Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Julka i Nina już w drode do domu!!!!!!! Hip hip hurra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam mnie przegonila... wlasnie mialam Wam zakomunikowac dobra wiadomosc :D Ninka i Julka wracaja do domu!! :D :D :D :D :D zatem to bedzie super dzien, bo juz sie wspaniale zaczal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hip hip hurra :D Ale już siedzą w samochodzie? na pewno? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - powodzenia, trzymam kciuki, dasz radę :D na pohybel testom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł już wiem, że Ninka i Julcia wracają do domu :) cudownie transparent: Witajcie w domku i pod łózkiem Diablice :D a wczorajzego dnia nie chcę wspominać coś chyba na nas padło :( a dzisiaj siedzę na kursie, gdzie mnie uczą, jak zakładać konto mailowe, załączać różne rzeczy, wysyłac kartki i ... udzielać się na forach :D zaraz mnei nauczą, jak skonfigurować outlooka :D może się czegoś dowiem :D:D:D będę wiedziała, jak się do Was odzywać :D :P ;) buziaki dla Was aaaaaaa i trzymam kciuki za testujące się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mała - hehehehe dobre, uczą cię jak się udzielać na forum? :P hihihi to jak uczyć księdza pacieża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po... oczywiscie nie wiem jak mi poszlo, czesc bezproblemowo ale konstytucja... wstyd ale tej czesci obawiam sie najbardziej... naprawde nawet w ustawach tego nie bylo, wiec musialam zgadywac... to nie fair bo reszta pisala razem, wspalnymi silami i jeszcze facet im podawal prawidlowe odpowiedzi, wiec nie ma sie co dziwic, ze zdali na 5.... mnie to na pewno nie grozi :( Mala -> a co sie Tobie wczoraj dzialo?? o to bardzo dobrze, ze naucza sie jak sie pisze na forum, w koncu bedziesz wiedziala co i jak ;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygyrys- jeszcze nie masz wyniku wiec nie panikuj, a chyba najwzniejsze to zdac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, wiesz, nie mam jak zdjęć poogląać, spokoju nie ma , a to wymaga skupienia i celebracji..... na razie leży w roboczych tekst do was, może dzisiaj skończę i wam wyślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Słońce świeci i dzisiaj już nie mam takiej sieczki w głowie jak wczoraj :P Ninka - dojechałyście już? nie mogę się doczekać poznania Julki :D pewnie ją teraz montujecie w misiowym kąciku :P Tygrysek - ale głupio, że tamci pisali razem a ty musiałaś sama. Pewnie u nich na teście było głośno i luzacko, a ty się sama musiałaś stresować. Myślę, że zdasz bez problemu, a czy ocena ma na coś wpływ, czy tylko chodzi o zaliczenie badziejstwa? Saszka - czekam na tekst :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEŚMY!!!!!!! Normalnie szał w trampkach! jak ja was kocham :) ❤️ Julka dopiero zasnęła, jest tak rozdygotana po tym szpitalu, że nie moge jej normalnie nakarmic tylko na raty je. Cykl wygląda od rana tak: 10 minut na jednym cycku-odpływa. Odkładam ja na sekundę, budzi się - 10 minut na drugim cycku i tak ponad godzinę. Ale ja ją wyprostuję :) To wszystko przez dokarmianie butlą w szpitalu. Wogóle tyle sie tam działo, wszystko wam napisze ale partiami. Uwaga- dziś rozsyłam pierwsze zdjęcia mojej najsłodszej blondyny!!! A sam poród miałam niesamowity i ...bardzo wesoły. Polożna stwierdziła, że to najfajniejszy jej poród od jakiegoś czasu- a sama polozna to dla mnie CUD kobita! gdyby nie ona....byłoby mniej wesoło po prostu ;) Kochani mam tyle energii, ze mogłabym mury przenosić! Roześlę wam w mailu moje przemyślenia, nie chce tu na diabłach tylu intymnych rzeczy pisac, bo sie zasłodzi .... Borewicz-Gio- jak ja kocham te wasze dysputy! Borek- o ! to ja z Julką na wiosnę każę się przewieźć po Wrocławiu taxą ;) Znikam- musze ogarnac dom, korzystam, że mam dłuższą przerwę. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
