Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość chybaaaa
pczytaj o krytyce słownika Szymczaka. Ile tam jest błędów. Niedługo będzie mozna pisać "poszłem"', "przyszłem" :) Ciągle jakieś zmiany - wg niektórych autorów można już mówić "meczy" zamiast poprawnie "meczów" Znam większe autorytety od prof. Szymczaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadaj stąd potrafisz tylko ludzi krytykować???? Każdy będzie tutaj pisał tak jak chce czy to z błędami czy bez,każdy jest tylko czlowiekiem,a jak chcesz sie czepiać to załóż sobie nowy topik z j.polskim....GENIUSZU.....ale chyba za dychę... Krytykować potrafisz każdego ale siebie nie....spuuujzzzz na siebie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam całe pachnące grono....🌻 Oto mój bilansik... Nie palę już 54 dni (+ 23g59m07s). Ilość niewypalonych papierosów: 1649. Będę żyć dłużej o 12 dni (+ 14g29m47s)! Zaoszczędzone pieniądze: 593,99 zł! Kurcze,ale nie mam z czego sie cieszyć....po tylu dniach BP dziś miałam taką ochotę jak nigdy dotąd,tymbardziej że dzisiejszy dzień i koniec wczorajszego byl okropny... :(cięzki dzięń,jadę narazie na tabletkach uspakajajacych,bo gdy byl pet,jarałam.Wiem ze śmierdziel mi nic nieda,ale sam fakt...także rodzinka moja dzisiaj dostala nie potrzebnie,no i ten\"polonista\"?????a także moja bokserka...:( myślę tylko ze jutro będzie lepiej....A jutro 13-ty... :( 3majcie się cieplutko....i pachnąco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna tylko spokój może Cię uratować. Przytuliłabym Cię , ale nie pamiętam ile masz wzrostu.Ja 155cm .Mogło by to śmiesznie wyglądać. Głęboko oddychaj.Wdech nosem wydech buzią.Tak 10 razy.Pomaga. Tylko się uspokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chybaaaa
"Krytykować potrafisz każdego ale siebie nie....spuuujzzzz na siebie....." - tego już za wiele! No właśnie - spójrz na siebie....haha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amellliaaa
POZNAJ http://www.kobiecesztuczki.pl http://forum.kobiecesztuczki.pl Kobiece Sztuczki - Poznaj sposoby na facetów. Są sposoby na facetów. Zmień marzenia w rzeczywistość • twórz dobre relacje w Twoim związku • unikaj potknięć i błędów • uwolnij swoją siłę w pełni Tego możesz się nauczyć ! Więcej na http://www.kobiecesztuczki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Witam wszystkich pozdrawiam i dla kazdego 🌻 zeby bylo sprawiedliwie .Mialem dzis okropny dzien strasznie bolala mnie glowa wogole czuje sie fatalnie ale oczywiscie nie pale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedrek jutro będzie lepiej.Tak trzymać.🖐️ Idę w kimonko.Spokojnej, pachnącej nocki. Papapa do rana.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Może kup sobie za oszczędzone pieniądze słownik!\" Chyba za ZAoszczędzone. Najpierw przeczytaj co sam piszesz a potem się wypowiadaj prostaku. Pozdrófki dziewczyny i chłopaki:D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chybaaaa
