Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

dziękuję , dziękuje za życzenia. Oczywiście bez papierosa. Cały czas sie trzymam, ale zjadłam teraz pyszną, urodzinowa kolacyjkę i strasznie mnie ciągnie, ale nie mam na szczęście co zapalić, bo u mnie w domu nikt nie pali i nie ma papierosów, a ja wszystkie zapasy jakie miałam wyrzuciłam. Muszę sobie zaraz ściągnąc ten licznik. A co......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz sie pochwale: nie palę - 3 godz 33 min zaoszcędziłam- 0,83 zł nie wypaliłam - 2 papierosów Fajnie, no nie. No narazie jest super, zobaczymy jutro. Wszystkim życzę wytrwałości. Ja teraz rzucam chyba 100 raz. Najdłużej wytrzymałam 1,5 tygodnia i nawet mnie nie ciągło, tylko chciałam spróbować jak będzie smakował....ach głupia gęś...i co mi z tego przyszło, znowu sie męczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 118 dni (+ 09g39m40s). Ilość niewypalonych papierosów: 2368. Będę żyć dłużej o 18 dni (+ 02g08m33s)! Zaoszczędzone pieniądze: 828,81 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co wam powiem rozmawialam dzisiak z moja pania z kiosku jak rzucalam to moje fajki kosztowaly 6,90 a teraz kosztuja 8,20!!!! ale mi to kopa dodatkowego dalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak tak! Moja koleżanka z pracy wróciła z kiosku ze szczęką w dłoni hihi:D bo jej spadła jak usłyszała że z 6 coś poszło na 8 coś hehe:). Ale głupiutka nie chce rzuci a szkoda bo ma ułatwione zadanie skoro ja nie palę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie, jak nie ma to wszystko pali hehe, nawet jakieś mohawk:D. Kurde ale jaja... :D. A to wszystkie tak będą kosztować:) i jeszcze więcej.Jednak my wiemy co robimy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pachnidełko>ja też rzuciłam fajki na urodziny i też 24,to było 27 maja i sie trzymam,polecam tabex jest super:)dzisiaj wziełam ostatnią tabletke i jest ok.kupiłam sobie dzisiaj capucino czekoladowo-orzechwe poprostu niebo w gębie do tego 2 kawałki makowca i czuje sie super dodam,że jak rzuciłam fajki(czarna kawa gorzka3 sztuki dzinnie )nie miałam w buzi czarnej smoły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wypaliłam 100 fajek, nie wypaliłam 100 fajek:D! Sto lat sto lat:D! hihi, odbija mi, z braku nikotyny mam większy przepływ tlenu i temu aż kręci mi się w głowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! tak sobie czytam Waszą dyskusję i doszłam do wniosku że i ja spróbuje!! a co mi tam ;p próbowałam już wiele razy i nic nie wychodziło.. ale teraz mam taką sytuację że oprócz żółtych paznokci i ziemistej cery moge nabawić sie żylaków na nogach... a wszystko przez stosowana przezemnie antykoncepcje ;/ moj facet caly czas kłóci sie ze mna o to ze powinnam z tym skonczyc ale nie mam tyle samozaparcia... moze teraz wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamisa
Witam wszystkich na forum.Nie palę już 4 miesiące i nie będę już palić,ale mam problem ponieważ tyję .Ogólnie to wszystko wchodzi mi w brzuch.Zawsze ważylam tak 60 kg,a teraz ważę 65 to trochę za dużo jak na mnie.Czy któraś też tak ma ??staram sie jeść malo ale czuję się non stop jakaś glodna.Ale nigdy już nie wrócę do nalogu .Z jednej strony bardzo się cieszę ,żę rzucilam a zdrugiej nie bo tyję.Tylko wiadmo ,że zdrowie najważniejsze.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana grubaska
