Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

ładnie wyszłas Aguś i masz ładne oczy, a włosy dla mnie sa blond:) taki prawdziwie blond, ale ja mam ciemne to może dlatego tego złota tam nie widze;) Moja ty blodnyneczko 1963------ mój mąz tez pali jak smok:) no i ostatnio zapalił nawet w aucie bo jechalismy ponad godzine i nie wyrobił , więc się zgodziłam, ale śmierdziałam potem i zauważyłam że kontakt z dymem nie jest za mądry bo wtedy dostaję lepszego nastroju, dlatego chyba że wciągam tę cholerną nikotynę, staram się teraz unikać dymu:) bo jak to narkoman normlanie niuchałam ten dym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30stka zaprosiłam sadny dzien na przyszły rok do siebie co ty na to ja morena ty jasien mozemy sie spotkac no nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio pewno:) Dodob, jak znajdziesz czas to bym chciała:)nawet na spacerek taki zapoznawczy w realu, a za rok jak Aga będzie mogła przyjechać to mam nadzieje, że zaplanujemy to tak żebyś ty też miała urlop i może wspólnie zaszalejemy:) Jenki jak bym chciała żeby to się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne fajnie by było ok juz w tym tygodniu nie ale w przysłym super byłoby sie spotkac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1963
dzięki jutro się odezwę. paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewuszki ja tez sie pisze na to spotkanie! :D:D:D Dokładnie tydzien temu spotkałam sie z ludzmi z neta -miałam troche stresa ale był to jeden z moich lepszych, szalonych dni :)))):) jestem ZA!!!!! Mordusiak🌼 --jak bedziesz przejezdzała przez gdansk to dawaj znac i my Cie tu razem z 30 stka odbierzemy :D jasne, że pamietam rzucającego inaczej :D:D sądny dzień🌼--to ty teraz jesteś blondi?:) ja mam czarnawo=brazowate włoski ale chciałabym mieć brązowe , naturalne ale z tym to mi trudno na taki kolor znowu zejśc. Już zchodze z czarnego na zwyczajny brąz pół roku :P Nie martw sie ja tez jestem bez pracy i nawet nie wiem jak mam jej szukać :P a ani mi sie za bardzo nie pali do tego ale wiem , że muszem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1963🌼--trzymaj się dzielnie kobitko! i odzywaj sie jak najczesniej tu na forum :D zwłaszcza w kryzysowych momentach :P dobob🌼 a tY TEZ Z gDANSKA ? ja teraz na Orunie przeprowadziłam sie ;)ale mozemy spotkac sie jak chcecie dla mnie to nie problem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może jutro sie umówimy? pasowałoby wam to ?:) w Gdansku ?na browarki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wam zazdroszcze dziewuszki buuuu czemu Wy nie ze świetokrzyskiego?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj 1963 🌼 No no ja widzę że tutaj króluje niemalże Gdańsk;) Ale tak ogólnie rzecz biorąc to rozrzucone jesteśmy po tej Polsce, ja centrum, Agusia Gliwice etc. Głowa mnie boli, chyba na zmianę pogody, bo coś się chmurzy..A ja oczywiście rozpieszczam się teraz jak nie palę jak tylko mogę, zeszłam do sklepu po Magnum ale zwykły nie było tego z migdałami;] A dzisiaj..5 miesięcy stuknęło z Moim..Zadzwonił do mnie zaspany bo na nocce w robocie był..Hehe..Miło Go było usłyszeć.. Tiaa..Praca i jej szukanie..Kumpela moja opowiedziała mi o firmie Perspecto..Kwestia polega na tym, że udajemy się do wyznaczonego sklepu przez tę firmę i wykonujemy kontrolę pracownika, niczym się nie wyróżniamy gdyż jesteśmy w charakterze zwykłego klienta..Następnie wypełniamy ankietę na stronie tej firmy i chyba po około 2 tygodniach przysyłają pensję w wysokości 45 zł..To jest niewiele rzecz jasna, ale plusy są takie że możemy się wybrać do danego sklepu, do danego punktu wtedy kiedy nam pasuje..Wiem że to działa..Koleżanka mojej kumpeli działała w tym i rzeczywiście wypłacają te 45 zł..Niestety nie wiem jaka jest częstotliwość zleceń..Ogólnie firma ta zatrudnia na zasadzie umowy o dzieło.. Myślę że jak któraś jest zainteresowana to może luknąć: www.perspecto.pl Wracam do nauki..Ehh,nie chce mi się..:( Buziaki 👄🌼🌼 Nie palę już 21 dni (+ 07g01m56s). Ilość niewypalonych papierosów: 170. