Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

sie Rokita rozpycha :D SZAM.... przytulam, przytulam i jeszcze raz z pewną taką nieśmiałością przytulam.... kochana ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrzeeeeeee juz sie zatygryskowuje.... (hmm to mi od razu odrobine poprawilo humor....) jeszcze siedze w pracy i realizuje zachcianki Pana Prezesa... tzn produkuje dla niego tabelki.... Szam -> ❤️ baaardzo bym chciala pojsc z Toba i Tymkiem oraz Maja na spacer... baaardzooo ❤️ dziekuje za Twoje \"trzezwe spojrzenie\"... nie potrzeba mi \"slodzenia\", oj nie... Tobie wierze, Tobie tak :) Saszka -> to juz nawet napic sie nie moge????? w sumie masz racje, pomyslalam, ze kupie wino, ale potem przeliczylam co mam w portfelu i mi wyszlo, ze jedynie jakas \"arizone\" bym mogla nabyc...a za to chyba podziekuje... patrze na zdjecia, patrze ale z przykrtoscia stwierdzam, ze pomimo ich piekna nie pomagaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tajger - ❤️ Kochana, nie masz za co przepraszać mnie, przyjmuję Cię ze wszystkimi dołami i radościami 👄 Szam tak pięknie napisała i Ona wie w 100% co mówi, więc już nic nie dodaję tylko cieszę się, że \"Tygrysek\" wrócił. Jak się znowu spotkamy to Ci obiecuję, że się upijemy :) Szam - ❤️🌻 :D super, że wróciłaś do nas ❤️ życzę szybkiego powrotu do sił i cierpliwie czekam na zdjęcia najmłodszej Diabliczki :D Saszka - ja tak właśnie myślałam o Tobie jak się dowiedziałam o tym wypadku, bo to Twoja branża jest... Byłam w kinie na \"Volkodav ostatni z rodu Szarych Psów\", rosyjski film, na bardzo wysokim poziomie, byłam w szoku, przepiękne zdjęcia, krajobrazy, muzyka, bardzo mi się podobało. Mamie kupiłam prezent na imieniny, szarpnęłam się na Vichy, ale wiem, że sama sobie nie kupi, a się bardzo ucieszy :) Kolega mnie zaprasza na swój ślub, żeni się ze swoją wykładowczynią ze studiów :P hehehehe niezła historia, ale niestety ślub na Mazurach, nikt ze znajomych się nie wybiera, więc się ograniczę do wysłania telegramu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, to ja Wasz bardzo rzadki gosc :) Wpadlam na moment, przede wszystkim pogratulowac Szamci ❤️ Szybkiego powrotu do pelni sil i niech mlode Diablatko dobrze Ci sie chowa! :) A takze usciskac Tygryska - kochana, chyba wszystko zostalo juz powiedziane, niemniej jednak powtorze - jestes wspaniala osobka! Czasami w zyciu roznie nam sie uklada i szczescie kaze nam dlugo na siebie czekac... ale niewatpliwie predzej czy pozniej je odnajdziesz albo po prostu spadnie na Ciebie ni stad ni zowad :) ❤️ Gio - a gdzie ty sie podziewasz? :) Coz, pozdrawiam wszystkich tych, ktorzy mnie pamietaja! I wszystkich innych :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysówko ! :) Jak ja bym Ci wyjechała z gamą rozterek, problemów i dylematów w moim 12letnim związku, to byś na pupce przysiadła ;) tak piszę, żebys pamiętała, że gras is olłejs griner on di ader sajd ;) ściskam mocno :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku- mail poszedł ;) Też chce cię jako Tygryska, bo ty Tygrysek jestes i basta :)! I żadne mi tu durnowate chłopy nie będa zaniżać twojej samooceny!!! Wrrrr!! I kto to pisze? Nina, która ostatnio ma permanentnie zaniżoną samoocenę ;) Ale powiem na uszko, że tylko na własne życzenie :) saszka, rokitka- zdjęcia są PRZECUDNE! Takich śliwek dziś szukałam na straganach i nie było :( czy tylko ja mam wrażenie, że ceny na warzywa i owoce powariowały??!!! U mnie najzwyklejsze , polskie jabłka kosztuja 5 zł! Pomidory 4 zł. Śliwki od 5,50. Ja ciągle zostawiam jakieś chore kwoty pieniędzy na straganach, ale z zieleniny nie zrezygnuje i basta! Chyba musze zagospodarować mój