Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość Kapi84
hi hi, troszkę tego jest, ale poczytajcie do poduchy. Zmotywujmy sie troszkę przed snem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadny dzien
a my teraz bedziemy wszystkie piekne i odmlodzone o ile sasiedzi nie beda nam aut klajstrowac zaprawa ;/ wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadny dzien
no powiem ci kapi ze ten elaborat do mnie przemawia jak najbardziej,zawsze mialam problemy z cera i nadal mam ale mam teraz nadzieje ze mi sie poprawi w koncu juz prawie 3 miechy beda jak nie pale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheGhost
Witam.Mam problem dlatego ze pale papierosy juz 6 lat i nie moge rzucic.Jem duzo a nawet bardzo i nie moge przyutyc nawet 2 kilogramow ani nie chudne!!pomocy chce przytyc i nie wiem co zrobic?pewnie jest tylko wyjscie zeby rzucic palenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadny dzien
jestes piotrek tak??tak jak w mailu?? witam cie w imieniu niepalacych.jest to wyjscie i jakis sposob na pewno poza tym poczytaj co kapi napisala, cera to nie tylko problem kobiet,no i kasa,pomysl co moglbys kupic swojej kobiecie za to co puszczasz z dymem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheGhost
Masz racje!powoli rzucam palenie i pale coraz mniej i jem 2 razy wiecej niz zawsze jedlem:) mysle ze to cos mi pomoże:) bede jadl wiecej i wkoncu rzuce palenie bo z dnia na dzien meczy mnie to coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadny dzien
i to jest madra sluszna decyzja:D brawo :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie paląca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheGhost
Napewno jest lepiej za te pieniądze kupic prezent dla dziewczyny!:) najsmieszniejsze jest to ze mojej dziewczynie nie podoba sie ze pale a jestesmy juz dosyc dlugo dlatego powiedziala mi ze mam przy niej nie palic no i zawsze jak z nia jestem to nie pale wogole nawet caly dzien i jestem tak juz do tego przyzwyczajony ze wogole mnie nie ciagnie przez caly dzien bede papierosa:) nawet mysle o papierosach ale nie mam wtedy ochoty zapalic:) chcialbym zeby byla ze mna codziennie i wtedy bym napewno rzucil:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie paląca
witam wszystkich:) ja rzucilam palenie dokladnie 11.07.2006 i jestem z tego powodu bardzodumnie:) naprawde warto jest sie pozbyc tego chorego nawyku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadny dzien
zamieszkajcie razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadny dzien
no nic na dzien dzisiejszy ja mykam do spania,troche mnie zmeczyla ta akcja zaprawionego auta buu a ty podjoles sluszna meska decyzje i na pewno ci sie uda bo tego chcesz:D trzymaj sie cieplo i BP 🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheGhost
narazie za bardzo nie mozemy bo ja mam 19 lat a ona 18:)heh ale bedziemy sie czesciej widywac i napewno to cos pomoze:) wiem ze trudno jest rzucic palenie ale wierze ze mi sie uda i bede sie staral do skutku:) zachecam wszystkich palaczy do rzucenia tych wstretnych petów (i kto to mowi:P)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadny dzien
dobranocki wszystkim niepalacym:D moje gratulacje nie palaca tyle czasu:D brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadny dzien bo teraz wszyscy sie rzucili z tymi remontami. Naprzeciwo mnie powstało właśnie nowe osiedle.Ledwo wyjde z domu a już na budowlańców się natykam ;) A w bloku z boku tez remon i w drugim bloku z drugiej strony tez remont:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapi84--- i właśnie takie artykuły do mnie trafiają!!! Rzuciałam palenie właśnie dla urody!!!!!!!:D:D:D:D Nie tyle zdrowie, nie tyle kasa co właśnie dbanie o siebie zmotywowało mnie najbardziej do rzucenia fajek. Bardzo fajny artykuł ;) No prawda prawda z tą cera palaczek-straszna jest ale pare miechów niepalenia i jestesmy kobitki w stanie naprawić szkody wyrzadzone paleniem, Zamiast palić to połykajcie jakieś tabletki poprawiajace kondycje wlosow cery i paznokci. Ja od trzech miechow od niepalenia polykam jakies tabletki drozdzowe i skrzypovite i jest o nieeeeeeeebo lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
The Ghost--witaj w klubie 'nie chudniemy nie tyjemy' :D ja mam dokładnie to samo co Ty. Możesz zjeść 10 hamburgerów i waga ani drgnie ?;) hehe.. znam to ;) Ja tez jadlam 2 razy wiecej podczas tych pierwszych dniach niepalenia i no moze przytylam pare gram:D nie palaca-pewnie, że warto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien 🌼 ale z tym Twoim samochem to naprawde chamowa. Ja by sasiad byl wporzadku i ekipa wymieniajaca mu okno byli wporzadku to by wyczyscili Twoj samochod a nie w bez sensowna dyskusje sie wdawali 30 stka🌼 jak tam >|? przeczytana po raz drugi ksiazka Carraaaaaaaa?juz wszystko uporzadowane w łepetynie?;) ja tez ja nie raz czytalam kiedy coś mi odwaliło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku:) Julka85 --- juz przeczytana:) i