Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

no ok narazie jakos natret poszedl no i szukam sobie zajec lacznie z kremowaniem rak co 5 minut fajnie ze jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepalaczka przyszla
wszystko lezy kolo mnie popielniczka, zapalniczka i ta fajka:D wiem ze jak zapale ta jedna to zapale i nastepne, chce sie sprawdizc jak sie uda bedzie fajnie jak nie, bede probowac za jakis czas,,, tylko jakbym teraz zapalila po tym mietowym cukierku ktory gryze to by mi chyba przelyk wypalilo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodob---- a bierzesz coś na wspomaganie, ja biorę resztkę tabexu który mi został:) on chyba działa też uspakajająco bo jakaś normalna jestem:) niepalaczka przyszła--------- ty lepiej wywal te fajkę, tak po koleżeńsku ci radzę, bo ulegniesz:) wywalaj mi to już!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepalaczka przyszla
dobra juz wywalilam stwierdzila ze to naprawde nie za dobry pomysl zeby byla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepalaczka przyszła --------------teraz jesteś wielka i górujesz nad tym smierdzielem---------------------brawo:):):):):):) tak trzymaj:) jestem z ciebie dumnaaaaaaaaaaaaaaaaaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja juz tu chyba więcej nie wejde. Wchodze, czytam a tam moja 30-stka z Gdańska!!!!!!!!!!! i co i nie pali TYLKO 1 dzień. Ostatnio jak tu byłam to zaskoczyła mnie dodob a teraz TY!!!!! Jestem załamana :( :( :( A ja się pochwale: nie pale od 9 lutego 2008!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam do szkoły po dziecko:) niepalaczka przyszła a ile masz lat? i ile paliłaś czasu i ile fajek? Bo tu jest taki fajny licznik jak sie zdeklarujesz to ci dam linka do licznika:) ja zmykam po córcie, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no narazie bez wspomagaczy wiesz kiedy mi najgorzej w pracy bo tu wszyscy pala w domu nie jest zle bo i tak palilam na balkonie a teraz zimnica wiec nic przyjemnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepalaczka przyszla
:( palilam ok 4-5 lat mam 19lat i pale paczke dziennie... wiedzialam ze cos sie zrypie, moj facet musial mnie wkurzyc oczywiscie choc wie ze cche rzucic...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne że tak jest lepiej 30-stko ale co nie znaczy że zawiodłam się!! Mam nadzieje że szybko się zrehabilitujesz???? Pozdrawiam cię i po raz drugi mocno trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mordusiak kazdy ma slabsze dni ale sie nawrocilysmy no nie :) i to najwazniejsze juz bedzie tylko lepiej a tobie gratuluje z calego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepalaczka przyszła olej faceta i trzymaj się , napewno będziesz troche rozdrażniona, ale wciąż mów wszystkim do okoła że rzuciłaś palenie i możesz reagowac inaczej i mieć czasem focha to normalne:) Rzucisz fajki i zobaczysz że świat ma inne wartości niż jakieś głupie kłótnie z facetem:) Będziesz wielka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie swiat jest piekny pachnacy dzisiaj polece po pracy na solarium i bedzie mi lepiej oby do piatku ;) bedzie dobrze i pachnaco i moze wszystkie choroby katary kaszle itd pojda sie rabac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokłądnie dodob, ja tez dzisiaj sobie pójdę na solarium tak dla siebie i relaksu, no i też wierzę że te bóle gardła anginy i uporczywe zmęczenie mi odejdzie..... dodob w tej chwili mam wilczy apetyt az mnie mdli , zjadłam marchew wielką, dwa jabłka, gruszkę i kurna muszę chyba chlebka zjeśc bo umieram z głodu:) ide zjem kanapeczke , nie dam rady inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde, a mi w niedziele juz mieisac minie bez peta;) dziewczyny ktore dopiero zaczynaja- olac, dacie rade skoro i ja sie trzymam do tego momentu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambuki
MONOLOG FACETA DESPERATA ... Nie rozumiem kobiet: Przekłuwają sobie uszy, nosy, pępki, brodawki, rodzą dzieci, często maja cesarkę, wstrzykują silikon w różne części ciała, depilują gorącym woskiem włosy na nogach, pod nosem, na wzgórkach łonowych; robią sobie lifting, tatuaże, odsysają sobie tłuszcz, zmniejszają pośladki; usuwają żebra, operują biusty, usuwają skórki na palcach i robią mnóstwo innych bolesnych rzeczy.......... a nie można ich bzyknąć..... Bo ??..Bo je... K**WA........ Głowa boli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
englishgirl gratuluje jaka dietka ?? co bedziesz stosować ? czy diete mniej zrec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankarra
