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam własnie dalej wcześniej wspomiana książkę i robi sie co raz ciekawiej.Początek nie zaskakuje niczym nowym ale warto go czytac uwaznie bo jest doskonałym wstepniakiem do dalszej literatury i pomaga zrozumieć zupełnie racjonalnie dalej zawarte w treści argumenty.Nie prawdą jest że nałóg papierosowy nie jest tak bardzo groźny jak inne typu alkohol czy narkotyki.Powoduje silne uzależnienie narkotyczne działając na psychikę.Organizm wydala nikotyne w ciągu 3 tygodni praktycznie do 0,reszta to zaniezczyszczenia spowodowane innymi substancjami zawartymi w papierosie (m in smoła).Dziś mój 10 dzień abstynencji.Jeszcze półtora tygodnia i będe czysty :D Wytrwałości i odpowiedniego nastawienia psychicznego-to droga do sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie równiez Kitko100 życzymy powodzenia w trwaniu z nałogiem papieroskowatym i w dietowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzucający inaczej ---czyli mówisz, że jeszcze tydzień i bede oczyszczona calkowicie z nikotyny:-D a co ze smolą ?:P Ile czlowiek świnstwa wpakował do siebie przez te wszystkie lata palenia fajurów. Po 2 tyg nie palenia musze przyznać, że czuje sie już czysta- zero kaszlu, zero zadyszki. Superr! Jakbym sie narodziła na nowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja własnie z największa przyjemnością wydałem zaoszczędzona kase przez 9 dni niepalenia na końcówki do mojej szczoteczki elektrycznej do zębów oraz porządnie doładowałem telefon.Wniosek?Lepiej mieć czyściutkie i świezutki ząbki,pogadać ze znajomymi nawet przez telefon niż jarać fajki i puszczac kase z dymem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również zaopatrzyłam się w szczoteczke elektryczna:) Nie ma to jak porzadne wyszorowanie zabków. Jak paliłam na balkonie fajki to za każdym razem leciałam do łazienki umyć zeby-tak szorowałam , ze az szyjki sobie rozwalilam (nadwrazliwe):(. Na szczescie teraz juz jest wszystko wporzadku. Jedyne w co musze sie zaopatrzyc to w baterie do szczoteczki bo właśnie dzisiaj rano mi wysiadły. ja w takim razie tez sie biore za lakture ksiażki bo rzucajacy tak o niej pisze ciagle pozytywnie, ze sama jestem bardzo ciekawa. Może jak rzuce fajki to też napisze książke? :-D albo wydrukujemy wszystkie strony z tego forum i powstanie książka 3 tomowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksiązka to jestem za ale taka która będzie mozna rozdawać za friko.Nie dość że producenci fajek zarabiają to jeszcze Ci co produkuje jakies \"antydotum\" na jaranie ściagaja z ludzi kupę kasy.Komercha,ja tego nie cierpię :D Julka a dla Ciebie słodki buziak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katafalk
odnalazłam ten link, i myślę, że możnaby go dodawać co jakiś czas, żeby ludzie w potrzebie mogli go bez trudu odnaleźć, bez konieczności przekopywania się przez forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ksiazka kosztuje w ksiągarni internetowej 25.00 PLN....ja myśle że to nie ma porówania z tym, ile zarabiaja koncerny tytoniowe....nie przesadzajmy....Żeby cos takiego było darmowe musi byc sponsor, a rząd raczej gotów sponsorować kolejne reklamy pokazujące ryzyko zapadania na raka płuc niz takie broszury....Poza tym wiem po sobie, że motywacja sięgniecia po coś darmowego wcale nie jest duża, bo mamy zakodowane, że jak coś jest dobre i ma pomóc, to na pewno nie jwst darmowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ pozdro a to żesmu się zrozumieli :D Chodziło mi o zdanie Julki:\"albo wydrukujemy wszystkie strony z tego forum i powstanie książka 3 tomowa\" a nie o ksiązke która mi podesłaaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah ale sie uśmiałam :-D :-D :-D Pozdro dla pozdro600 i rzucajacego :-D :-D ja tto bym chciala zeby wszystko bylo za darmo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie jest reszta ludzikow? Kocurek pewnie jeszcze w ikei siedzi :-D Kocurku daj znac w co sie zaopatrzyłaś ? :P🌼 rzucający ale na wydanie naszej forumowej książki to musimy miec chyba zgode autora czyli fiony albo chociaż redaktora naczelnego złośliwca :-D🌼 A tak wracajac do prawdziwej ksiazki czyli 'łatwy sposob na rzucenie papierosków; to chyba sobie ja wydrukuje bo podoba mi sie jak facet pisze :P Konkretnie i na temat :-D fajnie miec taka ksiazke zawsze pod reka w chwili gdy najdzie nas jakis mega kryzys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kitka100^^^^ nie obrażaj się i zostań z nami, topik jest dla wszystkich i sądzę że nie musisz z niego rezygnować bo komuś coś nie pasuje:( widzę że wodzireje topiku to Julcia i rzucający inaczej ^^^^^pozdrawiam:) i całą resztę też pozdrawiam🌼🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski 🖐️ pozdrawiam wszystkich bywalców pachnącego grona życzę miłego wieczoru spokojnej nocki i kolorowych snów BP :D A WODZIREJOM :D Julka85 🌼 🌼 🌼 rzucający inaczej 🖐️ graba bp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka85 🌼 jak tam wszystko pozaliczanie ?:) już mogę puścić kciuki ha ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwcze trzymaj jeszcze do jutra! bo nam w dzień boży egzamina dowalili :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 wiem ze jutro jeszcze masz, bo wcześniej pisałaś 🌼 trzymam zaciśnięte dwie łapki 🖐️ 🖐️ :D będzie OK. połamania pióra !!!!! - :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje złośliwcze:) Mam nadzieje, że jutro o 10_30 poczuje moc Twoich zaciśnietych kciuków :-D miłej nocki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim 🖐️ wrociłam:) rano byl lekki kryzys i miałam ochote isc po fajki bo mi przybylo przez ostatanie pare dni 3 kg ale juz jestem w miare spokojna. zaczynam miec juz wage hipopatamia wiec sie zastanawiam czy nie powinnam znalezc sobie pomocy u dietetyczek:). u mnie 22 dzien BP. mały kryzys przez wage ale w miare sie trzymam.a i nowe kolezanki w nowej szkole wydaja sie miłe. julciu zaopatrzyłam sie w rozne rzeczy do nowej szafy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc wszystkim co ida wlasnie spac:) ja jeszcze pobaluje z notatkami :) Kocurek a ja myslalam , ze ty caly dzien w ikei dzisiaj siedzisz :p nie wiedzialam, ze bylas w szkole :)😘 rzucajacy🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurko ja tez mialam maly kryzys . Tylko, ze moj kryzys polegal na tym , ze najzwyczajniej w swiecie zatesknilam za petem . Nawet wzięłam do ręki fajke tak po prostu, zeby ja potrzymać:) i powąchałam ja i czułam przesmaczny tytoń:) no ale oczywiscie nie zapalilam. Dobranoc Kocurku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×