rzuciłam palenie 6 miesiecy temu nałógh mnie juz niepociąga wogóle az sama jestem żdziwiona bo kopciłam jak parowóz ale było minęło tylko jest jedno ale przytyłam strasznie aż 8 kg i to widac poniewaz nigdy niebyłam chudziutka to te kilogramy sprawiłay ze wyglądam fatalnie czasami chodza mi po głowie myśli żeby wrucic do nałogu ale ...... dajcie jakas porade na temat sposobu zrzucenia wagi ale tak zebym niemósiała stac przykuchni przygotowujac cudaczne dania lub wyczyściła swój portwel poprzez zakup drogich artykółów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozwiązanie jest chyba tylko takie by nie podjadać:). Ja nie podjadam ale mam o tyle łatwiej że nie męczy mnie aż tak głód nikotynowy więc nie ciągnie mnie do podjadania. A brzuch owszem rośnie-ale to temu że idzie lato, jest cieplej i więcej piwa w niego wlewam:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo,gdzie Wy wszyscy dzisiaj jesteście? Na imprezach:)? Ja niestety siedzę w domku, a właściwie to nie mam z kim iść gdzieś:(..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam tyly w postach ale narazie nie chce mi sie czytac,zaraz jade dalej imprezowac he he rozszalal sie wam wasz sadny dzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien>ale Ci zazdroszcze!ja sama cały dzień siedze i marchewke wcinam a tak bym sobie na grilu posiedziała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj sie, ja też siedzę sama... Grilla już nie będę sobie robić bo byłam w pracy i nie chce mi się z tym bawić. Pewnie pójdę na rower..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana grubaska
podjadanie ja zawsze podjadałam nawet jak paliłam ja niepotrafie zjadac spokojnie reguralnych posiłków a tak pozatym piwo w mojej dłoni to żadkosc kiedys owszem ale teraz niesmakuje mi jeśli chodzi o głód nikotynowy to też jest bez problemu niemam tak że szukam zapachu fajek no ale przytyłam i tu jest bul szukam pomocy zeby zrzucic tylko 9 kg szybko i efektownie bez drogich cudacznych diet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jestem... Ale nie piszę bo dół dziś mam jakiś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien 🌼 podobają mi się te przeliczenia:) pozwollisz ze zastosuje :) Nie palę już: 5 dzień Ilość niewypalonych papierosów: około 70 :) Będę żyć dłużej o : ?????? Zaoszczędzone pieniądze: 36 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście witam wszystkich 🌼 ...mam nadzieje ze tych dni bedzie coraz więcej- a następnie bede liczyć juz miesiące..a pozniej lata palaczem będę do końca życia:( ale przynajmnije biernym!!!-od czasu do czasu... i zdrowy tryb zycia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitalijka zdaje sie ze na 509 stronie dziewczyny daly link do licznika zajrzyj tam sobie i zainstaluj fajny jest czesc dziewczyneczki moje kochane wyobrazcie sibie jak wygladalby moj wynik teraz gdyby moje fajki huz wtedy tyle josztowaly ci teraz szok 8,20 za paczke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitalijka zdaje sie ze na 509 stronie dziewczyny daly link do licznika zajrzyj tam sobie i zainstaluj fajny jest czesc dziewczyneczki moje kochane wyobrazcie sibie jak wygladalby moj wynik teraz gdyby moje fajki huz wtedy tyle josztowaly ci teraz szok 8,20 za paczke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witajcie witajcie Nie palę już 18 dni (+ 15g21m36s). Ilość niewypalonych papierosów: 186. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 10g10m24s)! Zaoszczędzone pieniądze: 65,24 zł! coraz lepiej ale dzisiaj mam popieprzon dzien matko taki kociokwik dopiero 10 a jauz bym sobie palnela w leb ale nic to dam rade pozdrawiam BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodob nie palimy,nie palimy to belzebub jakowys ;/ wiesz ze ja dzis rano jak sie obudzilam to mi przez glowe przelecial papieros??!!brrrr a ile juz nie pale.twardym trzeba byc!! wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurcze ja dziś to samo! Już wczoraj wieczór nachodziło mnie by iść i całą pake zjarać-ale tylko myśli, czyny niet:D. Może to przez tą pogodę a ja do tego jestem przed kobiecymi dniami to tak mam różne dziwne pomysły i wymysły:D. Ale to nic, miejmy nadzieję trzymać się dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×