Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

dziewczyny a zauwazylyscie ze obydwie bedziecie zyc dluzej p 16 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie he he a wiesz czemu??bo 30-stka kurzyla 2 razy wiecej niz ja a nie pali polowe krocej zobacz ile kasy puszczalysmy z dymem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pachnieć to na całego____mmmm____pienknie powiedziane____ moja idolka to ma łeb*-) chylę czoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj momentami i mi sie mozg lasuje a w piatek to juz zupelnie wlasnie wyszla z pokoju kolezanka ktora wczesniej byla na papierosie ojejku ale smrod ale to jeszcze nic w porownaniu z tym co mam z dokumentami ,ktore przejelam jak odeszla na emeryture kobitka na ktorej miejscu pracuje matko ta baba jarala chyba z 2 paczki w pracy paiery sa zolte smierdzace az zygac sie chce do kazdeg segregatora wlozylam chusteczke popsikana dezodorantem to straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he uroki pracy w biurze biurp to nie dla mnie ja lubie inne smrody odczynnikow chemicznych to jest to co lubie jestem laborantka z powolania wlasnie staram sie o prace w laborze to trzymajcie za mnie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbb
mariola18 dzieki za odpowiedz.Faktycznie drogie te plastry mnie raczej na taki wydatek nie stać nie wyrobię do końca miesiąca.A jak jest z tym tabexem też faktycznie pomaga no i cenowo czy jest ok. Pozdrawiam wszystkie tutaj piszące jestem nowa i na dodatek pomarańczowa wogole od niedawna zagladam na forum.Chcę zucić palenie ale tak jakbym sie bała że czegoś mi potem zabraknie muszę uporać się z psychiką ,że tego chcę na 100%.Codziennie o tym myślę przy kazdym zapaleniu i nic bardzo mnie to męczy i dołuje wręcz sama siebie nienawidzę,że dałam się wciągnąć w to g...no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bbbbbbbbbbb tabex kosztuje ok.38 zł i jest na recepte,ale ja kupiłam bez ,tylko musisz popytać w aptekach.Ja jestem dzisiaj 18 dzień na tabexie i nie ciągnie mnie prawie wcale:)polecam i napewno sie uda,tylko wiary w siebie i będziesz wolna od śmierdziela>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bbbbbbbbbbbbbb a jak nie masz co z rekami zrobic to klikaj na topiku:D o ile bedzie dzialac ;/ ja sie zameldowalam i strona sie zepsula ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamisa
Witam wszystkich.Nie palę już prawie 4 miechy i wiecie co?jest świetnie,czuję się dużo lepiej i już nie dyszę przy pracy tak jak kiedyś to było.Dawno nie zaglądałam do Was,po prostu nie mam czasu.Ale widzę ,że trzymacie się równo i bardzo dobrze.Jak wstaję ,to nie czuję sie zmęczona,nie mam podkrążonych oczu i jestem pachnąca.Caly czas trzymam za Was kciuki .Narka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbbb
kaskanieta sondnydzien dzięki Wam serdeczne,będę próbować.Ale muszę powiedzieć sobie głośno tak chcę skończyć zwami śmierdziuchy dziś i teraz a niestety jak pisałam wczesniej jeszcze nie dojrzałam do tej mysli.Ale czytam Was uważnie i widząc jakie jesteście dumne bez tego świństwa też mam nadzieje,że ten dzień szybko nastapi.Napewno o tym napiszę.👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbbb
sorry: sadny dzien kastanieta24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł*-) ostatecznie przeżyłam 13 w piątek___maskara___ wszystko na opak___ jedno tylko constans: wciąż bp*-)*-)*-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Jak tam poranek rzecz jasna bez papierosa, ja właśnie zabieram się za odkurzanie,później prysznic i porządki bo przychodzi kumpela włosy mi robić hehe no bo dzisiaj to wesele na które idę z moim mężczyzną:) Pozdrawiam ciepło :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo kobity!jak tam bp?ja miałam dzisiaj takie sny,że hej:)normalnie na jawie i tak sobie pomyślałam,że fajny film by wszedł z tego.Oczywiście z papierosem w roli główej:)biore sie dzisiaj za odchudzanie,bo czuje,że zaczynam puchnąć...to już 19 dzień bez śmierdzielka:)pozdrawiam bp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł! a ja dziś przyszłam z pracy o 14 , padłam , i przed chwilą wróciła ponownie do życia*-) miłego wierczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wróciłam z pracy przed 17, poszłam na basen, potem na rower a teraz będę kolację jeść a w lodówce jeszcze piwko się chłodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam w lodówce tylko światło... jutro trzeba będzie się na jakieś zakupy wybrać*-) i tak kończy się właśnie mój 14 dzień bp miłych snów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane melduje się BP Nie palę już 54 dni (+ 11g21m37s). Ilość niewypalonych papierosów: 2178. Będę żyć dłużej o 16 dni (+ 15g28m16s)! Zaoszczędzone pieniądze: 735,39 zł! kochane nawracam męża:):):) własnie wziął pierwszą tabletkę tabexu:):):):):), oczywiście broni się jak może, ale ja mu mówie że ma tylko ograniczyć a nie rzucić;) wiecie o co chodzi mi;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×