Dzięki za słowa otuchy. Właśnie mija mój 3. dzień. Apetyt mam straszny, a niestety nie jestem zbyt szczupła. Wytaszczyłam z piwnicy taką starą sokowirówkę i żeby zająć czymś ręce, a potem usta to siedzę i obieram tony marchewek, jabłek i innych owoców i wyciskam soczki :) Sporo przy tym roboty, ale dzięki temu nie myślę o paleniu, a świeże soki na pewno nie zaszkodzą :) Pomyślałam sobie, że jak mi się uda dłużej nie palić to za zaoszczędzone pieniądze kupię sobie taką nowoczesną wyciskarkę :) A, i miałam dziś sprawdzian - rozmowę w sprawie pracy i dobrze poszło bez palenia (ja z tych nerwowych jestem). A jak już fajną pracę dostanę, to pewnie łatwiej mi będzie pracować w miejscu, które nie kojarzy mi się z wychodzeniem na dymka. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od początku wertuje artykuły o skutkach palenia, no i wszystko sie sprowadza do tego żeby nie palić:) Ponoć po 40 widać pełne skutki fajek, (tytoniowa twarz) ponoć kobieta która pali od 20 roku życia i spala więcej niż 20 papierosów to w wieku 40 lat wygląda na 50 lat............ dochodzi jej 10 lat przez niedotlenienie...........kurcze kongo...nie wspominając o tym co ma w płucach i w przełyku............. A tak wogóle to chce mi się palić jak cholera........dlatego znowu klikam:) buziaki ide spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyneczki moje kofane 😘 monia to moje tycie to chyba zaraz sie skonczy od czwarku przenosza mnie na inny sklep lepsze godziny bo 6-13 i 12-19 ale pieniadze jeszcze mniejsze porazka jakas ta firma naprawde tak to jest jak sie chce wrocic do zycia zawodowego po kilku latach renty :( kazdy czyta renta i mysli sobie o to dlugo laska nie popracuje i dupa :( ale nie mam wyjscia jak narazie moze jakos przeczekam ten czas az znajde cos sensownego.teraz to i 700 zl bede miala biede wyciagnac a ja oplat mam kuzwa 1100 ;/ masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witojcie kolejny dzien BP mnie tez starsznie ciagnie na rodzince to sie skupia dre sie na dziecko (Bogu winne) ze matka glupia i palila pety ale jak pomysle o urodzie zdrowiu i pieniadzach to jakos spida dostaje ;) musimy sie trzymac Monia, Aga i dla ciebie zaswieci gwiazdka na niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądny to te godziny fajne, w szczególności ta ranna zmiana, bomba cały dzień wolny od południa:),a ta kasa to może nie jest wielka, ale mieć 700 a nie mieć 700 to juz dla mnie duża różnica:), ważne że pracujesz i żyjesz wśród ludzi a z czasem pewno znajdzie się jakaś lepsza posadka, ważne żeby byc w ruchu, a nie tak jak ja zasiedziałam się w domku i teraz trochę mam pierta iść do roboty:) no ale trzeba na emeryturke pracowac, ktos kto wymyslił ten system był cwany:), a słyszałyscie ze teraz myslą o nowej ustawie dotyczącej kar za porzucenie pracy, 5 tyś zł za porzucenie przez pracownika pracy ,,,,,,,,,, mam nadzieje że to nie przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dodob ja tez już siedze tu :) jem śniadanie:) ja tez mam ciśnienie, ale mnie dzisiaj z rana ciągnęło do papierosa,boszeeeeeeeeeeeeee , ale nie uległam, wiem ż ejeszcze kilka dni i da mi to spokój:) A jak tam u ciebie Dodob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam juz ten cudowny odruch jak ide kolo palacza że mi śmierdzi:), tęsniłam za tym żeby poczuć smród od palacza:) to jest wspaniałe i mnie dowartościowuje jak czuje że ktoś śmierdzi a ja juz nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz gdzie ja mam te ich kary?? ;/ jak tylko trafi mi sie lepsza robota a mam nadzieje ze moze po nowym roku cos sie ruszy wreszcie to bez mrugniecia okiem szczele ta firma.moze po nowym roku unormuje sie sytuacja gliwickiego opla bo w tej chwili ze oni stoja to stoi 3/4 firm w gliwicach wszelkie przyjecia wstrzymane,wrecz zwalniaja ludzi.a palic mi sie przez to chce jak jasna cholera ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś wogóle Polska jest krajem w którym nie myślą za mocno o tej strefie ludzi którą jesteśmy własnie my, dlatego jest nam zawsze pod górkę, ciekawe czy taki premier umiał by przeżyć miesiąc za 2 tyś złotych, buhahahhhaha na paliwo by mu zabrakło, oni tam u góry wogóle nie zdają sobie sprawy jak my zyjemy,,,,,, a wiesz wciąz peplają że nie mamy co płakać bo wkońcu podwyzki zrobili i pensje wzrosły o kilkanascie procent , no ale co to jest przy takich zarobkach jakie mamy , gówno.....a wogóle temat rzeka tylko się zdenerwuje zaraz.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogóle to Aguś mam żal że kobiety sa nadal dyskryminowane i w większości przypadków nie moga zarobić konkretnej kasy, oczywiście są wyjątki ale nie jest ich wiele, a z zycia wiem że znajoma pracuje z facetem, on jest głównym księgowym a ona drugim księgowym on ma dwa razy tyle kasy co ona, a ona zasuwa za niego bo to chłop i gówno robi, jesuuuuuuuuuuuu jak mnie to wkurza w naszym narodzie, od zawsze wiadomo że to kobiety sa jak mrówki i super radzą sobie w pracy, a faceci sa olewusy i lenie smierdzące, no ale przecież to głowa rodziny i facet nie iwem czemu zarabia zawsze więcej na równorzędnym stanwisku,........... paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 2 tysiace to ja bym spokojniusio zyla a mam wielkie G i musze tez zyc i jeszcze auto mam i tankuje paliwo wcale nie tanie zreszta nie wiem ale wiem ze juz mnie to tak wszystko cholernie meczy ilez mozna trwac zamiast zyc kuzwa mac nooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×