ja-ka -"oszczędzone pieniądze" jest formą poprawną: No i potrafię odróżnić błędy od żartów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Marjola 53 dziekuje .Ja-ka 58 km wykrecic na rowerku to swietny wynik.Ja tez troche smigam i juz nie moge sie doczekac tylko do mnie wiosna gdzies nie chce przyjsc ale kiedys w koncu musi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo \"oszczędzone pieniądze\" tak ale kupić coś \"za oszczędzone pieniądze\"?? Pierwsze słysze:). Zresztom niewarzne:D. Hehe Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich zaczynam 5 dzien BP czytam wasze popołudniowe wypowiedzi i umieram ze smiechu co to za czubek chybaaa ??? sie dorwał do forum. Moze on taki wkurzony bo rzuca palenie ha ha ha lena 111 ja czasem biore tabex ale rzadko bo potem mam porabane sny ;) ale jak mam nerwa tak jak wczoraj przed rozmowa w sprawie pracy to wzielam tabex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) 12 dzień BP :-) szkoda że nie 13 pasowałoby do daty :-) Wczoraj byłam na basenie ..nawet mi sie pływac za bardzo nie chciało Nocka koszmarna nie mogłam spać..dzieć tez nie spał..razem się rzucalismy Dodob lepszy tabex raz po raz niz fajka:-) Pozdrawiam pachnąco Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie i pachnaco!!! Kurcze przez wczorajszy stresujacy dzień,straciłam rachube czasu.Napisałam że dzisiaj jest 13ty,ha,ha,ha...ale widzę że nie tylko ja miałam taki ciężki dzionek(ja związany z pracą-afera na całej linii)ale myslę że dziś będzie lepiej...zobaczymy...tego zyczę sobie i wszystkim ludzikom,którzy odwiedzaja nasz topik...to dla Was 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️NIE PALIMY,PACHNIEMY❤️ dodob-gratuluję 5 dnia 🌻jak poszła rozmowa,w sprawie pracy? Mariola-dla Ciebie jak zwykle 2a 🌻🌻dziękuje ze jesteś,dobry aniele...👄(mam 173cm.no fajnie byśmy razem wyglądały...:) ) ja-ka-niema się co łamać\'polonistom\"nam przecierz niechodzi o poprawna polszczyznę czy ortografię,tylko oto byśmy byli pachnącymi osóbkami....🌻 palaczka aga-dobre,ha,ha,jak wczoraj bylo w pracy?A jak śmierdziel?🌻 jędrek30-mnie dzisiaj czacha dymi,odreagowuje wczorajszy stres...:( ale dzisiaj musi być cudowny dzień,bo rozpocznie sie weekend.Dobrze że nie palimy,to jest najważniejsze...🌻 chybaaaa-napisałam \"spórz\"specjalnie abyś miał oczym pisać...Ale życzę Ci miłego dnia....:) Aurelka1988-pewnie że od czegoś trzeba zacząć...oby tak dalej..🌻 sądny dzień-nie denerwuj się.... ojejkujejku-oby tak dalej🌻 lena111-ja byłam na Tabexie,po gumach chciało mi sie jeszcze bardziej palić...ale każdy sposób jest dobry...wytrwalości...tymbardziej że masz dla kogo rzucić-dla dziecka🌻 leloff-co u Ciebie?Jak piecholki?Odezwij się?🌻A może poległeś? vitalijka-🌻 biuralisyka40-jak Ci idzie?🌻 ginett34-jak tam Twoje zdrówko?🌻 miki33-jak pet u Ciebie?🌻 grażka66-jak remont?A palenie jak?dalej popalasz?🌻 Paląca inaczej-zamelduj się 🌻 Jola388-co u Ciebie?🌻 misiek121-jak w szkole?Co studiujesz?dalej pachniesz?🌻 Ania.B. ,aram55,30-stka z Gdańska ,neri11 ,alienkaa,grudniówka,bella1962,mumi,jeszcze paląca,kania 2a,kasia3,-zameldujcie się?Dajcie znak o sobie?Martwimy się o was?🌻 oraz 🌻dlatych których nie wymienilam-przepraszam-👄dajcie znać także o sobie.... 3majcie sie cieplutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Madziuchno !!!! Jest mi bardzo ciężko - wczoraj znów zapaliłam 2 papierosy. Sama jestem zła na siebie , że ciągle zrzędzę. Ja waże 104 kg i jak pomyślę jak dopisuje mi apetyt i ile będę ważyc przypuśćmy za dwa tygodnie to mnie szlag trafia. Jak nie jem to mi się palić chce. Jak zjem to troche uspokoję głód - nie wiem czy nikotynowy czy ten fizjologiczny ???? Albo mnie może deprecha dopadła. Z euforii popadam w skrajne zniechęcenie. Co jest ???Ktos też tak miał ???? > Pozdrawiam pachnących :( , życzę miłego