Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

palaczka aga, miłej zabawy w Poznaniu 🌼 , marjolk 🌼 dziekuje za pozdrowienia;) Oj kobitki podziwiam was , że tak wczesnie wstajęcie w soboty; Ja własnie co wstałam- odsypiałam wczorajsza imprezke grubo zakrapiana alkoholem :P i najlepsze jest to, że własnie zawsze bałam sie takich imprez po odstawieniu papierosów a teraz wiem , że obojętnie ile wypije i co wypije - czy to będzie piwko czy vodeczka do fajek wogóle mnie nie ciągnie;) p.s No i kac faktycznie tez mniejszy o połowe jest bo tylko alkoholowy , nikotyna odpada:P, szkoda tylko , że ciuchy tak strasznie wala fajkami Boze, co za zwierzenia .haha :D:D Aram a jak tam z Twoja motywacją ? silniejsza już?;) Ja pamietam , że tak jak Ty psychicznie bardo chciałam rzucić fajki ale one nie chciały rzucic mnie :(, miałam mnóstwo prób rzucania fajek, trwały kilka tygodni i ponownie wracałam do palenia( chyba jeszcze nie byłam gotowa na życie bez fajek ). Któregos dnia spotkałam pewna koleżanke , która powiedziała mi , że nadszedł taki dzien w jej życiu , że nagle fajki przestały jej smakować. Ja modliłam sie o taki dzień myslać , że on nigdy w moim przypadku nie nadejdzie, myliłam się;) Po pewnej imprezie przez pare dni fajki mi nie smakowały - byłam nawet zła na siebie bo juz nie czułam przejemnosci z palenia;) Paliłam na siłe i chyba to palenie na siłe ( przepalenia dosłownie) jeszcze bardziej mnie odrzuciło od fajek. Uświadomiłam sobie jednak, że to jest własnie ten dzien z którym fajki rozstaja się ze mna i dalszą drogę, pierwsze dni bez palenia były tylko i wyłącznie przejemnościa a nie katorgą;) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palaczka Aga🌻 Julka85🌻 Gruniówka powinnaś iść do dentysty.🌻 Miłego popołudnia. Jest piękna spacerowa pogoda:classic_cool: Złośliwiec🌻.Ginnett już wróciła czekamy tylko na Ciebie:) Trzymam kciuki co by nastąpiło to jak najszybciej.😘 Kasia3🌻 50 mam🌻 Grażka🌻 Aram🌻 Zapraszam na pokład.Załoga nie paląca.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Julka85....jak ja Ci zazdrooooszczę:) Wszystkim, którzy rzucili już zazdroszczę. Jakoś mi to nie wychodzi, tak mi się chce palić, że aż wstyd! Jestem pewna, że nadejdzie taki dzień i powiem NIE, tylko kiedy?:( dobrze wiem, jak śmierdzi wszystko tymi papierochami - włosy, ciuchy, mieszkanie.I pomimo, że nie palimy w domu to i tak śmierdzi troche, no bo my smierdzimy.Tak bym chciała przywitać wiosnę pachnąca:p Będę dalej próbować, zobaczymy efekty Wszystkich Was serdecznie pozdrawiam 🌻🌻🌻 Złośliwcu, Ginett34- 🌻👄 - zdrowiejcie szybciutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pachnące i szanowne grono... Właśnie wrócilam dopiero z pracy i zaraz idę spać bo jutro znowu do pracy takie to moje życie... :)) Wpadłam się zameldować...oto mój bilansik... Nie palę już 49 dni (+ 20g58m14s). Ilość niewypalonych papierosów: 1496. Będę żyć dłużej o 11 dni (+ 10g18m20s)! Zaoszczędzone pieniądze: 538,63 zł! Jakoś tak trochę odpuścił śmierdziel ale wiem że muszę byc czujna... Ginett34-ciesze się że u Ciebie po operacji jest ok.zdrowiej teraz szybko....❤️👄umnie wyniki i inne choroby w trakcie palenia tez były ok.a teraz??Szkoda słów...ale myslę że będzie dobrze... Zlośliwiec-daj znać o sobie tesknimy za Tobą ❤️👄 Pozdrawiam całe pachnące grono,miłego wieczorku i 👄3majcie się cieplutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się:) Koniec świata. Zapaliłam wczoraj. Była imprezka i niestety :( Dzisiaj znów strasznie sie męczę ale nie zapaliłam. Moje wspomagacze to nicorett plastry. Jest ciężko co tu duzo mówić. Najgorszy jest głód . Mam ochotę pożreć całą lodówkę i do tego zapalić. Jest źle. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam...2 marca minie pól roku jak nie pale i jest mi z tym zajefajnie dobrze;):):):) Złośliwiec trzymam dwa wolne kciuki za Twoje zdrowko,wierze ze będzie dobrze,musi byc!!!!Wracaj do nas szybko:) Ginett Tobie tez zdrówka zycze! a mozna wiedziec na co ta operacja? ja tez w dalszym ciagu mam pod górke,ale się nie dam! buziak i milego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się posłusznie po tygodniu - byłam sobie w Busku Zdrój na tygodniowych pieszczotkach - śmiedzidełko do kąpieli (siarka), masaże, gimnastyka no i bez papierosków...... i tak: po pierwsze było mi fajnie, jak patrzyłam na tych biedaków, którzy rano przed budynkiem (a śnieg i mróz!! :( ) musieli sobie zafajczyć - a ja nie ;)), ale po drugie miałam WIELGACHNĄ !!! ochotę zapalić, kiedy wzrok mój padał na drzwi wejściowe z napisem \"BEZWZGLĘDNY zakaz palenia\" jednak ja jestem przekorna i pewnie dlatego przekonał mnie Carr, mówiąc mi, że to JA nie chcę palić, ale jakbym chciała, to mogę złośliwiec - pozdrawiam bardzo ❤️ 😘 🌻 no i oczywiście dla starych znajomych 🌻 pozdrowionka i dla nowych też !!!! ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejkujejku im więcej zakazów tym większa ochota na śmierdziela.Tak to działa.:( Kolorowych snów.Pachnących.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginett34
