Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 24latkaaaaaaaaaaaaaaaa

zapalenie POCHWY!

Polecane posty

Gość gość
Rzeczywiscie on jest najlepszym rozwiązaniem bo przeciez liczy się to aby skutecznie zadziałac na dany problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny upławy to naprawdę poważna sprawa!!!! Nie leczcie się same tylko koniecznie idźcie do dobrego ginekologa , a nie tylko tego co bierze za wizytę i wypisuje tabletki. powinien zrobić wymaz szczególnie jeśli jeden zastosowany preparat nie zadziałał skutecznie. działając na chybił-trafił tylko pogarsza sprawę osłabiając cały organizm. jak juz dobierze wam odpowiedni lek to stosujcie prawidłową higienę na co dzień to prawie połowa sukcesu. mój polecił mi emulsje provag , a także kapsułki invag , aby odbudować prawidłowe środowisko w pochwie. Takie skojarzone leczenie naprawdę przynosi efekty.Najważniejsze to trafić na odpowiedniego lekarza. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czytając te historie widzę jedną podstawową rzecz -lekarze nie robią wymazów i posiewów( to kosztuje)- a my cierpimy bo faszerują nas niepotrzebnie antybiotykami i inna chemią pogarszając stan zdrowia i osłabiając cały organizm. Dziewczyny takie leczenie musi być celowane i kompleksowe.Oprócz podstawowego leku musimy odbudować naszą naturalną np kapsułkami probiotycznymi invag( są przebadane) , a do tego odpowiednia higiena, i dieta. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja meczę sie 4 lata z niustającymi zapaleniami pochwy, sromu, cewki moczowej i pęcherza. Problem zaczął sie po długotrwałej antybiotykoterapii. Trwające praktycznie bez przerwy zapalenia bakteryjne i ponoć grzybicze (choć od momentu, kiedy zaczęłam robić wymazy, grzyb nigdy nie wyszedł w badaniu- to świadczy o poziomie wiedzy "lekarzy") odebrały mi radość życia. Byłam u 3 ginekologów, kilku lekarzy rodzinnych, którzy wcisnęli we mnie ogrom globulek i antybiotyków. Koszty "leczenia" szacuję na ok. 10.000zł. Po ostatniej antybiotykoterapii, kiedy momentalnie nastąpił kolejny nawrót, powiedziałam dość. Postanowiłam zastosować zsiadłe mleko. Dodam tutaj,że wszystkie te "genialne" probiotyki nie przynosiły żadnych efektów. Mało tego, po każdej globulce probiotyku typu Lactovaginal, Iladian itd. stan zapalny momentalnie sie zaostrzał. W wymazach natomiast wychodziły pojedyncze bakterie kwasu mlekowego lub ich całkowity brak. Wzięłam ogrom probiotyków doustnych- efektów brak. Stosowałam również 4 razy szczepionke niemiecką Gynatren- bez efektów. To jest po prostu przemysł farmaceutyczny i wciskanie ludziom drogiego gxxxx. Wypróbowałam w desperacji na sobie zsiadłe mleko- dopochwowo i od pierwszego dnia zaobserwowałam momentalną poprawę. To dało mi do myślenia. Stosuję od ok. miesiąca i efekty są nieporównywalne z żadnym "probiotykiem" i tym bardziej - antybiotykiem. A lekarze............no cóż potrafią tylko rozkładać ręce. Jeśli nie umieją wyleczyć takich dolegliwości (co w XXI wieku powinno być banalnie proste), to jak mają wyleczyć np. raka? Ostamtio natrafiałm na świetne wykłady naturopaty p. Jerzego Zięby na You Tube. Polecam ludziom, którzy chorują na cokolwiek przewlekle. Życzę dużo zdrowia, bo sama wiem, jak to jest, gdy go zabraknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata2509
To jest niesamowicie uciążliwa dolegliwość, dlatego myślę, że przede wszystkim powinnyśmy rozmawiać ze sobą o tym jak zapobiegać bakteryjnemu zapaleniu pochwy - podstawowe zasady: -zminimalizuj podrażnienia pochwy – staraj się nie korzystać z jacuzzi i wanien z hydromasażem. Spłucz pozostałości mydła z zewnętrznych powierzchni narządów płciowych pod prysznicem, a następnie osusz cały obszar ręcznikiem, aby uniknąć podrażnienia. Stosuj delikatne, niepodrażniające mydło oraz bezzapachowe tampony lub podpaski; -unikaj płukania pochwy – poza zwykłą kąpielą pochwa nie wymaga żadnych dodatkowych czynności higienicznych. Nadmierne płukanie zakłóca naturalną równowagę bakteryjną w pochwie i może zwiększać ryzyko infekcji. Płukanie pochwy nie likwiduje objawów infekcji; -staraj się zabezpieczyć przed chorobami wenerycznymi – stosuj prezerwatywy lateksowe, ogranicz liczbę partnerów seksualnych lub unikaj współżycia z nowo poznanymi osobami, aby zminimalizować ryzyko zachorowania na chorobę przenoszą drogą płciową. (fragment artykułu z http://wylecz.to/pl/choroby/ginekologia/bakteryjne-zapalenie-pochwy-leczenie.html)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jeszcze coś co moim zdaniem może sie tutaj rewelacyjnie sprawdzić - to Gynauxil globulki dopochwowe. Zapytaj o nie w aptece. Globulki doskonale poradziły sie u mnie jesli chodzi wszelkie problemy związane z infekcjami dróg rodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
