Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

A Diabły czytają i myślą "Cholera, co to za blondyny!!??" :D:D:P Idę spać, bo mnie chłop do łóżka nie wpuści :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka... ja przed ciążą miałam miseczkę D!! teraz moze mam B:( Różnica jest baaardzo widoczna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu blondyna ze mnie:D Ja tez ide spać... tzn do łózka;) Nie wiem kiedy znowu wpadnę. Jutro wieczorkiem moze. No to \"stosunkowo\" udanej nocy:p🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzywka, to się zamień :p ja mam biustonosze 70 h lub 75 g 😭 ale już niedługo - jeszcze 9 miesięcy karmienia i chirurgiczne pożegnanie z wielkim cycem :) gio, długo czytałam, ale lubię czytać! czytam wszystko... stare gazety, instrukcje, przepisy na opakowaniach, skład produktów... literaturę piekną czasem też :p aniawd, doradź!!! musimy kupić auto, które pomieści powiększoną rodzinę... rynek wtórny, minimum 6 osób, a do wydania nie więcej niż dwie dyszki... ninka, orka to JA 😭 tak bardzo chciałabym juz wyglądać jak przed rokiem... ćwiczę! A6W, dziś już po 3x10 powtórzeń, ale po czwartym dziecku brzuch nie chce wyglądać ładnie :( brzusia, jeszcze jam bliźniak i moje najstarsze dziecię :) za tydzień świętujemy, ja w sobotę, a Zosia w poniedziałek! dobra, wysyłam... bo znów mi się skasuję i będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko Bosko Czestochowsko :classic_cool: Kiedy ja to przeczytam, hęęęęę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po wielkich a ciężkich :O Zasyfiłam Wam topik i w zasadzie tyle dobrego zrobiłam...nie gniewajcie sie 🌼 Tak jak Gio napisała mocz ok czekamy co przez noc będzie i jutro- od 3 godzin nie ma temp (tfuuuuuu tfuuuuuuuuuuuuuu) Gio jesteś wielka ❤️ Podaj mi adres a wyśle Ci cokolwiek chcesz :D:P :) Wszystkie robią włosy i sie przygotowują na chrzest a ja wiecznie nieuczesana :O :D:P Zobaczymy co będzie jutro :) Witam Borewicza sławnego i Blondi 🌼 Dobranoc i spokojnej nocy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) A ja już kilka razy natknęłam się na zbijanie temperatury chłodną kąpielą, tzn. wkłada się do normalnej, czy 35 i schładza stopniowo - to nawet na takie upały dobre jest. Moja Gosia tez spocona biega i nawet już myślałam, że ma większą gorączkę, bo podgorączkowy ma już prawie permanentnie - czekam aż czwórka w końcu! się wybije ;) Hanś my dostaliśmy w spadku po chrześnicy Anioła wieelką pandę ( :o ) ;) - u niej został jeszcze taki sam wielki słoń - i właśnie wisiały pod sufitem... Borek w końcu! 🌼 całuski dla Elleski :) Blondi 🖐️ i Ty zajrzałaś w końcu :) Nina dzięki za linka, może poszukam czegoś dla siebie. Coś słyszałam o tej pani \"od teletubisiów\" - mnie osobiście trochę drażniła ta torebka teletubisiowa ;) :P ale z drugiej strony dzieciom to wszystko jedno czym się bawią - Gosia ma już sporo autek :D Gio ja myślę, że nie powinnaś sama dawać listy mailowej diabełków - a starym zwyczajem to nowi zazwyczaj rozdawali swoje ;) :P 👄 dla pozostałych niewymienionych z nicka :) Chciałabym iść do fryzjera (a idę na ten ślub w sobotę już) i ściąć trochę włosy (10-20cm ;) ) i grzywkę, zastanawiam się nad skośną tym razem. I znów zapomniałabym zapytać, bo nie jestem w temacie - o co chodzi z tym zlotem??? :D:D Zdaje się, że maile poszły sobie w .... niebyt :) Na razie próbuję jakoś zmusić skrzynkę, żeby ściągnęła to co mi jeszcze zostało na serwerach www (dobrze, że nadal mam opcję \"pozostaw kopie wiadomości na serwerze\") :D Pojechaliśmy jednak do mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Moralnosci zero, w ustach krew, swiat jest na krawedzi, a wiec bawmy sie!!