Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

no tak ale zajefajna hemoglobina jeszcze nie swiadczy ze jestem zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaki pozdrawiam nadal bez pppppppppp:) Kryzys minął:) jest oki, widze że im dłużej nie palę to i kryzysy są slabsze, łatwiej sobie z nimi radzę:) buziaki, cały czas czytam was ale nie mam weny do pisania:) ale jestem z wami kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pojde ale wiecie jak sobie czlowiek film nakreci to juz koniec i teraz sie zastanawiam moze za duzo piwa dzien wczesniej wypilam bo chyba 2 albo 3 bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no calkiem mozliwe ze jeszcze ci calkiem nie zeszlo z krwi,a wiesz poza tym jak nie sa dobre wyniki to sie badanie powtarza zeby blad wykluczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór kobitki..Coś dawno tu nie zaglądałam..Więc krótka relacyjka z ostatnich dni, na weselu było rewelacyjnie, tańce,hulanka,swawole..Jedzenie wyśmienite..I nawet nie ciągnęło mnie żeby wyjść przed budynek zapalić,zresztą Mojemu powiedziałam że jak mnie najdzie zapalić ma mnie mocno całować..Hehe,śmieszna dosyć metoda..Ale pomogło i nie zapaliłam..Dzisiaj wyśmienity dzień był, z wczorajszego egzamu i dzisiejszego czwóreczki, a to oznacza że sesja się chyli ku końcowi..Dzisiaj 6 dzień bez papierosa..Jutro zaczynam ćwiczyć bo po tym weselu i odstawieniu śmierdzieli waga zaczyna wzrastać..Wszystkim dobrej, pachnącej nocki życzę,bez śmierdzieli..Z fiołkowymi snami:D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi to ja bym specjalnie nawet kłamała że ciągnie mnie by zapalić;). Oj nie napisze teraz dużo bom ja po imprezce i literki mi sie mylą;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam kobitki cos cicho na naszym topiku chyba przez lato chyba oj jak mi dobrze bez tych fajek dzięi wam dochodze do wnioskku ze te smierdziele rzadzily moim zyciem przez kilkanascie lat dyrygowaly kiedy mam na balkonik wyjsc kiedy wydac 7 zl ... a teraz w portfelu 4 zl i do bankomatu nie ide bo wiecej nie potrzebuje np dzisiaj a jak palilam to musialam miec chocaz 10 w potfelu fajnie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam..Zmykam na uczelnię po wpis do indeksu i załatwić praktyki, jak wrócę cosik skrobnę..Dobrego dnia..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuu nikt od rana nie napisał..Kobitki w pracy zapewne,niektórzy studiują a reszta pracuje:-) No mam nadzieję że się później któraś z was pojawi :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodob no oczywiście że Ty to nie nikt :-) Mam wpis się uczę na poprawkę poniedziałkową i środową..Ależ mi jest niedobrze..W ogóle to mnie chyba coś bierze,bo zimno trzęsię..Ale nie dam się ha ha ha :D Co powiecie kobitki jeszcze?;-) Używała któraś z Was kiedyś IRCa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratunku!!!!!! kolejne zerowanie licznika popalam sobie kuźwa od paru dni, i rano też, nieeeeeeeeeeee.. jestem do niczego, opierdzielcie mnie porządnie,kupiłam dziś słonecznik krzyżówki piję sok,staram się zająć czymś ręce i myśli co ja jeszcze mam zrobić,nauczyć się szydełkować czy jak,ehh kuźwa zamieść tu któraś listę czynności żeby się nimi zająć i nie palić i nie poddawać się temu potworowi czyli nałogowi,moja silna wola się chyba wybrała na urlop, kilka lat temu przed maturą nie palilam 2 tygodnie i żyłam i dało się,a teraz? chyba mam tak że im starsza tym głupsza:-//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proza życia trwa nadal
kurcze ja wczoraj wyszłam po fajki.córka się rozchorowała a ja tak się wkurzyłam że czeka mnie wydatek na leki że musiałam zapalić.od jutra licze od zera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadny Dzien widziałam go i nie rusza mnie..Proza więc zaczynamy razem..Zaraz po obudzeniu się rano porządne śniadanie,pełnowartościowe..I staramy się zająć ręce i myśli czymś niezwiązanym z papierochami..Musimy wierzyć że w końcu się uda,nie ulegać presji otoczenia tych kusicieli którzy częstują śmierdzielami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadny Dzień ja mam właśnie niepalącego i jak jestem z Nim to nie ma problemu tak jak na tym weselu, trzeba postawić sobie jak najwyżej poprzeczkę i walczyć, nie możemy się poddać !! Musimy być silne i twarde:D A wszystko będzie dobrze i damy sobie radę..🌼 ;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie palę od 2 miesięcy
i dobrze mi z tym. Paliłam jakieś 10 lat i w końcu zmądrzałam. Pierwsze 2 tygodnie były straszne. Bolała mnie głowa, nogi, brzuch i byłam poddenerwowana. Ale nie zapaliłam. Opłacało się :) Mam małe kryzysy jak jestem gdzieś w barze albo na imprezie ale trzymam się dzielnie i NIE PALĘ :) Życzę wam tego samego. popwodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atydea a to dla ciebie w celach mobilizacyjnych: Nie palę już 131 dni (+ 05g12m39s). Ilość niewypalonych papierosów: 3149. Będę żyć dłużej o 24 dni (+ 01g21m19s)! Zaoszczędzone pieniądze: 787,30 zł! i nie cofnięty ani raz!!!!1 Buziaczki 4 all :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to i ja sie pochwalę :classic_cool:Nie palę już 154 dni (+ 22g50m31s).Ilość niewypalonych papierosów: 2169.Będę żyć dłużej o 16 dni (+ 13g42m34s)!Zaoszczędzone pieniądze: 705,03 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choć wiem że moja cyferka nie brzmi dumnie w porównaniu z powyższymi też się pochwalę____a co?!*-) nie palę już 18 dni nie wypaliłam 661 papierosów (ło rany) zaoszczędziłam 223 zł buziole dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja się pochwalę :D codziennie was czytam kochani tyle, że nie bardzo mam teraz wene, żeby pisać ;) Sesyja mnie pochłonęła a niedługo mam przeprowadzkę do nowego mieszkanka hehe..cieszę się strasznie ;)):) pozdrow, mordusiak Kobitki fajnie, że jestescie🌼 Nie palę już 144 dni (+ 23g18m09s). Ilość niewypalonych papierosów: 1159. Będę żyć dłużej o 8 dni (+ 20g37m26s)! Zaoszczędzone pieniądze: 391,42 zł! Boshe ile to czasu już minęło odkąd rzuciłam fajeczki -dokładnie pare dni przed sesją zimową :) Wam tez się uda! Trzeba tylko wierzyć w siebie i trzymać się(chociaz to nie proste) zdala od pokus! ViVa La CuCaraCa :D:D:D::D:D:D::D:D:D::D::D:D:D::D:D:D:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×