Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

hmm akcja ksiazki dzieje sie w przyszlosci, podroze miedzyplanetrane to norma... ale nie ma zadnych kosmitow, chociaz sa Hydranie... Glowny bohater to psychotronik, ma Dar telekinezy... s-f kojarzy mi sie z ufoludkami, a fantasy z Wladca... juz wiem to jest po prostu b. dobra powiesc przygodowa ;) hmm a sa u Was w miescie takie male obwrzanki nawleczone na sznureczek? bo cos mi sie kojarzy, ze to jest warszawska rzecz ;) Air -> nie ma takich ciasteczek ale jakby bylo to tylko w wawie :P Ghana -> boje sie masazu kregoslupa, bo nie znam tej masazystki i nie chce zeby mi krzywde zrobila zamiast pomoc... calosciowy jest za drogi, wiec wybralam czesciowy i tak bede miec 30 minut przyjemnosci ;) takie obwarzanki sa tez tutaj ale nie tak smaczne jak krakowskie! ja tez (jak Air) najbardziej lubie te z sola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Rany, Gośka znów mnie wkurza.. znów nie zasypia i nie zasypia.... Air pewnie i są chaotyczne ;) jak się chce dużo na raz napisać, zresztą ja czasami mam problem z wysłowieniem się ;) Tygrysek :) dobrze, że z sensem ;) ;) Gruby miś \"paskudne zupy..\" ;) :D Zapytałam tak, bo bardzo podobne do siebie i wzrostowo też :) Małgosia ma już rok i 9 miesięcy, wysłałabym Ci zdjęcia, ale nie mam Twoje maila. Hmm nie sądziłam, że pół i to małego.. aż tyle może \"zdziałać\" ;) Gosikka życzę zdrówka no właśnie, o to pytałam, bo ja też dawno temu słyszałam o jakiś larwach w tych konćówkach, przez które potem się choruje i w jelitach siedzą i ciężko się tego pozbyć.. :o A widziałam raz na placu zabaw mamę, która od razu dała dziecku całego banana, a że i moją poczęstowała, więc.. cóż.. sama odgryzłam końcówkę i dopiero dawałam Małgosi. Mój jak się ogoli też wygląda jak szczawik ;) :D aha a z banana nic nie odcina i i na mnie dziwnie patrzy, gdy ja to robię .. :o Tygrysek to kup Air pączka, eklerkę, czy jeszcze coś innego pysznego od Blicklego ;) (nie wiem, jak się to pisze ;) ). Chociaż pewnie w Poznaniu też jest. Moja mama, gdy czasem (rzadko) jeździła służbowo do Warszawy, to właśnie to nam przywoziła ;) :P A co Ci tak gorąco ? :) Dziewczyny dobrze Ci napisały, a ja powiem tak: Matrix to s-f, Władca właśnie fantasy :) Małgosia lubi te nawleczone na sznureczek ,zwłaszcza nosić na szyi ;) Życzę udanego masażu. Rokita i co? przyznaj się - mam składać życzenia, czy nie? :) :P :D Sylwia tak wysyłałaś, tylko chyba nie oglądałam :o w każdym razie nie odpisałam Ci :P O fuj... pajączki, kokony.. no niee.. To tak samo jak z tymi jukami, które są zacementowane, bo się jakieś pajączki w nich rozwijają... Saszka dzięki za cynk :D Ghana ja chyba mam z tym nastrojem. Podobno to była przycztna zerwania ze mną jednego chłopaka mojego.. Jednak to jest baardzo podobno, bo powiedział mi o tym ówczesny chłopak (następnym po nim), a on lubił ubarwiać rzeczywistość - zwłaszcza, że ja czasami wracałam myślami do tego poprzedniego i on to wiedział ;) Pozdrawiam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygyrys - masaże są fajne :) można się naprawdę odprezyc, szczególnie kiedy nie \"męczą \" kręgosłupa. :) To co dwa z solą na godzinę 14 do Wrocławia dostarczyć :) A takie małe na sznurku to nie jest krakowskie,c zasam sie zdarzają, ale nasze są takie pełnowymiarowe, a ostatnio robią też takie większe \"ósemki\" Ja teraz przeczytałam powieść \"karzeł mendla\" bardzo mi sie podobala, ale zastanawiam sie na ile może się podobać i być zrozumiała dla kogoś kto się nie orientuje w