NINKA!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️ jak ja tęskniłam :D Koniecznie poproszę zdjęcia i opowieść na maila :) Jak się cieszę, że jesteście już w domciu :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ pedze na maila :D ucaluj Julke a Ciebie niech D. ucaluje :D Air -> no wlasnie oni pisali razem, tj wspolnymi silami, a ja musialam sama :( na szczescie liczy sie to aby zdac, chyba to mi sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie no ja jestem chyba nienormalna :P Wczoraj full deprecha, dzisiaj tak se od rana, Ninka się pojawiła, a ja nawet się moim testem przestałam przejmować. Nagle całe napięcie spadło, optymizm Niny mnie zaraził :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ściskam wszystkich, i czekam na zdjęcia !!:) Humorki dziś lepsze ? ja jeszcze może ewentualnie komuś bym wtłukła, ale jest lepiej ;) Dzięki za wspracie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A może za kilka dni ogłoszą, że Amerykanie coś rozpylili w powietrzu, albo Korea pierdalła podziemną bombkę, albo że pojawiły się plamy na księżycu i stąd działy się złe rzeczy i gówno wisiało w powietrzu i wszystko się wyjaśni, ale ja miałam wczoraj koszmarny dzień, a dzisiaj jest lepiej, więc jakieś wytłumaczenie musi być :P Kluska - 🌻 pozdrawiam Brzusia - :D ach ta niecierpliwość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł :D ale fajnie, wszyscy w domu :D Ninka cieszę się, że wszystko dobrze, czekam oczywiście na zdjęcia! Nie moge sie doczekać opowieści :):) Airka Tygrys poradzicie sobie z testami! Moja dzisiejsza ocena: 4+ :classic_cool: Wszystko fajnie, tylko spałam 2h a pytana byłam nie z tych rzeczy co się uczyłam :D ale dało radę, jeszcze pamiętałam :D No.. to chyba wychodzimy w większości na prostą :) Saszka jak noga i łapa? 🌻 Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co jeszcze, dziś w Metro czytałam, jaką nasz kraj (pomysły Pis i LPR) ma mieć politykę PROrodzinną - pan z Pis-u stwierdził, że badania (których nigdy nie było) wykazały, że przez prezerwatywy i antykoncepcję (tabletki) organizm kobiety rozregulowywuje się... No i trzeba prezerwatyw i tabletek zabronić ;) A przynajmniej ostrzegać przed szkodami, jakie mogą wyrządzać... Mają być napisy jak na papierosach i pewnie coś jeszcze wymyślą :) :D bedzie zajebiście, mówie Wam :D No.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my wtedy będziemy rodzić, rodzić, rodzić i będzie weesołoooo :) jak dzisiaj, prawda, że Ninka urodziła i jest pozytywnie? i wszystkie będziemy tak miały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam wyjaśnie, co było wczoraj przyczyną, obie kaczki miały orgazm! intelektualny:D Elles nie pisz takich tekstów co, co te pojeby wymyślają bo dostaję dygawek i już bym na wybory leciał!! Nina...no witamy, witamy :) i na opowieści czekamy:) Gio ...ja tam sie nie wydzierałem ...ino se palce na myszce poślizgałem;):D nadaremne:D a po nocach nie będę walić po windowsach:P:D Ghana...ja nie wiem ile można zarobić...bo widzisz ..tu juz same wycieczki ;) i gratisowe kursy mam do objechania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Elles - gratulations :) 4+ z materiału, z którego się nie uczyłaś to hiper wypas :D no no no super