Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość MALGORA
WITAM wszystkich pachnących ,myślę że będzie to następny dzionek bez papierosa,nie myślałam że będzie tak ciężko-ale trzymam się myślę że się uda.POZDROWIONKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również melduję się w 48 dniu BP 🌻 Kawka smakuje wyśmienicie :) Chciałam się pochwalić że niepaleniem zaraziłam już drugą osobę :) Wyobrażacie sobie taki piękny świat gdzie nikt nie pali...nie smrodzi, nie kusi....hmmmm marzenia. Pozdrowionka pachnące dla całej ekipki 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowionka dla wszystkich:-) Melduję się Pachnąco.. Dziś mój 40 dzień bp Nie wypaliłam 1571 fajek Zaoszczędziłam 785 zl Wydłużyłam swoje życie o 12 dni:-) Wiecie jestem szcześliwa że nie palę...i że udaje mi się trwać... To też dzięki Wam... Ograniczyłam jedzenie i waga stoi w miejscu... Węch mam taki że wszystko mi pachnie pięknie... Trzymajcie sie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co wam powiem ? Jesteście wszyscy tutaj pięknym przykładem że palenie papierosów można rzucić , jeśli tylko mocno tego się pragnie :) Ten wpis oraz cały topik i zawarte w nim treści dedykuję mojemu ojcu który broni się rekami i nogami przed rzuceniem nałogu ... a przy okazji chciałem gorąco pozdrowić : malgora 🌻 - trzymam za ciebie kciuki :D mamuśka 44 🌻 - nie poddawaj się nałogowi ...:D KiMiNiMaTrl 🌻 - członkini klubu BP :D li_la_li 🌻 - ty nałogowcu zdrowego oddychania ;) :D oczywiscie nałóg jak najbardziej in pozytyw vitalijka 🌻 - to samo tyczy się ciebie :D na marginesie to już za 1 dzień szampan i tort :D ( tylko jaka to okazja ?) GRATULACJE ZA 247 dni madziuchna04 🌻 - wspieramy ciebie nadal :D pachnąca aga 🌻 ty bedziesz niedługo jak złoslwiec czyli weteranka topa :P magusia1980 🌻 pamiętaj BP to piękne życie :D Kalia82 🌻 jak się zdecydujesz nie palić to zapraszamy do naszego grona BP :D Vonk 🌻 ty już kupę dni nie palisz :D tak trzymaj aventuraorama 🌻 dobrze prawisz na tym topiku :D julka01 🌻 pachnąca forumowiczko ;) mewa32 🌻 to już 13 dni BP ..BRAWO :D Ania.B 🌻 414 dni to mega wynik :D GRATULUJE milka.ol 🌻 jak idzie z nałogiem ? :D kaja__ 🌻 dawno ciebie tu nie było ? :( farbowana_lisica 🌻 i ciebie też :( pozdrawiam również inne drogie panie które zasilają naszą załogę a pozwoliłem ( oczywiscie niespecjalnie ) sobie ominąć w indywidualnych pozdrowieniach ... pozdrawiam oczywiście 2 facetów : 🖐️ jędrek30 :D pamiętaj nas tu niewielu .... więc nie palimy :D 🖐️ złoslwiec :D w tym przypadku szacun za dni i za prowadzenie tego topika ...ty to coodziennie tu jesteś :D z kwiatkami i grabami :D Oby tak dalej Zyczę miłego dnia dla bywalców NIE PALIMY ....PACHNIEMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Regres nieżle mnie zaskoczyłeś, że wiesz ile dni nie palę. Tak to już dwa tygodnie. Cieszę się, bo poza tym, że dobrze się czuję, nie mam jakiegoś głodu nikotynowego, to wcale nie chce mi się jeść. Nie jem więcej niż przed rzucaniem palenia. Może nawet mniej. A tego się najbardziej bałam. Ogółnie jest dobrze. Jak się wkurw..... to głęboko oddycham, mam więcej czasu, jest ok. Narazie, a potem zobaczymy. Pozdrawiam wszystkich i trzymajmy się. Nie palę już 13 dni (+ 22g37m57s). Ilość niewypalonych papierosów: 278. Będę żyć dłużej o 2 dni (+ 03g07m27s)! Zaoszczędzone pieniądze: 125,48 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres, do Twoich wspisów jak zwykle nic dodać nic ująć... Wielki szacun!!!! No i oczywiscie ogromne dzięki za personalnie kierowany koment ;) Ciszę się że tu trafiłam, nie tylko z