Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość gość
Ruda---> ja Ci dam iśc po fajki do kiosku:P Pamietaj - miałas rezonans i nie ma prawa Ci sie chcieć palić. Został Ci tylko nawyk palenia, który musisz zwalczyć.Jula---> tylko nie pij Ty za dużo kawy do tej nauki, bo sie wykonczysz:o Lepiej zieloną herbate;)Dla całej reszty 🖐️🌼Ja jutro zmniejszam znowu dawkenikotyny w plastrach do 5 mg...trzymajcie kciuki;)Jedyne co mnie niepokoi, to że kaszel jakos słabo mi sie zmniejsza:o Z moja hipohondrią zaczynam sobie stawiać jakieś chore diagnozy podświadomie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnej niedzieli wszystkim życze! bo u mnie juz sie fajnie ropoczęła :-D p.s trzymac kciuki po raz ostatni !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.To już mój 11 dzień bez fajek :D Jeszcze tak nie dawno myslałem sobie jak by to fajnie było nie palić już tyle co nie któzy stąd.Za 3 dni będzie 2 tygodnie.Od cholery nie wypalonych fajek,kupe kasy w kieszeni i ta świeżość :D 3mam kciuki Julka za Ciebie 🌼 Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki rzucajacy za trzymanie kciuków:) Egzamin byl trudny ale jestem dobrej myśli:) Mam teraz ferie i jestem bardzo ale to bardzo szczesliwa, że skonczyl sie ten hard core .Słońce super świeci-jak by nie patrzeć wiosna idzie. Zastanawiam sie czy nie skoczyc nad morze.Zobaczymy:) U mnie dzisiaj 16 dzien BP i przyznam szczerze, ze cholernie tesknie za tym nałogiem. Wiem, ze głupio teraz pisze ale sami wiecie jak to jest. Wkurzaja mnie ciagle jakies wyrzeczenia a fajeczki to jakby nie patrzec zaliczaly sie do przyjemnosci . Wprawdzie czuje sie super bez fajek tylko(zero zadychy i ble ble ble...), ze brakuje mi tej czynnosci. Wyszła bym sobie teraz na balkon, popatrzyla do slonca i odpaliła fajke :) liVe is BruTaL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast myslec o paleniu poczytaj sobie książke którą Ci wysłałem :) Tam takie głupoty jak tęsknota za fajką itp sa bardzo racjonalnie rozpisane.Nie bez kozery napisałem GŁUPOTY,po jej przeczytaniu sama dojdziesz do wniosku że Twój tok myslenia i ta niby tęsknota to głupie zjawiska i oszukiwanie samej siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wezme sie ponownie za lekture \'sposob na rzucenie papierosków; moze mi te glupie mysli z glowy wybije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech ja też ostatnio myślę o fajeczkach, taka ładna pogoda, wyszłabym na spacerek, spaliła po drodze z 3 faje. Ale się nie ugnę, teraz na pewno nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudownie jest wyjść na spacer i nie spalić żadnej fajki...móc w koncu odddychac świeżym powietrzem;) Ech...nie rozumiem co sie z Wami dzieje:D Naprawde tesknicie za tym smrodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawde mówiąc, to sie nie moge doczekać, keidy będzie prawdziwie spacerowa pogoda....nigdy nie lubiłam spacerów, bo wydawały mi sie ebz sensu. Na cholerem mi to świeże powietrze, skoro i tak z niego nie korzystalam, bo szłam dajmy na to parkiem i fajczyłam jak kretynka. W tym roku bedzie inaczej na 100%;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem za czym ja tesknie. Glodu nikotynowego juz kompletnie nie czuje tylko te chore mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ pozdrawiam wszystkich BP :D 🌼 🖐️ B P :D a ja zaraz idę na spacerek ze swoją psinką :D nie myślę o śmierdzielu [ tak jak by nie istniał] bo gdy pomyślę o lodówce że tam takie pyszności leżą to zaraz się skuszę i coś tam skubnę i szamię :D bo nie palić to coś pięknego :D i zapach 7 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach złośliwcze Ty to masz już dobrze, że nie myslisz o tych fajkach.Po 3 latach niepalenia to juz czlowiek nie zawraca sobie tym glowy. Miłego spacerku z futrzakiem 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dobry wieczór 🖐️ byłam w olsztynie na giełdzie sprzedać samochód ale nie sprzedałam a póżniej po powrocie se porządnie pospałam:) a teraz was gorąco pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka skąd jesteś że pojechałas do Olsztyna sprzedawać autko? I co to za autko? Ja własnie kończę 11 dzień BP.Mam programik zainstalowany,pokazuje mi ile już nie palę i ile zaoszczędziłem oraz ile jeszcze zaoszczędze jak nie zapale przez kolejny tydzień.Oczy się śmieją,dusza spiewa,aż chce się żyć.Link do strony programiku: http://www.mooqoo.com/pl/nasze-programy/rzuc-palenie/ Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super jest ten programik :-D Mega mnie zmobilizował:) Ciagle sie na niego patrze:)dzieki rzucający🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie zapale do końca roku to życie mi się wydłuży o 20 dni :) hihih zawsze coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ludziki z wami to naprawde jest łatwiej rzucić to świństwo. Nie ma to jest wsparacie :) Programik, ksiażka-to wszystko mnie bardzo mobilizuje (zwlaszcza w takich glupich chwilach zwatpienia jak dzisiaj ). Sama nie wiem czy bym byla w stanie tak sie zmobilizowac i z takim zapalem trwac w postanowieniu nie palenia. 🌼🌼🌼 for aLL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was , jestem z Wami i walcze ze soba, powiem tak jak napisala Julka glodu nie czuje ale przyzwyczajenia ! Dzis spalilam 2 szt.:-( chyba potrzebuje jakiegos kopa!!!!!!!!!!! pozdrawiam wszystkich pachnacych! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała księżniczka - widzisz sama ze ja tu tez walcze sama ze soba. Dzisiaj to tak mi brakowalo tego odruchu-ale to sa takie glupie mysli!!! i zaczelam czytac ta ksiazke co mi rzucajacy przyslal i uspokoilam sie :) Trzeba odpedzac takie natretne mysli-ktore chca nam wszystko popsuc. Chyba bym sie zalamala jakbym po tych 2 tych siegnela teraz po fajke. Ksiezniczka trzymaj sie! instaluj program-naprawde jest bardzo fajny -przynajmnie juz nie musze liczyc dni bez fajki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka! masz racje, ale czasem jest to silniejsze ode mnie i siegam po fajke, chociaz powiem Ci, ze i tak jest dobrze bo jeszcze 2 tygodnie temu wypalalam czasami 30 fajek dziennie! I wierze w to, ze z pomoca moich tabletekrzuce kategorycznie i napisze Wam juz niebawem , " dzisiaj jest moj pierwszy dzien bez papierosa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała księzniczka ja to doskonale wszystko rozumie co piszesz. ja Ci powiem szczerze ze ja od 1 stycznia co pare dni sobie gadalalam ze rzuce fajki -i tez niby ograniczalalam do paru sztuk . A kazda kolejna proba rzucania fajke mnie po prostu juz rozbrajala psychicznie. Dlatego przypomnialam sobie o istnieniu tego forum (w googlach wpisalam :rzucić papierosy, złośliwiec-haha cos w tym stylu) i sie dokopałam do forum. W realu to ja Ci powiem szczerze ze nie mam zadnego wsparcia a wrecz przeciwnie -brat jara fajki, znajomi tez kusza ciagle. Pozostaje mi tylko to forum-Ci ludzie naprawde pomagaja. Przeczytaj sobie ta ksiazke(ja tam omijam niektore rozdzialy-czytam tylko te ktore mnie interesuja). Najgorszy bedziesz miala 1 tydzien -bo to czlowiek wtedy na najwieksze pokusy jest nastawiony.Jak przetrwasz to (czego Ci bardzo zycze) to bedziesz miala z górki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie, że tego porgsa wynalazłeś:D🖐️ Ja to lubie takie zabawy w statystyki itd...juz instaluje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim. dzisiaj szkoła od 8 do 17 takze jestem padnieta. mam spoo do wkucia na nastepny zjazd a poza tym umiem masaz aromatyczny:) tazke gdyby ktos miał ochote to sie nad nim poznecam:D. wiecie dziwnie się czułam cały dzień w szkole i zero petów.ale jakoś na tye miałam zajęte przerwy rozmowam z nowymi kolezankami ze nie skupiałam sie nad myślą \"a może by pójść na peta\". weekend zakończony. ferie trzeba zacząć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurek !!! No nareszcie do nas wróciłaś!ja juz tu sie za Toba strasznie stesknilam przez ten weekend!!!To Ty teraz masz studia dzienne od pon do piatku i zaoczne w weekendy? BosHe ! Toc To hard core :-D Ja dzisiaj te zpadnieta jestem bo o 5 rano wstalam-mialam ostatni egzamin-pialalam razem z zaocznymi :) No to dzielnie sie trzymalas bez papieroska przez ten caly dzien w budzie :) Ja mialam maly kryzys -tyle ze psychiczny(brakowalo mi odruchu fajkowego) na szczescie przeszedl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo się cieszę że przeszedł i o to chodzi żebyśmy się uczyły panować nad odruchami a nie jak mało dziecko robić co nam się podoba. ja zaraz się kładę bo muszę w końcu się wyspać u boku faceta bo weekend oddzielnie spowodowało tęsknotę:) także uciekam i życzę Wam wszystkim miłego wieczorka BP. jak tm romanse rowijają się na forum ?:) buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×