zaganieniach genetyki... Air - na razie tata mnie namawia na wypad w góry w ten poniedzialek, ale cos mi kolano nawala, wiec raczej nie pojade, ale moze wtedy jak ty bedziesz... Majorek - no to rzeczywiscie nie można traktować jako wyrocznie, a zmienność nastrojów to taka przypadłość ogólnokobieca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Majorek - bardzo lubię Twoje posty, takie życie na gorąco :) fajny styl. Ghana - byłoby fajnie dostać takiego z solą :) ja wam chyba te rogale przywiozę, najwyżej podzielimy i będzie dla każdego po kawałeczku. Ja nadal nie wiem kto będzie poza: Tygrys, Ghana, Ninka, Saszka, Air... kto jeszcze, czy Elles z Borkiem się z kimś kontaktowali? bo oni wiedzą o zlocie tylko się nie określili, Mała coś mówiła, że chciałaby przyjechać, kto jeszcze? Tygrysek - z opisu wnioskuję, że czytasz science fiction. Nie musi być ufo, jeżeli jest nauka i technia to sf, jeżeli legendy, historia, maska średniowieczna lub antyczna to fantazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu cos a\'propo bananow i pajaczkow: http://wiadomosci.o2.pl/?s=257&t=378555 oki, zatem czytam s-f... ksiazka jest naprawde swietna! Ghana -> \"karzel mendla\" o genetyce? koniecznie musze przeczytac!! kto jest autorem? wiem, ze male na sznurku nie sa krakowskie, dlatego sie zastanawiam czy to nie typowe warszawskie... Majorek -> Blikle odpada, bo pociag mam z samego rana i nie zdaze kupic, a \"wczorajszymi\" czestowac nie bede, stare sa nie dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.swiatksiazki.pl/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?storeId=10001&productId=74216&langId=1&catalogId=10201 To link do ksiazki. Ta ganetyka jest wpleciona w historie opisywana w ksiazce, ale duzo jest hasel typu \" autosomalna cecha dominująca\" i takie tam genomy, powielanie DNA metodą PCR i tak dalej - dla mnie to fascynujace, troche o tym wiem i dlatego wiem co gość robi :) Może ci przywieźć książkę, w końcu ja już przeczytałam. No właśnie czy ktoś wie kto będzie ?? ja w każdym razie będę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana i o czym ten Mendel pisze? :) No więc właśnie, nie tylko moja zresztą ten były, to ten sam znak zodiaku, co ja (rak), więc z nastrojami mógłby mieć podobnie. Ja po prostu nie widziałam, dlaczego zerwał.. a oni nagle zaczęli mieć lepszy kontakt.. heh ciekawe, czy sobie o mnie opowiadali :P Air aż miło czytać i pisać - dzięki. Piękny, fachowy opis gatunków.. A właśnie! Ty pisałaś magisterkę coś z Władcy tak?? ;) W ogóle, to cieszę się, że mogę tu pisać i chce się komuś czytać i odpowiadać, bo jak na razie to spotkań towarzyskich w realu (a nawet na gadaczkach) jak na lekarstwo.. Mała W KOŃCU zasnęla 13.10 .. kiedyś jadała o tej godzinie obiad.... Teraz w piekarniku robi się dla niej mięsko i ziemniaczek.. heh nie wiem, co z tego wyjdzie i o której, bo to taki malutki piekarniczek (trochę większy od tostera) i temperatura chyba nie za wysoka.. ;) Dobrze, że poszłam tam zajrzeć, bo już się wyłączył - można go nastawić max 15 minut ;) - ale do tostów itp świetnie się nadaje :D Znów nie chce mi się nic robić.. Nie mam weny na obiad itp.. ;) heh widzę przez okno, jak trzęsie się latarnia.. ;) (od wiatru)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezła akcja z tym skorpionem.. brrr Ja już dziś zabiłam robala.. tym razem był to chyba prusak. Po nerwach z Gosią nawet mnie to nie ruszyło.. ;) Tiger no pewnie, że nie :P No i zapomniałam o zlot zapytać ;) Gdzie chcecie się spiknąć i o której? Ja nic