Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 24latkaaaaaaaaaaaaaaaa

zapalenie POCHWY!

Polecane posty

Gość Lenka35
Od kiedy rozpoczęłam współżycie dokuczają mi nawracające podrażnienia pochwy. Częste pieczenie i ból. Pani ginekolog poleciła mi Multi-Gyn Actigel jako środek profilaktyczny. Kupiłam i doznałam natychmiastowej ulgi. Teraz mam zwyczaj stosowania żelu po każdym stosunku i zero jakiegokolwiek podrażnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatiana E
Jeśli jest to bakteryjne zakażenie to polecam Multi-Gyn Actigel. Jest preparatem naturalnym i jednocześnie bardzo skutecznym. Jestem miłośniczką naturalnych produktów. Wiem, że niektórzy myślą, że chemiczne specyfiki są skuteczniejsze. Na pewno nie w tym przypadku. Przeczytałam, że również można go stosować profilaktycznie. W tym przypadku bez obaw, że regularnie traktujecie się chemią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorzej, teraz taki okres, że jesteśmy bardziej podatne na infekcje i zapalenia. Ja od razu w takich momentach idę do lekarza, do tego zawsze stosuje probiotyki ginekologiczne takie jak Invag zeby wzmocnić florę bakteryjną i zadbać o odpowiednie ph pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcynka
Niestety miałam kiedyś taka infekcję i wiem, że to nic przyjemnego. W aptece magister poleciła mi Medivag. Najlepiej stosowac jednocześnie żel (rano) i tabletki (wieczorem). Odtwarza i stabilizuje prawidłową florę bakteryjną nabłonka pochwy, więc warto też stosować profilaktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dużo ciekawych informacji dla kobiet z zakresu zdrowia kobiet znajdziemy na tym portalu http://www.kobiecesprawy24.pl/. Na tym portalu znajdziemy tu nowinki., diety, ciąży, pielęgnacji włosów czy dolegliwości kobiecych, przygotowane przez Nasz Zespół Lekarzy i Dietetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysica_a
A Medivag lepszy będzie w kapsułkach czy w żelu? Który bardziej polecacie, bo widziałam dwa rodzaje i nie wiem, co lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, krzysica_a, dla uzyskania pełnego efektu terapeutycznego rekomenduje się jednoczesne stosowanie produktów Medivag® gel, jak już wcześniej zostało wspomniane – rano oraz Medivag® kapsułki, wieczorem, przed snem. Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji Ekspert marki Kadefarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danija

Sama stosowałam jednocześnie oba Medivag, zarówno w kapsułkach jak i w żelu. Mają kombinację składników aktywnych (kwas mlekowy, żurawina), które pozwalają kontrolować stały poziom kwasowości, co pomaga w zapobieganiu namnażaniu się patogenów.  Plus też za otoczkę. Kapsułka jest w otoczce roślinnej, nie zawiera żelatyny pochodzenia zwierzęcego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarucka

A po jakim czasie Medivag przyniesie ulgę? Lekarza mam dopiero po weekendzie, a chciałabym wspomóc się do tego czasu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola855

Witajcie 🙂 Mi gin przepisał Gynalgin przed hsg myśłałam że zwariuję po nich, dostałam wysypki na ciele dopiero po lekach zeszło.Widocznie mam uczulenie na składnik tych tabletek .W życiu nie miałam wysypki po innych lekach.Teraz używam tylko globulki  Vagical i mi pomagają 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
zarucka, to w jakim czasie Medivag® przyniesie ulgę jest kwestią indywidualną, jednak w sytuacji, kiedy konsultacja u lekarza specjalisty przewidziana jest dopiero za kilka dni, zachęcam po jego sięgnięcie. Medivag® kapsułki stosuje się przez 6 dni, jeden raz dziennie, przed snem. Dodatkowo, jeśli dokucza Ci świąd, w celu natychmiastowej ulgi, warto zastosować Prurifem® - kojący krem do stosowania w okolicach intymnych, który wykazuje natychmiastowe działanie przeciwświądowe i przeciwbólowe.
Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji 
Ekspert marki Kadefarm
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

całe szczęście nie miałam nigdy zapalenia pochwy słyszałam od siostry jakie to nie przyjemne. od tametgo czasu jak ona to przechodziła to kupiłam sobie to łazienki deskę myjącą uspa, by po skorzystaniu zawsze móc się podmyć.. Od tamtego czasu zwracam jeszcze większą uwagę na higienę intymną niż wcześniej. Nie chciałabym czuć takiego dyskomfortu jak siostra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka

Witam czy lek macmiror complex nie wpływa na skuteczność tabletek antykoncepcyjnych? Ochrona jest zachowana? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waleria

Czyli powinnaś udać się jak najszybciej do ginekologa żeby się zbadał i zapisał odpowiednie leki czy jakieś środki. NA pewno możesz zapytać o żel papilocare, on jest bardzo skutecznym sposobem na pozbycie się infekcji intymnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o suchość pochwy po zastosowanym leczeniu, polecacie coś? Słyszałam o Vagisan, zastanawiam się czy kupić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest bez recepty, więc próbuj, u mnie się bardzo dobrze sprawdził. Ja używam tego w kremie, ma wygodny aplikator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×