Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witam wszystkich, stałych bywalców i nowych. Dzięki za natychmiastowe wsparcie w potrzebie. Regres, filmik pierwszy raz widziałam. Jest naprawdę nie zły, ale ja zachowuję się o wiele gorzej. Dziewczyny, wiecie jak to jest. Trzeba dbać o siebie i tyle, bez papierosa. Pozdrowienia. Nie palę już 18 dni (+ 15g55m00s). Ilość niewypalonych papierosów: 373. Będę żyć dłużej o 2 dni (+ 20g25m54s)! Zaoszczędzone pieniądze: 167,96 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pachnąco :) Nonna24 myślę że musisz to przeczekać, takie problemy możesz mieć na początku ale potem jak organizm się przyzwyczai to się wszystko powinno uregulować samo :) ale wiesz żyjąc o kawie i jabłku to też bym nie miała co siebie wydalać... aev tu jest link http://megapliki.interia.pl/pobierz-3569.html pozdrawiam wszystkich i miłego dnia życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karrolinka88
Wita!!! Ja nie pale dopiero 5 dzien mam nadzieje ze mi sie uda:) Na razie jest dobrze, mam plasterki zobacze co bedzie dalej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nonna24
Dziękuję za odpowiedzi ale naprawdę nie mam sił na to żeby rzucić to w cholere nic mnie jakoś nie przekonuję.Rzeczywiście,chyba rak płuc przekona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonna-może przyjdzie taki dzień,może sama nawet nie wiesz kiedy....Ja też tak miałam-myślałam,że nigdy nie rzucę,bo nie dam rady,bo lubię palić,itp.A tu nagle przyszedł taki dzień i proszę-dziś 24 dzień jak nie palę!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam Wszystkich obecny BP :D kaja__ 🌼 ja tez zawsze zazdrościłem nie palącym 🌼 madziuchna 🌼 wróciłaś już z tego Torunia jak wujek ok. :D Nonna 24 🌼 widzę ze jeszcze nie dojrzałaś do tego żeby rzucić ten śmierdzący nałóg widocznie jesteś jeszcze za słaba myślę ze jak nabierzesz trochę siły to wrócisz tu do nas bo nie palić to coś pięknego :D Vonk 🌼 Karrolinka 88 🌼 li_la_li 🌼 mewa32 🌼 farbowana_lisica 🌼 masz racje i zgadzam się z Tobą bo ja tez kiedyś tak samo myślałem jak Ty że nigdy nie rzucę, bo nie dam rady, bo lubię palić, kaja__ 🌼 MALGORA 🌼 🖐️ wymieniłem tylko dzisiejszych obecnych 🖐️ 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karrolinka88
no moze az 5 ale nie myslalam, ze bedzie tak latwo(na razie, mam nadzieje ze bedzie tak dalej) te plastry sa naprawde super:D Polecam . Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam sie zameldoać pachnąco oczywiscie Super ze ruch na topiku większy ale wybaczcie mi ja mam brak czasu :(:(:( wkrótce to sie zmieni to i ja bdę tu częściej Pozdrawiam całe pachnące grono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich pachnąco🌻 Złośliwiec-----dziękuję za pamięć....wróciłam z Torunia...wujek...ciężko...teraz muszę załatwić mu rehabilitację...ale bądzmy dobrej mysli...musi być dobrze....reklamówka lekarstw.... wkleję jeszcze licznik... Nie palę już 292 dni (+ 01g03m38s). Ilość niewypalonych papierosów: 8761. Będę żyć dłużej o 66 dni (+ 22g14m35s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3 154,07 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i moja opieka zapomniałam dopisać...ale wybaczcie jestem dzisiejszym dniem zmęczona...jutro rano do pracy...4:30 pobudka... a o 15ej do drugiej pracy... no i na koniec pozdrawiam serdecznie nowych i starych bywalców topiku...całe pachnące grono...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie takie znów puściutkie ;) Melduję się w 54 dniu BP 🌻 Pachnące pozdrowienia dla wszystkick!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce rzucic
czemu nie mozna cofnac stron forum ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce rzucic
o juz sie naprawilo,przepraszam za ten atak paniki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce rzucic
od trzech dni leze w lozku,mam jakies paskudne grypsko i jak sie pewnie domyslacie od 3 dni nie pale, zamiar rzucenia palenia chodzi za mna juz od jakiego czasu,przyznam sie ze cichcem od jakis paru tygodni zagladalam na to forum, teraz nadarzyla sie okazja zeby skonczyc skoro juz 3 dni minely BP, moge liczyc na wasze wsparcie ??? z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALGORA
WITAM WSZTSTKICH starych i nowych bywalców,ale się dzisiaj narobilo,o malo z tych nerw nie sięgnełam po śmierdziucha,brakowało mi Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś się forum zepsuło :( aż się wystraszyłam że strony wcieło ... wy też nie macie możliwości wybierania strony ?? na głównej stronie musiałam odszukać Nasz temat ... hmm......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska ----------> co znaczy ta minka ???? z forum już ok :) strony są i wszystko git :D miłego dnia wszystkim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też witam całe grono BP:)na chwilkę tylko wpadłam ,bo roboty masa....trzymajcie się kochani i pamiętajcie :"dziękuję,nie palę"-jak to pięknie brzmi z naszych ust:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nie wiem co się dzieje ale nie ma wcześniejszych stron. Oczywiście ja bp. choć wrócił "mój" capie jak lokomotywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jest całe forum, chyba, że ja coś źle robię. Jak wspomniałam przyjechał mój chłop i zionie jak lokomotywa. Smród jak cholera. fajki leżą i się na mnie patrzą , a kysz... Modlę się aby mnie nie pokusiło, choć wiem że ja nie palę, przecież ja nigdy nie paliłam. Będę spadać, bo jadę na groby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce rzucic=Kinja
bede juz dalej sie wypowiadac jako Kinja a wiec leci mi czwarty dzien,grypa mnie juz prawie opuscila wiec teraz czas na walke ze smierdziuchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie o ten Tabex,ponoc tylko na recepte w Polsce,ja mieszkam poza krajem i znalazlam na necie te tabletki do kupienia za 20euro paczka i bez recepty,myslicie ze to bezpiecny srodek a nie jakies chinskie g...o ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się dzieje ze stronami na Forach ? 3 tygodnie mnie nie było i misz-masz . Nie palę, ale jest momentami ciężko ! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×