monikaaaaaaaa to była poprawka operacji plastycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie w ten niedzielny poranek:) Zapraszam na kawkę. Motyl może trochę sportu albo jakaś dietka.Pozdrawiam. Oczywiście nie pakimy. Miłego dnia .🌻 Złośliwiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyłączam się do kawki ;)) bez papieroska :) i bez ciasteczka - nie zdążyłam upiec szarlotki :( pozdrawiam, miłej pachnącej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniówka
Witam U mnie już troszkę lepiej to znaczy moja opuchlizna jak by mniejsza i ból tez poza tym dostałam odprawę z pracy czego sie notabene nie spodziewałam :) więc humor troszkę lepszy, oczywiście nadal pachnąca marjola53👄 kawka jak zwykle wyborna :) palaczka aga👄 dziękuję za pamięć ginett👄 jeśli mogę spytać na co robiłaś sobie operacje plastyczną? złośliwiec👄 wracaj do nas prędziutko dla wszystkich powodzenia w walce z nałogiem i pozdrówki stałych i przypadkowych forumowiczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie.:D Grudniówka🌻 Ojejkujejku🌻 Sadny dzien🌻 Idę z mm i piecholką na spacer szukać wiosny.:) Ponieważ nie palę to bardzięj tę wiosnę będę czuła. Miłego dnia.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez z kawka ale chyba lekko spóźniona;) za dużo imprez ale czas wolny niestety skończył mi się i nowy semestr na uczelni czas zacząć Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich pachnąco wreszcie marzec i coraz bliżej wiosny nie moge sie już doczekać Marjolka znalazłaś może jakieś ślady wiosny oby Ci sie udało bo u mnie jeszcze sporo śniegu Nie palę już 123 dni (+ 02g29m13s). Ilość niewypalonych papierosów: 2708. Będę żyć dłużej o 20 dni (+ 16g31m04s)! Zaoszczędzone pieniądze: 947,89 zł! minęły 4 miesiące jest super bez palenia jakże sie ciesze że mi sie udaje wytrwać ale to też Wasza zasługa...oj często Was czytam złośliwiec... dużo zdrówka i pozytywnych myśli pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Nie palę już 156 dni (+ 06g06m29s). Ilość niewypalonych papierosów: 4687. Będę żyć dłużej o 35 dni (+ 19g23m59s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 687,54 zł! powinna być jeszcze rubryka: przytyłam/łem: 14 kg!!! :O od początku niepalenia jestem na dietach: niełączenia (po raz 1) a teraz optymalnej (po raz 2), do tego codziennie orbitrek 30 min i dupa rośnie nadal :( już to niepalenie wcale mnie nie cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety wiossny nie znalazłam. :( Widziałam za to dużo ludzi ze śmierdzielami.Na szczęście mnie to już nie dotyczy.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś tu puściutko.:( Pewnie wszyscy zajęci. Miłego pachnącego wieczoru.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś Marjola często strone rozpoczynasz :D ale to jest dobry znak :D:D:D Też wiosny nie znalazłam Coś w tym roku zima nas pokochała No ja oglądam filmik a Wam miłego wieczorku życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche późno melduję się, ale lepiej późno niż wcale. Nie zapaliłam ani dzisiaj ani wczoraj. Jestem z siebie dumna. Tylko brzuch pełen i ruszać się nie chce. Wiosna za oknem juz pachnie. Jak wychodzi słneczko to chce sie żyć i odchodzi ochota na śmierdziela. Bardzo prosze o odpowedz skąd bierzecie ten chyba tzw kalkulator niepalenia > Nie palę już .... ileś dni , będę żyć dłużej ... itd. Podrawiam do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś \"świętuję\" pół roku...ale te świętuję to dobrze w cudzysłowach napisane ... bo do świętowania mi daaaleko...jestem zawalona robotą ...do tego od kilku dni szprycuję się lekami z powodu bólu głowy i zębów na przemian :(:(:(:(:( kłopoty z córką i inne..... nieee noo nastrój mam podły...... cieszę się że Was mam moi drodzy ..i wogóle płakac mi się chce heh... :(:(:(:(:(:(:( może jutro będzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania B. gratuluję:D Pół roku kawała czasu:) Głowa do góry.Wszystko musi się poukładać.Będzie dobrze.Zobaczysz😘 Link do licznika jest na stronie 853.Pozdrawiam🌻 3majcie się dziewczyny. Spokojnej nocki.😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×