ogródek, posadzić krzewy malin, porzeczek, zasadzić drzewka owocowe.... Szamanka!!!! Jak Majunia? Prosze o zdjęcia, plisssss!!!! Jak wam jest? Jak zdrówko? Jak czytałam o tym mistycyźmie to....poryczalam się.... Czy ja ostatnio za dużo nie płaczę?! Mój dół jest sobie nadal....nie widze rozwiązan w wielu sprawach.... AIr, Tygrys- ale bym się z wami upiła!!! Uła!!!! Potrzebuje BABSKIEGO towarzystwa! Poutyskiwania na facetów, pochlipania w rękaw, śmiechawko-głupawki do rana..... :) Kiedy następny zlot? Tylko nie u mnie, bo u mnie jest D.! I nie da nam pogadać ;) Ghanę też upijemy, bo ostatnio nawet wina nie piła, i jej kieliszek...obaliłam ja i AIR, bo chamsko nie dolałam Tygrysowi co za wolno pił :) Jaki z tego wniosek? Trzeba pić szybko i dużo! Ale mnie naszła ochota na coś czego nie moge, póki karmię: gin z tonikiem i cytryną :) Mam taki ukochany, który nie wali jodłą ;) Poczekam jeszcze troszkę, bo planuje niedługo odstawiać Julencję od cyca i wtedy....uła! Mili Państwo! AIR- D. dostał \"dzieci Hurina\" i czyta zawzięcie. On uwielbia Tolkiena Ghana- jeszcze mam pół kulki do kąpieli :) I nie pisze tak o tym w samych \"ochach i achach\" by wysępic kolejna dostawę, po prostu się delektuję i zachwycam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku=> znamy się krótko, i napiszę ci tylko tyle - Warto czekać na miłość,to nie jest czas zmarnowany. Stajesz się wartościowszym człowiekiem kiedy potrafisz cieszyć się wszystkim najpierw sama. Potem we dwójkę to smakuje inaczej. :)😘 Pyszczek do góry! A palanta możesz spotakać zawsze ;):D Na to nie ma lekarstwa. Szam=> Gratuluję! 🌻 Ucaluj Majeczkę w piętkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ja się właśnie ubzdryngoliłam winkiem :) hehehehe ale mi dobrze, a to wszystko z tęsknoty...zawsze jest jakieś \"ale\", ale mimo to jest dobrze, żyjemy w najlepszym ze światów, podobno :D hahahaha to ja już lepiej spadam bo zaczynam jakoś dziwnie pisać 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odgruzowałam pocztę :) Cynamonku=> Śliczna sypialnia - ja tam psychodeli nie widzę :D Dzięki za pamięć 😘 Rokitka=> :)🖐️ ma się tą dedukcję ;) a dary sadu super i wyglądają tak apetycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys - kochana ❤️ resztę powiedzieli inni (a szczególnie Szam - co za mądra kobitka :D) od siebie mogę Ci powiedzieć, że na swojego Anioła czekałam 30 lat i mam nadzieję, że to Ten... reszcie mówię - cześć 🖐️ wróciłam z Kołobrzegu było cudnie ja opalona w kratkę schodzi mi skóra :( buziaki Ninuś - cudne zdjęcia - dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYGRYSKU 👄 👄 👄 Mała a ja wyjezdzam w piątek do Kołobrzegu :D nie obiło Ci sie o uszy czy jakies fajne imprezki sie beda tam odbywać ?? Miłej nocki diabełki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi sie nie obiło ale jak chcesz, to moge poprosić Szwagra, by na to pouważał On i moja Siostra tam są do przyszłego poniedziałku :D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogród Rokity jest taki właśnie jak na zdjęciach...magiczny... duże drzewa - czereśnie, jabłonie, śliwy, świerk pachnący i jeszcze takie inne pachnące z igłami, trawa i trochę kwiatów, ognisko można zapalić, i pograbić można, tęcze tam zaglądają (wczoraj była tęcza przy czerwonym zachodzie słońca) - spokój, cichutko, ptaki ... i piwo dają :P i kiełbaski - znowu się wproszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i właśnie o to mi chodziło :) że rokici ogród ma atmosferę, jak działka mojej mamy, do której tęsknie... sama nie wiem, bardziej do działki... czy mamy? chcecie zdjęcia? nie? to wklejam :p http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6cbe7c94 b583ea89.