Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

To dlatego udało ci się rzucic bez wspomagaczy, bo jesteś po takich przejściach ze rzucenie palenia dla ciebie to pestka była:), moja ty kofana,dzielna kobieta jestes:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no juz mi nic nie jest,a nie lubie tam jezdzic a najbardziej wkurza mnie jak zaczynaja biadolic te umy nad moim losem bo mloda bo to bo tamto ;/ a i tak wiedza tylko o chorobie a maz psychopata to tak dla urozmaicenia tzn byly maz he he he wkurza mnie jak sie nade mna uzalaja wrrr ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę, 30 - stka ma rację SD jesteś wielka. Podziwiam Cię. Ale najważniejsze że juz po wszytskim no i że były mąż psychopata też jest były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, no ale mam nadzieje że jak juz zostaniesz milionerką i zajmiesz swoją gliwicką posiadłość, to przez majętność nie zaczniesz palisz, bo wtedy ja cie zatłuke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he nie boj nic :D jak zostane milionerka to bde jezdzic po swiecie a zaczne id gdanska :D i zas nie bede miala za no palic nawet gdybym chciala a nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy u Was też taka beznadziejna jest pogoda?? Na zmianę deszcz ze słońcem - a mi głowa pęka. Buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niooo :( w tej chwili ani deszczu ani slonca ;/ o slonce wyszlo a zaraz pewnie jak lunie to ino raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde wiecie co po tym wczirajszym farbowaniu mam napiete skore i czuje sie tak jakby mi wlosy deba staly :D he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś, wiesz musisz wyglądać super w tych świeżych włoskach:) widzę to na odległość:) u mnie tez jakaś lich apogoda niby ciepło ale jakoś ponuro, ide do łazienki,juz dwunasta a ja w piżamie:)czas sie ubrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odbierz maila to bedziesz widziala,ale to mozna powiedziec polprodukt bo musialabym jeszcze plukanke zrobic bo za zolte sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pieknie niektóre w pizamach a ja od 6 na nogach ciezko pracuje (co widac) :) ale za 3 godzinki do domku musze kupic sobie cos na paznokcie co proponujecie ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1963
Cześć , paliłam ( od 3-ch dni już nie) od 16 go roku życia, a mam 45 lat. Początki były spoko 1 lub 2 papieroski, ale później się zaczeło, schodziły prawie 2 paczki . Moje wcześniejsze próby były różne raz pół roku ostatnio 9 m-cy. Wspomagałam się już wszystkim co możliwe. I zawsze wracam jak ten alkoholik. Czytałam to forum wcześniej a jak zaczełam popalać to przestałam tu zaglądać , może teraz mi się uda bardzo bym chciała, bo raz , że nie jestem już młoda, a 2 to już jestem babcią. Zdrówko też powoli zaczyna szwankować, a to kłucie w mostku, zadycha, bóle gardła, czuję się jak wrak, a myślę, że przedemną jeszcze parę pięknych jesieni. To na tyle co mogę na wstępnie o osbie napisać. od 5 dni biorę znowu tabex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NA PAZURKI??hmmm ja nic z pazurkami nie robie,raz sie skusilam na zel i do teraz sa oslabione buu powiedzialam nigdy wiecej zelu jak juz to lakierem tzn robie piluje wygladzam przycinam zeby ksztaltu nie stracily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1963 witaj, mam nadzieje że tym razem uda się:) Będę tu meldunków twych pilnować, ile dni nie palisz? tabex ja tez biorę teraz:) słabo śpie po nim ale da rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebralyscie ?? widac jakie zolte,musze fioletem poplukac ale chociaz widac kolor oczu :) zielone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1963
miło mi ,że się odrazu odezwałyście . Biorąc tabex też, nie mogę spać, no ale coś za coś. Jak kiedyś miałam plastry to tam gdzie były przyklejone to skóra piekła jak diabli. Mój stary też pali i powiedział, że będzie palił. No i masz babo placek co z nim zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no brawo 1963 całkowicie sie zgadzam z tym ze babcia z petem to kiepski widok niestety moja mam pali i wiem jak to jest niby przy dziecku nie pali ale widze jak ja korci ja tez brałam tabex zostało mi jeszcze 8 tabletek ale nie biore bo nie czuje potrzeby i uwazam ze jest rewelacyjny Nie palę już 35 dni (+ 17g52m14s). Ilość niewypalonych papierosów: 357. Będę żyć dłużej o 2 dni (+ 17g31m54s)! Zaoszczędzone pieniądze: 134,04 zł! trzymam kciuki super sadny dzien wygladasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj 1963. Ja tez rzucałam na tabexie, ale ja spać mogłam tylko sny miałam przedziwne, ale nie powiem superowe :) Także trzymam za Ciebie kciuki napewno się uda z nami sie udaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×