Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

cha, cha, cha... czytanie Diablow w pracy moze byc niebezpieczne, bo grozi niekontrolowanymi wybuchami smiechu :D A moze by tak jakis zlot porzadny zrobic?? jak ja bym chciala z Wami wszystkimi sie spotkac... :D Air -> o to, to babskie pogaduszki na pewno moga!! o wlasnie, zakosztuj teraz prawdziwej wolnosci - rob wzystko to na co masz ochote, a czego wczesniej nie moglas!! Jak najbardziej zapraszam do stolicy :D snilam Ci sie?? hihi ale ja bym Cie mogla poglaskac :) Aardvark -> witaj pod lozkiem, siadaj i opowiadaj :) wierszyk jest superancki!! hihihi Gio -> zaden problem :) Ka -> swiertna piosenka, a skad ona jest?? Barca gra z Arsenalem Londyn Kluska -> oczywiscie, ze NIE PANIKUJESZ a jestes spokojna i opanowanam, wiec wszystko pojdzie znakomicie !! Ninka -> kiedy ja naprawde moge Ci spodenki pozyczyc :D mam dwie pary, jedne takie duzeee, ze sie nawet 9 msc brzuch zmiesci a drugie wezsze... to na jaki adres wyslac?? :) calkiem serio sie pytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze o kciuki po 14stej, bo szybciej się nie wyrobię, na szczęście nie robią z tego problemu, czy będę 14 czy 14.15 to będzie ok :) Powiem szczegółowo jak wrócę...ale chciałabym, żeby się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
TAAAAAAAAAAAAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zlot jak najbardziej, ja teraz wszędzie przyjadę, w końcu jestem wolna jak dzika świnia :D Też chcę się spotakć, bo już mnie dwa zloty ominęły, tym razem nic mi nie przeszkodzi. Kluska - 10 głębokich wdechówi JEDZIESZ!!!!!!!!! jesteś najlepsza, najmądrzejsza, the best i ta praca czeka właśnie na ciebie 🌻 Tygrysek - ale we śnie nie chciałaś głaskać :P hehe podobno we śnie wszystko na odwrót :) A ja mam ciucha od Gio i mam go dziś nawet na sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, to ostrzę szpade i jadę... :D A jakby co, powiem, że diabły mi referencje wystawią :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :classic_cool: Czy tylko ja codziennie rano nie mam sie w co ubrac? 😭 Kluska - trzymam kciuki :D Ghana - no prosze, dopiero teraz doczytalam ze my razem z grodu Kraka :D Moj dentysta ma tez takie terminy... moze chodzimy do tego samego? :D Oczywiscie jestem za zlotem :) Znikam do pracy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni- to ja nie wiedzialam! Ja chodze na zacisze, tylko ze jak zadzwonilam to okazalo sie, ze moj ulubiony dentysta z pieknymi, brazowymi oczami juz tam nie pracuje... Zapisalam sie do innego i zobacze czy jeszcze bede tam chodzic, bo te oczy to lepsze niz znieczulenie byly :) Kluska- trymam kciuki! Powodzenia! I referencje jak najbardziej! Tygyrs- ty wiesz, ze ja sie tez zasmiewam jak czytam i inni dziwnie na mnie patrza! :) JA TEZ JESTEM ZA ZLOTEM! Juz kiedys mialam sie wybrac, ale jakos nie wyszlo (chyba Wroclaw wtedy byl)! Ja nikogo nie znam \"na zywo\" i czuje sie poszkodowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nastukaliście tych wisów :) Dopiero dobrnęłam do końca, a przeciez byłam tu rano. aardvark- witaj! Swojska z ciebie kobita, wierszyk o dupie na dzień dobry i heya! Uśmiałam się do łez :) Ja dla ciebie tez mam kwiatka i zakotwicz na dobre 🌻 Kluska- wcale nie panikujesz, nie panikujesz wcale :) trzymam kciuki jakniewiemco i daj znać jak poszło. Tygrys- ty to kochana jesteś! Ale na razie poczekam z tymi spodniami, kto wie, może w lipcu zahacze o Warszawke i się spotkamy popołudniu gdzieś w stolicy? Gio- myślałam, że ty masz wieści od Borewiczów, bo ja nic nie wiem. Czy ktoś coś wie? zaraz wyśle do Borewicza smsa- niech wie, ze tęsknimy :) Przegląd bagażnika? brzmi interesująco ;) AIR- nawet nie zauważyłm, że o Danielu ciągle D. pisałam.... Tak jakoś wyszło. Ale teraz już wiesz- Daniel, Daniel :) Plany masz boskie, wolnośc dzikiej świni to fajna sprawa- co? Ghana- ja tez musze dziś do dentysty, ale idę na wkręta, bo mój Daniel ma dziś na 17.00 wizytę, a mnie od kilku dni boli szczególnie przy jedzeniu i piciu ten zab co mi go ostatnio dentystka borowała. Niech sprawdzi czy może się coś nie ukruszyło , a teraz drażni.... A i taki masaż by mi się przydał, oj