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/112ee6cb df1c832b.html macieńki ze swoją dziewczyną http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2a3e6e49 2f07e177.html jesli się nie mylę w podpisach, to na huśtawce http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/93debc43 4412465a.html wojtuś śpiący w foteliku maciusia, ale przecie wagowo w sam raz... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/28e8a55a 02bbaa20.html i tu dziewczynki dumne z nowego autka :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro ma byc Tygrysek to bedzie Tygrysek ale nadal ze smutna mina i ogonem wlokacym sie smetnie po ziemi... mam mocno zgryzliwy, zlosliwy nastroj i w myslach ironicznie komentuje wszystkich naokolo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) Misiu - zdjęcia są \"Not found\" :( Saszka - dokładnie tak ten ogród wygląda jak piszesz, tajemniczy ogród :D Tygrysku - uważaj żeby Ci nikt ogonka nie przyciął drzwiami 👄 Mała - udała Ci się pogoda nad morzem :D Ale mi się nic nie chceeeeeee, chciałam jechać na wycieczkę rowerową, ale pada, nie ciągle, ale jakoś nie mam ochoty zmoknąć i się upaćkać błotem, w ogóle na nic nie mam ochoty. Chyba cały dzień prześpię, w końcu od czegoś są te urlopy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, zyję, jeszcze nie na urlopie, mam straszny zaryp w pracy i nie mam czasu na kafe- skandal!!! Trzymajcie kciuki dzis o 15 - mam rezonans kregoslupa, od tego zalezy czy pojade na urlop... Tygrys - dzieki za info i srawdzanie czy zyje ;) Saszka - jak cos to bede sie odzywac :) musze przeczytac co mi przeslalas, a nie mam czzasu - w nocy w domu. Nie mam czasu czytac, ale ściskam wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hello :D Obejrzałam właśnie \"Amores perros\", się poryczałam i mam nastrój mało rozrywkowy :) Ghana - trzymam kciuki :D Misiek - ale słodkie bobaski :) większe bobaski też fajowe, szczególnie to zdjątko, gdzie dziecię w wózku i nóżki zwisają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do wyboru: albo teraz jechac na maszaż odchudzający, wrócić o 10 i odgrzac obiad, albo zjeść terazi odpuścić masaż - poradźcie ? jak będzie zdrowiej? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka- odpuść i masaż i obiad! przyjedź na ognisko :D Dzięki za dobre słowa o naszym azylu:) cosik zmęczona jestem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek- para na dywanie rządzi! :D Air- jak nastrój? a jak się ma Tygrysek?-głaszczę pod włos ;) Ninka- zalatana kobieto, zwolnij.Dychnij trochę , pojedz selera ;) Też mi się marzą takie kilkudniowe babskie wakacje- dokładnie jak napisalaś!a gin+tonik+marini extra dry+angostura+lód i oliwki- to także mój ulubiony napój ;) Mała- jak Kołobrzeg? rzuć fotką. I Cynamonka ładnie proszę o psychodeliczne mieszkanie ;)Uwielbiam zielony. Wszystkim macham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszka- a ja bym pojechała na masaż i po powrocie nie odgrzewała obiadu ;) rokitko- zwalniam, zwalniam. dziś miałam fajny, ale strasznie pracowity dzień. Poważne negocjacje we Wrocławiu, kierownik na karku i .....moja satysfakcja, bo spełniły się moje przewidywania co do kontraktu ;) Byłam niezłomna, nie dałam sie zastraszyć, ubłagać, przekonac i .... mam czyste sumienie :) A kierownik został przepuszczony przez młynek mojego klienta i ...delikatnie mówiąc...został WYPLUTY ;) Nina górą! kasa za zeszły miesiąc będzie dobra, nareszcie mogę odetchnąc na jeden miesiąc ;) Za 3 tygodnie chrzcimy Julencję- ale bedzie wesoło w kościele! Ona tam była tylko raz ;) Tygrysku...ty wiesz CO :) AIR- wiesz co, narobiłas mi takiego smaka na ten gin z tonikiem, że