\" :D taaak, znow sluchalam \"Tanca wampirow\" :D ale przyjechalam autobusem, bo znow po pracy do kina, tym razem na \"Przypadek Harolda Cricka\" :) Channah -> :D :D alez mi poprawilas humor, pies - nie, krolik - nie, rybka - nie, no to jest Boberek :D ale nie w kuli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Dziecko włączyło komputer, więc... jestem :) :P Tygrysek to z jakiegoś miuzikalu? :P Gio dobre klapki? ;) Ja kiedyś miałam adres pod nickiem, ale zaczęłam dostawać za dużo spamu. Ja na razie nie daję, bo mam problem ze skrzynką i muszę się najpierw ze starymi mailami uporać :) Air właśnie, gdzie Ty.. ? ;) (już nie wspominając o innych ;) ) Borek na klimakterium najlepsze Diabły :P -tak mi się przypomniało :D A w ogóle, jak już przy temacie maili, to strasznie mnie denerwuje jak ludzie przy przesyłaniu dalej nie kasują listy poprzednika i rozsyłają to dalej - już nie mówiąc o tym, że potem nie można się przebić do treści maila ;) Napiszę Wam coś, bo mnie korci, chociaż to głupie może ;) W sobotę zanim pojechaliśmy na grila, Anioł pojechał do mamy - heh dopiero mnie oświeciło jak już pojechał, że nie po to, by jak zwykle coś tam zrobić (chociaż to też), ale ze względu na okazję chyba :) Prawie się wrócił jeszce po coś słodkiego z lodówki (czekoladki) na pewno dla mamy. A jak wrócił, to prawie zamiast na wejściu dostałam od Gosi (od niego ;) ) takie same czekoladki.... ;) Nie wiem czemu, ale chciałam to napisać :) na razie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czołem :D Gio - ❤️ aleś ty się za mną kobietko stęskniła :D zaraz wylecę przez okno, takich skrzydeł dostałam, a od rana jeszcze koleżanka dzwoniła pogadać, więc się czuję doceniona, potrzebna i kochana :P hehehe Zabalowałam cały weekend na działce, w sobotę rodzinka zjechała na Dzień Matki, trzy matki były więc impra się rozwinęła, otworzyłam też sezon pływacki w jeziorze, woda była cudna. A wczoraj lenistwo total, z leżaka na koc, z koca na hamak, z rana tylko pojeździłam po wsi rowerem, żeby ten fatburning Tygryskowy zrobić :P a wieczorem była burza, a ja już nie miałam siły kompa odpalić, więc dlatego dopiero teraz się zjawiam :D Tygrysek - pół soboty o tobie myślałam, jak ci na tych koniach jest w taki upał, ale tak jak myślałam, byłaś zachwycona :) fajny zwyczaj z oporządzaniem konia przed i po jeździe, u mnie w stadninie też tak było, zwiększa się więź i odpowiedzialność, a poza tym to takie przyjemne :) i ten zapach siana i konia, dla mnie w stajni nigdy nie śmierdzi. Ja latem muszę mieć pomalowane paznokcie u stóp, bo inaczej stopy wyglądają tak goło :P w tym roku maluję lakierem bezbarwnym, za to mocno nabyłyszczającym, ale też się przymierzam do czerwieni, takiej strażackiej, zajebistej :) Do Wrocka jeszcze żadnych połączeń nie szukałam, ale widzę, że muszę się tym zająć, ale myślę, że do lipca coś się jeszcze może zmienić. Ninka - taaak, byłam lasencja w bikini i kapeluszu, mam taki stary słomiany, a w Reserved widziałam przecudne wielkie kapelusze, w których się wygląda jak na jachcie na francuskiej riwierze :P U nas na działce prawdziwe lachonarium jest, jak faceci przejeżdżają