nie wiem, zapominam o tej sprawie :P I jeszczenie gadałam nawet z Pawłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek - wrocław 7-8 lipca - zlot!! do ksiazki dalam linka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, zauważyłam linka, jak wysłałam posta ;) tak, wiem, że Wrocek, tylko tam gdzie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja Wrocław znam bardzo słabo, byłam kiedyś i wiem że szliśmy pieszo z dworca na starówkę, ale nic poza tym, najlepiej chyba na Starym Rynku się spotkać, bo tam pewnie najwięcej knajpek jest, przydałby się ktoś z Wrocka, kto by coś podpowiedział, liczę na Ninkę, albo na Borka jak się w ogóle zjawi, poza tym Ninki też dawno tu nie widziałam. U mnie jeden plus, że będę już spotkana z Tygryskiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam z Air\'ka w pociagu sie spotykam :D gdzie dokladnie to musi ktos z Wrocka powiedziec... Ghana, o ktorej TY dotrzesz na miejsce? nasz pociag przybywa o 13:36 :) Ghana -> ja tez sie znam i interesuje genetyka w lo bawilam sie nawet w badania gentyczne i krzyzowalam muszki owocowki (z i bez skrzydel) z roznymi kolorami oczu :) Byloby super jakbys ksiazke przywiozla... oddam Ci ja na postzlocie lub odesle :) Majorek -> a ja dzisiaj na obiad zrobie sobie... kasze!! mam ochote na taka najzwyklejsza w swiecie kasze, bez niczego, tylko z maslem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYgyrs- ksiazke wezme, jeszcze nie wiem o ktorej bede :) jeszcze mamy tydien :) A ja na obiad robie zapiekanke z cukinia, baklazanem, pomidorami (zwyklymi i suszonymi) i feta, moze dorzuce oliwki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorku=> dzięki za zdjęcia :0 Wyglądasz jak dziewczynka :D zwłaszcza na pierwszym zdjęciu :D A zmiana rozumiem dotyczy grzywki. I z grzywką Ci ładnie i bez też :) Gosia to śliczna dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powrót gajowego 2
hej weterani, jeszcze ktos się ostał? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Gruby Misiu=> bo to był mały-wielki banan :D:D Rokita=> masz, czy nie swoje święto/a - życzę ci wszystkieg, o czym sobie zamarzysz, a wszczególności wnucząt 🌻 Tygrysek=> ciasteczka w ksztalcie PKiNu? :D:D:D Ghana=> Airek, Tigre, ty, kto jeszcze oprocz mnie jest \"prawie 30stką\" ?:D Majorek=> szkoda, zeta mamuśka nie dala jeszcze skórki temu dziecku :O A o co chodzi z tymi jukkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Iiiiiiii..jakie wy tu rzeczy piszecie: banany, pajaki, kokony, maseczki, fantasy....normalnie mam głowe pełna informacji :) A dziewczyny dla mnie nie przywieziecie nic ? ;) Ja to najbardziej się piszę na precla z Krakowa od ghany- UWIELBIAM!!!!! Poprosze o takowego! My z Borkiem wstepnie umówiliśmy się , że podjedziemy po was na dworzec i potem Borewicz poprowadzi, gdzie możemy zostawić fury i ruszyc w Rynek :) No własnie- Mała będziesz? Jak zaczęłaś wakacje? Ja ostatnio mam tyle smieszno-strasznych przypadków w ciągu dnia, że zaczynam poważnie myślec o noszeniu w torbie notesu i zapisywania tego wszystkiego, bo non stop coś się dzieje :) W zasadzie to mam w koncu wolne , bo zamknęłam juz plan (tak, tak!!!) więc moge się słodko lenić ;) na jutro jednak zaplanowałam wizytacje u moich sióst...dzięki za rady dotyczące chrztu, potem wam powiem jak to się wszystko rozegra. Byłam dziś u taty i Tiny :) Mój pies leni sie masakrycznie, schudła, wyszarzała.....ale w tym wszystkim jest wesolutka, obszczekała mnie i to tak, że czułam się jakby mnie ochrzaniała, że ją zostawiłam....ale