MUSZE to wypić !!! Nie wiem jak, nie wiem kiedy ale MUSZĘ! Rokita- skoro i ty lubisz to ja proponuję babski zlot :) Bedę miała 2w1 : babskie spotkanie i gin :) I rozmowy z wami do rana :) Może się nie wycisze i nie wsłucham w siebie...ale....zaryzykuję :) gruby miś- jakie cudne fotki! Juz dawno miałam zapytać: jak to jest ogarniac tak wielką rodzinkę? Dzieciaki masz przeboskie, te fotki maluszków po prostu mnie rozbroiły! Juz prawie nie pamiętam jak Julencja była taka mała ;) cynamonku- :) Jutro w TVN jest Ojciec Chrzestny! Musowo oglądam, bo NIGDY tego nie widziałam, ksiązki Puzo nie czytałam, i MUSZĘ zobaczyć!!! ma być cala trylogia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy angosutra to odmiana kamasutry? masaz był miodowy, ciapu -ciapu :) Rokita, no nie mogę do Was co drugi dzień przyjerżdżać :D : D bo sięwam znudzi :D wiecie że Rokita ma przed bramą do ogródka wykoszone rondo??? Ninka, ale po zjedzeniu nie odgrzanego obiadu mnie będzie brzuszek bolał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Saszka - najpierw masaż potem obiad, według mnie tak zdrowiej, chociaż jeżeli to masaż odchudzający to może faktycznie zrezygnować z obiadu? :) hehehehe tylko mnie na głodnego brzuch boli :) A Rokita sama to rondo kosiła? :P Ninka - gin z tonikiem lubię bardzo i jeszcze z lodem i cytrynką, pychotka, ale szybko odpadam po dwóch drinach :) Niezłomna Ninka, to mi się podoba, w końcu coś optymistycznego :D \"Ojciec chrzestny\" to jest punkt kulminacyjny jutrzejszego dnia, ja nawet na jogę nie idę z tego powodu, bo bym nie zdążyła wrócić na początek filmu. Ja jestem zakochana w książce Puza, filmu też nie widziałam :P proszę zwrócić uwagę na \"piorun sycylijski\" Michaela :D Rokita - dzięki za zdjęcia, widzę, że goście muszą zapracować na piwko i jedzonko :P Tajger - gdzie Ty??? Mój nastrój zdecydowanie lepszy :) kupiłam sobie buty :D hehehe kompulsywne kupowanie mi grozi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć diabełki Gruby Misiu=> Kiedy patrzę na male misie, to wydaje MI SIĘ ;) że wersja 2+2 to stanowczo za mało :D😘 Musimy się spotkać, jak planowałyśmy - chcę zobaczyć te cuda na żywo :) Reszta po buziaku, a Tigre 2 ;):D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! tak, tak dobry jest mi zdecydowanie lepiej!! Glownie dzieki mailowym rozmowom(ą?)... a poza tym jak juz osciagnie sie dno, to potem moze sie zaczac robic tylko lepiej... powtarzalam sobie fragmnet piosenki z Metra: \"gdy jest zle to dobry znak Bo potem znow musi lepiej byc\" jak musi to musi!!!!! i bedzie!!!! humor tez poprawia mi (to bardzo materialistyczne podejscie, ale co tam) zaskaujaca wysoka cena za dwie sprzedane ksiazki na allegro... sprzedalam je za 200% wiecej niz w najsmielszych marzeniach oczekiwalam... do tego poszlo tez kilka innych rzeczy, za drobne kwoty ale to zawsze pare zlotych do przodu!! o ktorej jest Ojciec Chrzestny? film kiedys widzialam, na ksiazke nadal poluje... gin z tonikiem baaardzo zle mi sie kojarzy... z pewnym sylwestrem gdy \"nieco\" przesadzilam z tym drinkiem.... Ghana -> jak sie czujesz? pomogl rezonans? Gruby Mis -> wspaniale zdjecia!! i te maluchy i te przed samochodem! Ninka -> super power Ninka - gratulacje!!! a przede wszystkim bardzo dziekuje ❤️ Saszka -> stanowczo bym odpusciala jedzenie na rzecz masazu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa- Nina Power :) Niezłe ;) U mnie dziś listopadowa pogoda-zimno, wieje, leje...brrrr! Ja sobie porobiłam papiery a teraz mam się wybrać do Legnicy, ale mi sie nie chce.... Mam jakiś totalnie rozbity dzien...nic mi się nie chce..... Tygruniu- przytulam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×