drogą to im tylko te ślepka chodzą, u sąsiada dwie dziewczyny, 18 i 20 lat, chudzielce takie jak na zdjęciach w gazetach, ja w moim kapeluszu :P hehehe Nie bój się obciąć wlosów, serio, przecież nawet jakby coś poszło nie tak to i tak odrosną, jak się boisz na krótko to zacznij od półdługich, takich do ramion, ale ja bym cię widziała w takiej fryzurce, która jest moim marzeniem, ale niestety do niej są potrzebne proste włosy, które się nie będą zawijały tak jak moje: z tyłu krótko, mocno pocieniowane i do przodu coraz dłuższe, na samym przodzie obcięte do linii szczęki, boskie, chociaż skoro się boisz obcinać to mógłby być za duży szok :P ale ja bym zaryzykowała. Teletubisie zawsze wydawały mi się podejrzane, zwłaszcza ten Tinky Winky :P słowo daję, nasz kraj staje się jakimś statniem kosmicznym :D Borewicz - houk :D weź się w garść wielkoludzie! no właśnie, czy ty doczytałeś, że Jaśnie Panie przyjeżdżają z wizytacją 7-8 lipca do Wrocka? Ja mam nadzieję, że się pojawicie, a ty masz być w dobrym nastroju 👄 Hanuś - misiek jest świetny, ale faktycznie trochę przestrzeni życiowej wam zabierze :) Ja to bym chciała czarnego pudla olbrzyma, bardzo mi się podobają jak nie są tak śmiesznie obcięte, a to bardzo mądre psy. Majorek, Blondi, Margot, Szam, Gruby Miś - :D No i kurczę, nie mogę zapamiętać Czerwcówek z ników :( Sylwia, Dermika, Gosikka, Brzusię pamiętam bo to pierwsza nasza Czerwówka, no i pewnie o kimś zapimniałam, przepraszam, mój adres mailowy jest pod nikiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam, ze czytalam wybiorczo... Nina- wielkie dzieki za nocleg:) ja tez sie poplakalam na tej reklamie, ale ja mam wgolole oczy w mokrym miejscu, a po takich tekstach mam ochote dzwonicdo najbliższych i mówić ze ich kocham... Gio - ja poprostu wybrałam zlot, trudno, wystawa bedzie tez za rok, a zlot juz nie... Zrobiłam test - ujemny, czyl nie jestem w ciąży... I powiem wam, że trochę mi smutno już się jakoś nastawiłam, mimo ze bardzo sie balam... ale okresu dalej nie mam - dziwne, tak to mi sie nie spoznial... A wczoraj robilam sobie kontrole nawilżenia skóry i mam strasznie suchą.... musze coś z tym zrobić przede wszystkim pić dużo wody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uchylilysmy drzwi i siedze w przeciagu - fajnie :D (i bardzo prosze nie krytykowac, ze to szkodliwe :P) Air - ech fajnie, ze masz dzialke... mnie zadna pogoda nie przeszkadza, gdy jezdze konno :) dzieki temu, ze bylismy w terenie to bylo tez sporo cienia, gdy przez las jechalismy :) aha i spotkalismy sarenke!! :D w stajni mialoby smierdziec?? bzdura!! tam pachnie konmi :D Do Wrocka masz duzo polaczen :) Ghana -> kiedys gdzies czytalam, ze czasem pierwszy test klamie... Gio -> juz o 7 rano?? ja bym sie wqrzyla, ze mnie budza :P Majorek -> z \"Tanca wampirow\", na ktorym bylam w tamtym roku ale dopiero niedawno sciagnelam plytke, wiec sobie odswiezam pamiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, wpadłam tylko na chwilę, podpisać listę obecności, na dłużej zawitam z wieczora :) wtedy poczytam, na razie tylko wpadło mi w oko coś o jakimś diabelskim chrzcie... W razie cóś, to jakieś procenty mam, prześcieradła czerwonego nie mam, ale mam taką wielką czerwoną chustę, najwyżej coś będzie wystawać ;) Wyjazd udany, przede wszystkim nacieszyłam się moim syneczkiem przez 2 dni. Nie wiem jak to możliwe, ale urósł przez te 10 dni co go