Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość MALGORA
Dobry wieczorek wszystkim!!!.Dopiero co wróciłam,dzionek miałam zajęty więc o pecie nie myślałam.Byłam u fryzjera,na zakupach potem córka zabrała mnie do siebie.KAJKA-PACHNĄCA AGA ,dziękuje za dobre słówko,i ja bym chciala wytrzymać tyle bp.MAMUŚKA--TY to nie możesz spać,chyba nie popalasz w nocy?WITALIJKA-szarlotka pychotka za szampanika dziękuję bo wtedy pecika spróbuję.CHŁOPAKI wasz też pozdrawiam,,,,,,,,,,,TEŻ bym chciała przesłać wam kwiatki,ale nie wiem jak wy to robicie.JULKA,MADZIUCHA-dla was też pozdrowionka.Trzymamy się pachniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALGORA
AGUŚKU PACHNĄCA-dzięki,zaraz się będe uczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś staram sie jak mogę ale niezawsze starcza czasu na wszystko...sama wiesz jak jest...praca,praca,obowiązki..itd... Ale pisze i myślę o Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALGORA
WITAM wszystkich pachnących :) Aguśka wyszło mi,czy nie,jestem kompletna noga co do kompuyera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALGORA
OJ!!!!! wyszlo,wyszło AGUNJA JESZCZE raz dzięki moż się czegoś nauczę na stare lata,teraz będę was zamęczać kwiatkami,buźkami i łapkami,póki mi nie przejdzie że umię,{kwiatek],

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALGORA
Miał być kwiatek dla was,niedojda ze mnie,ale ryfa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALGORA
:) :) -wstawajcie szkoda dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w pochmurna niedziele,jest jakis plus bo nie palimy i nie musimy marznac i moknac,przed blokiem czy na balkonie:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie tak naprawdę to był główny powód dla którego rzuciłam palenie:)wystawanie na balkonie w największy śnieg czy deszcz.W taką pogodę,co to nawet przysłowiowego kundla się nie wyrzuca,a ja stałam! Bo przecież TRZEBA było zapalić!Jak sobie to przypomnę to mi się śmiać chce z samej siebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABSOLUTNIE NA ŻADNYM BALKONIE JUŻ NIE BĘDĘ STAŁ ;) ( w sensie nałogu ;) ) miłej niedzieli bywalcom 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety paliłam w domu , ale jakoś żyję bez tego cholernego śmierdziela. Pozdrawiam Was wszystkich niepalących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farbowana_lisica --u mnie w pracy jest taka przyslowiowa palarnia fujjjj jaka kolezanka z tamtad wraca--ja kiedys tez tak brzydko pachnialam:( mamuska44 ---ja bardzo rzadko w domu palilam choc to trwalo dlugie lata,ponad 20 lat:( Teraz czasem maz zapali w mieszkaniu ale jego nie moge namowic do nie palenia a palic musi jak mowi i na dwor nie bedzie wychodzil:( Wiec znam to ,jednak ciesze sie ze nie pale i czesto wietrze mieszkanko i jest dobrze:) NIE PALIMY🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farbowana_lisica --wyjdz na balkon ,zaczerpnij swiezego powietrza,usmiechaj sie do sasiadow.Badz szczesliwa i radosna ze nie palisz ,moze tym sposobem namowisz sasiadow do rzucenia:) Ja bylam zazdrosna jak komus udalo sie rzucic,wiec teraz jak trwam to ogromnie sie ciesze bo wiem ze ten smierdziel czycha:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w 40 dniu mojego niepalenia. Przez ten okres nie wypaliłam 1311 fajek, zaoszczędziłam 524 zł. Z tą kasą to jest tak jak mi się przypomni fajka wieczorem to buch do torebki po dychę i ją do skarbonki. Więc w świni nie ma tych 524 złotych , a szkoda. "Jeśli wierzysz, że palenie naprawdę poprawia koncentrację, to niepokój sprawi, że naprawdę nie będziesz mógł się skoncentrować. Przyczyną problemu jest zwątpienie,a nie fizyczne objawyodstawienia. PAMIĘTAJ : tylko palacze cierpią, kiedy nie palą. Niepalący nie mają z tym problemu." A.C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALGORA
