Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

marjola-🌼 to bardzo dobrze że nie zapaliłas, bo to tylko dodatkowo było by problemem, jak byś juz spaliła....przykro mi że fatalny dzien * mi dzisiaj chciało sie paloć okrótnie, ale niezapaliłam ani słodkości ani nic niezdrowego.....choć późno zjadłam bo dopiero wróciłam-to jednak nadal rybki i nie jem mięska sadny dzien🌼 witam witam :D - trochę nagrzeszyłam, ale wróciłam i tym razem się nie dam!!!! * dodo- ja dietkuje teraz na śródziemnomorskiej, tzn wybrałam ją bo ona do mnie pasuje a nie że ja się do niej dopasowac muszę:)IDELANIE MAM zamiar już tak zawsze * kupiłam dwie hantelki po 0,5 kg + hulay-hop( nie moge pokręcić nim ale się naucze) + skaknkę z licznkiem- pasja się rozwija:) a zaraz wsiadam na stepperek :) * PACHNĄCEJ NOCKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) pachnę dalej, nawet mi nie jest aż tak źle; tyle, że znowu żarłotrans lekki; ale teraz nawet się taka głodna nie czuję, może wytrzymam na samej wodzie do spania?:) ginett34 ----------------> dużo znajomych mi opowiadało o takim kryzysie w trzecim miesiącu niepalenia; sama też tak miałam kiedyś, że, po ciężkich bólach i 3mcach znowu zaczęłam palić; taki wtedy klimat jest trochę, że ta euforia opada, spada też czujność (\"oj, przecież NIE PALĘ więc jednego mi wolno;) ) i jakoś tak szczególnie wtedy znowu zaczyna cisnąć... trzeba się na to chyba nastawić... macie też tak, że oddycha się jakoś zupełnie inaczej? tzn. ja teraz tak jakby ZACIĄGAM SIĘ powietrzem - to bardo przyjemne... teraz nie mam czasu, ale za jakiś tydzień może zrobię takie dokumentne porządki i wypiorę wszystko, co się tylko da... bo wreszcie będę wiedziała, jak pachnie moje mieszkanie... teraz kompletnie nie mam węchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnie- tez zauwazyłamz tym oddechem, jak bym głębiej i dalej wciągała to czyste powietrze-CUDOWNE UCZUCIE I ŚWIADOMOŚCI ROŚNIE z każdym zdrowym wdechem:) a mnie wzieło na ćwiczenia- gimnastykę, taniec- tylko narazie bardziej niż raczkuję:( ale sie zawezne i dam rade:) ja poczytam ustawę na dobranoc i idę spac-dobranoc moje pachnące:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff.. A ja zrobiłam dziś 58 km na rowerze:). Dobranoc:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za zaproszenie. Nie zapaliłam wczoraj. Mam nadzieję , że wytrwam. Jestem już w pracy . dzień zapowiada sie słonecznie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! kolejny dzionek bez papieroska. jupi! Ostatnio rok wytrzymałam i...poległam. No cóż, nic nie jest nam dane na zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pachnace grono ja tez mialam wiele prob niepalenia rzucania ale teraz sie czje inaczej jakos fajniej ide dzisi na rzmowe w sprawie pracy i o dziwo jestem spokojna ;) nie wiem czy to dietka czy to brak nikotyny ale czuje sie taka czysta lekka i radosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Mozna sie do Was dołaczyć:-) Nie pale od 11 DNI:-) nie jest to moja pierwsza próba rzucenia Mam ciezkie nawet bardzo cięzkie momenty:-( Najgorzej wieczorami zresza co ja bede Wam pisac jak napewno to wiecie:-) Mam dwóch syneczków młodszy ma 1.8 roku starszy 9 lat Pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkich ..mama nadzieje ze dam rade Mam papierosy przy sobie w razie czego ale ja tak musze:-) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika33
lena111-witam Cię,ja ni palę od 18 dni.Najgorsze są (moim zdaniem) pierwsze dwa tygodnie.Teraz nadal mnie ciągnie,ale wbiłam sobie że nie mogę i już. Wierzę że Ci się uda,wierzę również w siebie. Nie chcę już wdychać tych wszystkich substancji trujących,przecież to jest nienormalne żeby robić sobie coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-ka🌼 Ty to masz zdrowie- i tylko pogratulować!!! widzę ze nadal sportowo, moja droga moja nowa pasja to ruch w jakiejkolwiek postaci:) *Nie pisałam, ale listopad/grudzień miałam rehabilitację od czerwca kołnierz -więc brak ruchu kompletny był!! Od stycznia praca na maxa, ale od lutego wprowadzenie w życie znowu zasad odżywiania i RUCHU:) zanim sie rozkręce to minie- byle