Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

bo mamy nicki zastrzeżone , żeby żaden idiota nie wszedł na pod Julka 85 i napisał 'właśnie sobie jaram a wam jak idzie?' :D Na stronce -pare cm nad moim wpisem na górze masz dział Preferencje -wejdż tam wpisz 30 stka i wymyśl sobie hasło, które zawsze będziesz teraz wpisywała dokonując wpisa na forum:D i będziesz taka sama czarnulka jak my:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytron6
Musisz się przebrać.Wejdź w preferencje i tam zobaczysz co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 latka jestem, jestem tylko wczoraj jakoś tak wyszło, trochę zagoniona byłam do tego się jeszcze maksymalnie wkurzyłam także bez meliski sie nie obyło:) czym sie kochana na codzień zajmujesz? gdzie mieszkasz? jeśli oczywiście moge spytać mordusiak no masz szczęscie że sobie o mnie przypomniałaś he he he słuchajcie mam do was pytanko, może sie orientujecie, jakie sąteraz możliwości pracy przez internet i czy to się opłaca, jak byście coś wiedziały to dajcie znać julka85 pozdro006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymula, ja mieszkam w Gdańsku i od wrzesnia 2007 roku nie pracuję:) (pracowałam przez 12 lat) . Moja córka poszła do szkoły i postanowiłam, że lepiej żeby mama była z lekcjami na bierząco:) . Powiem Ci że wkońcu zaczęłam myśleć o sobie i o mi najbliższych. Poza tym chodze dwa razy w tygodniu na angielski, raz w tygodniu na aerobik, lubie jeździć na rowerze i kocham taniec, wolne chwile spędzam z córką i z ksiażkami, uwielbiam czytać. Ogólnie kiedyś bym pomyślała że tylko leniuchy siedzą w domku i nie pracują, ale teraz wiem że wcale nie jestem takim leniuchem, :) ktoś codziennie ten obiadek i kolacyjkę podaje:) Jestem wogóle osobą, która odkąd pamiętam zawsze chciała prowadzić zdrowy styl zycia, a wszystko zabijały papierosy. Chciałam biegać to nie mogłam bo bym się udusiła:), jak jeżdziłam na rowerze to zawsze z fajką w lewej ręce:), przed aerobikiem faja a po też ze dwie ..... zawsze faja, która była moim koszmarem. Teraz juz zdrowy styl zycia będzie moim stylem zycia i nikogo nie będę oszukiwała a najważniejsze ze nie siebie:) A tymula z tego zco się domyśliłam to ty masz synka małego? Nie pracujesz? Co porabiasz w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30-tka z Gdańska Ja pracowałam do początku ciąży, potem nie mogłam ze względu na zagrożenie także wychodzi rok jak nie pracuje, mój mały ma prawie pół roku:) na dzień dzisiejszy planuje otworzyć firmę, tylko teraz cała zabawa z papierkową robotą ale mam nadzieję że do dwóch miesięcy uda się to wszystko załatwić o odnośnie zdrowego stylu życia to właśnie wczoraj troche pobiegałam i potem miałam ładna zadyszkę eh.... a jeszcze pare lat temu potrafiłam zrobić kilka km bez problemu. Paskudne smierdziele no ale już nie palimy także byle do przodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie kobitki:D wlasnie wybieram sie na spacer do lasu z moim synkiem(3lata) bo grzech siedziec w domu:) fajnie sie was czyta ❤️ Nie palę już 47 dni (+ 03g56m06s). Ilość niewypalonych papierosów: 565. Będę żyć dłużej o 4 dni (+ 07g45m38s)! Zaoszczędzone pieniądze: 158,47 zł! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻mordusiak..........to chyba duzo paliliscie dziennie co?? pochwal sie..;Dno i gratulacje wynikow.. mi jeszcze brakuje prawie miesiaca by wam dorownac ale zobacie ile tej kasy przepalonej na smierdzace smierdziele.. fuuuuujj!!!!!