Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Dzień doberek:) 🌼🌼 Widzę że jestem dzisiaj pierwsza;)..Kończę jeść kanapeczkę i dopijam herbatkę..I biorę się za notatki,stwierdziłam że wstanę wcześniej,podobno umysł rano jest chłonniejszy..Fajne te Wasze profilki na naszej klasie, ja już w pseudonim szkolny wpisuję swój nick z kafeterii..:) Jedne w pracy albo się szykują do pracy,inne śpią;) Ale sympatycznie tu jest i się zżyłam z Wami, stanowimy prawie taką jedną wielką rodzinę bez papierosa:D Buziaki dla wszystkich kobitek 🌼🌼🌼 za to że jesteście i za tę wspaniałą atmosferę tu w tym temacie:) Dobrego dnia :) 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helooooo moje drogie ja wczoraj miałam dzień na upiekszanie byłam u kosmetyczki zrobiła mi manicure potem w domu zrobiłam sobie spa kapiele i pielegnacje i co było cudowne moje dziecko poszło o 19 .30 spac wiec mialam wieczor dla siebie a nie czesto to sie zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki moje kochnane uwielbiam was czytać:) Siedze sobie w pracy i poprostu mogłabym was czytać godzinami! Wieczorkiem nie bardzo mogę z wami pogadać Moniczko bo przez kilka dni nie będę miała neta w domku. A no i dopiero napisze coś w poniedziałek, bo ja w piątki i weekend nie pracuje i w końcu wybycze się w domku:) Jestem masakrycznie zmęczona po weselu i trwającym od stycznia remontem naszego pięterka. Przeprowadziłam się na góre tydzień przed weselem i bardzo mi tam dobrze. Remont w sumie nie skończony ale teraz już luzik bo nigdzie nam się nie spieszy:) Sesje letnią też mam za sobą i zjazdy na uczelnie się skończyły więc naprade mam teraz wakacje chociaż chodzę do pracy:) Tyle chciałabym wam napisać że chyba mnie opierniczycie za gadulstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i jutro czeka mnie pierszy plener:) Mamy przynieść ze sobą: szampana, kieliszki, winogron, ubranie na przebranie - bo będziemy kompać się w jeziorku:) Ojjjjj będzie się działo:) Na drugi plener jedziemy w sierpniu nad morze:) i przy okazji na wesele moje kuzyna! Może wpadne przejazdem do Gdańska - co wy na to - Moniczka i Julcia?? Ok, dziewuszki spadam. Buziaczki i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś mnie to niestety spotkało sadny dzien:( Miałam kryzys z Miśkiem i rzucałam palenie więc napisałam co mnie boli i niestety komuś się to niespodobało, bo to niby forum o fajkach a nie o Miśkach. Jak możesz się domyślić był to jeden z mężczyzn rzucających palenie. Laski zaczęły mnie bronić ale uraz pozostał :( Ale wiem że wy nigdy tego nie zrobicie:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SMIALO TUTAJ Z NAMI O WSZYSTKIM MOZNA POGADAC ja tez o psychopacie pisalam i dziewczyny dalyscie mi wsparcie a nie opr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mordusia ja tez sie polecam bo mieszkam w gdańsku :) i zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jeśli nie będziemy mówiły o swoich problemach , to jak mamy sobie pomóc inaczej nie palić, tu trzeba opowiadać o sobie, bo wspieramy się i rozumiemy.Ja tak uważam, że czasami zwierzenie się ,czy rozmowa bardzo pomaga, oczywiście jest to forum o rzucaniu palenia ale w nazwie tematu jest "pomocy" czyli wsparcie, a życie to najtrudniejsza przeszkoda dla palacza bo zawsze sobie znajdzie pretekst żeby znowu wrócić do śmierdziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobrażcie sobie dziewczyny że piszę posta: "Laski chce mi się palić!!!!" a wy na to ? "Mordusiak ale dlaczego chce ci się palić?" na co ja odpowiadam: " Nie mogę wam powiedzieć bo forum jest o rzucaniu palenia" Totalny bezsenns!!!!! Poprostu miałam kiedyś taką właśnie sytuacje! Julka powinna to pamiętać, no ale jej tu nie ma! I trochę teraz ograniczam się w pisaniu nie na temat:) Totalny palant z gościa który zwrócił mi uwagę ale jednak coś mi tam zostało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym to my juz jestesmy przyjaciolmi nie wyobrazamy sonie (przynajmniej ja) ze mogloby nas nie byc wiec dlaczego mamy nie rozmawiac o tym co nas boli??bi co bo jakiemus facetowi to sie nie podoba??to niech sie buja niech se znajdzie meskie forum tutaj my krolujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja też się melduję oczywiście BP. Ja od rana w pracy ale tak mi się nic nie chce. Chę już urlopu ;( Jakoś takie mam dziś kiepskie samopoczucie :( Buziaki i pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie tez mam niechcieja,ja tak mam zawsze jak mam na onkologie jechac buuu nie chce mi sie jak fiks,nis mi juz nie jest a jesdzic musze i pol dnia z pedzla ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja juz rozumiem kiedy ma byc w twoich literkach odpowiednia literka:) czytam cie bez problemu:) Vilemoo głowa do góry jesteśmy z tobą Mordusiak pewnie też bym miała uraz, ale teraz tego człowieka tu juz nie ma, jesteśmy my silne babki:) i my mamy uczucia i empatię dlatego umiemy byc takie kochane :) wobec siebie wzajemnie, gdyby nie wy to bym paliła dalej jak smok, buziaki dla was moje kofane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien nie jestem w temacie jaka onkologia ?? co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wizyta kontrolna,kiedys raka mialam na macicy wies??:) w 2004 roku w sierpniu badanie cytologiczne wykazalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurka to przykro mi bardzo ja własnie 3 dni temu cytologie robiłam a człowiek czasmi takimi pierdołami sie przejmuje ;( ale najważniejsze ze wyrwałysmy sie ze szponow nalogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej sądny dzień to mam nadzieje że rak sobie poszedł od ciebie:) i juz nigdy nie odwiedzi cie, a kontrole rób, ja tez robie, trzeba pilnować tych naszych skarbów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurdeee jak ja tam nie cierpie jezdzic,jak mi sie nie chce buu i jeszcze te wszystkie baby ktore o niczym innym nie potrafia gadac tylko tu ja boli tam ja rzgo, nic tylko polozyc sie o umrzec od razu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×