bez śmierdziela:) dodo🌼 trzymam kciuki na rozmowie!!! dla całej pachnącej gromady po pachnącym🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak trzymać. Nie palimy.:) Uprawiamy sport.;) Dbamy o cerę.:) Stosujemy dietę. Nie przesadzajcie tylko z tą dietą.Miłego dnia, 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika dzieki:-) Masz dłuższy staz ode mnie mam nadzieje że te dwa pierwsze tygodnie i dla mnie bedą najgorsze Boje się bo duzo sie naczytalam i nasłuchalam od palaczy i byłych palaczy że nistety chęć do papierosa nie znika latami:-( zreszta sama jestem tego przykładem nie paliłam w ciaży podczas karmienia a cały czas marzyłam żeby sobie zapalić Chciałabym sobie wmowic że jestem szczeliwa bez śmierdziela ,cieszyc sie kazdym kolejnym pachnacym dniem ....ale nie potrafie:-( Moje mysli krążą wciaz kolo ćmika cokolwiek bym nie zrobiła i tak chce mi się palić:-( Mimo tych wszystkich przeciwnosci i tak walcze dalej vitalijka-piekne pachnące kwiatki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monihaaaa🌻 Jola388🌻 Agnie🌻 Palaczka Aga🌻 Dodob🌻 Biuralistka🌻 Aurelka1988🌻 Vitalijka🌻 Paląca inaczej🌻 Madziuchna🌻 Sadny dzień🌻 Ginett🌻 Ja-ka🌻 Lena111🌻 Mika33🌻 Grażka66🌻 Aram🌻 Złośliwiec🖐️❤️ Cieszę się, że jest nas tak dużo, że wszyscy piszą.:D Co by powiedział Złośliwiec jak wróci ze . A tak to się ucieszy, że nas tyle. Złośliwic czekamy na Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A własnie co do diety ja mam straszne napady na cokolwiek byle do jedzenia:-) czytałam o tej diecie niezła:-) ale czy ja to wytrzymam dodob - ja tez mam 168 cm waga 59 a zawsze wazyłam 56 wrrrrrrrrrrrrrr trzeba coś z tym zrobic Już nie przynudzam pachnacego dalszego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena ja mam to samo nie palilam w ciazy i podczas karmienia a potem cyk wakacje piwko i fajeczka tez mi sie wydawalo ze bede palic sporadycznie ale niestety wrocilam do nałogu a teraz tez wiem ze musze wytrwac chociazby dla synka nie chce zeby mnie kiedykolwiek widzial z fajka moja mam pali ma 63 lata dzisiaj do niej powiedzial moj syn ze jest stara i brzydka bo druga babcia jest mlodsza (wg mojego synka) a prawda jest taka ze babcie sa rowiesnicami tylko moja mam pali a tesciowa nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobob Damy rade:-) mój mlodszy jeszcze nie mówi więc mi nic narazie by i tak nie powiedział..ale za to starszy tak :-( tyle razy od niego słyszałam po co palisz i ze papierosy najwazniejsze:-( to przykre ale prawdziwe Właśnie ze wzgledu na wyglad i nasze dzieci nie możemy nigdy więcej palić!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena dokładnie a ile czasu zaoszczedzimy ja zaczelam wczoraj biegac narazie truch taki po osiedlu kolo 1km - 2 km i tak mi fajnie potem bylo moj mlody ma 3 latka i juz zaczyna byc madralinski chce zeby mowi mi tak jak wczoraj mamusia ladnie pachnie a nie co to smierdzi jak wracalam z balkonu z fajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodob super:-) Ja sie nie moge doczekac tego wieku u małego i tej mowy przede wszystkim:-) Powiedz mi czy uzywasz jakis wspomagaczy ja zułam gume nicorette ale tylko dwa dni bo słyszalam że pózniej od niej sie uzależnia..ale stwierdzilam że jak bede miałam jakiś krytyczny moment to wole gume niz fajke:-)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chybaaaa
głaszczę a nie głaskam ::) Może kup sobie za oszczędzone pieniądze słownik! Ale wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyglada to zbyt imponujaco ale od czegos trzeba zaczac wiec: Nie palę już 1 dzień (+ 01g45m47s). Ilość niewypalonych papierosów: 12. Będę żyć dłużej o 0 dni (+ 02g21m41s)! Zaoszczędzone pieniądze: 4,50 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłam się tylko pochwalić
że nie palę od 27 lutego! :-) Życzę wszystkim wytrwałości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"głaszczę albo głaskam\" str. 338 Słownik ortograficzny języka polskiego pod red. prof. dr Mieczysława Szymczaka PWN wydanie 6 poprawione - mam słownik ;)), wydam zaoszczędzone pieniądze na coś innego ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×