Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witam raniutko i pozdrawiam . Dzisiaj pogoda do dupy - pada , ale jest ciepło. Zaczynam kolejny dzień bez papierosa. To już siódmy dzień - chociaż w piątek jednego zapaliłam.życzę miłego dzionka i bądźcie wytrwali kochani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Jest ciepło +5.Pogoda zdrowa dla cery- wilgotno. Jedrek🖐️.Gdzie ty mieszkasz.Pewnie na głębokiej pólnocy. Agnie🖐️🌻 Zapraszam na kawę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam kolejny dzien BP ja dzisiaj wstalam jak skowronek , u nas nad morzem ciepło i wiosennie az chciałoby sie uciec z pracy i isc np na rower ja poszłam za ciosem i zaczełam dietke proteinowa i takim sposobem wymyslam co zjesc zamiast ze chce sie palic zobaczymymoze zadziała :) miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paląca inaczej
nie mogę powiedzieć że jestem jeszcze paląca bo to nie prawda; ale już czwarty dzień bez papierosa. Jak bardzo sie cieszę. NIe kłuje mnie w klacie o poranku juhuuuuuuuuuu! Tabex king

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palaca inaczej tez jestem za tabexem i na tabexie chociaz nie jem go regularnie tylko jak mnie ssie :) to biore bo jakos sny mialam porabane i kiepsko spalam po nim trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak mi silnej woli wczoraj nie palilam caly dzieni weieczorem sie skusilam bo mam ciezkie dni i doszlam do wniosku ze po co wogole mam rzucac. brak mi argumentow do tego zeby nie palic bo zmarszczki i wszystko o czym tu bylo pisane nie dziala na mnie. zaczynam od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palaca inaczej tez jestem za tabexem i na tabexie chociaz nie jem go regularnie tylko jak mnie ssie :) to biore bo jakos sny mialam porabane i kiepsko spalam po nim trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodob 🌼 -to ile juz nie palisz ja odeszłam na jakś czas i powróciłam- od 16 lutego rzucam(niestety wczoraj i przedwczoraj zapaliłam) źle wpływają na mnie koleżanki które wręcz mam wrażenie że przy mnie palą więcej:( powtarzając ze po co ja rzucam, najpierw bym schudła-no szok ja rzucę palenie na wiosnę a będę juz z lepszą kondycja walczyć na lato z ewentulanymi kilogramami-póki co schudła 3 kg!!!!! dodob-🌼tą dietke co dostałam kiedyś od ciebie stosowałam-i faktycznie dobrze działałą na mnie:) wtedy z 75 na 70 zeszłam!!! ale święta i pobyt u rodziców jak i powrót do palenia zaprzepaścił wszystko TERAZ WRACAM , nie wiem czy silniejsza-ale zdecydowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważę teraz 72 kg :) ale bez tragedii!!!!- Cel: 62 i myślę ze przełamię stereotyp ze każdy tyje jak rzuca palenie:) no ale jest cholernie cięzko-to nieulega wątpliwości MIŁEGO DNIA ŻYCZĘ WSZYSTKIM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitalijka miło Cie widziec wiesz co trudno mi powiedziec ile nie pale ;) bo od miesiaca czasami popalam ale od wczoraj mocne postanowienie rzadnych petów :) ani na imprezach ani przy stresie bo fajki wcale nie pomagaja przy stresie tylko mam wrazenie ze nas nakrecaja wiec licznik wyzerowalam i zaczynam od wczoraj :) teraz chce tak naprawde nie palic a nie tylko popalac :) Vitalijka fajnie ze jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja od dzisiaj postanawiam niepalić!! więc możemy sie razem wspierać i chudnąć w trakcie tej kuracji ;P *nie bede żuła juz gum-nicoret bo strasznie sie źle po nich czułam i ćisnieni w góre i głowy bóle straszne *od 16 lutego dwie fajki wczoraj wypaliłam i w niedziele az 5-i zła jak mops byłam-ale przeszło:) ***nikt nie wie ze zaczęłam palić bo zrobiłam to hmmmm cichaczem:( sama ze sobą !!!--jak jakiś narkoman sie poczułam!! NIGDY WIĘCEJ:) nie mówię bo nie chce słuchać- anie mówiłam, nie dałaś rady- ja rzuce , teraz walcze bez gum nicorett ***zastanawiam sie na biorezonansem + body detox( z tym oczyszczaniem prze stopy) -KTOŚ PRAKTYKOWAŁ i moze sie wypowiedzieć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) fajny ten licznik: Nie palę już 0 dni (+ 17g45m20s). Ilość niewypalonych papierosów: 10. Będę żyć dłużej o 0 dni (+ 01g53m55s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3,88 zł! dla mnie argument to: - śmierdzenie (nie mam balkonu, paliłam w mieszkaniu, nie umiałam się od tego powstrzymać i WSZYSTKO mi śmierdziało; np. jak gdzieś wyjeżdżałam i wyjmowałam swoje CZYSTE rzeczy z torby, to się rozchodził taki fajowy smrodek...:( ; miałam wrażenie, że pościel mi nawet już śmierdziała; choć węch mi się bardzo pogorszył - chyba po jakimś tygodniu niepalenia wraca, prawda?); - ohydny kaszel (tj. takie odksztuszanie... bleee, ale wstyd tak przy ludziach...) - no i mam wrażenie, że zaczynam sapać (taki ciężki oddech, czy przy wysiłku fizycznym... kwas) reszta: rak płuc, itd - to wcale do mnie nie docierała nigdy;) Na razie jest ok, staram się dużo pić; zobaczymy jak będzie wieczorem (to dla mnie taka pora na palenie zawsze była...