Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

http://www.mooqoo.com/pl/nasze-programy/rzuc-palenie/ na tej stronce dodob masz licznik, chyba na tej stronce, tak mi się skopiowało:) to dla osób które wolą żeby ktoś za nich liczył dni, bo samemu mozna się pogubić:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Cmokasy:) pozdro julka mordusiak odwiedzają nas:) fajnie ż enas czytacie:) miło was poczytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądny dzień ja nie palę dwa miesiące, (prawie pelne dwa miesiace) i chce się ciebie zapytać, bo zaczyna ze mną się dziać coś takiego, ż ejuż np: od 2 dni wogóle nie myślę o fajkach , nie mam tego filmu o tym żeby sobie zapalić:)(wkońcu) powiedz mi sądny dzień czy skoro już tak mi nagle łątwo to te kryzysy wracają jeszcze czy ljuz mi dadzą spokój, bo ja mam dosyć tych kryzysów i chce żyć w spokoju bez PPPPP:) Czy to już koniec walki???? czy kiedy poczuje spokój????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos nie mam weny tworczej moje zycie towarzyskie troszke sie ostatnio obudzilo i wiecznie sil nie mam he he ale jest super no i NIE PALIMY OCZYWISCIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mam takie pytanie, czy wogóle były palacz nałogowy, może po rzuceniu palenia odetchnąc i zyć spokojnie, czy juz zawsze będzie go diabeł kusił do fajki??????? Jak to jest z tym rzucaniem hmmmmmmmmmm , myśle o tym ostatnio....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz sadze ze do konca swiata bedziemy musialy sie pilnowac,kryzysow to juz nie powinno byc ale czasami kusic bedzie tak sadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30-tka.....ważne jest właściwe nastawienie. Mnie nic nie ciągnie, a jeszcze 5 miechów temu nie wyobrażałam sobie życia bez fajka.🖐️Kryzysy skonczyły sie po jakis 2 miesiacach właśnie....czasem sobie tylko pomyśle o pecie, ale raczej w kategoriach, że tyle już nie pale i jak mi w zwiazku z tym fajnie;). W pracvy wychodze z kumpela na fajka, nie unikam knajp, gdzie sie pali, ani imprez alkoholowych i po proatu mnie nie ciągnie.Chyba jestem szczęściarą 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 15 dni (+ 13g32m21s). Ilość niewypalonych papierosów: 155. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 04g32m03s)! Zaoszczędzone pieniądze: 54,47 zł! no w porownaniu z wami to marny wynik ale cieszy 30-stka dzieki za licznik mam nadzieje ze mnie za to z roboty nie wywala jutro mam impreze u siory i mam troche stresa bo ona pali i z nia zawsze jaralam a teraz jeszcze jej nie mowilam ze nie pale i pewnie mnie bedzie namawiac ale twarda jestem nie miekka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kastanieta mozemy wysylac ci smsy albo wydrukuj nasza gadnine i czytaj albo weź ze soba ksiazke allen carra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodob to jedt pomysl na ktory ja tez wpadlam ale nie zaproponowalam mozemy do kastaniety drukowac eski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki..Mój drugi dzień bez papierosa się zaczął..Zjadłam śniadanie,piję herbatkę..Powoli się szykuję na zaliczenie z angielskiego..Ależ mnie głowa boli, ciśnienie spada chyba,i chmury na niebie..Chyba będzie padał deszcz..Dobrego dnia w każdym bądź razie moje śliczne,pachnące 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!dopiero was przeczytałam,z tymi esemesami to pomyśle,ale fajna sprawa:)dzisiaj ostatni dzień brania tabletki i jeszcze nie brałam,chyba wezme dopiero po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amłoda88
a jak to jest? plasterki pomagaja czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł kobiety! dziś mam 20-ty dzień bez papierosa i kryzys jakiś____ ciągle myślę czy by nie skoczyć do kiosku po paczkę____ głód chyba strasznie cierpi bo podsuwa mi takie wykręty że hej____________ amłoda88 __________ plastry niwelują skutki głodu______ zero nerwów napięcia etc____________ ale nie zatrzymają cię przed sięgnieciem po papierocha jeśli ty sama się nie zatrzymasz_____

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariola trzymaj sie po co ci to zajmij sie czyms w domu sprzataj wez kapiel rob cos nie idz po te fajki za 10 dni bedie miesiac nie zal ci tego dla trujacego gowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mloda na to moze byc za pozno jesli jestes zdeterminowana kup tabex nie drogi a skuteczny polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhhh____ dziękuje dodob____ wiem że będzie żal____ dlatego wyprałam kanape ____ biore sie za łązienke___ od rana coś mnie ciągnie okropnie_____ jeszcze sie wkurzyłam na fahofca od wody (pisownia celowa) __________uwielbiam takich: przychodzą ci naprawic jedno a zepsują drugie___________buuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj znam takich niedawno wprowadzałam sie do nowego mieszkania chlopaki skonczyly robote wyciagaja lape po pieniadze kurna a tu kibel powieszany nie dziala pytam no jak to a oni ze tak musi byc!!!!!!!!!!! to po to kupuje kibel za 2 tysiace zeby wiadrem splokiwac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha no mi właśnie zamontowali bojler i rurki jakieś___ ale pech bo pan fahofiec nie miał wycinarki to nie mógł podciąć półki w łazience ____ no i teraz mam bojler ale półkę z umywalką mam na środku łazienki zamiast pod ścianą no i oczywiście bez wody____i jak tu sie nie wqrzyc?________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale są i dobre strony: mogę kafelki zza półki wyszorować dokładnie____ i tego się będę trzymać____dzisiaj przynajmniej_____ echhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he fajnie sie was czyta :) a mam wkurw,dlaczego byli mezowie lubia wkurwiac byle zony ?? wa mac ale BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądny dzień🌼 w pape trzeba było mu przyłożyć :D:D:D i cała paczke papierochów mu tam wepchać podłączonych do lontu . A na czuprynie jego dynamita pozostawić. :D Ludzie w Gliwicach od błysku tych fleszy pomyśleli by , że pan Frankiewicz imprez miejską rozkeca .:DSpokóJ I błogi stan ciszy miałabyś do końca życia;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej____ julcia dawno cie tu nie było____sadny dzien byli mezowie juz tak mają____ale i oni z czasem przestają wqrzac____ wiem z autopsji*-)____a juz mi sie dzis nie chce palic_____zabilam głoda drinem____ulubionym____*-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam was od dawna, ale właśnie dziś postanowiłam rzucic palenie. Dziś są moje urodzinki 24 i postanowiłam nieco zmienic swoje dotychczasowe życie. Jestem pełna wiary i optymizmu że się uda. Co prawda nie pale dopiero od godz 18, ale dla mnie to już jakiś mały sukcesik. Sama decyzja jest dla mnie sukcesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damy radę
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, ja się cieszyłam jak udało mi sie nie palić pierwszy raz dwie godziny:). A dziś to już któryś dzień z kolei, nie powiem który:D hehe, niedużo ale powoli do przodu:). Gdyby nie skuszenie się 3 razy na "okazjonalnego" to miałabym dziś jakieś 28 dni.. Ale żem głupiutka:D. A tak bez żadnej przerwy to stuknęło teraz setka niewypalonych fajek:). A poza tym zajadam truskaweczki sobie a piwko się chłodzi:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×