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 07g13m47s)! Zaoszczędzone pieniądze: 42,58 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antydea🌼 no ja tez rozglądam się za pracą i teraz prezeprowadizłam sie na nowe osiedle w gdansku i zastanawiam sie nad praca -opiekunka dla dziecka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlazlam na strony internetowe w stylu 'praca przez internet' tyle, ze mało sie tram zarabia i nie wiem czy wiekszosc tych stron i ofert to nie jest przypadkiem pic na wode;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,mam egzamin poprawkowy ustny z metod badań socjologicznych w poniedziałek..Który sprawi że oficjalnie będę studentką III roku socjologii..Muszę jechać nań do Łodzi a ja tak nie cierpię tego miasta..Ehh..No to akurat nie jest picem na wodę i jest sprawdzone te perspecto;]🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny z braku czasu nie nadążam. Zatrzymałam się na 600 stronie. Dopiero co weszłam i zaraz dalej wychodzę, ostatnio cały czas coś się dzieje, a to zadyma w pracy-jutro pewnie też będzie, a to goście a to randka z nowym:D. Chciałam Wam tylko napisać-widziałam świetny plakat na przystanku autobusowym jak teraz wracałam z pracy:)! Rysunek kobiety z papierosem i duuży napis jako aluzja do znanego tekstu PALĘ WIĘC ŚMIERDZĘ. Phehe, świetny:)! A ja nie palę 27 dni-chyba sama jestem w szoku. Uciekam-pa:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam wreszcie dodob a ty liczysz mnie z przychowkiem?? tzn 2 dzieci?? :D julenko ja caly czas jestem blondi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze wykapac angele-wpadla na genialny pomysl i skakala przez kaluze no i jakos dziwnie zawsze zle wymierzyla i ladowala w samym srodku ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny🌻ja dzisiej cały dzien prawie latam ..byłam na działeczce a z niej ciezko mi wyjsc ....tak bardzo lubie siedziec na niej .tak zielono slicznie Kupilismy działeczke zeby z wnusia tam jezdzic ...a wunusia z rodzicamy wyprowadzili sie do stolicy ...z nad morza:):)pozdrawiam wszstkie dziewczyny musze sobie troche pobuszowac po moich stronkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj dudka :) ja tez juz dzisiaj zmeczona jestem buu :) ale nie narzekam wszystko jest do przejscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem dziewczynki, ale dzisiaj miałam zwariowany dzień, zreszta wczoraj też. Odezwe sie do was na dłużej jutro. Muszę poczytać co napisałyście, bo mam zaległości a nie lubie ie być w temacie. dudka - wysłałam ci zaproszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZY JEST TU JAKAS BABCIA?hahah czy tylko ja bo tak sie patrze na Was to same młode sliczne dziewczyny ...i dobrze ze teraz zdecydowałyscie sie na rzucanie smierdziuchow...a nie jak ja i tak pozno zaczełam palic ..jak miałam ok 25 lat ..to trzeba naprawde na głowe upasc ..kobieta z dwojka dzieci i za palenie sie wzieła ...:):)i ponad 20 lat kopciłam ...moi synowie tez rzucili palenie ..synowe tez nie pala takze super dziewczyny ..podjełyscie fajną decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vielmooo
No tak ładnie ładnie wystarczy, że szefowa (Sadnu dzien) :) pójdzie spać i już nikt nić nie pisze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe;) A ja miałam relaksik, małe posiedzonko u mnie z kumpelą i kumplem przy piwku,zrelaksowałam się troszeczkę bez papierocha oczywiście,choć kumpela pali i paliła jak smoczyca..Jednak ja się nie dałam i wytrwałam..Lecę i ja śpiochać parę godzin,wstanę i dalej walka z notatkami..Dobrej nocki 🌼🌼 moje śliczne:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie coś o jakiejś kampani:)? Bo byłam na rowerze i na innym przystanku inna reklama: big faja wisiała i napis: \"służy do zabijania, nie do szpanowania\". Hehe,dobre te teksty:). Ja nie wiem kiedy nadrobię czytanie ale myślę o Was :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×