Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 24latkaaaaaaaaaaaaaaaa

zapalenie POCHWY!

Polecane posty

Gość gość
Witam Was moje drogie! Jeżeli miałybyście ochotę poczytać o wszystkim co nas, kobiet dotyczy - problemach kobiecych, ciąży porodzie i naszych dzieciach zapraszam na http://dumnamama.pl Jest to portal, który współtworzony jest z Wami - kobietami abyście mogły czytać to, co Was interesuje! Serdecznie zapraszam i życzę dużo, dużo zdrówka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo zadowolona jesli chodzi o działanie żelu Hexatiab. Przyznam szczerze ze przy takich problemach ona zawsze swietnie dawał sobie rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Część mam problem, często sikam i przy tym bardzo boli mnie pochwa do toalety chodzę co 15 minut.Mam tego dosyć.POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Część od 2tygodni spędzi mnie pochwa i jak sikam do pieczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy się ostatnio bzykałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo swędzi mnie pochwa! Ale to bardzo, czuję tam ogromne swędzenie i pieczenie chyba w jednym... nie wiem czy to przez to drapanie się pojawiła czerwona plama czy też nie no ale w każdym bąć razie jest i strasznie panikuje i no nie wiem co mam robićć!! wyczytałam tutaj; http://www.ukladu-rozrodczego.objawy.net/Objawy+zapalenia+pochwy i się zgadza z moimi problemami! Muszę próć na zajęcia i muszę dziś być bo mam ważny wykład :// kurcze... potrzebuje jakiejś maści z apteki albo coś, nom. polecicie coś!!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violleta
nabawiłam się jakiejś infekcji. Myślę że bakteryjna ale nie jestem pewna.Nie mam kasy na wizytę prywatną a do lekarza w przechodni najbliższy termin za 10 dni!!! to jest chore idzie się zadrapać, nie wiem jak wytrzymam w pracy, wolnego nie mogę wziąść z reszta co powiem szefowi, że cipka mnie swędzi, spaliłabym się ze wstydu. Właśnie kupiłam iladian bo muszę się czyms ratować do czasu wizyty u gin. Dopiero wzięłam jedną tabletke, lekka poprawa jest ale może ktoś jest z Częstochowy i poleci dobrego lekarza do którego nie trzeba czekać Bóg wie ile. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
qcykowa kup sobie maść clotrimazol oraz podmywaj się tamtum rosa a na noc globulka probiotyku invag dopochwowo, mnie ten zestaw pomaga przy pierwszych oznakach infekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaRiO7777
Witam. Mam do sprzedania 2 opakowania HexaGYN duo (z kwasem hialuronowym i kwasem mlekowym. Jak by ktos byl zainteresowany , prosze o kontakt mariansz@mail.ru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z Tobą. Sama mialam problemy po dosyć długiej antybiotykoterapii. Zrobił mi sie niezły grzybek i tez jak widać probiotyki doustne jakoś kiepsko sobie poradziły. Dlatego własnie szukałam dobrego sposobu zeby poradzić sobie z taką infekcją. Tutaj doskonale sprawdził sie Hexagyn duo. To była pierwsza rzecz jesli tak mozna powiedzieć którą kupiłam w aptece i rzeczywiscie sie sprawdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcac chronic sie przed grzybica lepiej zastosowac zywe szczepy bakterii Lactobacillus, bo zywe bakterie kolonizuja pochwe i na dlugo uniemozliwiaja osiedlanie sie chorobotworczych bakterii i grzybow, wiecej o ich dzialaniu mozna poczytac tutaj: provag.info/o_produktach_prOVag/prOVag_doustnie#Dzialanie dlatego warto szukac probiotykow z duza dawka zywych szczepow bakterii, a najlepiej jeszcze zeby mialy te szczepy polskiego pochodzenia bo sa najskuteczniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podczas stosowania antybiotyku dochodziło u mnie nie tylko do wyjałowienia pochwy, miałam również ostre biegunki. Lekarz polecił mi provag, ponieważ chroni pochwę i jelita przed wyjałowieniem. Probiotyk zażywam dwie godziny po antybiotyku, przechowuje go w lodówce, bo jak już ktoś wyżej napisał, ważne jest żeby szczepy bakterii mlekowych były żywe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonnniowa
Moja koleżanka teraz też miała taki problem i jej z kolei bardzo pomogły kapsułki Hexatiab. Naprawde zadziałały szybko , w sumie w aptece pani magister powiedziała ze działaja tak jak dobry antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna223