przydał.... Jestem w wyśmienitym humorze, bo nabyłam drogą kupna za cenę 10 zł w nowym Lumpeksie : koszulę dżinsową marki LEVIS (!), koszulke dżinsową z krótkim rękawem, piekną tunikę , która będzie jak znalazł na ciążę! HA! tak to ja moge kase wydawać :) Zaraz puszczam praleczkę i ciuszki będą jak nowe! ZLOT, ZLOCIK! Ja jestem za, ale wiem z doświadczenia, że trudno będzie dograć terminy. ja do Warszawy mam szmat drogi, prawie 500 km w jedną stronę , musiałabym znaleźc jakiś tani hotel na nocleg. jak macie namiary na tanie noclegi to ja się piszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja też się piszę i na zlot i na tani nocleg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nocleg tez dl amnie, moze w koncu bym zobaczyla w tej stolicy cos wiecej niz dworce :) Nina- taki masaz to nie zwsze jestprzyjemnosc.. ostatnio tomnie tak ten kregoslup boil, ze jak pan mnie tylko dotknie to ja juz praie placze z bolu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana ja się generalnie interesuję, Nawiel wiem, że Barca wyeliminowała mój Milam :D A najbardziej to mi się podobało jak dwa lata temu puchar zdobyło Monaco :D Tygrys to Osiecka Diabeł i raj. Śpiewa Rodowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez jestem za zlotem w Warszawie:D ha, bylam na spotkaniu ale i na zakupach:) nie moge sie pochwalic takimi cenami jak Ninka ale torebka zamszowa za 30 zl to chyba w porzadku;)? i brazowa plocienna za 29, i dwie party dzinsow dla mojej prawie nastolatki /za tydzien 11 lat/ i dwa mlynki jeden do soli drugi do pieprzu przezroczyste za 10 zl i 5 par skarpet dla meza za 8 zl:P - w niego najwiecej zainwestowalam:) - no to napisze - zakupy robilam u Chinczykow:D no dla mnie bomba tylko problem jezykowy mielismy:P lece dalej, ale jeszcze wroce:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mam lenia wiekszego nie mega... powinnam zaglebic sie w lekture przeroznych dokumentow, ustaw etc i potem cos madrego z tego splodzic a w ogole nie moge sie za to zabrac... no ale teraz to juz chyba nie warto?? jeszcze raptem 1,5h pracy :P a jesli chodzi o dentystow, to wczoraj moja pani doktor pomogla mi telefonicznie, bolalo mnie zawsze po jedzeniu, wiec kazala soda plukac i pomoglo!! oczywiscie i tak sie do niej wybieram, ale najblizszy wolny termin ma w srode, a do tego czasu to bym z bolu zeszla... ;) w kwestii zlotu i noclegu, to prawdopodobnie w lipcu bede mogla zaproponowac mieszkanie jako noclegownie - miejsca jest dosyc dla wszystkich :) Air -> a ja mam obrazek od Gio :P Ghana -> oj ja mam tak monitor w domu i tez w tamtym roku mialam z tego powodu problemy z szyja... Ka -> bo Milan to cieniasy sa :P Barca gora!!! :D Kachni -> rano nigdy nie mam problemow w co sie ubrac, bo wszystko szykuje wieczorem, inaczej na pewno codziennie bym sie spozniala do pracy :P Kluska -> i jak poszlo?? znakomicie czy spiewajaco?? na referencja zawsze mozesz liczyc :) Ninka -> taaaak!! przybywaj, ja tak bardzo, bardzo, bardzo chce Cie w koncu poznac!! odpowiedzial Ci Borek?? wow ale super zakupy - takie sa najlepsze i najwiecej radosci sprawiaja, bo co to za sztuka wydac 100 zl w firmowym sklepie na cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa -> uuu to mega zakupy zrobilas :) a opiszesz mi ta zamszowa torebke?? bo mam na takowa ochote ale nigdzie nic ciekawego nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Tygrys :D teraz to może są cieniasy. Ale w czasach mojej młodości, gdy w Milanie grał np Van Basten, ja bym się chętnie z takimi cieniasami na kawę umówiła :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzac na to z tego punktu widzenia, musze przyznac Ci, Ka, Racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys - popieram Barca do boju!! A patrzac na wyglad to tak narodowo zawsze protugalczycy wypadaja najlepiej :) Kluska- iiii???? czekamy na sprawozdanie! To co lipiec?? Uwaga, uwaga! Zadzwonili z tej firmy co bylam juz na dwoch rozmowach i..... Zaprosili mnie na kolejny etap :) Jak ja przejde przez te wszystkie rozmowy to bede mistrzem :) Ale to dopiero za tydzien w czwartek, wiec jeszcze nie trzeba trzymac kciukow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dla