powodu fajek :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, bo poza tym, że dobrze się czuję, nie mam jakiegoś głodu nikotynowego, to wcale nie chce mi się jeść. " mewa bo po własnie te pierwsze 2 tygodnie ( dla niektóryc tydzień , dla innych miesiąc) jest najgorsze :O Wytrzymałaś tyle ? :D teraz już pójdzie z górki .... Vonk ----> bo na tym topiku sami fajni ludzie :D miłego weekendu 🖐️ NIE PALCIE !!!!!!!!!! no chyba że jakieś kadzidełko w pokoju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piję drinki i chce mi się palić, ale przecież ja nie palę. Regres - trzymaj kciuki Czytam A.C. staram się uważnie czytać i wiele razy powracam do przeczytanej kwestii Boże żeby to coś dało. książkę przekażę innym już się zapowiedzieli. Miłego weekendu moim przyjaciołom jak będzie czas to się odezwę, wiecie okres przed ? wszystkich świętych. buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM was po raz drugi.Wrócilam właśnie z zabiegów,przedygowałam z tą bolącom nogą pół osiedla bo mi autobusy uciekły--siły swoje oczywiście przecenilam,zła jak diabli,myślę sobie zapale tylko jednego.Siedze i dumam,zapalić nie zapalićeeeeeeeee wzglądne tylko czy ktoś się dopisał,jak się dopisał to nie zapale.Patrze a tu tyle pachnących ,aż mi się cieplutko na serdeńku zrobiło iiiiiiiii nie zapaliłam,miło że tak możecie wesprzeć człowieka.Jak tylko będzie mnie ciągneło do śmierdziucha -----odwieram laptopa i czytam o was,pomaga.NIE palimy pachniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich pachnących 🌼 milka.ol ;kwiatek] jak możesz to się odezwij 🌼 witam dzisiejszych obecnych i tez podpisuje mamuska 🌼 można tez drinkować i bez fajeczki :D malgora 🌼 nie jesteś sama masz tu nas pamiętaj :D Vonk 🌼 zapaliłaś już w kominku :D mewa 32 🌼 dwa tygodnie BP zuch dziewczynka :D jullka 01 🌼 40 dni BP jestes WIELKA gratuluje :D MALGORA 🌼 uda się :D uda trzymam kciuki :D Regres 🖐️ możesz zajarać te kadzidełko :D jedrek 30 🖐️ odpoczywaj i częściej się odzywaj :D 🌼 nie palimy pachniemy 🌼 ps. „nie myślę o księżycu bo tam nie będę” :D nie myśle o śmierdzielu bo nie zapalę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres :) bardzo mi milo ze pomyslales o mnie:):):) NIE PALIMY KOCHANI:) Powietrze jest takie rzeskie,takie swieze:):):) pozdrawiam wszystkich i przesylam duzo radosci:) Regres i spolka stronki idziemy dalej naszym bezdymnym szlakiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak na chwilkę tylko wpadłam Was pozdrowić:)Właśnie kończę pracę i w poprzednim ,palaczym, życiu właśnie stałabym na zewnątrz i kopciłaa tak mam czas się przywitać i pożegnać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja witam pachnąco dzis do pracy ide :( kawke zrobiłam tak więc zapraszam jej jak fajnie jest Was tu mieć pozdrawiam całe pachnąco grono trzymam za Nas kciuki by i ten dzień był miły i pachnący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALGORA
Witam wszystkich pachnących.Chociaż teraz nie pracuję,to wstałam i popijam kawusię,potem będzie druga,a następnie zielona herbatka według waszych zaleceń.MAMUŚKA tak się zastanawiam czy i ja bębę umiała drinkować bez papieroska,zawsze był to nieodzowny towarzysz przy wódeczce,a za tydzień mam gości aż się boję czy nie pękne.Za godzine przyjeżdża córka i wiezie mnie do fryzjera to dopiero się zdziwi że w samochodzie nie będę chciała zapalić,nic jej nie mówiłam że nie palę bo by mni wyśmiala--tyle razy jej obiecałam(ona nie pali).Buziaki będę pomału się szykować.TRZYMAJCIE się Bp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALGORA same zmiany