juz znormalniałam, a do tego artykuł Kapi84 mnie pobudził:) cera jest bardzo ważna, chciałabym dobrze wyglądać jeszcze ze 20 lat:), zmiany na skórze mam od fajek, bo poza fajkami dużo sorarium odwiedzałam kiedyś:), ale skoro ni epale to pewnie kiedyś poprawa będzie, Pozdro wcześniej pisała, ze kolor się jej zmienił i te bruzdy przy nosie znikły od niedotlenienia. Ja mam skrzypowitę, capivit a+e, mbe, wiamine C 1000 jednostek. Codziennie powinno się to w moim wieku brać, ale ja zapominam i wciaz mi się wydaje że to dużo tych tabletek:( . Najbardziej polecana przez kosmetologa jest witamina C 1000 jednostek, jest to ponoć najważniejsza witamina dla cery. Choc i słyszałam że witaminka E jest też ważna, ale kosmetolog powiedział że C to podstawa:) tylko nie mam przeginać. Bo jak za duzo to awitaminoza:) Kochane juz wiem że nie zapalę , ten artykuł Kapi84 :) wezmę na pulpit:) on mi wystarczy żeby nie palić, AAAAAAAAa ja robiłam sobi eten test i wyszedł mi MAXXXXX czyli że bez wspomagaczy nie dam rady:):):) byłam palaczem uzależnionym silnie fizycznie i psychicznie, bo tam jest to pierwsze pytanie ile minut po wstaniu zapalasz pierwszą fajkę, ja miałam po otworzeniu oczu fajkę w buzi a nasępna juz szykowałam do odpalenia:(horror:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam takie pytaie co stosujecie na zmarszczki mimiczne????? Bo ja ostatnio przestaje się śmiać:) tak mnie wkurzaja te łapki pod oczkami mam je juz około roku, przez faje i solarium znacznie za wcześnie ajjjjjjjjjjjjjjjjj, Stosujecie cos kobiety , co działa???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadny dzien
hello:D no pewnie 30-stka my jestesmy w wieku konserwacji ja kupuje z avonu krem pod oczy i na noc z soja ageles results czy jakos tak sie to nazywa stosuje to juz od ponad roku a po 2 miechach mialam gladsza cere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadny dzien
a fajny tez jest polskie ziola ewa natura pod oczy i na powieki ze swietlikiem.jak moja konsultantka lezala w szpitalu to tego uzywalam dobrze sie wchlania rozjasnia cienie pod oczami.a wlasnie teraz jak nie pale nie mialam jak narazie cieni pod oczami:D ale dopiero dzis to sobie przeanalizowalam po tym elaboracie kapi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapi84
No widzę że pomogłam co niektórym w mobilizacji tym artykułem. Bardzo się cieszę. Na mnie też podziałał ten artykuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie palilam, ale moja przyjaciółka miała z tym nałogiem ogromny problem. jakiś czas temu dostała od lekarza preparat - CHAMPIX. działa rewelacyjne. może zapytaj swojego o działanie. polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie palilam, ale moja przyjaciółka miała z tym nałogiem ogromny problem. jakiś czas temu dostała od lekarza preparat - CHAMPIX. działa rewelacyjne. może zapytaj swojego o działanie. polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadny dzien
wiesz kapi ja motywacji nie potrzebowalam dodatkowej,nie mam chwil zwatpienia na szczescie ale ten artykul zrobil na mnie wrazenie.niby gdzies tam kiedys slyszalam ze papierochy niszcza cere ale jakos tak jakby przez mgle to do mnie docieralo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich pachnacych BP🌻🖐️ Ze starych znajomych widze tylko JULKE👄 a gdzie podziala sie reszta? Pozdrawaim bardzo serdecznie nowe buzki! 🖐️ Ladnie piszecie , ten artykul Kopi 84 mowi sam za siebie :D Mysle, ze palacze wezma sobie do serducha! :D napewno jest w tym duzo prawdy. Pozdrawiam i 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadny dzien
ja mysle ze ten elaborat to sama prawda,narazie jedyna poprawe cery jaka zauwazylam to to ze nie wstaje juz z cieniami pod oczami ale mysle ze 3 miesiace to troche malo moze byc dle kogos kto 18 lat palil i mam nadzieje ze jeszcze mi sie poprawi cera. poza tym tak z innej beczki nieraz stawala mi przed oczami babcia (swietej pamieci) mojego kolegi jak ona kopcila jak parowoz i nieraz jak na nia patrzylam a ja juz wtedy palilam myslalam sobie czy ja na starosc tez taka babcia bede?z fajka w gebie i capiaca?babcia to przeciez domowe wypieki i bambosze a nie fajka w gebie jakos mi to za cholere nie pasowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała księzniczko 😘 witajjjjjjjj moja droga!!!! Wczoraj chyba nasza lam sie o Ciebie m.in pytała ::D i innych ze starej paczki ;), . Mała księzniczko który u CIebie dzien BP leci? i jak wogóle dajesz rade? Masz teraz jakies wspomagacze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej : wróciłam z koników, było boskooooooooooooooo, jechałam nawet na oklep :) kłusowałam , anglezowałam:):):):):) jestem zmęczona potwornie, ale warto było mój konik nazywał się Bolek, był to ogier 7 letni:), ale wykastrowany:)więc spokojny:) oczywiście dalej bez P , :) idę kompu i przed telewizorek:) buziaki kapi84, widze że jesteś dzielna jak nic:) brawo brawo, super artykuł:)buzka za niego pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×