Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość saneczka
i jeszcze powiem ze podziwiam was wszystkich za to ze jestescie razem, macie taka silna wole i wogóle jestescie ekstra:) gratuluje wam wszystkich takich sukcesów:)) i oby tak dalej:) moze ja tez kiedys sie pochwale tak jak wy:) gratulacje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczka
i jeszcze powiem ze podziwiam was wszystkich za to ze jestescie razem, macie taka silna wole i wogóle jestescie ekstra:) gratuluje wam wszystkich takich sukcesów:)) i oby tak dalej:) moze ja tez kiedys sie pochwale tak jak wy:) gratulacje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczka
ja jakas taka słaba w swoich postanowieniach jestem:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jakaś lektura.Polecam Allena Carra Prosta metoda jak rzucić palenie. Mnie pomogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak czytam to ja nie pale az tak duzo jak niektórzy tu pisza, ale jednak pale:(( myslisz ze ksiazka moze pomóc???? bo ja nie wierze w to za bardzo:(( najwazniejsza jest silna wola której mi niestety brak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak czytam to ja nie pale az tak duzo jak niektórzy tu pisza, ale jednak pale:(( myslisz ze ksiazka moze pomóc???? bo ja nie wierze w to za bardzo:(( najwazniejsza jest silna wola której mi niestety brak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tej książki wynika,że nie silna wola jest najważniejsza.Trzeba sobie wyprać mózg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saneczka musisz sobie wszystko poustawiać właściwie w głowie. Jednak nie zapalę.W domu tak ładnie pachnie...dobre jedzenie.Nigdy tego nie czułam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że to jest monolog.Pomyślicie, że jestem nienormalna a ja jestem z siebie dumna. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palęNie palęNie palęNie palęNie palęNie palęNie palęNie palęNie palęNie palęNie palęNie palęNie palęNie palęNie palęNie palęNie palęNie palęNie palęNie palęNie palęNie palęNie palęNie palęNie palęNie palęNie palęNie palęNie palęNie palęNie palęNie palę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARJOLA 🌻 oczywiście, że NIE PALĘ!!! dlaczego dałaś się nabrać??? nie rozumiem :) napisałam, że już dziś 50 dni, a imprezka ma być po 100 dniach, dlatego........ jeszcze 50!!!! pozdrawiam 3-majmy się ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARJOLA 🌻 oczywiście, że NIE PALĘ!!! dlaczego dałaś się nabrać??? nie rozumiem :) napisałam, że już dziś 50 dni, a imprezka ma być po 100 dniach, dlatego........ jeszcze 50!!!! pozdrawiam 3-majmy się ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maltusia
Fundacja "Stacyjka Maltusia" to ośrodek, w którym chore, kalekie, wyrwane z rąk śmierci zwierzaki wreszcie zaczynają wierzyć, że na świecie nie ma samych złych ludzi!! Utrzymanie chorych zwierząt, w tym źrebaka Łezki, która potrzebuje protezy nogi, bo bez niej umrze, jest bardzo drogie. Wspomóż proszę swoim 1 % Fundację, która stara się ulżyć zwierzętom w cierpieniu!! http://stacyjkamaltusia.ovh.org/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mogę zboczyć z tematu?:) Chciałabym zapytać Was czy macie jakieś doświadczenia z meblami pokojowymi BRW? Może ktos ma takie i podzieli się swoimi spostrzeżaniami, prooooszę 🌻 Gdybym nie paliła, to magłabym kupić sobie teraz meble takie, że hoho. Jaki to człowiek głupi, tyle kasy na te śmierdziele poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się porobiło z paznokciami.Widocznie nie można bezkarnie przestać palić.Zawsze miałam mocne paznokcie.Teraz jest kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak macie racje z dymem poszło tyle że hoho ojejku gratulacje i wiesz za 50 dni zrobimy razem wielką imprezke bo my razem prawie przestałyśmy plaić POZDRAWIAM spokojnego wieczorku mój bilansik Nie palę już 51 dni (+ 08g54m06s). Ilość niewypalonych papierosów: 1335. Będę żyć dłużej o 10 dni (+ 04g52m04s)! Zaoszczędzone pieniądze: 470,81 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doswiadczonaaa
zaczelam palic jak mialam 8 lat(osiem),teraz mam 44 od trzech miesiecy nie pale .plastry nicotynel,jak nie moglam wytrzymac no i silna wola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×