Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

a mi jest lepiej jak sobie zapalę. Myślę że porafiłabym rzucić ale nie widzę tak naprawdę potrzeby (ok, znam teorię, rak, brzydka cera, smród, pieniądze, ale właściwie to do mnie nie przemawia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam tak samo i właściwie twierdzilam że nie mam ŻADNEJ motywacji by rzucić bo po co, a po zmianie myślenia jak przeczytałam tą książkę to śmiać mi się chce jak takie coś czytam:). Potrafię ale nie chcę:D. Proponuje się przekonać czy potrafisz:). Ja dopiero teraz widzę przez te głupie fajki nawet to jak traktują mnie \"znajomi\", niby tacy super i ok, ale teraz nie potrafią zrozumieć (bo nie chcą) dlaczego nie chcę na przykład wyjść do knajpy posiedzieć:). Oj kobietki, ja chciałam dziś na rower ale dętka mi poszła, buu.. A za to zamówiłam sobie pizze hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo ja-ka mądrze gadasz*-) sadny dzien kacyk ? no ładny przykład mi dajesz hihihi a weekend się jeszcze nie skończył kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaaaaa też sobie zrobie chyba dzis letki kacyk.... tak jakos mam ochote na ulubionego drinola :czerwone martini plus sok grapefruit rubinowy...jeszcze raz polecam*-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys sie umowimy to mi zaserwujesz:D ale wiesz co ja naprawde zjebiscie sie bawilam bylo tak fajnie i wesolo,az zapomnialam jaka stara jestem:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacyk to ja miałam może ze dwa razy a tak to nigdy nie mam:). Pamiętam w Nowy Rok po 21 szukałam po całym mieście sklep by kupić PEPSI, bo nic nie miałam w domu, nawet wody mineralnej:). A nie wiem czy mądrze gadam-staram się hihi:), miałam po prostu wczoraj kolejne niemiłe zdarzenie. Teraz siedzę w domu, popijam piwko, chyba z jednego nałogu w drugi wpadam:D. Ale co tu robić jak deszcz leje na całego a w rowerze i tak flak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam tak zajebisty humorek jak bardzo dawno nie mialam:D wiecej takich weekendow w takim gronie:D a co do deszczu to u mnie troszke popadalo ale malo a teraz slonko swieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz deszczyk przestał padać ale i tak nie mam jak iść na rower a poza tym bym nie mogła bo piwo wypite:). Ale za to po tym piwie mnie ssie, ide do sklepu po coś dobrego do jedzenia, może jakąś kiełbaskę do piekarnika wrzucę bo grilla to już rozpalać nie będę hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez miło weekendzik minął bp na koniec sobie jeszcze lejdis zapuszcze i zasne szczęśliwa*-) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam juz wyrobione zdanie na temat facetów ale materiałów szkoleniowych nigdy nie za wiele*-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej dziewczynki bo chyba tylko wy pozostalyscie na topiku ja 12 dzien bp czuje sie super i nawet po klotni z moim mezem nie mialam ochoty zakurzyc a to juz postep myslalam ze bedzie gorzej pewnie jeszcze wiele przede nma ale jest dobrze mimo poniedzialku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry!__________no ostatnio wątek faktycznie jakby na wymarciu____ ale trzymamy się trzymamy dodob! _______ ja zaczynam dzis 16 dzień bp____ buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki:)ja melduje sie-to już 21 dni bez fajeczki,zostało 5 dni do końca kuracji tabexem,aż sie boje!!!!!!!!!!pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pieknie pieknie ja mam zblizone notowania BP jak mariolcia kastanieta ja tez jade na tabexie ale powiem ci ze wczoraj mialam wziasc 4 tab a wzielam 2 bo o reszcie zpomnilam te tabletki traktuje jak juz mam nerwa i mi sie przypomni to biore bedzie dobrze ja mam inny problem zaladkowy jestem non stop brzydko mowiac zakorkowana co mam jesc pic to to zaczyna byc meczace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie trafilas w samo sedno no to narazie jedyna dolegliwosc po rzuceniu nalogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xenna ekstra 2 tabletki na noc ale nic juz po nich nie jedz,ja sie tak wlasnie ratowalam na poczatku bo tez mnie meczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dzięki sadny dzien mam nadzieje ze pomoze ale mam tez nadzieje ze w koncu jelita tez sie przyzwyczaja ze nie ma dymka , a tak swoja droga jakie te fajki sa gowniane atakuja wszystko cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja takie problemy mialam przez pierwszy tydzien -masakra a przez 2 nastepne to juz tak sporadycznie,teraz jest ok,wszystko sie unormowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu takie pustki wczoraj dzisiaj halo ? jest tu kto zrobilam sobie morfologie mam kiepskie monocyty znaczy bardzo i niskie eozynofile wiecie co to oznacza ze jakbym chora byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj dodob____nie znam sie niesety na wynikach badan___ale buziol dla ciebie____oczywiscie bp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki dodob ja tez nie znam sie na wynikach ale mysle ze nie bedzie tak zle ile masz hemoglobiny??na tym sie znam akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hemoglobiny mam 13,6 czyli chyba niexle tylko monocytow mam 12% a norma jest 8 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×