mnie może być lipiec :D nie mam planów :P hehehe Napisałam smsa do Elles i Borewicza, na razie żadne nie odpowiedziało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Rozmawiałam właśnie z Borewiczem. Kazał was pozdrowić, powiedzieć, że oboje z Elles żyją i za jakiś czas się odezwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałam przed chwilką z Borewiczem. Kazał przekazac, ze zyją, pozdrawiają, ale napiszą coś sami za jakiś czas.... Mają spore zawirowanie - o ile moge tak napisac.... Borki- trzymajcie się ! I pamietaj o tym co mówiłam, że póki jeszcze się mieszcze za kierownicą to dojade wszędzie o ile będziecie czegos potrzebowac :) Pozdrawiam raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIR- ale telepatia! Razem mu linię blokowałyśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiiii byłam :) DOwiem się czegoś w piątek :) Pani dość szybko zgadła, o co mi chodzi - a mianowicie jest to stanowisko sekratarki w prokuraturze - nie jest to urzędnik, nie musi być szkolony, nie musi zdawać testów, ale nie może też awansować. Ale osoba która sprawdza się, może zostać przeniesiona do jakiegoś wydziału jako referent :) A ja mam wyższe...więc byłoby to prawdopodobne... Praca jets ponoć ciężka, bo prokurator ma dużo roboty i trzeba go odciążyć w papierzyskach. Popisać na kompie kazali, to błąd na błędzie robiłam - niestety, nerwy nie pozwalają śmigać tak jak w domu, ale powiedzieli, że wszystko w normie ;) Czekam do piąteku :) Po rozmowie poleciałam bezpośrednio do dentystki, wróciłam z poharataneym dziąsłem, dopiero teraz dziabnęłam obiad, bo przestało boleć - uf :) dziękuję za kciuki 😘 idę odpoczywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys- mieszkanie? Na nocleg? Super! To juz kilka osób chętnych na zostanie w stolicy :) Ale się będzie działo! Cała noc jest nasza! Teraz tylko trzeba jakoś zgrać terminy, ale mamy jeszcze trochę czasu. Może jakos na weekend? Mi ganz egal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się Diabły rozpędziły!!! Czytać nie nadaze, a co dobiero napisać albo co gorsza pomyśleć :) :) Air, nie wiesz, czy Borewicz odbiera pocztę ze smyka? I koniecznie jedź na konie!!!!! Tygrys, jakbyś jechała w skałeczki (między częstochowąa Krakowem) to daj koniecznie znać! przedstawię ci tośkę :) (albo przynajmniej się postaram) O twoim pytaniu pamietam ale nie mam czesu poszukać - jak ja się uczyłam wspinać to internetu jeszcze nie było ;) no i koniec czasu, na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy z Borewiczem a ja z Elleska poesemesowalam... wesolo nie jest, wiec prosze teraz pozytywne fluidy do nich slac!! 🌻 Ghana -> i najlepsi za zawsze bramkarze!! :D Przejdziesz - spoko, loko, luz i sponton (jak to w reklamie mowia ;) ) Kluska -> wow, super!! mnie sie taka praca bardzo podoba!! powiem Ci, ze z wyzszym to masz nawet szanse na specjaliste a nie tylko referendarza :) Nina -> na nocleg ale nie na spania, bo cos czuje, ze jakby co to cala nocke sie przegada ;) niestety na 100% to dopiero na poczatku wakacji bede mogla powiedziec, czy bede mogla mieszkanie zaoferowac :( musi byc weekend, bo przeciez pracujemy... Saszka -> sama dzis w necie szukalam i nic sensownego nie ma :( jesli bede kiedys jechac w Jure, na pewno dam znac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak odróżnić czy łąbądź to samiec czy samica ? Rzucić chleb - jak złapał, to samiec, jak załapała, to samica :) Dlaczego słoń ma trąbę ? Żeby się tak nagle nie zaczynał ! W gospodzie przy butelce wódki spotykają się dwaj chłopi. Jeden mówi: - Mój koń jest bardzo mądry. - Dlaczego? - pyta drugi. - Gdy gadam: \"Idziesz, czy nie?\", to on idzie albo nie. :classic_cool: - dobranoc (i padła na pyszczek ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co tam
tani hotel tzn jaka cena wchodzi w grę? może wam będę mogła pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co tam
jesli chodzi o warszawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co tam
jesli chodzi o wawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co tam
ooo, a myslałam, że mi się nie wysłało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×