powiem szczerze, że nie wygląda na smutna i zabiedzoną, a my mamy ogromną ulge: nie wala się po domu tona sierści, Tina nie straszy Julki szczekaniem.... Ale tęskno mi za nia strasznie, jeżdże tam przynajmniej 1-2 razy na tydzień i wychodze z nią na spacer, bawię się z nia, szczotkuję.... Mialam wam tyle rzeczy do opowiedzenia....ale wszystko mi pouciekało.....nie ma to jak skleroza po 30-stce! Taaaaa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a czy ja mogę być na zlocie też ? Czy ktoś chce (potrzebuje) nocleg ? Mogem trzy osoby przenoclegować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zrelaksowana.... wymasowana... jest mi dobrze... :D pani masazystka zalecila klasc sie spac, wiec zaraz wyjde z Dzekim i do lozka marsz ;) jestem zafundowalam sobie masaz calosciowy relaksujacy, w koncu skoro mam znizka to po co marnowac ja na najtanszy masaz, lepiej skorzystac i wziasc ten, na ktory normalnie mnie nie stac... (no stac ale szkoda kasy :P) ech... ponad godzinke trwal masaz... i juz sie nie wypre, ze mam miesnie, zwlaszcza lydki... miesnie sa tak rozbudowane i twarde, ze ciezko bylo sie dostac \"do srodka\" i rozmasowac, te co sa napiete... ale takie miesnie to nie powod do dumy.. coz wiem, ze mam umiesnione nogi ale wole to niz patyki albo tluszcz :P Gosikka -> myslisz, ze lepszy by byly ciasteczka - syrenki?? ;) o nieee, ja nie jestem prawie 30 a po 20 :P hyhyhyhy Ninka -> bedzie i cos dla Ciebie nie martw sie ;) bedziesz mogla juz tak wczesnie byc we Wrocku? super!! notes - obowiazkowo!! a potem zrobimy z tego ksiazke :D Szafirek -> mozesz byc?? mozesz?? alez cudowne!!!! badz!! koniecznie!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Drugi sie w nocy wybrał na wycieczkę i jeszcze nie wrócił.... Tata zjeździł dzisia ok 100 km po okolicznych lasach, leśniczych, przysiółkach znajomych i nieznajomych... Elles, rozpaczliwie próbuje sięzalogować na Dogo, nie pamiętam haseł, a co gorsze nie wiem - chyba było zakładane konto na o2 bo wp nie chciało łapać - może będzie u ciebie gdzieśw mailach - to był początek (ok. 8) stycznia... nic mi nie chwyta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie próbuję po kolei...w końcu mam swoje lata ;) 24.06- Jana i Danuty. I nie jestem janka :D Dziękuję za życzenia [zwłaszcza te \"wnukowe\" :D] Jak bym ja jechała do wrocka to bym wam KRUPNIOKI przywiozła ;) A moje dziecko ma 31 :p A mnie się ten masaż dzis przyśni, a wczoraj śniła mi się Lea.Piękna św.pamieci leonbergerka mojej przyjaciółki. Też bym wolała umięśnione niż tłuszcz :o ale jak się nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma ;) A z fantasy najbardziej zapamiętałam \"Diunę\" i Świat dysku\".Przy tym drugim przy okazji wyhahałam się jak przy Chmielewskej . Uświadomiłam sobie,że jeśli nie mozecie przybyć na pre-zlot w tym tygodniu to każdy inny to będzie chyba post-zlot? Wszystkie diabołki z weteranem gajowym włącznie po macierzyńsku uściskuję ;)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) mięsko się skurczyło.. i takiego sucharka zjadłam sama. Niunia dostała ziemniaczki, też średnio smaczne ;) musiałam obrać z przypieczonej skórki (nawet tam gdzie jej przy wkładaniu do piekarnika nie było) .. :) Spała ponad dwie godziny - rekord. Tygrysek też myślałam o kaszy dla Gosi ;) pewnie jutro jej zrobię, bo mi się warzywa pokończyły.. ;) Ghana pyszny obiadek ;) Sylwia dzięki :) Gosikka mało tego, oglądałam \"Świat Elmo\" (ten od Sezamkowej ulicy) o bananach i tam wszystkie dzieci tak jadły (znaczy końcówki, a