Ile może się spóźniać okres po infekcji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy jest coś do kupienia w aptece bez recepty? Pytam, bo czuje ze coś sie u mnie zaczyna dziać, po moich kąpielach w basenie a ginekologa mam za tydzień, nie wiem czy dam radę. Bralam tylko probiotyk doustnie ... Help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest bez recepty i żel i kapsułki. Kapsułki natomiast sa ze srebrem jonowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu moje drogie nie ma na co czekac, tylko trzeba iść do lekarza. Ale wczesniej przy takiej infekcji grzybicznej warto jest posmarowac chorobowo zmienione miejsca żelem hexatiab. Moim zdaniem pomoze tez bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie numerem jeden poki co są kapsułki Hexatiab. A to dlatego ze wspomagają proces leczenia infekcji bakteryjnych, grzybiczych i wirusowych. I działaja niezwykle skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy czuję że zaczyna się coś dziać od razu podmywam się tamtum rosa, smaruje clotrimazolem a na noc aplikuje globulkę probiotyku invag. Wszystko jest bez recepty, najczęściej to wystarczy i nie muszę iść do ginekologa, ale wiadomo czasami infekcja jest tak zjadliwa że bez leków się nie obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawde różne są sposoby, ale ta jakoś do mnie nei przemawia. Ja jednak jestem za tradycyjnymi sposobami. Ale ostatnio farmaceutka poleciła mi stosowanie golubek Hexagyn duo na takie problemy i przyznam ze rzeczywiscie jest bardzo skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety to jest czesty problem. Wiem bo moja siostra też tego doświadczyła. Na szczęscie sa też i rozwiązania na tego typu dolegliwości .Te wspomniane kapsułki z jonami srebra chyba w takiej sytuacji poradzą sobie najlepiej i najskuteczniej. Doskonale goją one rany i otarcia i nawilżają.Jedne z bezpieczniejszych globulek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz7
Na zapalenie bakteryjne - antybiotyk Na grzybicze - lek przeciwgrzybiczy Na odbudowanie flory bakteryjnej - Lactovaginal, inVag (lek a nie bzdetyi!!!) Nie oglądajcie reklam, to jest stek kłamstw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mesdobili1984xfosi
czesc dziewczyny! mam problem: bowiem mam upławy tzn wydaje mi sie ze sa nieprawidłowe bo wydziwlina jest kremowa i gęsta i nie pachnie najlepiej... Zrobilam sobie cytologie i wyszla przawidłowo... Powtorzylam zeby sie upewnic i znow to samo! Mam I grupe wiec chyba nie cierpie na zaden stan zapalny... Ale ta wydzielina naprawde mnie niepokoi! pomozcie błagam! moze powinnam sie czyms smarowac lub zazywac jakies leki? Prosze o pomoc, jestem zdesperowana Jasne http://links.redurban.ca/26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny dzieki za porady bo szczerze mówiąc jednak sama zaczynałam szukać teraz bo coś mnie nieprzyjemnego dopadło intymnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że cytologia wyszła dobrze, nie znaczy to że nie możesz mieć infekcji. Zrób sobie wymaz z pochwy, zazwyczaj zmieniony zapach świadczy o jakimś patogenie, po odebraniu wyniku dowiesz się co i jak. Na co dzień do mycia stosuj płyn do higieny intymnej, a po umyciu provag żel z kwasem mlekowym, który zakwasza, co chroni przed namnażaniem patogenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to chore sposoby leczenia i jednak na pewno ja bym sie im zdecydowanie nie poddała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba własnie tak samo jak u Was Hexagyn duo bedzie zdecydowanie numerem jeden. I na to bym sama postawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi pani w aptece poleciła citrogrept jest to wyciąg z grejfruta. trzeba dodać go do wody i zrobić irygacje chodzi o to żeby zkwasić pochwe, potem użyć lactovaginal. tez sie sprawdziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już po swędzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam problem i od razu pytanie do Was, czy macie jakiś skuteczny środek na opryszczkę narządów płciowych ? czy jest coś co wyleczy nas bez konieczności pojawienia sie u lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×