nie widziałam, w świetnej formie, tylko troszkę jakby mi się zaokrąglił (apetyt mu dopisuje) i strasznie mimo różnych moskitier, offów, i innych zabezpieczeń pocięty przez komary. To chyba ma po tatusiu, bo jak jest 100 osób w pomieszczeniu i jeden komar, to na pewno jego ugryzie.. Widocznie Maks też tak ma. Popływałam w jeziorze - woda miodzio, spiekłam sobie karczek, użądliła mnie pszczoła albo inne cóś, co zostawia żądło, i stopę mam spuchniętą, było ognisko i w ogóle super. Szkoda tylko że tak krótko. Na razie spadam do obowiązków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaa, Tygrysek, jak ja Ci zazdroszczę tych koni... Kiedyś jeździłam regularnie, przez półtora roku dwa razy w tygodniu, teraz mnie nie stać. Jedne z piękniejszych wakacji - obóz jeździecki - jeździliśmy po 5-6 godzin dziennie, po polach, łąkach i lasach... eeeehhhhhh, wspomnienia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys - pewność , przynajmniej wg ulotki, ponad 99%. aaa w środę będę w warszawie, ale nie wiem czy nie tylko na spotkanie i wracam, ale jeżeli załatwię kogoś kto wyjdie z psami to może zostanę dłużej... jak tam stoisz z czasem? A jutr znowu idę na masaż kręgosłupa.. Jest lepeij, ale samochodem nie mogę jeździć bo zaraz mnie boli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana -> oj w srode moze byc kiepsko z czasem... z pracy sie nie wyrwe, a wieczorem ide do kina... ale jakby co to daj znac, jak bedziesz wolna :) Gio -> ale mnie jest dobrze jak tak wieje :D a inna sprawa, ze w przeciagu tylko ja jestem, a dziewczynom tez goraco, jakos trzeba pokoj wywietrzyc... Gosza -> za czasow poznej podstawowki/wczesnego liceum, do osrodka gdzie mielismy dzialke przyjezdzaly konie - siedzialy w stajni calutki dzien, od rana do wieczora, prowadzilam jazdy, czyscilam konie, sama jezdzilam (ech te tereny wczesnoporanne albo o zachodzie slonca...)... to bylo najwspanialsze wakacje, nigdzie wyjezdzac nie chcialam, tylko na dzialke!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygyrs- o 11 zaczynam spotkanie, mysle, ze jakies 2-3h czyli jak cos to po 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to mówią Teletubisie - hejooooo :D :classic_cool: Szykuje się na wieczorny chrzest :) Tylko o której mam być ?? i co ze sobą przynieść :D tygrysek ja kiedyś tyż na kuniach jeździłam :D ale było fajnie - na Mazurach koło Ostródy po łąkach i pagórkach :) Dziękujemy za trzymanie kciuków :) Jak mnie coś łomotneło w kolano to nogi nie moge wyprostować :O Ludzie ja sie starzeje !! :O :D:P Zmykam sie zbierać do lekarza po wyniki Zuzanki :) Miłego dnia i do wieczorku ( mam nadzieje że dziecko mi atrakcji nie przysporzy to zjawię się ) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio to nie to kolano :) Drugie i w sumie pod kolanem :) Pan Doktor dziadek mi je obejrzy :) To ja przyniose Nestle Junior z kleikiem ryżowym ;) Chyba że wolicie co innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ten sympatyczny fioletowy stworek NIE JEST dorosłym mężczyzną... tylko czymś na kształt kosmity-dzieciaczka ;) to prawie tak, jakby ktoś mojemu Wojtusiowi zarzucał homoseksualizm, bo mój synek uwielbia korale, torebki... a i spódniczkę próbował zakładać ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak myślicie czy powinnam iść do ginekologa z tym spóźniającym się okresem? dziś mija tydzień, a ostatnio miałam jak w mordę szczelił co 28 