nie ze skórką.. ;) ) A juki te hodowane w mieszkaniach, co ma pień pień ucięty i posmarowany czymś (nie wiem czy cementem.. czy co ja tam napisałam) i słyszałam, że to przez to, że tam się pajączki gnieżdzą itp - to tak a propo bananów ;) (chyba zagmatwałam :P ) Nina mam nadzieję, że sobie przypomnisz ;) :P wizytacja u sióstr - powodzenia :) Szafirek pewnie, że możesz :P Tygrysek jak czytałam o masażu, to miałam lekkie ciarki z tyłu główy - taki jakby włosów podnoszenie (pozytywne oczywiście), które bardzo lubię ;) Saszka mam nadzieję, że się znajdzie 🌼 Rokita 👄 wszystkiego najlepsiejszego ;) mało pracy, dużo kasy, ukochanego Ukochanego :) radości z dzieci i.. życzyłabym Ci wnucząt, ale równoczesnie Twoim dzieciom dziecka.. hehe a nie wiem, czy one już chcą :P (wiesz.. ja patrzę z drugiej strony :) ). I czasu dla nas i na zloty :D 🌼 Ja też czytałam \"Świat dysku\" :) tzn. nie cały cykl, tylko książkę o tym tytule (a może to był sam \"Dysk\" .. ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze.. przegapiłam Audiencję Generalną (w Watykanie), na której była moja mama... :o nigdzie nie mogę znaleźć powtórki..... 😭 Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak rewelacyjnie sie spi gdy jest chlodniej... tylko gorzej ze wstawaniem... do tego glowa mnie boli okrutnie... Majorek -> oj byly wczoraj takie przyjemne ciarki, byly :) Rokita -> a co to sa krupnioki?? zalatw je na postzlot ;) czy ja juz zyczenia Ci skladalam? ja nie to spoznione ale szczere i z glebi serca: spelnienia marzen i wszystkiego NAJ!! tak, \"Swiat dysku\" jest rownie smieszny co Chmielewska :) a Diuna jakos mnie nie wciagnela i skonczylam na pierwszym tomie... Saszka -> mam nadzieje, ze Drugi sie znajdzie... moze polecial za jakas suczka i sam wroci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) Też mi się dobrze spało, ale mam poroblemy z budzeniem, brakuje mi takiego leżenia w półśnie :) Tygrysek - krupnioki Rokity to u mnie kaszanka, nie wiem jak to się zwie w innych częściach Polski, ale chyba też kaszanka. Oj ja też lubię masaż, uczucie podobne do Majorka - na karku :P Majorek - na pewno Mama będzie miała zdjęcia z audiencji. Cos Ci nie idzie ostatnio to gotowanie :P Ninka - no jak fajnie, że się pojawiłaś :D ciekawa jestem jak rozwiązałaś problem chrzcin i sióstr. Fajnie, że się z Borewiczem skontaktowaliście, znaczy się Danonki będą oba? :) Saszka - jak Drugi? mam nadzieję że sie szybko znajdzie Rokita -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka - trzymam kciuki, mi kiedyś uciekła Szelma, jeszcze jak była mała i znalazła się po 24 h, za to później już się strasznie pilnowała!! Zdechła dziś w noc kotka mojej siostry... wczoraj jak wróciła po pracy to zauważyła, że coś jest nie tak, kot się niemoże podnieść, do 1 w nocy siedzieli u weterynarza i na żadne leki nie reagowała, a o 4 już było po wszystkim... Siostra załamana, bo przecież koty były z nią w czasie największych \"rewolucji\" w jej życiu... zobaczymy jak teraz będzie się zachowywać ta druga kotka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaklepalam urlop, a jutro idziemy z Przyjaciolka zaklepac wycieczke :) Druga polowa wrzesnia Tunezja + Libia (ewentualnie Tunezja + Algieria) :D Air -> kaszanka????? takie mieso? tzn rodzaj kielbasy?? ale czemu Rokita takim czyms niedobym chce nas czestowac?? :P Ghana -> przykro mi... to bardzo smutne gdy odchodzi taki wspanialy przyjaciel... ❤️ dobrze, ze Twoja siostra ma jeszcze jedna kotke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×