dzionka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna, Marjola, Jędrek, Ja-ka - lekceważyć chybaaa trzeba chybaaa :) szkoda, że akurat ode mnie się zaczęła dyskusja nie na temat, ale chyba wszystko jedno coby nie było, gostek potrzebował zaczepki coś wczoraj dla wielu z Was jakiś kiepściutki był dzień, ale jak widzę NIKT NIE POLEGŁ 🌻 :) Trzymajmy się zatem i miłego dnia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziuchna 04 jestem wszoku jak o wszystkich pamietasz :) jestes kochana ;) jola 388 glowa do gory pomysl co ci te fajki daja albo zrob test połoz na bialym talerzyku fajke i zaleja ja troche woda odstaw na 10 15 minut i zobaczysz jaka zolta bedzie woda po godzinie brazowa bleeeeeeeeeee i to fajki robily z nami z naszym wnetrzem zebami cera itd. a jesli chodzi o wage tycie itp sprzataj odkurzaj myj okna rob prace domowe one zajmuja czas i nie mysli sie o fajce . ja rzucałam fajki tysiace razy na tym forum rzucam od czerwca z roznym skutkiem ale jestem uparta cholera i wiem ze w koncu dam rade . A teraz pierwszy raz nie mysle o fajkach 5 dni BP a ja tyko z dwa czy trzy razy myslałam o smierdzielu trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna 04 ale Ty masz pamięć :-) Jola 388 Bedzie dobrze dasz rade...pewnie wszystkim nam ciężko..ja mam takie momenty często nawet większosc dnia czuje sie fatalnie:-( mam takiego nerwa że wszystko mnie swędzi ,mam zawroty głowy i czuje że zaraz albo eksploduje albo zwariuje:-( I własnie to zniechęcenie ...nie mam siły na nic a niby pierwsze dni byłam taka pełna euforii energii i wogóle ..a teraz jak coraz dłuzej nie pale jest coraz gorzej:-( Sprobuj może zjadac surowe warzywa abo pij wode ..wiem łatwo sie mówi ale spróbuj Moja rodzina tez cierpi z mojego powodu:-( jestem wredna kloce sie z wszystkimi ..rodzice mieszkaja obok mnie ..nie wiedza ze przestałam palić..nie powiedzialam im bo nie wiem czy wytrzymam,a oni bardzo by chceli zebym przestala sami nigdy nie palili Juz nie zrzędze ...ale wstretna pogoda do tego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 2 dzien BP i narazie sie trzymam. nie3 jest latwo ale pije litry wody i zjadam kilogramy slonecznika i jakos ponaga. a oprocz tego ostatnio zeby sie czyms zajac narobilam pierogow, golabkow i ciasto a pozniej padalam z nog i nie mialam sily juz o niczym myslec a napewno nie o papierosie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój bilansik: Nie palę już 207 dni (+ 21g48m37s). Ilość niewypalonych papierosów: 3326. Będę żyć dłużej o 25 dni (+ 09g51m56s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 197,55 zł! Madziuchna04-dzięki za pamięć🌻 Jola388-musisz podjąć decyzję czy wolisz palić czy mieć 5-10 kg więcej,też miałam taki wybór,ale wolę nie palić a kilogramami przestałam się przejmować i zaakceptowałam siebie taką jaka jestem,a zbędne kilogramy miałam od zawsze,więc jaka różnica?5kg czy 10 to przecież bez różnicy;)najważniejsze,że nie palę:D A plusów niepalenia jest tak wiele,że przestałam martwić się kilogramami:)oczywiście wybór należy do Ciebie. Miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chybaaaa