WITAM WSZYTKICH w ten poniedziałkowy pochmurny dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Regres, mówiłeś, że pierwsze dwa tygodnie są najgorsze, u mnie to się chyba przedłuży, bo mam kolejny kryzys. Nie widzę sensu tego wszystkiego, tracę motywację, nic mi się nie chce. Muszę to przetrzymać i nie wiem jak to zrobić. Fajnie jest nie palić ale troszkę tęsknię, nie wiem tylko za czym. Pozdrawiam wszystkich, zazdroszczę wam. Nie palę już 16 dni (+ 15g42m21s). Ilość niewypalonych papierosów: 333. Będę żyć dłużej o 2 dni (+ 13g03m58s)! Zaoszczędzone pieniądze: 149,88 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedziałkowo :) mewa, no co Ty??? Nie możesz mówić że to nie ma sensu!!!! Ma i to 100% razy wiekszy niż palenie. Jeślli masz wątpliwości to spisz na kartce plusy palenia (potencjalne...) i minusy. Porównaj listę i bedziesz "w domu". Nie poddawaj się , nie rób nam tego!!!! Co do kryzysów kazdy je ma i to w róznych okresach, prawda jedank jest taka wraz z czasem te kryzysy są lżejsze... Nie ma tu jednak ramki typu "po dwóch tygosniach już nie chce się palić.." TRzymam za Ciebie kciuki i wierzę, ze się nie dasz, bo smierdzielowi chodzi tylko o to żebyś wróciła w jego brudne łapy!!!! A u mnie: 51 dzień BP 🌻 469,20 PLN Niewypalonych: 1020 NIE PALIMY🌻 PACHNIEMY 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewa tylko mi tutaj nie pal Vonx ma rację Ja już 40 dni a śmierdziel gdzieś tam koło mnie czycha, ale jak na razie go nie tykam i nie chcę tykać, bo ona jest jak bomba . Wypij sobie herbatę poskub słonecznik... ale tylko nie pal, szkoda dni. Trzymam za ciebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich po weekendzie :) pachnąco rzecz jasna mamuśka gratulacje za 40dni! 🌼 gonię Cię bo u mnie już 37 ;) ale się cieszę :) mewa ja dalej mam chwile zwątpienia ale trzeba być twardym, zająć się czymś innym i na spokojnie przemyśleć czy warto, bo tak ulec chwili a potem żałować.... trzymam kciuki za Ciebie :) regres dzięki za miłe słowa, dla wszystkich 🌻 i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam wam napisać że w sobotę byłam w kanjpie, już wcześniej powiedziałam znajomym że nie palę, a oni zapytali czy chciałabym pójść do miejsca gdzie się nie pali a palacze stwierdzili że będą wychodzić, tak, żeby mnie nie kusiło :) strasznie miło mnie zaskoczyli :) ale wybrałam pub gdzie wszyscy kopcą, stwierdziłam a co tam, jak walczyć to na całego. i powiem że był to super pomysł, bo jak wróciłam do domu i poczułam ten nieziemski smród.... a fuuuj! wszystko do pralki ja do wanny i byłam szczęśliwa jak nigdy że ja już tak nie śmierdzę codziennie :) ach jak to miło pachnieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za słowa otuchy. Wiem, że dołek przyjdzie przecież nie jeden raz. Trzymam się nie palę. Nie jest żle. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALGORA
MEWA---też mam doła,dni to nie licze bo bym patrzyla kiedy ten najygorszy kryzys minie,a tak to myślę że najgorsze za mną.SZkoda tych16 dni i tej pachnącej aury od CIEBIE.Nie dawaj się trzymamy kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×