fryzjer pachnąca Super tak trzymaj A powiem Ci ze mozna wypić drinka bez peta a ze smakuje inaczej to pewnie wiesz a wiesz ze na drugi dzień nie ma kaca Normalnie jest zupełnie inaczej jak sie pije bez peta :):) lece na autobus bo o 8mi odjedzie i do pracy nie pojade milusiego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też :dzień dobry wszystkim:)tym pracującym najbardziej,bo ja też w tym gronie:)ale reszcie również:)zamiast czasu zmarnowanego na peta mam czas na dzień dobry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jimgobirgla
Chciałbym was uświadomić, że ograniczenie palenia jest 100 razy trudniejsze od rzucenia, tak samo jak ze słodyczami i wszystkimi innymi dogodnościami. Także lepiej rzucać niż ograniczać, bo zazwyczaj u ludzi ograniczenie kończy się powrotem do punktu wyjścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALGORA :) madra decyzja ,badz tu z nami ,razem bedzie nam latwiej nauczyc sie jak zyc bp,,,,,,ciesze sie ze nie pale:) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stawiam szampana i szrlotkę PROSZĘ SOĘ CZĘŚTOWAĆ !!!! :d:d:d:d:d:d Nie palę już 250 dni (+ 08g07m36s). Ilość niewypalonych papierosów: 5006. Będę żyć dłużej o 38 dni (+ 05g54m29s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2 503,38 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitalijka -----------uklon :)niski i piekne gratulacje:):):) chetnie sie poczestuje :) 250dbp jestes cudowna :) jestes swiadectwem ze mozna nie obejzysz sie i roczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam sie przywitać Oczywiście pachnąca....dalej🌻 Nie palę już 287 dni (+ 23g35m52s). Ilość niewypalonych papierosów: 8639. Będę żyć dłużej o 65 dni (+ 23g54m28s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3 110,21 zł! to moje zmagania.... Vitalijka--------GRATULUJĘ....🌻🌻🌻🌻 życzę kolejnych takich pachnących dni... Jak zostalo ciasto to poproszę kawaleczek i herbatke... Pozdro dla wszystkich tu obecnych... Milego wieczorku... ps.ja też dopiero wrócilam z pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Dobry wieczor i ja tez wreszcie zakonczylem sobote pracujaca witam i pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Mamuska 44 no jasne ze mozna drinka BP a i smakuja o wiele lepiej dla ciebie 🌻ja rowniez popijam drinka po pracy no i w koncu dzisiaj sobota .Pachnaca aga kawa jak zwylke pyszna a dzien byl mily i pachnacy myske ze u ciebie rowniez 🌻MALGORA spokojnie dasz rade drinki o wiele lepiej smakuja bez peta pamietaj zeby za duzo nie wypic na szczegolnie teraz na poczatku bo alkohol oslabia nasza silna wole a smierdziel kusi dla ciebie 🌻jullka01 🌻farbowana lisica 🌻jimgobirgla no to na pewno prawda dlatego my tu wszyscy rzucamy palenie definitywnie zeby nie bylo niejasnosci nikt nie bawi sie w ograniczanie bo albo sie pali albo nie dla ciebie 🌻kaja ___🌻vitalijka ja rowniez ci gratuluje dla ciebie 🌻🌻🌻madziuchna 04 🌻 zlosliwiec 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
przepraszam za literowki :)Nie palę już 292 dni (+ 09g09m24s). Ilość niewypalonych papierosów: 5847. Będę żyć dłużej o 44 dni (+ 16g03m56s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2 309,81 zł! moj bilans jeszcze troche i rowniez bedzie okazja do swietowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jędrek30 ja dopiero teraz wróciłam z pracy jutro też ale cóz vitalijka szrlotka super a ten szampan taki pyszny dobrze schłodzOny a wiem czemu bo czasu na śmierdziela nie marnowałaś i dlatego tak pysznie jest Wielkie gratulacje miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×