pomysły, zero prezerwatyw, zero tabsów, totalny zakaz aborcji, ciekawe kto będzie te dzieci wychowywał, chyba panowie Kaczory + wujek Roman przytulą je do serca. Saszka - tak, Nina urodziła i jest wypasik :D ale fajnie mieć wybór :P ale przecież jak uczy nasza władza \"Bóg dał dzieci da i na dzieci\", \"patki niebieskie nie sieją nie orzą a żyją\" itd, itp... :P Borek - no chyba mieli ten orgazm jednak, obyśmy skutków nie poznali :P a do Poznania też będziesz miał kursy? :D Spadam na jogę, z nową panią, mogę wrócić lekko nadwyrężona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airka, dokładnie, ciekawe kto te dzieci wychowa. Następne pijane mamusie przychodzące po dzieci do szkoły?? Oni są porąbani, przecież tam gdzie jest legalna aborcja i dba sie o wychowanie seksualne, dba sie o to, aby były warunki na dzieci, podjazdy na wózki i bezpłatne przedszkola kobiety chcą rodzić i mieć dzieci - mają i są szczęsliwe, i mamy i dzieci. A my co? My wyjeżdżamy. Coś chcą koniecznie robić w naszym rządzie, szkoda że od dupy strony. Borewicz przynajmniej ciśnienie podniosę, a że tematy ostatnio takie \"okołoporodowe\", to czemu by nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakaś nakręcona jestem, 2h snu, nawet nie - a ja ciągle na chodzie. To chyba ta jacobs z rana :D Kawy prawie wcale nie pije, tylko w awaryjnych sytuacjach... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga pierwsze fotki poszły!!! Normalnie na nic nie mam czasu, tylko dom troche ogarnęłam, a teraz czekamy aż mała się obudzi i pierwsze samodzielne kąpanko! Daniel jest wściekły, bo po tych wszystkich emocjach przyplątało się do niego jakieś przeziębienie i .... nic mi nie może pomóc! Niech się kuruje, bo inaczej wygonię go do pracy- ma tydzień urlopu, ale po co mi on w domu jak tylko zarazić małą może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczne toto :) I Ty świetnie wyglądasz ! :) Nie pisalam na maila, bo pewnie nie masz czasu za bardzo, ale muszę to powiedzieć- a nie pisałam Ci tydzień temu, że wszystko będzie cacy ? :) No :) Też czekam na szczegóły - buziaki dla rodzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff! Chwilka dla siebie. Gio, Brzusia, szam- mam problem, bo Julka ma koszmarne ataki kolki, albo raczej nadmiar gazów. Sprawa zaczęła się już w szpitalu, obawiam się, że to przez durne dokarmianie BEBIKO... Jest taka tendencja, że napycha się dziecko zastępczym mlekiem, a przeciez wiadomo, że od razu nikt nie ma super laktacji! W każdym razie walcze z nią, przez to zostałyśmy dzień dłużej, bo lekarka myślał, że coś jej dolega i kazała zrobić komplet badan. Wyszły dobrze. a mała wczoraj w szpitalu przeżyła chyba najgorszy atak, wiła się mi na ramieniu i nie pomagało zbyt wiele... Serce mi się kraja jak słyszę jej płacz....Nie placz- wrzask, a jej małe ciałko pręży się jakby za chwilę miało eksplodowac.... dziś już miała dwie akcje, ale w miare krotko. Pomaga jej masowanie brzuszka, ukladanie na ramieniu, nagrzewanie ciepłym woreczkiem wypełnionym pestkami. Teraz ją nakarmiłam i spi.... Mam nadzieję, że to się unormuje w domu.Inaczej sąsiedzi wezwą policję albo TVN bo pomyślą, ze katuję dziecko! Musimy chyba przeczekać... Lekarz zalecił kupic i podawać Lacidofil- na rozruszanie flory bakteryjnej. Jeśli macie jakieś sposoby to będę wdzięczna za info! Poza tym mała jest przesłodka! Karmię ją bez problemów, pokarm mam, muszę tylko jeszcze dopracować rytm :) Na razie ją karmię na żądanie, jest rozdygotana po szpitalu i chce ją wyciszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×