Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość ////////////////////////
Julka oprocz tego ze rzucilas palenie daj sie tez leczyc bo caly dzien siedzisz przy kompie toz to tez choroba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak apropo mojego siedzenia przed laptopem to drogi kolego/kolezanko tak sie sklada ze przez te osttanie 2 tyg mialam sesje. A materialy na egzaminy umieszczone byly w internecie i musialam miec ciagle wlaczonego laptopa:) na szczescie mam od dzisiaj ferie wiec moje ciągłe wpatrywanie sie w laptopa nareszcie dobieglo konca:) Dobarnoc Kochani 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w poniedziałkowy poranek,w 12 dzień bez fajki.Czuję się bosko budząc bez kapcia fajowego w buzi :D Cicho tu jakoś,czyż by euforia opadła czy moda na jaranie wchodzi? :D Statystyka: Nie wyjarałem 229 fajek Zaoszczędziłem 96,40 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie palę już 26 dni (+ 11g41m59s).Ilość niewypalonych papierosów: 370.Będę żyć dłużej o 2 dni (+ 19g59m04s)!Zaoszczędzone pieniądze: 120,51 zł;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 3 dni dluzej zycia, 141,41 zł w kieszeni i 482 papierosy mniej bo nie pale 24 dni:D czuje się z tym świetnie. jestem naprawdę dumna z siebie!!! gdyby jeszcze te kilogamy nie leciały w górę. martwie sie tym bo cwicze i nie obżeram się a moja waga żyje właśnym życiem. 4kg do przodu odąd rzuciłam pety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam to z autopsji
i napewno przytyjesz jeszcze 10 kg wiecej a potem to zrzucic jest wieksza meka anizeli papierosy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przytyłam ok2;5 kg ale waga już stoi w miejscu.:) Zauważyłam że po przekreczeniu miesiąca nie myslę o petach rano i wieczorem tylko w chwilach większego stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
grabcia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja przytylam
12 kg :-( :-( :-( :-( i teraz zaluje, ze rzucilam papierosy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Julci
wlaz tu szybko bo oszaleje bez ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnace i piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Julci-----ja dzisiaj ograniczylam swoje wpisy(mimo, ze nie raz na forum wchodzilam) bo zauwazylam, ze coraz czesciej przeszkadzam tu co niektorym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja rzuciłam palenie rok temu, zakochałam sie w chłopaku który nie palił i jest przeciwnikiem palenia. paliłam ok. 10 lat i przyszło mi to bez wysiłku i stresu - postanowiłam i koniec, rzuciłam i nie siegnełam wiecej po papierosa i juz nigdy nie myslałam zeby zapalic. nie sądziłam ze przyjdzie mi to tak łatwo jak pstrykniecie palcami. wczesniej próbowałam i rzucałam przez 2 lata kazdego dnia. a tu strzała amora jak mnie trafiła to mi odechciało sie heheheheh przytyłam ok.4 kg ale nie załuje - kochanego ciała nigdy za wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juleczko zauwazyłam ze chyba tutaj przeszkadzamy. a do osoby ktora przytyła 12 kg mam pytanie czy bardzo duzo jadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynki jestem z Wami
w moim typie są przede wszystkim puszyste i pachnące kobiety :) bo wredne i zarozumiale to sa samotne :) :D a ja nie pies na kość nie lecę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie macie co kobietki wierzyc tym którzy tu wchodza i burzą wewnętrzny spokój.Każdy trochę przytyje bo po odtsawieniu fajek na jakiś czas zmienia się przemiana materii.Proces zupełnie normalny.Więc zamiast panikowac do za 1/10 wydaej kasy kupcie sobie większe portki na ten najgorszy czas,później wszystko wróci do normy ;) Oprócz nie paleia nauczcie się jeszcze jednego:nie słuchajcie bajkopisarzy bo pomarańczowi zazwyczaj z zazdrości wypisuja pierdoły bo sami sa słabeuszami,palącymi słoniami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko 🖐️ Julka 85 🌼 ruda kocurka 85 🌼 dzięki takim wesołym kobietkom jak Wy jesteście to ten topik istnieje i będzie istniał :D nie zwracajcie uwagi na zazdrosnych śmierdzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam nic już nie pisać na forum ale dla Was panowie za miłe słowa muszę się wpisać. dziękuję za to że jesteście na tym forum 🌼 zlośliwiec, 👄 buziaki dla psinki :) 🌼rzucający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palący słoń
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ecH ja postanowiłam jednak dalej powkurzac i pomeczyc co niektorych moimi wpisami :-D Wiec Mojku Joku I inni czytajcie i podziwiajcie moje mądrości wypisane :-D :-D :-D Rzucający🌼 Złośliwiec🌼 SERDECZNIE WSZYSTKIM POMARANCZOWYM POMACHUJE 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudy kocurek85 🌼 OK. :D Julka 85 🌼 OK. :D zuch dziewczynki 🌼 rzucający inaczej 🖐️ graba BP a na stres najlepszy jest spacerek z psinką :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka85 - nie zuwazyłam nic mądrego w twoje wypowiedzi, wiec stwierdziłam ze reprezentujesz sobą bardzo niski poziom :) i jesli myslisz ze zdenerwujesz kogoś własną głupotą to uwierz mi - jesteś w błędzie. Juz jesteś postrzegana jako osoba, która nie potrafi nic madergo napsac, wiec zastanów sie nad sensem tego co piszesz i nie ośmieszaj sie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka85- przepraszam cie najmocniej !!! skleiłam dwie wypowiedzi roznych osob - wybacz przemeczonej kobiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz nie zamierzam tu siedziec i wykladac ludziom o skutkach niepalenia bo oni sami dobrze o nich wiedza. Pisze po prostu o tym co przezywam teraz przez te 2 tygodnie i chcę też pomóc i wspierać inne osoby, które dopiero co rozpoczynają walke z nałogiem. A co do mojej inteligencji to chyba nie odróżniasz jej mojej od mojej osobowiści.Co Ty zreszta mozesz o mnie wiedziec... ech.. Wiesz ja w odróżnieniu od Ciebie to jeszcze nikomu takiej opinii jak ty nie wystawiłam -nie zamierzam sie wypowiadac na temat forumowiczów bo każdy z nas jest inny -jedyne co nas wszystkich laczy to wspolny cel walki z nalogiem. rowniez pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam szczerze szczerze salii, ze bardzo sie ciesze, ze nie skierowalas tego tekstu do mnie. Bylam 'lekko' zdziwiona jak to przeczytalam (nawet juz Ci nic nie chcialam odpisywac).Dzisiaj jest niezle zamieszanie na forum ale to przez to, ze kazdy na to forum moze wchodzic i niestey musimy wszystkich tu akceptowac(niestety mnie tez :-D ). A tak na serio ta ja nie zamierzam na tym forum jechac po ludziach-to nie jest w moim stylu. I nawet wypowiedzi tych pomaranczowych ludzi nie sa w stanie mnie wyprowadzic z rownowagi:) Pozdrawiam wszystkich zyczliwych i tych mniej zyczliwych :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×