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻tymula.... co to za firme otwierac planujesz?? no i tez jestem ciekawa co do pracy w domu... ide juz:) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pogoda przecudna :D Kolejny dzień lata nam dany :P Ja też wyruszam na spacera w kierunku SKM :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombast🌻 na razie nie ujawniam szczegółów żeby nie zapeszyć mam nadzieje że rozumiesz ale jak wszystko wypali to napewno powiem :) 30-tka jak tam? jak Ci idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombasti------- wyniki są wielkie ale po zsumowaniu, bo paliliśmy oboje ale osobno wychodzi podobnie jak przeciętnemu palaczowi! Ale prawie 1000zł to dla mnie taka suma nie realna się wydaje, że niby wydawalismy tyle na fajki? Nigdy nie patrzyłam na to w ten spodób. Zawsze jakoś tak człowiek to sobie tłumaczył żeby nie wyszedł na kompletnego imbecyla:) Ale ten luz psychiczny o którym wcześniej pisałam to dla mnie najważniejsze:) Żaden śmierdziel już mi nie stoi na drodze tak jak kiedyś! pozdro600------- dzięki że w koncu uwierzyłaś w nas:) julka 🌻 tymula🌻 ruda kocurka -------- wracaj tu szybko 30-stka-----------gratuluje kolejnego dnia BP 🌻 Laski pajonnk wrócił do swojego terrarium i nie wchodzi nawet jedną swoją nogą na topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia z g
rzucilam 16 stycznia 2005 i bardzo sie z tego ciesze!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia, a ja rzuciłam 16 stycznia, ale 2008:D I też sie ciesze:DMordusiak 🖐️Tymula🖐️Julka🖐️30-tka---> odpukać, ale aż sie nie moge nadziwić Twojego dobrego samopoczucia:D JA łaziłam na rzęsach w ciągu tych pierwszych dni;) Trzymam kciuki, co by Cie omineły wszyskie kryzysy;)🖐️PS: Wiecie co......mam taką stresującą robotę w domu...musze napisać publikację po angielsku i papieros za mną łazi:o:o:o Bez obaw...nie zapale, ale wkurzające jest to, że mam takie myśli:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja też bym biznesa własnego rozkręciła :classic_cool:. Totalnie nie związanego z zawodem, bo jestem chemikiem,a marzy mi sie własna knajpa-piwna, gdzie mozna by coś zjeść, napić sie dobrego piwa, a w weekendy zapraszałabym nieznane zespoły, co by mogły sie promować;).........tyle, że potencjalni wspolnicy jacys opieszali i nikt sie nie kwapi tak na poważnie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam Anioły:) włąsnie jessteem poo obiadkuuu i odezwał sie głos śmierdziela,ale jak to ja kopnęłam go w cztery litery, niech spada na drzewo:) Tymula---- własna firma to jest to ja też mam plany , ale jeszcze nie wiem czy ich nie zmienię więc na razie milczę. Wow Synek ma pół roku, to wspaniały musi być, pewnie zaczyna siadać i wszystko gryzie, żeby posmakowac świat:). A jaka to będzie firma ta twoja, co zamierzasz? Ja od poniedziałku zaczynam wypady rowerowe, co roku zaczynam od malych wypraw np: do sklepu, a potem dalej i dalej, aż dojeżdzam do plaży w Brzeźnie:), (teraz jak rzuciłam palenie do dojadę do Gdyni:) ) Tymula mas zrację fajki smierdzą;););) Bombasti-------jak spacerek?:) Pogoda piękna. Masz synka 3 latka:) to już mały buntownik i pewno wszystko robi \"ja sam\" i powoli zaczyna pokazywać swoją osobowość:) też piekny wiek 3 latka:) Zaczynasz mieć luz i swobodę i już twoje oczy nie muszą być na około głowy:). Nie palisz 47 dni to już sukces na miarę osoby nie palącej --- zazdroszczę ci tego , ale za 44 dni będę też miała taki wynik:)no może 45:) Julka85-------jak spacerek?:):) Mordusiak------:) dzięki za