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana=> wiesz ja mam kontakt z dziewczynami które planują zajść w ciąże. I czasami jest tak, że test nie wyjdzie. Najpewniejsza jest Beta (test z krwi) Może zrób, jak nic nie wyjdzie to idź do lekarza. Dermika=> Wszystkiego Najlepszego dla malutkiej Dasi :D 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 👄 👄 👄 👄 Grzywcia=> właśnie o tą sałatkę mi chodziło. Zrobiłam ją i smakowała nam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah -> dobre :D rozeslalam juz artykul po znajomych ;) Ghana -> oj o 14 to moze byc kiepsko, chyba zeby szefowej nie bylo... dam Ci znac w srode jak wyglada sytuacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej :) Ghana=> u mnie test robiony po tygodniu nie wykrył ciąży, a była :) powtórz za kilka dni test. Gin i tak Ci nie stwierdzi jeszcze ciąży, bo jest za wczesnie. No chyba że chcesz iść do gina, żeby podał powód opóźniającej się mies., a wykluczasz ciążę. Pięknie się rano wstaje na wsi. Od razu z wyrka idę na dwór. Dzis była taaaaka boska mgła. Uwielbiam mgły :) Gruby Misiu=> masz racje z tym teletubisiem :D Już naprawdę nie wiedzą, co wymyslić :O Dermikowa Dasiu=> ślicznotko! Dla Ciebie wszystkiego najlepszego w Tym Dniu! ❤️ Gosikka=> juz sobie zapisałam ćwiczonka w ulubionych, zaraz się przyjrzę. :) To ja mogę na wieczór przynieść cos z ..babcinego ogródka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam przesłać kwiatuszki dla Dasi :) 100 lat kochanie buziaczki od Łukaszka 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 idę do domu... nic nie piszę bo mam doła i nie chcę smucić... mój brat wczoraj wyjechał i jakoś tak mi smutno :( buziaczki dla wszystkich 😘 pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Diabełki :) Ja już mentanie gotowa do dupogrzmotu (tak myślę :O :D ) , tylko jeszcze fryzjer i już. :) Majorek=> 10-20cm to jest \"trochę\" ??!! :O To u mnie pewnie ponad połowa długości. :D Co do maili - ja już się wychyliłam ;) Gio=> ja nie wiem , jakie mieliście zwyczaje (broń boże nie chcę ich zmieniać), ale rozumiem stare diabły i sie nie dziwię. Sama, zanim pojawiły się te lekkie sprzeciwy, myślałam, że to chyba za szybko🌻 A K. jest waga z księżycem w skorpionie i chiński pies :) Tygrysek=> dzięki! [kwiat} za stronkę i zaufanie. Zdjęcia piękne, ale musze na spokojnie poogladać, bo tylko przeleciałam na razie z braku czasu. :) (mam adres w ulubionych :) ) Moje ( ;) ) dziewczyny, jak chcecie poglądać piękne zakątki na świetnych zdjęciach , to mogę na maila wysłać adres - Tygrysek pozwoliła :) Air=> 😘 za pamięć :) Gosza=> No to super, że mały kwitnie :D Są jeszcze takie plasterki za insekty, przykleja się je do wózka albo ubrania. Tylko że u mnie ani w aptece, ani w hurtowniach na razie nie ma :O Może dlatego, ze są dobre...? ghana=> ja bym jeszcze poczekala. jakiś wyjazd (zmiana klimatu)albo silne przeżycia mogą przesuną o kilka dni. Chyba, że chcesz wiedzić już, to tak jak pisała któraś z dziewczyn - zrób poziom beta z krwi :) Hanuś=> ty masz właśnie fajne włosy. Cholera , proste to się prawie same kładają :O:) Dobrze, ze z Zuzią ok. :0 Dobrze zrozumiałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka=> Karolinka dalej kaszle :O Na siłę podaję jej syropki. Robi się cebulowy, może on jej pomoże. Wczoraj przez imprezę zawaliłam sprawę z cebulką :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×