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitalijka jasne zaczynamy Agnie dobrze ze podjelas taka decyzje :) jestesmy z Toba ja pale na balkonie ale czaje sie przed dzieckiem wiec chodziłam na pietro na balkon a jak on był na gorze to ja na dole ;( porazka wstyd bo jakby moj 3 let syn zobaczyl co mamusia robi jak on gra ale wiocha szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze my wiemy ze to szkodliwe i zabójcze mi osobiście przeszkadza w rzucaniu to ze inni palą a ja nie mogę....bo nie chce ,bo chce nie palić-to tak jak byc narkomanem i patrzeć jaki inni wciągają - no można oszaleć ale ja nie zamierzam sie zamykać w domu!! wychodzę, przebywam-choc narazie robię przerwę bo muszę 2 tygodnie wytrwać!! ***chciałabym aby ustawa o zakazie palenia w miejscach publicznych weszła, było by nam łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paląca inaczej
ja też czaiłam się przed dzieckiem po balkonach, piwnicach eh.... dodob coż za dietkę stosujesz, ja się boję że wyleję się ze spodni :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak sobie radzicie z przyzwyczajeniami? ja bardzo lubiłam tak sobie siedzieć w kuchni, i palić, i rozmyślać..:) będzie mi tego brakowało... wczoraj spróbowałam posiedzieć sobie tak, ale... ze szklanką wody, którą sobie popijałam (szklanka taka gustowna;) ) - no i w sumie fajnie; chyba sobie będę, tak jak kiedyś, na papierosa, siadała \"na szklankę wody\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika33
Część wszystkim zmagającym się z śmierdzielami! Na dzień dzisiejszy u mnie wynik taki: nie pale już 16 dni (07g17m44s) wydłużyłam swoje życie o(2d 11 g 46m 58s) zaoszczędziłam 128,81zł nie wypaliłam 326 papierosów może to nie dużo,ale i tak jestem z siebie dumna. Też myślę o jakiejś diecie,żeby nie przytyć,a nawet schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paląca inaczej
Agnie ja tak sobie staram, sie myśleć, że ci co nie palą to też mogą miło posiedzieć i porozmyślać, staram się nie myśleć o papierosach jak o raju utraconym tylko o nieszczęściu jakie mnie spotkało - czyli nałóg. dodob dzięki za dietkę. Muszę spróbować bo wiem, że odstawienie papierosów powoduje spowolnienie przemiany materii i trzeba coś z tym robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnie- tez tak mam ze rozmyślam i przemyślam jak palę!! ppdejmuje decyzję :) wieć: myślę więcej pod pryznicem- jem zdrowo i zajmuje mi to więcej czasu, żeby to zrobić- ĆWICZĘ!!! to mi pomaga....teraz rozmyślam jak deprtam na steperze:) i czuje sie o niebo lepiej!!! pije duzo herbatek oczyszczających: pokrzywa/czerwona/zielona + siemie lniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich cieplutko.:) Bardzo się cieszę, że tyle osób odzywa się.:D Dziewczyny czy Wy nie przesadzacie z tą wagą:P Pozdrawiam i życzę miłego dnia. Dawno nie było: 🌻🌻Nie palimy.Pachniemy🌻🌻 Złośliwiec🖐️trzymam kciuki i czekamy na Ciebie.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie osoby stare i nowe...🌻widzę że nam się grono powiększa...:)) Długo mnie nie było,ale moje życie to jedna wielka gonitwa... Wpadłam się zameldować,ciągle pachnąca...oto mój bilansik... Nie palę już 52 dni (+ 18g33m35s). Ilość niewypalonych papierosów: 1583. Będę żyć dłużej o 12 dni (+ 02g15m11s)! Zaoszczędzone pieniądze: 569,95 zł! Jak ten czas leci,kurcze a nie dawno było 0... Pozdrawiam całe pachnące grono..🌻👄nowych jak i starych bywalców topiku..🌻 🌻NIE PALIMY🌻PACHNIEMY🌻 ps.spadam bo lecę do franzjera....:)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki33
kingusia23-dzięki! marjola53-bardzo lubię Twóje stałe motto czyli Pachniemy,nie palimy.Bardzo mnie to motywuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażka66
No niestety popalam. Niedużo 4-5 dziennie. Przedtem potrafiłam spalić nawet półtorej paczki. Remont pomalutku się kończy. Dzisiaj MM docierał gładź. Brr, okropieństwo. Kurz wciska się wszędzie, gdzie się tylko da. Jutro drugie tarcie. A ja jutro idę do szpitala robić następne kontrolne badania (od września już piąty raz). Jak posprzątam "na błysk"po remoncie to i ochota na palenie mi przejdzie. Chciałabym "przyszpanować" przed synem, że nie palę, kiedy przyjedzie na ferie świąteczne do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjolka🌼 Pozdrawiam i cała resztę;) Vitalijko to Ty?;) 3 majcie się szczurki ja mykam już spać bo jutro czeka mnie lekko stresujący dzień;) Ania B główka do góry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka mój syn ma prawie 29 lat.Nie znał mnie nie palącej. Dopiero teraz mnie poznaje i dopinguje. Twój syn będzie Ciebie dopingował. Wprawdzie przestajemy palić dla siebie, ale chyba nie do końca. Zyczę wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×