pamięć, dzięki, 1000 zł to dużo kasy, jak mogłyśmy się dać tak tym fajommmmmmmmm, feee:):) Pozdro600-----dzięki za dobre słowo, dzięki ogromne:):):):) no i za księgę, już ją ma na stole moja mama, która ma kłopot ze śmierdzielami:) A wiesz ja nie wiem jak to możliwe że ja tak się trzymam, mój mąż patrzy na mnie jak na zjawisko:) jakieś:) i patrzy na mnie jakoś z podziwem, a ja mam taki dobry humorek jak nigdy, zakładam że dym fajek zatykał mi mózg kiedyś i dlatego byłam zawsze zmęczona, teraz jestem taka energiczna i silna:),,,, duzo Wam zawdzięczam. Pozdro600---------daleko od fajek przecież nie palisz od 16 stycznia chcesz to zawalić, ja wierzę że już zawsze będziesz taka pachnąca i świeża, bo tyle czasu już nie palisz więc nie marnuj tego co osiągnęłaś, jak zaplisz to będziesz się czuła fatalnie. Wiem że nie zapalisz, ja uważam że jesteś bardzo dzielna i wyjątkowa:) ps: bardzo lubię madonnę:) Pozdro knajpa boska sprawa i te zespoły to super pomysł, tylko mam nadzieję ze gdzieś w trójmieście co?????:):):) wpadłabym na herbatkę zieloną:) Kofane jadę zaraz na aerobic poszaleć i wyskakać się, będzie tam moja koleżanka palaczka, ale teraz ja jestem górą a ona jest biedna;) bo pali, zaczynam jej współczuć. buziaki, miłego dnia zyczę bo słonko dalej na niebie świeci:) Jak ominęłam kogoś to sorki trzymam z WAMI WSZYSTKIMI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 2 dni (+ 09g00m48s). Ilość niewypalonych papierosów: 95. Będę żyć dłużej o 0 dni (+ 17g25m14s)! Zaoszczędzone pieniądze: 32,07 zł! jenki już 95 fajek nie wypaliłam wow ale kosmos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo zabrali?:o Tylko kasa, czy i tez dokumenty?:o Oł Fack:oAle nie szukaj kurde wymówek......bo nigdy nie zerwiesz z fajkami. Zawsze coś będzie niemiłego nas spotykać...pozdro!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No imbecyle znajdą się wszędzie a im większe miasto tym więcej wariatów Kocurka 3 maj się bejbe ! okradli Ci w domu? czy jacyś kieszonkwcy się dobrali? Dziuzus zamordowałam bym takich sepów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w autobusie jak jechalam na uczelnie.najgorsze jest to ze nigdy nie jezdze tym autobusem tylko pozniejszym ale ze ostatnnio jest przebudowa całego centrum miasta a ja nie lubie sie spozniac to wsiadłam sobie w inny autobus i mnie k.... pokarało. kasy nie bylo duzo ale miałam tam wszystkie karty bankomatowe, karty rabatowe, 3 legitymacje szkolne, szczesliwa monete z motylem, karty do bibliotek, jedna mamy chlopaka:( wiem ze to ine jest wymowka ale to juz 2 raz odkad mieszkam w tym zulowskim miescie, raz na uczelni a teraz w autobusie jak kasowałam bilet, szłam na policje i zagladałam do kazdego kontenera bo nadzieja matka glupich:(nie mam zadnego dokumentu, a wyrobienie wszystkiego wyninesie mnie ponad 200zł, a zul zarobil 25 bo tyle było w srodku...kara dla takiego powinna byc jak w krajach arabskich...uciecie łapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam za wiele czasu więc tylko wpadam żeby powiedzieć ci 30-latko że identycznie miałam z moim mężem:) Za ten pełen podziwu wzrok mogłabym jeszcze raz rzucić fajki. To nie do pomyślenia jak możemy zainponować swoim mężom:) i zaufaj mi prędzej czy później też rzuci. Po pierwsze zobaczy że się da, po drugie żaden facet nie chce być gorszy niż jego kobieta, taka już ich natura. A jeżeli nie rzuci (w co nie wierze) to będziesz jego królową i z dnia na dzień będzie cię bardziej podziwiał:) ruda kocurko--------- wiem