mnie swego czasu bardzo często łapałam infekcje, to nic przyjemnego, więc w takich sytuacjach warto mieć sprawdzone rozwiązanie, czy ten gynauxil jest dostepny bez recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre globulki, tez potwierdzam. Już nieraz pomogły mi kiedy pojawił sie u mnie problem zwiazany własnie z infekcją narządów rodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
ok czyli globulki gynauxil są skuteczne, ale czy są dostępne bez recepty bo w końcu nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie mysle ze własnie sama powinnam zakupić te globulki, bo jednak też mam bardzo podobny problem do Waszego, a nie zawsze taki typowy probiotyk daje sobie w tym wypadku radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
mnie niestety ostatnio bardzo często dopadają infekcje pochwy, więc na pewno by mi si przydało kupić te globulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One są bez recepty, myślę, że bez problemu dostaniesz je w każdej aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirafelka
Jeśli infekcje często nawracają to może warto pomyśleć o profilaktyce? W jakich sytuacjach pojawiają się u Ciebie objawy? Po basenie, po stosunku czy same z siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkat
Dziewczyny a jak takie globulki się stosuje ? Jak długo przy infekcjach trzeba je brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eepp
Globulki dopochwowe, jak nazwa wskazuje stosuje się dopochwowo ;) Nie wiem jak inne, ale gynauxil bierze się 10 dni, tyle tez globulek jest w opakowaniu. Ja aplikuję sobie na noc, bo tak wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na prawdę kwas mlekowy w globulkach bardzo dobrze łagodzi wszelkie stany zapalne, gynauxil to jeden z moich ulubionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlufka
w sumie dużym plusem jest to, że gynauxil jest dostępny bez recpety w aptece, więc można szybko sobie pomóc w przypadku nagłej infekcji, bardzo szybko pomaga i przynosi ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, takiego problemu nie wolno bagatelizować. Jesli chodzi o tego typu problemy to i jaj przyznam ze Gynauxil naprawde pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze dobrze zrobiłyście ze wybrałyscie własnie Gynauxil. To idealne rozwiązanie przy takich problemach zwiazanych z infekcjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta Siepak
Z podobnym tematem byłam u lekarza z córką, też dostałą jakieś tabletki ale bez większego rezultatu. Zmieniła płyn do higieny na https://www.multi-gyn.com.pl i w jej przypadku pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alija0
Ja dość długo zwlekałam, żeby w ogóle zacząć działać w kwestii tego typu problemów intymnych. Teraz już wiem, że to był błąd i powinnam od razu zacząć działać. Na ostatniej wizycie lekarz przepisał mi preparat Tantum Rosa https://www.apteka-melissa.pl/produkt/tantum-rosa-0532-g-10-sasz,1718.html - poczytałam trochę i widziałam, że wiele dziewczyn go używało, więc liczę na to, że w końcu pożegnam sie z tymi dolegliwościami. Kurację zaczynam dopiero od piątku, więc jeszcze nie wiem jak zareaguje mój organizm, ale podobno nie powinno być gorzej niż jest. A jeśli jest szansa, żeby było lepiej to czemu nie spróbować... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolka331
Irygacji z Multi-gyn stosuje już od dawna ze względu na częstotliwość infekcji pochwy ( mam cukrzycę) oraz stanów grzybiczych. Jestem z niego bardzo zadowolona, łatwość płukania i uczucia odświeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do lekarza jak najszybciej. Lepiej zastosować dobre leczenie od razu, bo jak infekcja sie rozwinie moze byc bardzo bolesna i trudna do wyleczenia. Osobiscie leczylam sie w http://gabinetginekologicznybialystok.pl/ - moze zajrzyj tez tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze szybko do lekarza, on pokieruje co dalej. A po drugie polecam też korzystać z http://tantumrosa.pl/tantum-rosa/ - działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie więc w wszelkiego rodzaju zapaleniach się przydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odsyłam na www.kobiecesprawy24.pl, tam znajdziecie wiele istotnych informacji dotyczących kłopotliwych dolegliwości u kobiet., może którejś z was szczególnie strona pomoże tak, jak to było w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×