Madziuchna 04 - nie opowiadaj bajek, że tak specjalnie napisałaś:) Robisz byki i już. Wcześniejsze wpadki to też "specjalnie"?:) Weź się za siebie kobieto. A co na to pani Luśnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze wielki powrot palanta (na takich jedyny sposob nie zwracac uwagi) nerii gratuluje wyniku BP super juz mozesz sobie zafundowac wycieczke ;) fajnie ja bylam wczoraj na masazu było super tylko dzisiaj czuje kazdy skrawek ciala a jesli chodzi o kilogramy mam troche odmienne zdanie jasne ze rzucanie palenia jest zwiazane z przytyciem ale wiem ze zbyt duzo kilogramow powoduje frustracje . ale najwazniejsze ze wiosna tuz tuz a my pachniemy bo NIE PALIMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola388-nikt nie powiedział że będzie łatwo...Przeczytaj sobie książkę Allana Carr podaje stronę... KSIĄŻKA ALANA METODA NA NIE PALENIE http://magm.superhost.pl/palenie.pdf------ks i ążka Alana C. Mi ona też pomogła+do tego Tabex.Musisz być pewna na 100%,że chcesz skończyć z tym nalogiem....Gdy Ci się zachce palić zadaj sobie pytanie... 1.co on Ci da\"śmierdziel\"? 2.Czy \"śmierdziel\"będzie rzadził Tobą i Twoim życiem?Czy Ty nim? 3.Czy chcesz być nieszczęśliwa do końca swoich dni,być \"jego\"niewolnikiem ciągnąc smierdziela a to na ulicy,a to w miejscu gdzie nie wolno palić... 4.Spójrz w lusterko i zobacz czy atrakcyjnie wyglądasz z petem w ustach? 5.Czy chcesz śmierdzieć,mieć żółte zęby itd. 6.Pomyśl zanim znowu obudzi się potworek w brzuchu.Zapalenie śmierdziela jest to samo co cyjanek,trutka na szczury,kwas siarkowy(jakiś straszny trujący środek).Gdy przyjdzie Ci ochota na śmierdziela nie zapalaj go lecz pomyśl że \"nim\"tak samo trujesz organizm jakbyś zjadła jakaś trutkę... 7.Czy rezygnujesz naprawdę z cudownej rzeczy która spotkała Cie w życiu... 8.Codziennie wypalając iles tam fajek,skracasz sobie życie.To poco się tak męczysz przez tyle lat palenia?Połóż się dziś juz w trumnę i zakop sie rzywcem...albo daj sobie w żylę ale tak by Cię nie mogli odratować.... 9.Jak się czują Twoi rodzice,osoby bliskie twemu sercu,którzy widzą że systematycznie niszczysz sobie życie...? Alan piszę:\"że jeśli palacz przetrwa 3 tyg.bez nikotyny,cały fizyczny głód nikotyny znika zupełnie...\" Jeśli popalasz sobie to utrzymujesz przy życiuzarówno małego potworka w brzuchu jak i dużego potwora w mózgu...-tak opisuje... Papierosy same w sobie są ohydne i trujące.To uzależnienie narkotykowe i zabójca... A jeśli chodzi o wagę to i ztym dasz radę jak rzucisz śmierdziela to dasz sobie rade ze wszystkim.... Nauczysz się odrożniać głód nikotynowy od tego który opisywałam wyżej.... Ale dobrze że jest taki topik na ktorym można pisać o swoich zmaganiach ze śmierdzielem,wczoraj już otwierałam paczkę fajek,ale jednak tego nie zrobiłam NIE ZAPALIŁAM.Zaczełam sobie przypominac książkę,zadawać sama do siebie pytania,na które odpowiadałam,przed oczami miałam licznik no i Was!!!!Jak po takiej wpadce mogłabym pisać....no i męczyć się od początku z rzucaniem??Za oszczędzona kasę kupiłam sobie złoto jako taka nagrodę i też mósiałabym sprzedać to lub wyrzucić-tak jak wyrzucalam na śmierdziele kaskę.... Teraz już niemam takich humorków jak na początku także i Wy nie bedziecie mieć najgorsze są poczatki.... Aby do wiosny....póżniej rowerek,i cwiczonka...oraz dietka...damy radę.... ps.no 3majcie się kochani muszę zrobić jedzonko mojemu piecholkowi,i spadam do pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa kim jesteś ?Chodzisz do tej samej szkoły lub zemna do klasy??Niemartwie sie co powie p.p.Ale 3maj sie do soboty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×