jesteś teraz wściekła na cały świat ale jak już ktoś napisał nie szukaj wymówek, bo nigdy nie rzucisz. a szczerze ci powiem że ja już nawet nie pomyśle w stresujących momentach o śmierdzielu. Teraz skupiam się na problemie i próbuje go rozwiązać. Julka 🌻 pozdro600 🌻 tymula🌻 Buziaczki i do jutra laseczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻mordusia............masz szczescie ze w pore sobie o mnie przypomnialas,bo juz mialam sie zalic...;) 🌻pozdro600......... ale tobie sie dostanie-zapomnialas o mnie:( buuuuu 🌻30latko........ pomysl sobie ze za kolejne dwa dni bedzie juz ❤️190-200❤️niewypalonych fajek.... tylko 2!!!!!!!!!!!dni i zobacz jaki sukces.. ja na prawde jestem ciekawa twoich relacji z kazdego dnia.. napisz jeszcze czy to twoje pierwsze podejscie?? bo ja rzucalam ho ho... nie pamietam ile razy.. a teraz rzucilam 8marca-i mimo iz w ogole nie planowalam rzucic w tym dniu,to jakos tak sie zlozylo ze sie rozchorowalam i po prostu nie dalo rady palic.. tak bylam zawalona:) 🌻ruda kocurka.....niestety takie zycie,,, strasznie ci wspolczuje,, nienawidze ZLODZIEJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sępy cholerne!!!!!!!!!!!darmozjady!!!!!!!!!!!!!!dlaczego czlowiek wtedy czuje sie paskudnie,, ???? rany,tyle problemow teraz masz.. ale nie poddawaj sie.. moze to taka proba?-jak to przetrwasz b/p to potem bedziesz z siebie dumna:D 🌻sylwia z g...... napisz cos o swoich poczatkach.. gratulacje wytrwalosci... :) a nie kusilo cie? nie zdarzylo ci sie ze jednak zapalilas?? ja dzis bylam u bratowej-ktora pali.. zapalila w mojej obecnosci 2fajki-a nawet mnie poczestowala,i byla zdziwiona ze nie pale:) a mnie -TOTALNIE NIC NIE RUSZALO!!! :):) dumna jestem z siebie.. nawet pomyslalam sobie-zapale tylko z ciekawosci-ale jak sobie ten smrod w buzi przypomnialam-to pomyslalam sobie ze szkoda jej marnowac tej fajki,bo i tak bym ja zaraz wywalila:) dzis zauwazylam ze mialam blad w liczniku swoim,, dodalam dwa papieroski wiecej-bo jednak ze 14 srednio wypalalam-zwlaszcza jak doszedl weekend na uczelni-to co przerwa musowo fajeczka.. potem drogą samochodem ze 4-5 spokojnie w 1,5godziny i jednak wydaje mi sie ze taka srednia to 14:) zaraz sie zycie przedlluzylo:)❤️ rany-jaka jestem dumna z siebie:):):) 🌻 Nie palę już 47 dni (+ 11g55m37s). Ilość niewypalonych papierosów: 664. Będę żyć dłużej o 5 dni (+ 01g54m31s)! Zaoszczędzone pieniądze: 186,18 zł! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki jestem z was naprawde dumna;) Ja z moimi wypalonymi dziennie 8 fajkami to pikuś przy was. Patrząc na wasze liczniki to no...nieźle jarałyście:P.O wiele ciężej chyba wam było w tych pierwszych dniach niż mnie. Chociaż patrząc na wasze nastroje to same pozytywne jak widać:D Najważniejsze, żebyśmy wszystkie już raz na zawsze wyszły z tego bagna w które się wpakowałyśmy. Ruda kocurka🌼 mordusiak🌼 pozdro600🌼 mała księżniczka🌼 bombasto🌼 po 30 stce z 3 City 🌼 tymula🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huuuurrra! znowu otworzyłam strone nocnych marków :D pozdro600 to o której dzisiaj idziemy spac?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro jak Ci idzie pisanie publikacji po angielsku? Ja współczuje bardzo bo ucze sie i ucze tego języka od lat i nauczyć sie nie moge:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i o to moi mili z godzina 00:00 wybił mój 90 dzień bez papierosa ;) No nie pozostaje mi nic innego tylko pogratulować sobie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×